Mama - studentė

27. Jan, 12:40

Ar yra mamyciu, kurios augintu mazaji stebukleli ir kartu studijuotu? :) rudeni istojau i magistrantura, puse metu jau praejo ir viskas puiku, bet va kovo menesi i pasauli atkeliaus musu lialius, tai galvoju, ar pavyks viska speti....

23. Mar 2010, 12:53

Aš ir kolegijoj . . . jei ne mažylis būčiau stojus į u niverą, bet yra kaip yra ir ateity jei bus galimybė tirkai norėsiu ir univerą baigti 😀

21. Mar 2010, 16:07

as tai kolegijoj, manau aisku skiresi lygis, bet yra tokiu destytoju tai jiem nesvarbu ar kolegija ar univeras, bet lankyt turi kaip reikiant😃

21. Mar 2010, 13:27

O kur studijuojat univere ar kolegijoj ? Ir kaip manot ar lygis vienodas ? 😀
Aš jei turėčiau galimybę tai ir dieniniam studijuočiau, o db kiekvieną savaitgalį į Kauną važinėju tris kart . . .

20. Mar 2010, 21:16

ten rugsejo pora savaiciu turejo but😃

20. Mar 2010, 21:14

is alytaus. na tai matai as kolegijoj mokausi, aisku dabar man irgi reikia kursinius rasyt ir tiklalapy kurt, lb daug darbo, ir gimdziau spalio men tai su pilvuku dar puksejo pora savaiciu ejau y paskaitas, paskui gal tik lapkrity pasirodziau, bet kazkaip tai pavyko be skolu prasisukt, net nesitikejau😀

20. Mar 2010, 21:08

magistranturos pirmam... man labai sunku. siandien buvo egzas ir nenuejau, nes gimdymas ant nosies... o ka dar kalbet, kad ne tik sita skola issilaikyt reikes, bet ir dali magistrinio iki geguzes pateikti atestacijai...iiiuuuj.... sunku net nuo minciu. as labai, labai tikiuosi, kad pajegsiu, bet jau pradedu abejoti... is kur tu?

20. Mar 2010, 21:07

na sunku, tikrai...ir nesinori y tas paskaitas eit, bet reikia ir mokslus baigt. kuriam tu kurse?

20. Mar 2010, 21:00

o as jau dabar, paskutinimes nestumo dienomis, suprantu, kad be proto sunku bus...

20. Mar 2010, 20:57

as irgi pritariu, kad galima suderinti😀 as studijuoju antram kurse, nelengva, bet kolkas sekasi gerai😀

13. Feb 2010, 21:47

zinoma patranka 👍 saunuole, kad net su dviem vaikuciais speji ir dieniniame skyriuje 😀

13. Feb 2010, 12:46

na as studijuoju KMU,ketvirtam kurse.siemet baigiu ir dar dieniniam skyriuje,o gyvenu telsiuose.auginu 2 vaikucius.manau kad jei nori viskas imanoma.

10. Feb 2010, 16:59

Na as ir pritariu kad kai noro yra tai galima viska suderint...Pati budama 3 kurse pasigimdziau savo pirmaja, dabar jai 1 metai ir 4 men. Nebuvo jokiu problemu derint moksla ir vaika, galiu pasakyt, kad net lengviau, nei darba su mokslu, nes kai dirbdavau tai ne visada i paskaitas galedavau nubegt, o ir per egzus reikedavo virsininku atsiprasinet...na sie metai man paskutiniai ir bakalauras, bet ir antro vaikiuko kova sulauksiu, taigi ziuresim kaip seksis derint du leliukus ir bakalaura 😀

06. Feb 2010, 11:55

👍 saunuole, labai gerai pasakyta yra noro tai viska suderinsit 😀

06. Feb 2010, 10:16

nera sunku suderinti studiju ir leliuko jeigu yra kam palikti vaikeli. va as studijavau 3 kurse kai pastojau, nebuvo sunku mokytis kadangi nestumas buvo lengvas ir iki 9 men vazinejau grybauti ir mokiausi, va mano dukrytei jau 4 menesiukai ir as jau 4 kurse. nera sunku nei mokytis nei vaikiuko auginti, nes kuomet isvykstu i mokslus dukryte palieku su vyru... arba tevais. jei yra galimybe ir didziulis noras viska galima suderinti.

