Mano gimdymo istorija

25. Nov, 09:46

Labulis wisoms, pagalwojau, kad reikia man papsakoti sawo nerealios dukreles gimima, kuri sy pasauly iswydo pries 6 menesius :) taigi....mano pupa jau buwo pernesiota keleta dienu, tad gimdymo laukiau, bet kuria diena.is wakaro su wyru buwom draugu gimtadieny, nakty ziurejom eurowizijos finala, ir migom.jutau kazkoky mauduliuka nugarytes apacioj, tik tiek...ryte wyras iswaziawo i darba, likau wiena...skausmelis wis kartojosi, daznaiu.pabaigiau susikrauti daiktelius, nuejau i dusa ir paskambinau wyrui, kad jau :) parleke kaip ant sparnu :) dar waziuojant i ligonine atlikom sawo pilietine pareiga, uzsukom prabalsuoti, kaip tik rinkom salies prezidenta :))) wyras kazkaip uzsimine, kad alkanas, sakau uzsukam papietauti, man saremiukai kas 10min., skausmelis pakenciamas, kodel gi nepasistiprinus pries didelius darbus?.... pawalgem, susimokejom, uzsukau i wc, ir kaip jus galwojat?tenai man nubego wandenys :))) tada jau be jokiu cacku pacacku tieisiai i premima, atwaziuoju, sakau-gimdau :))) o sesute priemime :''ar tai tikrai buwo wandenys?'' sakau, nu nebent jau slapimo is skausmo nebelaikau :))) pamatuoja, perrengia ir i gimdykla.apziuri gydytoja, kaip smagu, jau 4cm.atsidarymas!!!lekiu i gimdymo palata pasigirti wyrui, dziaugiames abuas sokineju ant kamuolio, o wyras kryziazodzius sprendzia, ko nezino manes klausineja, akusere net juokesi atejus.nueinu pasikikrint po 2 wal., dar 2 cm.atsidare, wadinasi jau 6cm., walioooooo!!!!bet gydytoja teigia, kad stoja gimdymo weikla, ir kadangi mano pupa pernesiota, reikia skatint.nu reikia tai reikia....skatina...skausmas nerealus bet kenciu, siek tiek balsu pasibaru ir wel kenciu.ziuriu laksto jau wis daugiau personalu aplink, atwaziuoja kudykelio swarstykles, pagalwojau, kad JAU :)))) taip ir yra. gimdom su wyru abu, stumiam abu, dejuojam abu...dar girdziu kaip jis man rekia ''stumk, nes krenta waiko tonusiukas'', stumiu iki pamelynawimo, ir pagaliau, tas slaputelis, siltulelis zmogeliukas jau ant mano krutines, po 5walir 30 min.skausmo stebuklas iwyko...nu jausmas nepakartojamas, rasau ir asaras braukiu, kaip dziiaugiasi mano sirdis :) medicinos personalui esu labai dekinga, nedawem pries gimdyma jokiu paskatinimu, o elgesi puikiai, o po gimdymo atsidekojom, kaip pridera.. ir stai, sedziu prie sawo stebuklelio loweles, ziuriu i ja miegancia ir wis dar nesitiki, kad tai mano dukryte, tokia mazute, grazute lelyte....bet taip, tai mano dukryte, tai mano Emilija..... atsiprasau uz klaidas....

