Mano gimdymo istorija

25. Nov, 09:46

Labulis wisoms, pagalwojau, kad reikia man papsakoti sawo nerealios dukreles gimima, kuri sy pasauly iswydo pries 6 menesius :) taigi....mano pupa jau buwo pernesiota keleta dienu, tad gimdymo laukiau, bet kuria diena.is wakaro su wyru buwom draugu gimtadieny, nakty ziurejom eurowizijos finala, ir migom.jutau kazkoky mauduliuka nugarytes apacioj, tik tiek...ryte wyras iswaziawo i darba, likau wiena...skausmelis wis kartojosi, daznaiu.pabaigiau susikrauti daiktelius, nuejau i dusa ir paskambinau wyrui, kad jau :) parleke kaip ant sparnu :) dar waziuojant i ligonine atlikom sawo pilietine pareiga, uzsukom prabalsuoti, kaip tik rinkom salies prezidenta :))) wyras kazkaip uzsimine, kad alkanas, sakau uzsukam papietauti, man saremiukai kas 10min., skausmelis pakenciamas, kodel gi nepasistiprinus pries didelius darbus?.... pawalgem, susimokejom, uzsukau i wc, ir kaip jus galwojat?tenai man nubego wandenys :))) tada jau be jokiu cacku pacacku tieisiai i premima, atwaziuoju, sakau-gimdau :))) o sesute priemime :''ar tai tikrai buwo wandenys?'' sakau, nu nebent jau slapimo is skausmo nebelaikau :))) pamatuoja, perrengia ir i gimdykla.apziuri gydytoja, kaip smagu, jau 4cm.atsidarymas!!!lekiu i gimdymo palata pasigirti wyrui, dziaugiames abuas sokineju ant kamuolio, o wyras kryziazodzius sprendzia, ko nezino manes klausineja, akusere net juokesi atejus.nueinu pasikikrint po 2 wal., dar 2 cm.atsidare, wadinasi jau 6cm., walioooooo!!!!bet gydytoja teigia, kad stoja gimdymo weikla, ir kadangi mano pupa pernesiota, reikia skatint.nu reikia tai reikia....skatina...skausmas nerealus bet kenciu, siek tiek balsu pasibaru ir wel kenciu.ziuriu laksto jau wis daugiau personalu aplink, atwaziuoja kudykelio swarstykles, pagalwojau, kad JAU :)))) taip ir yra. gimdom su wyru abu, stumiam abu, dejuojam abu...dar girdziu kaip jis man rekia ''stumk, nes krenta waiko tonusiukas'', stumiu iki pamelynawimo, ir pagaliau, tas slaputelis, siltulelis zmogeliukas jau ant mano krutines, po 5walir 30 min.skausmo stebuklas iwyko...nu jausmas nepakartojamas, rasau ir asaras braukiu, kaip dziiaugiasi mano sirdis :) medicinos personalui esu labai dekinga, nedawem pries gimdyma jokiu paskatinimu, o elgesi puikiai, o po gimdymo atsidekojom, kaip pridera.. ir stai, sedziu prie sawo stebuklelio loweles, ziuriu i ja miegancia ir wis dar nesitiki, kad tai mano dukryte, tokia mazute, grazute lelyte....bet taip, tai mano dukryte, tai mano Emilija..... atsiprasau uz klaidas....

25. Nov 2009, 16:47

as poto ka iskenciau,gimdyciau vel su nuskausminamais,bet man laseline pastate gal val pres gimdyma,reikejo anksciau prasyti.

25. Nov 2009, 16:26

as gimdziau labai lengvai be jokiu nuskausminimu, be jokiu skatinimu, naturaliai 😀 ir be jokiu kirpimu, plysau naturaliai bet tik truputi... ir laiku pagimdziau, saremiai prasidejo puse 1 nakties, o pagimdziau 6:50.

25. Nov 2009, 15:48

geras arnutis..as savo mazute pamaciau tik praejus parai po cezario kai mane perkele i kita palata..

