Mama ir aukštakulniai bei trumpi sijonai. Dera?

04. Oct, 06:33

mielos mamos, pries susilaukdama savo saulytes labai megau mini sijonus, o be aukstakulniu turiu tik "plezenkes".. ka jus manot apie kudiki auginancia mama ir aukstakulniu nesiojima? nejau mama turi rupintis tik kad vaikas butu grazus o save i antra plana numesti?

21. Jan 2010, 10:04

Kadangi mano figura jau tokia pati kokia buvo pries nestuma, tai jau i mini uzsimaunu, bet ne kai vezima einu stumti, o i koki draugu baliuka😀 Nematau cia nieko blogo, tik viskam turi buti savas laikas ir vieta😀 Na, pavyzdziui, kai vezu vaika pas gydytoja tai tikrai nesimaunu miniako 😃

21. Jan 2010, 10:01

as mini ir neuzsidetau, nes ne kaip atrodytau, tapau stambesne po gimdymo ties klubais. anksciau nesiojau sijonus tik ne mini, bet ilgesnius.

21. Jan 2010, 09:26

ziurint koks tas miniakas ir kokie aukstakulniai. jei sijonas koks dzinsinis kuris vos vos kad dengia,batai auksciau keliu ir vezimelis 😃 vargu ar dera 😀

20. Jan 2010, 22:51

jei figurike grazi kodel gi ne😉 bet kai lasinius demonstruoja tai man brrrrr............... aisku, gerai kai zmones be kompleksu... bet gelbejimo ratus reik pleze rodyt 😃 😃 ir tas ''mini'' turi buti suptilus.......... ne turginiu madu.... slidus reikalas... bet galima islausti puiku varijanta norint ir viska skoningai suderinti

19. Jan 2010, 15:25

na as mini tai pat niekada neapsimauceu,turbut atrodyceu klaikei😀

18. Jan 2010, 08:41

kasandra,jei tas sijonas ne mini pirmyn.zinau kaip jis atrodytu ant manes.tiesiog neestetiskai 😀

18. Jan 2010, 07:50

na as esu stamboka bet nevengiu ylyst y sijona man tai moteriskas rubas,su kuriuo jauciuosi gerai😀

17. Jan 2010, 22:22

as nieko nesakau kai mamyte grazi ir tikrai apsirengus graziai(kad ir ta pati mini sijona priderinus, bet ten atleiskit atrodo kaip gatves merga

17. Jan 2010, 22:19

tai kas beko laura 😉 👍

17. Jan 2010, 22:12

renate,as pati esu stambi,ir man lb grazu stebet grazia,pasitempusia,zawia,liekna jauna mama.bet tokia pat gali buti ir stambi mama,jei drabuzi renkasi pagal figura 😀

17. Jan 2010, 21:41

mano bendradarbe vaiksto panasiai kaip tu laura nupasakojai tik pilvukas neatsikises, bet man tai negrazu nes mini sijonas vos uzpakali dengia ryskus raudoni aukstakulniai ir striukyte kad bamba net matos ir dar vezimeli stumias na man atleiskit negrazu

17. Jan 2010, 21:30

taip pat manau.man jauna mama su vaikiuku daug graziau nei tiesiog mergina.po gimdymo moterys tampa lb grazios 😀 jei grazi figura tinka viskas.bet va siandien maciau mama su mini,aukstakulniais atsikisusiu pilvuku ir trumpais kailinukais,vos iki juosmens.nu atleiskit..atrode klaikiai..

17. Jan 2010, 20:14

moterims tapusios mamomis jos vistiek lieka graziomis moterimis,tad aukstakulnei ir trumpas sijonelis nemanau,kad ce kaskas bloga😀

17. Jan 2010, 12:36

O kodėl ne?Žinoma, kad dera, svarbu kad deramai elgtųsi.

17. Jan 2010, 12:09

aga😀, o kai dar arteja pavasaris, tai norisi pasigrazinti. oj kaip laukiu pavasario, as jau juo gyvenu.