15. Jan 2010, 14:42

nu ,ewe, prajuokinai su tuo vyru ir kauke😀

14. Jan 2010, 19:25

tai buvo 2009 rugpjutis pagal termina turejau gimdyti rugpjucio 22diena. pirmadieni nuejau pas daktare pasake jog guldo i ligonine,nes leliukas pernesiotas ir reiks skatint.24 diena pagulde i ligonine,susitariau su labai gera daktare,kad priziuretu mane,nes labai bijojau.is pradziu daktare skatino zvakutem ir nieko,mano mazylis nenorejo pasirodyt,o taip jau buvo sunku su tokiu didziuliu pilvu kai buvo taip karsta.kita diena daktare atliko testa su stipresniais vaistais paziurejo ar susitraukineja gimda ar tikrai jau galiu gimdyt.sake,kad bet kada gali prasidet saremiai,as vis laukdavau istisai be miego.vyras vis skambina is darbo ir klausia ar dar nesirodo musu leliukas.visa ta laika prie manes buvo sese,nezinau ar buciau viena istverus,nes tas nerimas ir laukimas vare is proto.kas valanda daktare pradejo leist vaistus ir taip tris kartus kas valanda,kad prasidetu saremiai.po pirmo durio nieko,po antro pilvas buvo toks itemptas,kad atrode,jog susprogs,bet skausmu nebuvo,o po trecio jau prasidejo saremiai kurie buvo trys kas 15min,bet tik trys,o paskui vel baigesi.vakare daktare paleido namo pernakvot,nes mate,jog as siaubingai pervargus ir sake pasportuot eit su vyru pasivaiksiot,sake,kad man veiklos reikia.tai ko mes tik nedarem su vyru ir ant piliakalnio buvom nuvaziave ir namie laiptais aukstyn zemyn varinejau,uosvene sake pagimde,kai uzailaidas kabino,tai ir as pabandziau,bet nieko.ryte 7val. nuvaziavau ligoninen ir daktare nusprende kirpt vandenis ir statyt lasine.o tada viskas ir prasidejo 10val pastate lasine po 20min buvo pirmas saremis paskui po 10min,o kiti jau kas 5min,o sitie jau buvo siaubingi,su manim buvo sese akusere patare nueit po dusu sako,kad geriau buna,bet man geriau nebuvo pastovei vaiksciojau negalejau gulet atrode,kad plysiu pusiau.11val daktare atejo apziuret ir pasake,jog viskas gerai ir labai greit ,uz valandos suleis nuskausminamuju.o man visos mintys kaip dar valanda istvert,bet ji greit praejo.suleido vaistus nuo skausmo pasidare dar blogiau ir man ir vaikeliui sutriko leliuko sirdies veikla.buvo pradeta ruostis operacijai mane jau ruosesi vesti i operacine,bet pati pagimdziau galvojau neistengsiu,nes jegu visai nebuvo.bet pagimdziau didziuli vyriuka 3420g 52cm is pradziu buvo toks apsiblauses kaip mama bet paskui abu atsigavome.ypac buvo juokinga kai vyras atvaziavo kaip tik ant gimdymo buvo toks isbales ir issigandes net mano pavarde pamirso,kai daktare liepdavo man kauke jam uzdet pakviepuot,tai jis sau uzsidedavo😀taip mano gimdymas truko 3 dienas.buvo daug skausmo ir asaru,bet viska istvereme ir dabar dziaugemes savo angeleliu😀

11. Jan 2010, 21:59

be galo norejau gimdyti pati,vis svajojau kaip tai bus.ta diena aplankiau teta,pasveikinau drauge su gimimo diena ir gryzau tokia pavargus..padariau vakariene,bet pati nebevalgiau.teveliui pasiskundziau,kad maudzia visur.kadangi ryte buvau pas gydytoja,o jis nuramino,kad dar negimdysiu,tevelis pasiule pailseti.taip ir uzmigau su kazkokia nuojauta.nubudau apie 24val prispyrus reikaliukui.pakilus pradejo begti vandenukas,pasiskambinau gydytojui,sis nuramino ir liepe susiruosus vaziuoti i gn.kadangi buvau susitarusi su gydytoju,o jis taip tycia toli isvykes,gyd nuramino,kad priemime manes laukia.taigi ramiai susiruosem ir isvykom.masinoje ramiai grojo muzika,i langa barbeno lietus.as galvojau,ar mano mama jaucia,kad tuoj taps bobute.priemome manes lauke gyd,apziurejo,prakirpo vandenukus ir nuvede i gimdykla.teveliui pasiule eiti namo,nes atsidare tik 3cm,o mane pamigde.ne velnio neuzmigau,klausaiusi lietaus.6val atejo tetukas visa issiciustes,issikvepines.veikla nevyko,tad suleido skatinanciu,ir pakviete anesteziologa.ramiai laukiau to momento,kada palesiu pasistengti ir isvysiu savo sunaiteli..valio 8val parsideda darba..dik beda,vaikucio galvute nesistato.tada ir prasidejo stot,gult,vel dirbam.nakti akiu nesudejau,svoris didziulis,pati nebeistoviu,tetis laiko uz pazastu nusitveres,sako taip lengviau issistatys.salia 2gyd,ir akuseres pasikeite.stumiu,stengiuosi,bet rezultato ner.samone aptemsta.tada girdziu,pasirasykit,ruosaim operacijai.nepamenu kaip atsiduriau operacineje.tik pajutau baisu skausma,nes epiduras jau pasibaiges buvo,pazystama budejo operacineje,sako,kad nerekiau,tik asaros didziules ritosi.pagaliau riksmas..taip ilgai lauktas.tik paklausiau ar sunus,ir sveikas?maziuka isnese,o mane tvarke toliau.susitikome pooperacineje palatoje,maldavau,kad atnestu,kad galeciau priglausti.tokia istorija...atsibudus sulaukiau sms,kad mano vaikino garbei visame mieste iskeltos veliavos..mano berniukas gime GEGUZES 1D.