25. Nov 2009, 15:39

man apie 8h nubego vandenys tad susiruosem i ligonine, ten kol surase dokumentus apziurejo kad 3 cm atsidare, persirengiau ir i gimdykla nuvede. taip tokiu saremiu nebuvo tik skausmas panasus kaip menesines. tada vel apziurejo kad vis tie patys 3cm. tada mazdaug apie 4 h pradejo skatinamuosius leis, saremiai buvo jau skaudesni,ir vyras padejo man per juos. bet vel tik 1 cm atsivere. galiausiai apie 6h nuvede echoskopija daryt ir pamate kad vaikas galvute isiremes bando list per per didele buvo, kaklelis neplatejo, tad nusprendem daryt cezari, tad 19.40 gime sunus, tiesa as jo nemaciau nes buvau po nrkozes ir miegojau, tik ryte atnese man sunu maitint. bet vyras mate sunu ir ji palaike.

25. Nov 2009, 13:53

mano puseserei panasiai kaip jum buvo ir vis sakudejo,tai dare operacija.

25. Nov 2009, 13:50

visom ziuriu skirtingai,idomu nuo ko tai priklauso.prisimenu man vakare vis pasijusdavo kazkokie traukuliai pilvo apacioje,vidurnakti jau gan stiprus buvo tada pagalvojau kad jau saremiai cia turbut,iskvietem greitaja nuveze i kovo g esancius gimdymo namus,ten apziurejo,sako ka tu cia,dar nelaikas,vos ne taip ko cia mus gaisini vaziuok namo,o buvau nusprandus sitoi ligoninei gimdyti, tai buvo problema kaip grizti namo greitoji juk atgal neves,kaip tycia nei 1 taxi nr nezinojom,teko eit iki stoties,cia vilniui veiksmas vyko,ten pasigam axi nuvaziavom namo,o buvo sausis,salta,beeidama iki stoties vos nenukritau, na grizom vyras miegot nuejo,as ziuriu kad man vis labiau skauda,vyro zadint nesinorejo,prasedejau iki 7 ryto,galvoju einu prigult,tik atsigulu girdziu plysta kazkas,staigiai is lovos ir nubego vandenis,man buvo 36 nestumo savaite,tada vel iskvietem greitaja,nuvaziavau si kart i antakalnio gimdymo namus,ten dar iki 12,50 prasikankinau,state laseline bet nieks nepadejo,na ir 13,02 ime sunelis 3,550kg ir 55cm.pagimdziau per 12-15min kazkur be skaumu😀 . bet kaip pykta buvo ant to daktaro kur vidury nakties namo issiunte☹

25. Nov 2009, 13:43

o as tos dienos dar nelaukiau, reikejo gimdyt 18d, o pagimdziau 9d. 7.30 pajutau keista nestipru skausma, jis buvo kas5min, galvojau gal nieko tokio, bandau toliau miegot. vyrui sakau irgi miegok. poto vis dazniau, pazadinau vyra sakau gal vaziuojam. tai susiruosem8.30 ir brolis mus nuveze. atejom uzpildem dok apziurejo gimda atsivere jau3cm. vandenys man nebego, ligoninej prakirpo. skausmus neilgai tveriau, pasake darys cezari. nuveze i operacine padare epidura, bet man nesuveike, tada padare pilna narkoze. pabudau bevaziuodava i palata, vyras buvo salia, tai vis klausynejau ar gime, ar mate. buvau kaip nesava, kaip apsinarkosinus klausiau ta pati pora kartu.