17. Jan 2010, 12:02

Sutinku su dauguma... Jei jau yra mama, tai dar nereiškia, kad negali nešioti trumpų sijonėlių ir aukštakulnių 😀 Mano mamytė jau 18metų kaip mama 😃 Bet visur aukštakulniai, ir trumpų sijonėlių neatsisako. O aš džiaugiuosi turėdama tokia mamyte, kuri yra jaunatviška 😉

11. Nov 2009, 18:18

O as kai pagimdziau, tai nenorejau nei puostis, nei dazytis... Bet praejo pora menesiuku, matyt praejo krizinis laikotarpis ir dabar labai noriu buti grazi mama😀 Taigi, lekiu i kirpykla plaukucius susitvarkyti, velkuosi sijona (bet ne mini, nes tiesiog nepatogu su juo), ziuriu, kad ir palaidines didesnem iskirptem labiau patinka😀 Taigi, manau, kad vaikas ir pasitempusi mama - puikus derinys😀

04. Nov 2009, 15:48

jeigu turi vaiku nemanau kad jau negali uzsideti to mini sijonelio

04. Nov 2009, 15:15

jei figura grazi o kodel gi ne😀 jei jau mama tai dar nereiskia kad turi sulyst y chalata ir vsio😀

31. Oct 2009, 23:22

Namie rengiuos laisvai ir paprastai, kai turi vaikiuką turi prisitaikyti prie naujo ritmo ir sau laiko atrasti ne ka-in kiek išeina. Jei namie vaikščiočiau kaip lėlė tai vyrui greit pabostų, tad tik kai išeinam kur pasipuošiu juk dar jauna esu ir noriu džiaugtis savo grožiu kol galiu, tad aukštakulniai man pagrindinis apavas, tad aeisena grakštesnė, o sijonų nebuvau mėgėja😀

22. Oct 2009, 17:15

o kodelgi nea? man tai grazu 😀 pati taip vaiksciociau jai tureciau grazia figura 😃 😀

12. Oct 2009, 19:53

taip priklauso kur eini, bet kad mama tai nereiskia kad negalima nesiot sijonu ir aukstakulniu, aisku ne mini sijonuku kad matytusi...

12. Oct 2009, 14:51

nu tai cia ju beda,kaip sako AKLA,GLUSA IR BAZNYCIOJ MUSA😃😃😃

12. Oct 2009, 12:33

tai va jolitele ir linacka labai teisingai kalbat,bet kitos mamos nelabai turi supratima 😀

11. Oct 2009, 17:06

na yra visokiu zmoniu.. manau reikia derint ir kur eini dar...😀 reikia tureti supratima ir apie tai jog tu jau mama 😀

11. Oct 2009, 16:04

yra ir tokiu kur vien tik trumpus sijonus ir nesioja,ar peskom ar su masina.ir graziausias vaizdas kaip pradeda prie vaiko masinoj kuistis,tai ne tik sijonas bet ir kas po juo viskas matosi😀

11. Oct 2009, 16:00

😀😀😀tik taip pasijuokiau,nesu jau visiskas tankas😀man tai grazu kai mamos turi ka parodyti.uzsidedu ir as kartais,ir visada komplimenta gaunu is brangiausio kad graziai atrodau,tik tiek kad man patogiau dzinsiukai,kedai,maziu i masina ir burzgiam😀

11. Oct 2009, 14:38

linacka, trumpas sijonas nereiskia, jog jis turi vos uzpakali dengti 😛 sijonas virs keliu vadinamas trumpu 😉 o ir siek tiek zemiau keliu nemanau jog tai negrazu 😉

11. Oct 2009, 14:35

pritariu austytei, juk nenorime kad pabegtu pas jaunesnes ir grazesnes..😀 turim kaskart vis is naujo vilioti savuosius 😉

10. Oct 2009, 13:56

man tai nedera nes del gabaritu negaliu trumpo sijono nesiot☹

1 2