11. Jan 2010, 21:37

sveikos ...mano istorija gan liudnoka....dare cezario pjuvi, nes kitaip butu vaikas uzduses , kaklelis buvo jau atsiveres 6cm,bet vaikucio sirdele pradejo stoti ir mane nuveze i operacine... isgirdau jo verkima lygiai 11val.dienos. gime silpnokas svere 3kg.140g. ugis 52cm. bet db viskas gerai sveiki augam 😀

11. Jan 2010, 19:40

sveikos, pasidalinsiu ir as savo gimdymo istorija.. 😀 smagu ir paciai prisiminti.. 😉 tai va buvo dvi savaites iki termino, susiplanavau nuvaziuoti pas gine apziurai, 10ryto jau buvau pas daktaryte, is kabineto iseinant daktare uzsimine kad panasu kad pet 3dienas tureciau isvysti savo stebukleli.. 😀 vaziuojant namo marsutiniam pajutau kaskokius silpnus skausmelius nugaroi.. lipant lauk net tuptelejau taip stiprokai sugele nugara ir pilvo apacia.. bet atsipuciau ir ejau namo, grizus radau kraujuko biski ir skausmeliai vis daznejo ir po biskeli stiprejo.. tada pasedejau biskeli, nerimo, ir su vyru ismovem i GN.. ten iskarto gulde gimdymui, net issiziojau, man gi dar dvi savaites iki termino ir as dar nenusiteikus emociskai!! 😃 12val jau gulejau gimdykloi, 13val nuleido vandenis, saremiu kaip nebuta, aparaciukas rodo labai silpnus ir neregulerius, kaklelis 4cm.. 15val suleido skatinamuosius, tada tai oooo pajutau visa gimdymo "smaguma".. jau su dievuleliu snekejau, su bezdzionem ir visokiais kuom netingejau.. maniau suplysiu pusiau.. 😃 kaklelis nejudejo tai plete rankom, tada daktarui ciut pirsto nenukandau.. 😀 18val jau panasu kad greit stumsim ir dar po valandos su puse, uztenka centimetru! stumiam!! buvau i save nebepanasi, nuvargus nuplukus, bet as tai niekis koks vyras stovejo..! 😃 bet jis saunuolis labai man padejo tvirtai laikesi.. ir va 20.20pagimdziau savo zvirbleli, mazuti guguti.. neplysau, viskas labai tvarkingai.. dabar mano maziukui vasary jau bus du metukai.. 😀

11. Jan 2010, 17:31

divka visko gali buti, nepabandysi nesuzinos. beje po cp gimdit leidzia tik po geru 2ju metu ir tai labai atsargiai(as gimdziau po 7metu tik)

11. Jan 2010, 16:04

as irgi visom keturiom uz naturalu gimdyma,bet kad jau taip susiklosto aplinkybes...noreciau ir as antra naturaliai gimdyti,tik va,kad nepasikartotu ta pati istorija...

11. Jan 2010, 15:11

pagimdziau divka ir dar karta gimdiciau, skausmas laikinas dalikas, viska atperka maziukas. Kadangi as pirmosios nepamaciau pirmomis minutemis tai kazkaip jauciausi nepilnaverte todel antra visom keturiom buvau uz naturalu gimdima 😀

11. Jan 2010, 14:56

nu saunu,renate,sugebejai po cp pati pagimdyti...Aciu dievui ,mano akusere buvo labai maloni.nors nezinau ar ji ten akusere, ar kas.tiek laiko gimdziau, kad ten ejo ir ejo skirtingi daktarai.tik ji nesikeite.as su baime laukiau 19val.,nes galvojau,kad pasikeis pamaina.bet kaip paklausem jos ar ji irgi keisis, pasake ne,tai net su vyru atsidusom.butu nesamone, sitiek laiko priziurejo viena, ateina kita.buvo tokia paslaugi, nesikiso, leido kad viskas, kiek imanoma vyktu savaime.tik va dabar prisimenu, labai liudna buvo, kaip as guliu, kaklelis letai atsidarineja, o atejus i gimdykla slauge jau delioja rozinius drabuzelius, jau laukia.plyso mano sirdis, ach...