25. Nov 2009, 13:36

man po tiek lauko dar jauciasi,ypac kai orai atsala labai jautri ta vieta pasidaro net sedet norisi sonu,nu vienu zodziu kaip kedainiuose tai tikrai daugiau niekur tokiu daktaru

25. Nov 2009, 13:07

man linacka irgi viska dare ka galejo.po visko jau praejo 4men bet dar ta randa jauciu skauda dar biski ☹

25. Nov 2009, 13:02

Atsimenu sedziu sau prie pc namuciuose ir i tel gaunu sms rase puske kad jai nubego vandenys vaziuos i ligonine as sakau nu jau nejuokauk 😃 saka nu rimtai..as staigiai wisiem per kompa rasynet kad agne isware gimdyt 😀 ir gal po mazdaug puswalandzio uzsimaniau i tualeta..nuwarau o kai pradejo begt wandenukas tada ir supratau kad ir man teks waz i ligonine 😃 taigi 8wal jau buwau ligoninei uzpilde dokus apziejo 2cm atsiwerus gimda..ir i gimdykla..liepe waikciot tokio dalyko kaip kamuolio net nebuwo..padejo wyras iskest saremius..kadangi nesidare gimda leido skatinamuosiu ir dar welniai zino ka..pasidare man blogai apsiwemiau..galiausiai buwau iswesta i operacine..emiau wisa narkoze.tad net nemaciau kaip mano mazoji gime..ir dar net nzn kas gims 😃 na tikejaus kad mergyte..atsimenu atsibundu palatoj balso nejauciu galwoju nu kas man dbr angina gal kokia pasigawau? 😃 o man buwo deguonies kauke uzdeta..ateina sesute ir klausiu ar gime? 😀 sako taip gime sakau kas? 😃 sako mergyte 😀 tada atejo wyras i palata bet ji isware..nes ten negalima buti..tipo reanimacine ar kaip ten ji wadinasi..ai o mano puske pagimde geguzes 17 😀 o as geguzes 18 😀 mazdaug 12wal skirtumas 😀 .

25. Nov 2009, 13:02

man viskas vyko 2.5val ir paskatino ir vandenis patys nuleido ir vaika islupo per prievarta,o dar ir mane visa sudraske sukarpe kaip tik galejo

25. Nov 2009, 12:50

o gal tau kazkas blogai buvo kokiu komplikaciju??ar seip sakudejo labai?man ir baisei buvo vien gimdymas truko virs 2val

25. Nov 2009, 12:49

😃

25. Nov 2009, 12:32

oi kamilesmamyte as po dvieju metu negaliu pamirst☹

25. Nov 2009, 12:24

as kai pasigimdziau sakiau daugiau niekada viskas.bet dabar kai vaikui 4men as vaiko antro nenoriu dabar bet jau galvoju kad antro noresiu po kokiu 2metu.jau pamirsau ta skausma zinau kad nesveikai skaudejo bet kai viskas uzgijo pradejau uzmirsinet 😀

25. Nov 2009, 12:05

😃 😃 😃 gerai pasakei 😃 😃 😃

25. Nov 2009, 12:01

man buvo atvirksciai,tai net pasakoti nenoriu ir prisiminti,ir db vyras sako,mums dar seses reikia,tada sakau geriau einu kartis😀

25. Nov 2009, 11:56

sako kitas gimsta dar greiciau, bet daug zinau gywenime atweju kai buna atwirksciai 😀

25. Nov 2009, 11:55

kito vaiko nebenoriu,nes bijau kad daugiau taip man nebepasiseks 😃

25. Nov 2009, 11:41

shanelle kaip gerai tau siaubas 😀 (y)

25. Nov 2009, 11:33

mano gimdymad truko 2val 50 min pats stuminam 33min .prabudau nakti nuo saremiu,bet pagalvojau kad dar nelaikas tad nuraminau vyra kad dar miegotu,nuejau i virtuve atsigerti ir vel atsiguliau miegoti ,atsigulus staiga isgirdau kad kazkas truko pilve , pasokau is lovos ir kaip pradejo man vandenys per kojas teket,tada vyrui sakau kelkis vaziujam i ligonine,ligoninei kai mane abziurejo jau gimda buvo atsiverusi 5cm,pervede i gimdykla ,o ten laikas bego gan greitai,dave duju pauostit(man labai padejo😀 ) ir neuzilgo gime mano maziukas 😀

