Linksmos istorijos is gimdymo

28. Oct, 11:07

Gal yra mamyciu gimdziusiu su tam tikrom kurioziskom situacijom kurios prisiminus kelia juoka? :)

13. Feb 2012, 17:05

sveikutes,mano istorijos abeju gimdymu buvo visai nieko, eme pacei juokingas:-) pirmaji kai gimdziau,vyras buvo salia,vis mane tempe vaikscioti,mat daktare taip liepe,as ne..geriau sukandus dantis ant keliu klupejau ant saltu plyteliu isikibus i lovos gala:-D o daktare vis ateina paglosto galva vis kad saunuole,nesauliu kaip kitos:-D o mintyse keikiu vyra ir prisiekiu daugiau negimdyti:-) greit pagimdziau:-) su antru visa savaite su skausmais vaiksciojau,ketvirtadieni nueinu pas daktara,apziuri,sako nu dvi-tris dienos ir viskas,oj ne sakau daktarui,pirmadieni vyras grista,jo lauksiu,ka jis tau pades klausia?sakau noriu kad sale butu,jis anglijoj,spes:-) daktaras juokias,galva kraipo,sako sekmadieni nevaziuok gimdyt,lausiu kodel,vel sypsos..hm..galvoju durnas jis ar kas?;-D o va is sekmadienio i pirmadieni prasidejo viskas,cia nulekiu i gimdykla,oten tas pats daktaras budi,sypt as jam,jis tik paziurejo i mane:-) palatoj kankinuos,vel nesaukiu,vyra si syki keikiu,kad nespejo grist,nors pakeliui pas mus,kazkur vokietijoj..:-) ieina daktaras apziuri vel,ir sypsodamas saka,nu ka dar linksma?;-D NE vos nesaukiu pro sukastus dantis,palauk dar 30min ir turesi,o pats isejo,keitesi pamaina,kol daktarai pasikeite,man pribrendo laikas,atbega kita sesute,saukia nestumk,as jai nestumiu pats eina ir 8:40 pagimdziau :-) euforija:-D ir kaip sake daktaras taip ir buvo:-D

16. Dec 2011, 17:01

Smagios istorijos, skaiciau ir sypsojausi.Man is pirmo gimdymo nieko linksmo nebuvo

08. Oct 2011, 11:41

gimdymo terminas lapkricio 29d .27 ryta atsikeliu,kaip visada viskas gerai,susirenku spargalkes ir lekiu i paskutini egzamina 😀 sedziu,jau egzamine, kažkaip nuagra maudžia,issedeti sunku,o kad tai jau po biski pradzia man net nedasuto 😃 vakare islydejau vyra i darba,pasiruosiau salotu bliuda ir atsiguliau ziureti sok su manimi. apie 12 valanda jauciu,kad pilveli skauda,nuejau pasidariau arbatos,atsisedau skaiciuoti kas kiek minuciu skauduliukai yra,ziuriu kas 5-7,skambinu vyrui i darba,sakau tikriausiai jau prasidejo,tai del šventos ramybes vaziuojam i ligonine,o jei ka grysim 😀 jis man sako -gerai,sedek ramiai,nieko nedaryk issikvieciu taksa ir parvaziuoju,sakau gal durnas tu,30 litu nori ismesti vejais? sakau sedek tu ramiai,as susirenku tases ir pas tave i darba su masina atvažiuoju 😃 apsirengiau,kaip kokia cigone su trim tasem nusileidau iki masinos,o salia jos buvo taksi atvazeves,matyt kazkokiu kaimynu lauke,bet taksistas kai mane pamate,jam ir akys issoko ant kaktos,galvojo ,kad mane jam teks vesti 😃 o as kaip baba jaga,uz vairo ir pas vyreli i darba 😃 na o toliau visa kita buvo tradiciskai... 😀 dukryte gime sekmadieni 12,40 😀