11. Jan 2010, 13:15

Su pirmaja kadangi buvo sedinuke tai pagulde 1 diena iki termino i patalogini ir lauke kada prasides visa veikla. Na palaukti teko 9 dienas 😃 ant galo jau buvau pasiruosus krosa begt kad tik greiciau viskas prasidetu. Kaip tik viena diena gydytoja atejo ir pasake kad jau laukt nebera kada teks ant rytojaus kazka pradet daryt. Tik jau neteko nes nakti prasidejo skausmai ir su 4cm iskeliavau i gimdikla(nepatikesite bet isisiepus lig ausu ir vos nepasisokinedama 😃). Na cp nieks nepuole daryti tai prasikankinau 14val, skaudet skaudejo bet kazkaip pakeliamai. Per apziuras gydytojas vis kartojo tik nestumt tai as ir kentejau 😃 Prasidejo pats gimdimas, pamate kad nieko nesigauna nes mergaite i virsu "lipa" atejo akusere (tada dar zinau pas labai bjauria papuoliau) taip nedrasiai panarino galva sako as norejau pasakyti..... jau supratau kur link suka kaip tik tuo momentu prasidejo stangros sakau pjaukit nes nebeislaikau jau. Na ji taip tai- as ir norejau pasakyti kad reikes daryti.... as jai- zinau tik greiciau pjaukit! (vat tau ir bjauri gydytoja as bjauresne pasirodziau 😃 ) Na nuveze ant opercinio pagulde kryzium uzdejoant galvos ir ant koju "tapkes" sesute kisa man deguoni o as jai saukiu kad nuo kojos tapke nukrito ir klausineju kada gydytojas ateis, o si mane ramina sako jau greit girdi rankas plauna. Na pagaliau ir atejo tas gydytojas pasiziurejo ir sako- na ka glusinam(taip ir pasake 😃) tada laiko pikt nebuvo uz tokius zodzius o dabar tiesiog juokinga.
O su mazeliu ir panasiai ir buvo kadangi pirmas cp tai vel pries termina i patalogini ir vel 9 dienos laukymo diena pries gimdima gydytoja vel sako jei neprasides veikla tai ryt nuo ryto skatinsim. Kaip ir pries tai to ir neprireike nes veikla prasidejo vakare. Dar pries tai diena su bendradareb pasidarem baliu palatoje o vakare jau abi nebepasikelem is lovos vakarienes(man saremiai jai nugaros isvarza) sesute sako pradesiu fiksuoti kaip saremius as dar jai ne cia man tik taip. Vakare nuejau i dusa kaip ir aprimo viskas, pasikeite pamaina tik skausmai uzeina kas i valanda viena karta. dar su bendradarbe uzsidejom filma paziureti tik kuo toliau tuolabiau man nebesiseke jo matyt. Sesutei pasakiau kad jau tikriausiai jau, si tai nueik po dusu praeis sakau kad jau buvau ir kad jau nebepraeina tai susimylavo ir iskviete gydytoja. Taip 00 patekau i gimdikla. Nakte suleido nuskausminamuju kad galeciau siek tiek pamiegoti O tuo tarpu vyras namie buvo "budejimo rezime" sake snaude su rubaisi prie sviesos ir su telefonu rankoje 😃 Na nusnaudziau pora valandeliu vel prasidejo skausmai dar palaukiau apziuros 4,30 prasidarymas jau 7-8cm Valio!!! Taip trunkant sako 8 jau tuetum pagimditi. Na dar siek tiek palaukiau ir puse sesiu sakau reikia kviestis tetuta i pagalba. Skausmai nesusireguliave- vienas po 5min kitas po 2min taip ir astuonios atejo. pasikete pamaina vel apziura sako stoja veikla (o saket 8 pagimdisiu!!!) nieko pakentesiu. Kursuoju po palata ir i toleta vyras visur uz parankes, salia, tai siek tiek lengviau 😀 Vienu metu jau guluosi nes nebegaliu paeiti vyras tuoj priekaistauti bet pamates mano zvilgsni ir iskostus zodzius "uzsiciaupk ir tylek" nutila 😃 vel apziura, prakerpa vandenis oj tada prasideda linksmoji dalis skausmas neispasakytas. Ateina akusere(labai jau viskuom nepatenkinta. Si tai tikrai buvo bjauri) sako jei gulesi nepagimdisi pati. Na prisiverciu atsistoti vel prakursuoju po palata pora kartu ir atgulu nes jau tikrai viskas. Pragulejau kazkur pusantros valandos ir dar po vienos apziuros jau ziuriu pradejo ruostis sesutes priemimui. Aciu Dievui sakau- jau viskas gimdau? sesute nusijuoke sako kai pagimdisi tada pasnerkesim. Gal 10 minuciu ir 12.07 jau turejau savograzuoli 😀 dingo visi skausmai. Kad ir plisau bet jau taip net nebeskaudejo kai tvarke 😀 Dar su sesutem pasnekejom pajuokavom o mano mazius kuo ramiausiai spoksdojo i mane 😀