25. Nov 2009, 11:22

kadangi viskas ilgai truko tai per tas 13val kokias 6val buvau suepidiura

25. Nov 2009, 11:19

man taip pat tas dziaugsmas truko 13val,man ir vandenys pradure ir skatino ir kirpo.nors jau buvo beveik 42sav

25. Nov 2009, 10:44

👍

25. Nov 2009, 09:47

reikejo man sia tema prie gimdymo talpint, bet paweluotai pagalwojau.atsiprasau 😉

25. Nov 2009, 09:46

Labulis wisoms,
pagalwojau, kad reikia man papsakoti sawo nerealios dukreles gimima, kuri sy pasauly iswydo pries 6 menesius 😀
taigi....mano pupa jau buwo pernesiota keleta dienu, tad gimdymo laukiau, bet kuria diena.is wakaro su wyru buwom draugu gimtadieny, nakty ziurejom eurowizijos finala, ir migom.jutau kazkoky mauduliuka nugarytes apacioj, tik tiek...ryte wyras iswaziawo i darba, likau wiena...skausmelis wis kartojosi, daznaiu.pabaigiau susikrauti daiktelius, nuejau i dusa ir paskambinau wyrui, kad jau 😀 parleke kaip ant sparnu 😀 dar waziuojant i ligonine atlikom sawo pilietine pareiga, uzsukom prabalsuoti, kaip tik rinkom salies prezidenta 😀)) wyras kazkaip uzsimine, kad alkanas, sakau uzsukam papietauti, man saremiukai kas 10min., skausmelis pakenciamas, kodel gi nepasistiprinus pries didelius darbus?.... pawalgem, susimokejom, uzsukau i wc, ir kaip jus galwojat?tenai man nubego wandenys 😀)) tada jau be jokiu cacku pacacku tieisiai i premima, atwaziuoju, sakau-gimdau 😀)) o sesute priemime :''ar tai tikrai buwo wandenys?'' sakau, nu nebent jau slapimo is skausmo nebelaikau 😀)) pamatuoja, perrengia ir i gimdykla.apziuri gydytoja, kaip smagu, jau 4cm.atsidarymas!!!lekiu i gimdymo palata pasigirti wyrui, dziaugiames abuas sokineju ant kamuolio, o wyras kryziazodzius sprendzia, ko nezino manes klausineja, akusere net juokesi atejus.nueinu pasikikrint po 2 wal., dar 2 cm.atsidare, wadinasi jau 6cm., walioooooo!!!!bet gydytoja teigia, kad stoja gimdymo weikla, ir kadangi mano pupa pernesiota, reikia skatint.nu reikia tai reikia....skatina...skausmas nerealus bet kenciu, siek tiek balsu pasibaru ir wel kenciu.ziuriu laksto jau wis daugiau personalu aplink, atwaziuoja kudykelio swarstykles, pagalwojau, kad JAU 😀))) taip ir yra. gimdom su wyru abu, stumiam abu, dejuojam abu...dar girdziu kaip jis man rekia ''stumk, nes krenta waiko tonusiukas'', stumiu iki pamelynawimo, ir pagaliau, tas slaputelis, siltulelis zmogeliukas jau ant mano krutines, po 5walir 30 min.skausmo stebuklas iwyko...nu jausmas nepakartojamas, rasau ir asaras braukiu, kaip dziiaugiasi mano sirdis 😀
medicinos personalui esu labai dekinga, nedawem pries gimdyma jokiu paskatinimu, o elgesi puikiai, o po gimdymo atsidekojom, kaip pridera..
ir stai, sedziu prie sawo stebuklelio loweles, ziuriu i ja miegancia ir wis dar nesitiki, kad tai mano dukryte, tokia mazute, grazute lelyte....bet taip, tai mano dukryte, tai mano Emilija.....
atsiprasau uz klaidas....

1 2