08. Oct 2011, 08:16

Sveikutes,nu ir as papasakosiu savo gimdymo istorija😀nu va viskas prasidejo penktadieni vakare atsiguliau vakare miegucio,prabudus nakti apie 24val.jauciu,kad maudzia nugara,sonus,pilvukas kieteja...tuo metu gyvenau su drauge,jei sakau sianakt arba ryt vaziuosiu gimdyt,o ji man sako,push push rytoj,siandien pamiegokim😀gerai😀nuejom miegot ir nakti prabudau dar kartais nuo stipresniu skausmu,pasekiau valanda,ziuriu jau kartojas kas 10 min.galvoju jei galiu dar miegot,reikia ruostis😀ryta atsikeliau skambinu mamai ir sakau,atv.,vaziuokim i ligonine(tuo metu su vaiko teveliu buvom per pykcius susipyke ir po truputi taikemes)atv.mama ir nuvaziavom.ten sesutes klausia,ko cia atv.sakau tikriausiai,kad gimdyt,sako tu net nepanasi i gimdyve,sakau dar taip neskauda,kad saukt reikia😀sako kai bus saremis sakyk,atejo saremis,o as sedziu sakau jau saremis ir juokiuos,ji sako,nu nzn.pakvieisim daktara,as sedziu ir galvoju as siandien noriu jau gimdyt.atejo daktaras pazejo ir sako gimda dar tik 2cm.paguldom,jei iki pietu,neatsidarines labiau,paleisim namo.nu ka,pagulde,mama platina kosmetika ir jei kaiptik katalogo paskutine diena,tai renkasi taskus,as guliu prijunkta prie to aparaciuko,o mama su 3 telefonais sneka,uzdarineja kataloga,ateina daktaras ir ziuri i mama ir klausia,kaip as jauciuos,ziuriu,ka tas daktarelis i mama tik aki mirkcioja😃atv.vaiko tevelis,daktaras sako siandien gimdysim,nuleisim vandenys,pagreitinam,nu tada prasidejo smagumai😀as is saremiu lakstau po palata,mama laiko ranka,vaiko tevelis nezino ka daryt😀atejo akusere ir klausia kas kiek jau laiko saremiai,as sakau yra keturios akys be manes lai ir seka,as uzsiemusi😃akusere pradejo juoktis...paskutiniams saremiaism pries stangas,tetukas klausia mamos a da ilgai,mama sako gal iki ryto,tas sako o dieve,ka daryt?mama sako stovek ka gerai stovi😃jau prasidejus stangom,nulipau vel vaiksciot,sakau jau stumiu,sako akusere,gerai pagalvok,nes jei ne,reiks uzlipt ir vel nulipt,sakau ne tada pavaiskciosiu,nes galvoju nebeiskesiu dar uzlipt ir tada sakau uz pilvo pasiemusi,Natanukai(sunaus vardas)nebekankink manes,einam susipazint ir valgyt😀ir po tu zodziu iskart ant kedes ir vienas du ir sunelis pas mane,o daktariukas vel i mama ir sako,sauni jusu dukra😃o kai tevelis pamate sunu,sako o matai puse taves,puse manes,o man padave ir nieko nematau i ka panasus😃stovim kartu,mama,vaiko tevelis ir as,sunus ant krutines ir verkiam😀tai va,o jau grizom i namus gyvent visi trys su tetuku,sunaus atejimas ir dalyvavimas gimdyme uzmirso visus musu pykcius ir dabar visus jau trys menesiukus esam laimingi😀gal nera juokinga istorija,bet su labai musu seimai reiksminga diena😀

08. Mar 2011, 17:20

zivile kadriukas tavo mama 😃 Buna gi taip kai susinervini tai negalvoji ka darai. Gerai kad tuo metu sese buvo "blaivaus proto" 😀 o linksma 😀

08. Mar 2011, 14:30

Nu ir mama pas tave Živile.😀Situacija kaip kokioje komedijoje😀

27. Feb 2011, 11:45

kokios linksmos istorijos: sedejau skaiciau ir sypsojausi.

23. Jan 2011, 09:06

Sveikos, papasakosiu ir as savo istorija😀 Zodziu, apziura pas gydytoja, israso siuntima i ligonine, nes termino diena😀 as nieko nejauciu, bet pakuojuosi ir vaziuoju.Taigi apie 11val jau esam ligonineje, uzregistravo, paskyre palata, nes tipo negimdau dar, daktare apziurejusi, sake, jei nepradesiu gimdyt, ryte kirps vandenis ir gimdysiu😀Valandos slenka, o pozymiu jokiu, kad gimdau, na tik kartais nugara pamausdavo kaip per menesines.Guliu lovoje skaitau, dar atnese judesiu lapa skaiciuot,sesele klausia na ar vyksta kas, sakau, ne.. tik nugara pamaudzia.o pati laukiu kol prasides kas,beje cia mano antras gimdymas😀, vakare kazkas nubego palei koja, bet nedaug, seselei sakau manjau vandenys bega,pakviete daktare is kito gimdymo, apziurejo, sako negimdai, seseles klausia ar ji mate kokie man nubego, n zodziu susinervino ir isejo,po 15min man prasidejo saremiai kas 2min.paskambino drauge as dar su ja papliurpiau, pajuokavau, o ji tau saremei ir tu juokauji? sakau negi verksiu. seselei sakau gimdau jau kas 2min.o ji jug katik nieko nebuvo, nu zodziu, niekas netiki kad gimdau, sulaukiau, kol vyras atvaziuos o tada i gimdykla isiprasem😀 tada saremei, kad sueme, tai jau nejuokas, akusere, sedi ant palanges, laukia kisiuko ir vis klausia na ar iskentesi dar skausmeli, o as vis na jei dar reikia😀tai ji sako daktarei sita nusiteikusi gimdyti😀vaikstau, i toleta uzsimaniau, galvoju su pala vaikstau, kas cia tokio padarysiu cia, nes jau rakino is skausmo, nu ir laukiu saremio o tada galvoju darau, tik poks ir papludo vandenys su tokiu garsu kad nubego, kad pati issigandau.Mane ant stalo,jau gimdau, rodo man sunu, o as dar sakau as dar stumsiu, nes viskas taip greit ivyko, nespejau paskui ivykius😀 dar juokiaus, kad trecia pakelei pamesiu😀