11. Jan 2010, 12:25

O man suejo terminas-veiklos jokios.pradejau nerimauti.praejo viena savaite, prasidejo kita.Ginekologe nusiunte i ligonine kur gimdysiu,nes ojojoj, kaipnegerai, gresia pernesiojimas.Gydytojas vel -arba gulk i ligonine arbavaziuok ir lauk namuose iki penktadienio.as, zinoma,namo ir laukiu.veiklos jokios.nei kamstis iskrenta,nei saremiai,nei vandenys😀aisku, tas 3 dienas-miego nulis.buvau gyvas zombis.penktadieni vel pas gydytoja jau su visa manta,nes jau buvo 41 savaite.tas ,apsidrausdamas, siuncia mane i KMUK, maza kas.ten istyrus paguldo.na ir penktadienio nakti kazkur 00.15 val.pajutau tokius saremius nestiprius kas 10-15 min, paskui kazkas lyg ir nubego,bet labai nedaug.nezinojau ar cia jau sakyti,bet palatos drauges liepe eiti ir sakyti.kaklelis atsidares 2 cm.nuveze i gimdykla.apie 4 val ryto prakirpo vandenis.prasidejo rimtesni saremiai, bet kaklelis letai atsidarinejo.leido skatinamus .kai kaklelis atsidare iki 4 cm,padare epidura. praejo daug laiko.diena keicia ryta, kaklelis tik i pavakare atsidare 6 cm.epiduras jau baigesi,nes trunka 2 val.skatinamuju kieki vis didina,skausmas ojojoj,jau su dievais kalbuosi...apie 18.30 ateina, gydytoja paziuri-valio 8 cm. oi ne, vis tie patys 6 cm.isivaizduokit, koks jausmas☹.be to, vaikucio galvute ne i apacia ziuri, o i virsu ir tonusiukai sumazejo.apie 19 val pradejo mane ruosti cp.buvo padaryta nejautra iki puses.todel buvau blaivi ir jauciau, ka galejau jausti.tik buvau labai pavargusi ir visa drebejau kaip epuses lapas.Juk, galima sakyti, kankimausi nuo 4 valryto iki 19 val.mane kalbino anasteziologe, bande juokauti.Kaip gime dukryte ,labai greitai ja pamaciau, leido pabuciuoti .ir tada as pasijutau pati laimingiausia moteris...kad ir kaip, mano kudikelis pagaliau gime.dabar, kaip praejo 3 men, galiu tai paskaoti, bet anksciau tai buvo tikras kosmaras prisiminti.dziaugsmas matant kaip auga mergyte, kaip ji kasdien tobuleja, keiciasi,atstoja viska.
kad ir gime 41 savaites, apie pernesiojima nebuvo ne kalbos.ginekologe buvo uzsidejus i prieki kiek dieneliu.

