Kraujavimas po gimdymo

25. Jun, 09:10 laurora laurora

Sveikutes. Norejau paklausti, kiek dienu po naturalaus gimdymo kraujavote? Man jau 10 d.praejo, o vis dar kraujuoju. Ar cia normalu?

16. Nov 2015, 13:44

sveikos, noriu paklausti ar viskas gerai ar reiktu sunerimti. po gimdyo pirmomis dienomis kraujavau gan gausiai poto biski aprimo ir dabar jau dvi sawaites su puse ir vel pradejau kraujuoti gausiau kas tai galetu buti ?

13. Dec 2012, 15:51

astrida ne ne nenaudojau tik ramunelem apsiprausdavau

13. Dec 2012, 13:38

man eina 2savaitele po gimdymo pirma savaitele labai stiprei kraujavau o db jau viskas susitvarke,kartais dar isbega po laseli..

12. Dec 2012, 13:43

O po gimdymo naudojat kokius spec.prausiklius apsiprausimui? Aš tai turėjau Floragyn Intimo su laktobakterijų lizatais, kurie mikrobus visokius naikina, makšties florą atstato - gal už tai taip sėkmingai ir greitai viskas gijo 😀

27. Jul 2012, 15:40

Sveikos dar tik savaitele kaip esu pagimdziusi , pirmom 2 dienom dejausi spec po gimdymo nes kraujavau nemenkai ..o toliau uzteko always naktiniu,dbr naudoju naturela paketus ,kaip minejo jie nestori.. o ir pastebejau kad kraujas sviesenis ,gal siek tiek su gleivem net ,cia kazin nieko tokio kad spalva pasikeite?Gal ,kaip bailiuke sako cia kad siulai tirpsta,taip?

laurora laurora 05. Nov 2010, 23:32

as turejau dvejas vienkartines kelnaites. siaip jos labai gerai issiplauna, tad man jos buvo ne 1 kartui.

13. Oct 2010, 13:39

as kokias tris dienas gausiai kraujavau, bet jau trecioje dienoje dejausi neturela paketus, o jie kaip zinot nera stori, bet jau geriau dazniau pasikeisti, nes jie patogesni uz tuos pogimdyvinius... o dabar jau dvi savaites su puse praejo, tai jau kokia trecia diena naudoju kasdieninius iklotukus...buna kartais tokiu ruzavu isskyru,,,, bet gal del to kad siulai tirpsta..nzn...

13. Oct 2010, 10:42

as tik 2 dienas gausiai kraujavau, o paskui dar kokias 2savaites jau pakako paprstu paketu

26. Sep 2010, 18:52

Pirmom dienom kraujavau daug,tai tos vienkartines kelnaites po gimdymo ir spec paketai lb padejo. Tik turejau abri-san ir tena,tai tena minkstesni buvo,patogesni. Panaudoji ir kartu su kelnaitem paskuj ismeti. lb patogu. O mazdaug 4 diena paprastus paketus kaip per menesines,nes kraujavimas nebegausus buvo, o po savaites isvis tik teplioja.

23. Sep 2010, 09:56

As tj tena lady iklotus buvau nusipirkus, kraujavau gana gausiai, bet jie labai puikiai sugeria.As always visada naudoju, bet po gimdymo man jie tryne, nes dar susiuta buvau, todel naudojau libress storesnius, bet cia jau kai kraujavimas sumazejo 😀

23. Sep 2010, 09:52

as tai pirkausi is vaistines vienkartines kelnaites ir spec. iklotus po gimdymo tai joms beveik nesinaudojau, nelabai kraujavau nors tikejausi kad skesiu, kai savaite gulejau ligoninei naudojau palas, o isejus naudojau iklotus padarytus is marles,daktare patare naudoti

13. Sep 2010, 12:02

ligoninej turejau olvaisus, bet gyd pamacius sake olvaisai negalimi, sako libresai arba bela, nes olvais pavirsius sintetinis.

laurora laurora 12. Sep 2010, 22:33

o kokius olvaisus naudojot? as tai tuos paprastus, storus, nes plonu man pavirsius nelabai patiko, nors per mmm visada naudodavau plonus

