Kontracepcija

09. Oct, 01:03

labas mamytes.norejau paklausti kokia kontracepsines tabletes naudojat?turiu dukryte 7men tai pokolkas antro vaiko nesinori,tai galvoju apie kokia apsisaugojimo priemone.zvakuciu nesinori man su jom nepatogu.gal yra kokiu nors vaistu pries seksa arba po jo,nes mes retai tesimylim.pasidalinkit patirtim:)

09. Oct 2009, 19:56

ir as spirale turiu,man tai labai patogu.kaina nuo 35-700,populeriausia kiek girdejau tai yra ta nova T(taip man atrodo vadinasi)kaina jos 100lt,nors ir daktarai patys sako kad niekuom ir ta uz 35nesiskiria.as tai ir po 1ir po2 vaiko dejaus kazkur 3-4men.istato nemokamai per 2min😀

09. Oct 2009, 19:42

o kokia kaina tos spirales? po kurio laiko galima ja statytis?

09. Oct 2009, 18:57

jaigu retai mylites tai yra toks tepalas pries santykius reikia isileisti.nu kaip neissigaskit ten toks plasmasinis kaaip svirkstas tik be adatu 😀 .ji isileidi ir apsaugo 12val.tik pamirsau kaip vadinas.man ginekologas buvo israses kai retai santykiu turejau

09. Oct 2009, 17:30

o kaip tie siulai kur kyso?

09. Oct 2009, 16:56

as jos visiskai nejauciu.man ja state po menesiniu,i vidu istato

09. Oct 2009, 15:47

ar nesijaucia tos spirales?kaip ji istatoma?

09. Oct 2009, 15:35

laba acme.mano dukrelei 10menesiuku,turiu 2vaikucius,tai apie trecia kolkas negalvojam.praejus po gimdymo 2menesiams isidejau spirale 5metams ir esu patenkinta,net galva neskauda,po pusmeciio nuejau pasitikrint ar viskas gerai,dabar eisiu po metu.nei tau tabletes ryt vienodu laiku,nei saugotis,myliesi ir jauti malonuma,nes nereikia baimintis jog pastosi 😀

09. Oct 2009, 13:03

labas mamytes.norejau paklausti kokia kontracepsines tabletes naudojat?turiu dukryte 7men tai pokolkas antro vaiko nesinori,tai galvoju apie kokia apsisaugojimo priemone.zvakuciu nesinori man su jom nepatogu.gal yra kokiu nors vaistu pries seksa arba po jo,nes mes retai tesimylim.pasidalinkit patirtim😀

1 2