11. Jan 2010, 07:17

pajutau lengwus skausmiukus diena.pagulinejau.pasiskambinu gyditojai atsakymas-2 saw iki gimdymo buna paruos saremiai.nu buna,tai kenciam.taip wisa ketwirtadieni.wakare skausmas stipreja kas 2wal,kas puswalandi,15min,10min,5min.zadinu wyra.waziuojam.3wal gimd namuose-per anksti atwaziawot.dar negimdysit.likusi nakties dalis gimdykloj.8wal atsidarymas 4cm.12wal tas pats.13 wal skatinamieji.ojojoj kaip "linksma".15 wal 8cm taip iki 19 wal.pagaliau ateina wisa gyd gwardija.5gyt ir 3 akus.aisku sukarpe.stumiu

03. Dec 2009, 17:54

indrex praeis kiek laiko ir pamirsi

02. Dec 2009, 11:46

MAN TAJ VISKAS BUVO SIAUBIngai nenoriu daugiau to patirti. I ligonine isvaziavau 7 ryto, o pagimdziau tik 1 vakaro ir tokiuos baisiuos skausmuos, kad net nezinau kokiu budu dar galimetu toki skausma patirti☹ O tajp ilgai kankino mane del to, kad daktaras neleido skatinamuju vaistu nes kisio vyras nedave tik ant galo jau kai rekiau nesavu balsu gal is gailescio suleido vaistus ir tada pagimdziau per 5 min. net db pagalvojus negera pasidaro ner net jokio noro daugiau gimdyti ☹

30. Nov 2009, 15:01

man irgi viskas labai greitai.Ryta suskaudo, po pietu nuvaziavau pas savo daktare: galvoju apziures ir tiek, o ta iskart i gimdymo namus issiunte😀 pagulde 16 val, o savo lelyte jau supavau 20,30😀

30. Nov 2009, 13:52

na man viskas vyko labai greit labai ankstus rytas net lauke dar tamsu vienu momentu suskaudo pilva ir sukniaukiau kaip kate vyra pazadinau is to aigtelejimo😀 sako vyras gal jau laikas? sakau palaukime dar tai apsiverciau ant kito sono ir toliau snausti bet ne uzilgo vel tas pats mano vyras daugiau nerimavo negu as😀 jis mane ir aprenge ir pats apsirenge surinko daigtus ir isvazevome i ligonine iki ligonines kelios minuteles , atvyke uzpildeme dokumentus ir nuvede mane i palata pagulde viena sesele prijunge aparatus ir sako tu dar negimdysi as jai kazkaip nemanau manau jog gimdysiu. ir taip iki 17 val ir po 17.10turejau savo dziaugsmeli mano vyrelis net apsiverke😀

27. Nov 2009, 22:53

na, o as jokiu skausmu nejauciau. Paziurejom su vyru zinias, sakau reikia eiti kazko uzkasti, tai tik atsikeliau is lovos eit, ir man nubego vandenys.Tai greit persirengiau, susirinkau daiktus ir isvaziavom i ligonine. Atvaziavus i priimamajji apziurejo mane budintis daktaras, gimda atsidarius buvo 7cm, uzpildem su vyru visus dok. ir isveze mane i operacine, nes man cezari dare, kadangi leliukas mano sedejo uzpakaliuku zemyn. Tai padare man epidura ir po kokio pusvalanduko prie manes prinese mano princese, tokia mazute, grazute dukryte 😀 taip gera ant sirdies pasidare, kad jau turiu savo saulyte.Paskui aisku ja isnese apziurejimui, tai vyras viska stebejo.Paskui, kai jau mane perkele i palata po kurio laiko vel man atnese dukryte pasidziaugti. Bet nakciai ja issinese, kad as pailseciau, nes mane labai krete saltis po to epiduro. Tai tik ryte jau ja man atnese su viskam. 😉

27. Nov 2009, 18:45

na sis bus cezariukas bet as nebijau svarbiausia kad kleckui viskas gerai butu

26. Nov 2009, 19:01

niu ausrelyte dar negirdejau tokios gimdymo istorijos 😀 svarbiausia kad viskas gerai buvo 😀 ir linkiu kad tau sis gimdymas dar lengvesnis butu 😉