30. Jul 2010, 14:08

jau dvi sav ir kelios dienos po gimdymo, t.y. operacijos 😀 jau beveik nebekraujuoju

30. Jul 2010, 13:16

as irgi tinklines kelnaites turejau, tai pagrinde su paketais zaidziau, nes irgi nuo tu is vaistines kietumo tik skausmo daugiau, mes kadangi ilgeliau ligoninej pabuvom, tai jau namolio vaziuojant vien tik paketo pakako😀

30. Jul 2010, 13:08

kraujo pamirsau zodi 😃

30. Jul 2010, 13:08

o as is gimdyklos isejau irgi su dideliu paketu bet kita diena uzteko tik always ir va kartais buna daugiau kartais maziau

30. Jul 2010, 13:06

As is gimdyklos isejau su pogimdyviniu paketu... dvi dienas su jais tik buvau, paskui sociai uzteko alwaysu 😀

30. Jul 2010, 12:59

na o man tie iklotai is vaistines visai nepatiko, man jie buvo labai dideli ir kieti, tai as buvau prisipirkus tinkliniu kelnaiciu ir paprastu always turejau, tai dazniau keiciau, dar popierinio ranksluoscio skiauciu prisigrusdavau (tai sugere labai gerai viska), bet bent ne taip ten spaude man viska.. o is gimdyklos tai su palom atveze..

30. Jul 2010, 12:49

pritariu laurorai - yra vaistinesi specialus dideli paketai - po gimdymo, man ju pilnai uzteko... jau trecia savaite po gimdymo o as irgi dar kraujuoju, dazniausiai kai maitinu pajuntu upeliuka maza, bet paprasti paketai tinka... beto ir as buvau kirpta, tai pirmas pasisiojimas buvo baisesnis uz gimdyma 😃

laurora laurora 22. Jul 2010, 14:26

divka, yra labai dideli paketai. man bent ju tai tikrai uzteko ir nereikejo jokiu palu.
kraujavau 3.5 savaites. beje, neislaukem su vyru 6 savaiciu ir pasimylejom daug anksciau 😃

21. Jul 2010, 18:24

as kraujavau tris savaites.baisu.

12. Jul 2010, 23:41

Tai as ta ir dariau. 😀 Po gimdymo praejus gerai valandai atejusi akusere paklause nori i wc, sakau taip, na tai sako kelkis ir einam! 😃 O as ka? Maniau, kad ji juokauja, bet pasirode kad ne. 😃 Tai upelis tekejo, tekejo, tekejo... 😀 o paskui vis maziau ir maziau. 😀

12. Jul 2010, 23:33

Pirmom bent dviem dienom jokie paketai nepadės, nes plauksi tiesiog😀Geriausiai naudoti ligoninės palas, nes tikrai gausiai kraujuojama.

12. Jul 2010, 22:59

Pirmas pora dienu po gimdymo palas keiciau kas keleta val. Paskui higieninius iklotus tris - keturis kartus per para, mat jie buvo naktiniai, kurie daug sugeria. paskui jau du kartus per para, ryte ir vakare. 😀 kraujavau tai beveik gera menesi, nepaisant to, kad paskutine savaite tepliojo. Bet cia viskas normalu.

10. Jul 2010, 12:47

Kraujavau visas menesi beveik

10. Jul 2010, 12:37

oi baisu ,tikiuos bus viskas gerai ...

10. Jul 2010, 08:19

as labai ilgai kraujavau, ir labai gausiai.. kol viena ryta atsibudau klane. Isaiskejo jog pas mane buvo like placentos, todel vel turejau gult i ligonine valymui. Gal todel tas kraujavimas man kaip kosmaras atminty liko

10. Jul 2010, 01:20

aisku na reikes man ir tu tada pagriebt dar ...

10. Jul 2010, 01:10

apie 5 dienas labai plaukiau, tai vaistinej specialiu paketu dideliu po gimdymu nusipirkau.. nepamenu pavadinimo tik..ambri berods...

1 2