22. Jan 2011, 19:07

Labas buvo ir man visko kol pagimdziau savo du putlucius...Gimdymas truko po 5val.Dar ir dabar kai sogerka nuvyko gimdyti pamates gyd sako man juk ne tu atvykai gimdyti vel,ne sakau krikstadukra atveziau kad pakviestumet i sy pasauly😀

22. Jan 2011, 18:43

😃 😃 😃

22. Jan 2011, 18:35

man daktarai ne stumt liepe o rekt nes tik taip slinkdavo mano maziukas😃D

25. Nov 2010, 03:43

geras ..

20. Nov 2010, 21:52

as kai gimdymo skyriuje gulejau tai personalas juokais krito,man kaip tik seremis taip anekdotus pasakojau ir nezinau kodel,nelabai skaudejo nes leido epidiura,visas gymdymas buvo skatinamas nes kitaip buciau dar metus isnesiojusi,o ir pernesiojau 2savaites tai teko sktinti. nu pasileido vandenys,sedziu ir jauciu kad slampa viskas,pagalvojau kad slapimo nelaikau,sakau blemba sedziu kaip ezere,atjunge kojas nuo epidiuro nu ir prasidejo,sakau vidurius suka,atnese akusere tokia kede kol atsisedu jau nebenoiu tik i lova ir vel vidurus suka,tada sako tai sako daryk lova vistiek nieko neisstenesi,turbut pabodo mane pirmyn atgal kilnoti,vyras pirsta parodo o man juokas ima,is visko juokiausi,o jau kai pradejau gimdyti,skau nebegaliu kaip kaku noriu,pradejau puoduko prasyti,sakau kaip smirdes,ta gydytoja juokiasi is manes,sako tau per visus galus bega,nu as dar ir vemiau. o ryte jau po visko atejusi akusere padave vaikuti ir sako nu skelk dar koki anekdota 😀

16. Nov 2010, 23:35

daug yra Mamyciu Saunuoliu, as tikiu😀

16. Nov 2010, 14:55

tikrai saunuole esi 😀 pagirtina.... dziugu del tokiu mamyciu 😀 🌷

16. Nov 2010, 14:50

Šaunuolė bonna,kad nepasidavei jokiems spaudimams dėl aborto👍

16. Nov 2010, 14:38

na, man dbr tik juokinga palieka ir kvaila ..o norejosi teksta sutrumpint-nepavyko, mintys sokinejo😉
.. tetuko turbut nera, taip Lt, pastojau Lt, tetukui- tik abortai galvoj buvo ☹gryzau i UK, kad vaikuti tureciau, nes jau buvau cia saknis ileidusi, tai norejau ir dirbt ir kad gerai butu abiems ..

15. Nov 2010, 16:18

na papasakojei istorija 😀 o tai kodel tetis nebuvo salia o visiskai LT buvo? ir labai mintis sokinejo, nevisai supratau 😉