26. Nov 2009, 14:38

Na mane pagulde i ligonine, nes buvo stiprus saremiai, bet ten pragulejau 3 dienas ir niekaip negimdziau tada gydytojai nusprende mane namo israsyt, tai as is kauno i marijampole griztu, o po keliu valandu jauciu, kad saremiai dazneja ir vis skausmingesni tampa, tad vel kvieciu greitaja ir vel iligonine, jau veze su svytureliais, nuvaziavus nuvede i gimdykla, ten visa nakti pragulejau su skausmais ir gydytojai vel mane, kad negimdysiu, bet 6 val ryto nubego pirmieji vandenys, paskui apie 8 prakirpo pusle ir tada jau viskas lb greit atsidarinejo kaklelis, taigi 12.32 gime dukra, bet po gimdymo emiau kraujuot ir lasaline state visokiu vaistu tj tik po poros valandu sustabde tada jauciaus silpna ir vos nenualpau.

26. Nov 2009, 14:38

Na mane pagulde i ligonine, nes buvo stiprus saremiai, bet ten pragulejau 3 dienas ir niekaip negimdziau tada gydytojai nusprende mane namo israsyt, tai as is kauno i marijampole griztu, o po keliu valandu jauciu, kad saremiai dazneja ir vis skausmingesni tampa, tad vel kvieciu greitaja ir vel iligonine, jau veze su svytureliais, nuvaziavus nuvede i gimdykla, ten visa nakti pragulejau su skausmais ir gydytojai vel mane, kad negimdysiu, bet 6 val ryto nubego pirmieji vandenys, paskui apie 8 prakirpo pusle ir tada jau viskas lb greit atsidarinejo kaklelis, taigi 12.32 gime dukra, bet po gimdymo emiau kraujuot ir lasaline state visokiu vaistu tj tik po poros valandu sustabde tada jauciaus silpna ir vos nenualpau.

26. Nov 2009, 14:37

Na mane pagulde i ligonine, nes buvo stiprus saremiai, bet ten pragulejau 3 dienas ir niekaip negimdziau tada gydytojai nusprende mane namo israsyt, tai as is kauno i marijampole griztu, o po keliu valandu jauciu, kad saremiai dazneja ir vis skausmingesni tampa, tad vel kvieciu greitaja ir vel iligonine, jau veze su svytureliais, nuvaziavus nuvede i gimdykla, ten visa nakti pragulejau su skausmais ir gydytojai vel mane, kad negimdysiu, bet 6 val ryto nubego pirmieji vandenys, paskui apie 8 prakirpo pusle ir tada jau viskas lb greit atsidarinejo kaklelis, taigi 12.32 gime dukra, bet po gimdymo emiau kraujuot ir lasaline state visokiu vaistu tj tik po poros valandu sustabde tada jauciaus silpna ir vos nenualpau.

26. Nov 2009, 13:58

Vel berniuko , auginkite man marcias 😀

26. Nov 2009, 13:45

nu geras ausrelyte 😀 o ko dabar laukies?

26. Nov 2009, 12:25

Aciu as geriau gimdyciau negu pas dantista eiciau 😀

26. Nov 2009, 12:21

jo cia tai sakis ausrelyte,😀 linkiu ir trecia mazyli pasigimdyti smagiai be skausmu😀 .

26. Nov 2009, 11:10

Tai visa antakalnio gimdykla juokesi ateidavo paziureti kas cia taip gimdo greitai , beja pati Usoniene paskui valyma dare nes placentos gabaliuko truko . Superine gydytoja

26. Nov 2009, 09:43

tikrai ausrelyte apie toki gimdyma dar nesu girdejus

25. Nov 2009, 22:02

vajetau

25. Nov 2009, 21:46

na tokio gimdymo matyt ne viena neturejo kai as dukra variau gimdyti ryte sakau varau pas savo ginekologe bo kazko man nugara skauda , nuvarau ji man gryzk namo isgerk magnio pakelk kojas ir viskas , 15 val as namie nu blyn skauda , sesuo sako nepraeina sakau ne tada labai uzsinoriu kakoti sistra sako gimdai ir skambina vyrui savo tipo vaziuok namo vesi ausra i ligonine , 16.55 val svogeris veza mane i ligonine ,17.05 ateinam i priimamaji o ten sako nu lipkit paziuresim as kelt koja ji saukti kad galva matosi , griebe uz rankos ir i gimdykla bektute , sako lipk ant stalo as uzlipu ir ji speja prisokti prie koju mazoji jau rankose 17.10 . kisa man po nosim ir sako mergaite .

1 2