06. Feb 2010, 00:40

tai daug like 😀

06. Feb 2010, 00:35

o kiek liko mokintis? 😀

06. Feb 2010, 00:30

bet del mokslu verta pakenteti 😉 poto gristumet atgal 😀 ir tau palankesnes salygos butu mokslui 😉

05. Feb 2010, 23:57

ir gerai dare 😉 geriau nepraleisti ,nes po to aptingsi ir bus viskas 😀 zinok zinau sita 😛 tai va varykit i kauna ir paziurek gal dar sutaupysit 😉

05. Feb 2010, 20:47

bet del moklu apsimoka abies, kiek sutaupytumet ant kelio 😉

05. Feb 2010, 19:10

o tai draugui pasiulyk i kauna kraustytis 😉

05. Feb 2010, 16:31

o tai kaip tu anksciau vaziuodavai i tas paskaitas? 😀

05. Feb 2010, 12:27

kanutia,gali i db iseit akademiniu,galima ir per viduri mokslo metu po sesijos,bent man taip buvo leide,bet as kolegijoj mokiaus..

04. Feb 2010, 23:53

o butina kasdien vazineti?
neitu susitarti su destytojais? 😀

30. Jan 2010, 01:53

as zaviuosi mamytem,kurios sugeba ir vaikuti augint ir mokytis,o kas be ko ir namuciais pasirupint. bet,gal va kaip ir simutesako,man irgi va ramybes neduoda tas maximalizmas.. ☹ atrodo jei jau test mokslus,tai noretusi pasinert i tai..o zinau,kad vaikiukui mano demesio reikia daug labiau,ypac dabar kol mazas.vos galiu darba namie suderint su vaikuciu,(nors tiek tedirbu,karta i savaite kelias valandikes),bet jei tik jis pamato mane sedint prie kokiu dokumentu tai asaru pakalne(tada jau mintys nebe darbuose) ir stumia mane nuo stalo,kviecia pas save pazaist ir t.t.. na ir kaip galima atsakyti tam maziukui draugeliui 😃 na o kol jis miega tai irgi nepadirbu,reik valyti isvirt ir t.t. papasakokit,barbes devyndarbes 😀 kaip jum iseina viska suderint? kada mokotes,jei naktim,tai kaip tai atsiliepia jusu kitai dienai,juk turbut visai neissimiegat? man tarkim jei nedamiegu tai diena buna nekokia.. 😀

30. Jan 2010, 01:20

bet simute zinok po to dziaugsmas ima kai baigi ir sugebejai 😀 nes nereiks metu veliau gaisti 😀

29. Jan 2010, 14:44

saunuolis tavo vyras liuks

29. Jan 2010, 13:27

na taip tikiu mergyt bet nieko nepadarysi svarbiausia kad nepalustum ir viskas bus ciki

29. Jan 2010, 13:14

tai as suprantu, kad reikes kantrybes, vyras nuolat drasina, kad net neabejoja manim, bet as pati pradejau abejoti... 😀 as maksimaliste - man arba labai gerai, arba is viso nereikia 😀 nenoriu nei, kad mazylis gautu maziau demesio, bet nenoriu ir kad mokslai nukentetu 😀 o laiko labai daug mokslai suryja....

29. Jan 2010, 11:21

tik reikia kantrybes mamytes

29. Jan 2010, 11:03

be jokios abejones, tai pati patyriau,nes antrame kurse pasigimziau dukryte, zinoma perejau i neakivaizdini skyriu, ji pasibaigiau, istojau i magistratura, ir pasigimdziau antra suneli, ir beje sekmingai baigiau, turiu ir du diplomus ir du vaikucius.Viskas imanoma jei tik noro yra 😀

1 2 3