15. Nov 2010, 15:38

Na bonna man tai čia nelabai juokinga buvo😀bet ne blogąja prasme😀,

15. Nov 2010, 13:02

Sveikutes😀
turiu keleta linksmu nuotykiu, papasakosiu, kad tikrai nepamirsiu😉
esu Londone, anglu kalbos zinios- menkos
buvo iseigine(dirbau tada vis)prasidejo saremiai- nesupratau, su drauge kalbu- turbut nuo picos negerai man, kitai rasau kazko itardama-nesuprantu-stovint sukausto, i tualeta rimciau norisi-si sako: -nejuokauk, jau gimdai, ko lauki ..!issigandau, pradejau skaiciuoti, saremiai daznejo, tik vakare sugalvojau nuvykti i ligonine, su taxi.. Patekom i kamsciu. Taksistas oj kaip nervavosi😀tris valandas itikinejau gydytojus, kad jau''laikas'', o jie mnan vis ta pati- ko atvaziavai ..?(vandenys nebuvo nubege)Guliu su aparatu, del kurio mazylio sirdele girdima, apziurineja gyd..skambina tetukas(is LT)sakau;negaliu kalbet, tasL-kas nutiko?ir baigem pokalbi ..Saremiai daznejo, 12 nakties dar drauge islydejau iki autobuso stoties.Va, tada-rekavimai, isprotejimai prasidejo ..neberandu vietos, keturiom sliauziu iki WC ir vemt, ir turbut kakot ..personalas nekreipia demesio, as pakraupstu.Ateina sesute, nesa vaistu kad isgerciau, as jai piktai:''Are you kidding, is wrong?''..o man drauge pasakojo, aspirina atnes nuo saremiu, negerk😃 ir negeriau ..Jau austa, guliu kraujomklane, jau nieko nebesuprantu.Veza.Sedi busimi ''tevai'', as rekiu- jie ziuri issizioje, bet tokia mimika:8😃 ..Va, tada, ir miegas sueme, pamiegu-stumiu, pamiegu-stumiu, nuo 6 ryto ..keitesi personalas 8.Padejo lb.Pagimdziau 8.47..Guliu euforijoj su mergyte ant krutines, palaima tokia ..skambinu bosui-''neateisiu rytoj i darba ..''tas:-o tau ne po menesio gimdyt?..ilekia sesute, va sita tai saunuole, saunuole- paskui supratau, nes ji tuos vaistus ir nese😀nuskausminamuosius ..😃skambina tetis:kas nutiko?ar viskas gerai ..? ..''na, pagimdziau ..😉))

09. Nov 2010, 10:24

Nu fotkė nereali😃super😃

05. Nov 2010, 22:46

oj, as per pati stumima gerai gydytoja ir akusere apspardziau 😀 kai dave i jas atremti kojas, 😀 ta gydytoja tai tokia pikta 😀 bet uztat po gimdymo dar ir dabar ( praejo 1men ir dvi sav) koja jauciu isnarinta 😀 pirmas savaites negalejau paeiti, labai patemptas raumuo buvo 😀

05. Nov 2010, 08:20

nu Gerdos tai nereali foto 😃 ai o mane kai veze jua i operacine nubego vandenys tai sakau seselei kad jusu kateteris nelaiko, apsisisiojau 😃 ta sakao vaikeli tau jau vandenukai nubejo 😀 kas is linksmesniu ,o siaip tai nieko linksmo pas mane nebuvo, siauliuose priime kraupiai ,o Kaune maloniai, tai tiek

04. Nov 2010, 23:18

😃 pakele nuotaika tiek tada,tiek dabar paziurejus foto 😃

04. Nov 2010, 23:10

Nu jo, duodi Gerdut vaizdu, jai saremiai, o zvengia kiek gali 😃, man tai nebuvo juokinga eina poperkunais 😃

04. Nov 2010, 23:08

po to kai dviguba doze saktinamuju pradejo leisti,tai tikrai buvo nebelinksma,o graudu 😃

04. Nov 2010, 22:44

kaip linksmai nusiteike, pas mus nemaciau tokio aparato😃

04. Nov 2010, 22:35

nu ir prisijuokaiu as cia is jusu istoriju 😃 gera temele 😃 o mes va kaip stengemes atsipalaiduoti ties saremiu pertraukomis 😃 P.S, cai su tokiu Norvegijoj vaikstai ir kenti saremius,nzn ar Lietuvoj tokie pat 😀

04. Nov 2010, 22:10

Kaip gyditojas apziurinejo kakleli saremiu metu as jam spyriau i ranka is kojos ir sakau pyyyyp tu is manes. Nes gimdimas ilgai truko ir baisiai skaudejo. Aisku po visko atsiprasiau.

29. Oct 2010, 19:00

Na mano gimdymo istorija gal ir nera labai juokinga,bet biski papasakosiu.Man bestovint namie nubego vandenys.As pati nesupratau kas tai.gal cia as pati nejutau apsislapinau,svarsciau.bet tokiu fontanu?negali buti.pasikvieciau vyra.paskambinom i ligonine(nes cia visada reikia pasiskambinti,nes jei nuvyksi net neapziurejus gali issiusti namo) sakau manau nubego vandenys.nu sako ar lasi?sakau nu lasa is manes.kai nuvykom laukem dar savo eiles priimamajame.Juokingiausia buvo tai kad niekas neskubejo apziureti ano galo.tik aparatu prijunge y viskas.O viska pranoko kai kazkokia daktarka sako: tai galejo nubegti ne vaisiaus vandenys o kiti.mano vyras sako kokie dar kiti vandenys gali buti?kai saremiai sueme kas 5min ,po to i 5min po 2 saremius tada apziurejo sako tau jau 2cm atsivere ir iskele i kt skyriu.

1 2