Linksmos istorijos is gimdymo

28. Oct, 11:07

Gal yra mamyciu gimdziusiu su tam tikrom kurioziskom situacijom kurios prisiminus kelia juoka? :)

29. Oct 2010, 18:43

kaip nuvykau i kauno klinikas gimdyti priejime atidare tokia pikta teta😉 ir sako man ko cia atvaziavai?pasimeciau net sakau gimdyti ji vel tai siurksciai gulk paziuresim ar jau laikas saremiai buvo bet vos vos piese sako nieko tau cia dar nera vaziuok namo vyras suriko kaip tai nera jei ji sako kad pilvas kas 4min kieteja mes norim kad daktare apziuretu ta pikta teta sako jus isvaris is gimdyklos!na bet nuo 7iki 8 vargais negalais papuolem gimdykloi 8val atvede i gimdykla apziuri mane akusere ir sako o vau jums jau 7cm atsiverimas😉 sako einu sutvarkyti popierius jusu ir ateisiu 10val gimdysit na ji ir isejo as skausmu dar nejutau tai sprendziau kryziazodzius gimdykloi atejusi akusere net susijuoke sako to dar nemaciau jau gimdyti laikas o ji sprendzia kryziazodzius na ka 10val pastumiau o po 10:11 jau turejau ant krutines dukryte 3.640g ir 52cm 😉

29. Oct 2010, 16:21

P.s.,gerai,kad tos sesutės daugiau nemačiau,nes kai papasakojo mb,taip gėda pasidarė,pagalvojo jaučiu va ne vaikas,o šampas rūpi,alkoholikė😃

29. Oct 2010, 16:05

😃 cia geras 😃

29. Oct 2010, 16:03

Po narkozės ilgai neprabudau,tai vyras čia pasakojo-sesutė stovėjo kalbino kalbino mane,pradėjau bust po bišky,o ji man sako ,na jau pabusk,pažiūrėk dukrytė tavęs laukia,o aš sakau,tai ko čia stovi-nešk šampo,švęsti reikia😃

29. Oct 2010, 10:46

😀

29. Oct 2010, 10:44

man kelia juoka tai 😃 kad kai mane pagulde i gimdykla tuo metu jau mano puske gimde 😀 poto manasis su jos wyrioku "swente" prie gimdymo namu 😃 as guliu prie lasaliniu o manasis skambina ateik atidaryk duris 😃 dbr juokinga siaip o td pykau 😃

29. Oct 2010, 10:38

na taip tikrai😀

29. Oct 2010, 10:36

kaip filme dzesta 😃

29. Oct 2010, 10:30

na pas mane tokia sutuacija Buvo treciaji Kaip gimdziau Tai pagimdziau rateliuose nes kol veze I gimdykla o sunelis matyt labai jau norejo isvysti si pasauli tai ir kol daveze pagimdziau rateliuose

28. Oct 2010, 23:07

Gal yra mamyciu gimdziusiu su tam tikrom kurioziskom situacijom kurios prisiminus kelia juoka? 😀

1 2