Kauno mamytes 2014

09. May, 01:24

Gal atsirastu mamyciu nestukiu ir esamu  is Kauno  :))) paplepeti apie viska nuo a iki z :)) Laukiamos cia visos mamytes is Kauno  :P

07. Aug 2014, 15:10

Na kalbant apie senjorus, tai kartais jie jau per daug sau leidzia, su tuo sedejimu troleibuse, ant galvu lipa, stumdosi, jokios pagarbos, nei aciu nei prasau, nezinau as kazkaip jei jau matau, kad maloni ir kulturinga visada leidziu atsisest, bet jei atsitoja ir burba tai negaliu pikta darosi ir sedziu sau nesistoju, juk kartais ir jauniem prastai su sveikata buna... 😀) Ne visada ir jie teisus buna 😀 As manau, kad zinoma galima! Ypatingai kai gims leliai musu tai juk panemunes silas nera toli, o ten puiki vieta pasivaiksciojimui, kaip Jus galvojat?😀)

07. Aug 2014, 15:04

gal kada bus norinciu mamyciu su vaikuciais ar dar pilvukais kai orai bus geresni pasivaikscioti kur susitikti, kurios netoli gyvenam viena nuo kitos 😀 galima per fb susirasyti.

07. Aug 2014, 15:00

Man taip troleibuse yra buve, su vyru vaziavom, nes masina servise buvo, tai su tais savo vezimeliais ant ratuku sedi viena tokia, o prie lango tuscia vieta, bet pralisti sunku, o man jau kojos linksta, nes pilnas troleibusas buvo, vyras sako - gal leisit atsisesti, tai ta atsove kad jos matai tas vezimelis ten sedi ir niekaip neiseina pasitraukti😀 nu ir papyko vyras, pradejo koliotis tai uzleido toks diedukas pensininkas vieta😃 man ir visad pavykdavo is ryto, tik sikart po 10 val teks keliaut. na kita savaite jau vesiau nuo vidurio zada, reiks islisti is namu turbut ir diena, tik kvailai atrodau kai iseinu ir vaikstau viena aplink namus😃

07. Aug 2014, 14:59

Na as siaip jau linkus senoliams leist atsisest, bet priklauso nuo savijaitos. Man kai operuotas stuburas, tai kartais kojos nelaiko ir sedziu naglai tada 😃 bet jei galiu tai leidziu jiems pasedeti 😀

07. Aug 2014, 14:37

Oj tai tai dar truputi palaukti reikes 😀 man irgi jau vienai baisu vaikscioti, tai stengiuosi kuo maziau viena bastytis, bet pas gyd tenka eit vienai, stengiuos is pacio ryto kol dar nebaisiai karsta buna nueiti 😀 apie senjorus tai as esu pasibjaurejus, man buvo taip, kad dust pradejau tai gyd nusiunte pas vidaus gyd, o ten tu senjoru begales ir ejau jau be eiles tai jie pradejo burbuliuot ir aiskinti, kad jauna esu galiu pasedet juk cia nieko baisaus.

07. Aug 2014, 12:55

Terminas 27 d parasyta. Pirmadieni puskuot reiks pas daktare kazkaip, as tuose namuose nuo pat pradziu prisiregistravus, vyras nuvezti nebegales, o dar tas karstis, tai troleibuse tikiuosi atlaikyt kelione 😀 pries pora savaiciu tai teko vezti, nes kai lauke 35 laipsniai, bijojau net iki stoteles nueit, o dar kai susiduri su tais senjorais..sedi, ziuri akis ispute i pilva o vietos neuzleidzia nors jau griuni beveik😀

07. Aug 2014, 11:47

As taip pat planuoja ten gimdyti, o kada Jusu terminas?😀

07. Aug 2014, 11:41

Justina21, smagu girdėt, kad visai šalimais gyvenam 😀 tikrai būtų smagu kartu išeiti pasivaikščiot 😀

07. Aug 2014, 10:51

krikscioniskuose gimdymo namuose😀

07. Aug 2014, 10:30

Man jau du gyd patvirtino, kad berniukas tai tikiuosi neapgavo, nebus staigmena kai pagimdysiu 😃 o kur planuojat gimdyti?😀

07. Aug 2014, 07:08

Laura.Ab, tai gal ir prasilenkiam kur girstupio IKI kada😀 sake bus berniukas, bet 100 proc matyt niekas nezino 😃

06. Aug 2014, 21:11

O man tik dabar daejo prie kurio silo jus gyvenat 😃 vis sukau galva kur tas silas randasi ir tik dabar prisiminiau 😃 matyt karstis smegenis aptirpde 😀

06. Aug 2014, 18:22

Visai netoli ir as gyvenu 😃 kai tokie karsciai ir as nosies nekisu tik vakarop stengiuosi kur iseit 😀) maniskis mane irgi spardyti megsta, kai kada net negera pasidaro nuo spyriu 😃 o ka turesit mergaite ar berniuka?😀

06. Aug 2014, 17:57

Kai tokie karsciai tai savijauta nera labai gera, gyvenu salia girstucio bet net i parduotuve nebeislisdavau paskutiniu metu, na gal atves oras tai pegeres reikalai , bet leliukas ir kolkas niekur neskuba, sonkaulius mano skaiciuoja su kojytem 😃

06. Aug 2014, 17:46 rutama

Ir aš gyvenu šalia šilo, gal kada kartu i parka pasivaiksciot su leliukais nueitume😀

06. Aug 2014, 15:25

Sveiki eglutee27, ir kaip jauciates?😀 Man jau eina 40sav, visai neskuba maniskis lysti i pasauli, patinka pas mama pilvelyje 😀)

06. Aug 2014, 15:13

Sveikos, esu busima mamyte is Kauno 👋 rytoj prasides 38 savaite, tad nebedaug liko laukti😀

05. Aug 2014, 11:43 Deivukė

As taip pat netoli cecenijos aikstes gyvenu😀

04. Aug 2014, 13:57

Aiste, jau nebedaug liko laukti 😀 Deivuke, mes prie šilo apsistoję, į Kalniečių parką vis einam pasivaikščiot 😀 tik per karščius sėdim namie, nes mažoji nemiega lauke

04. Aug 2014, 13:49

As pirmaja gimdziau mazylyje, viskas buvo super, antraji teko klinikose gimdyt, nes su sveikata daug bedu buvo, tai tik klinikos mane ir prieme, nesiskundziu, bet jei kada trecia gimdyciau, tai noreciau i mazyli 😀 as prie cecenijos aikstes gyvenu, pora savaiciu busiu be vaiku, ilsisi mazieji kaime 😀

04. Aug 2014, 11:03

Aš visą nėštumą lankiausi mažylio gimdymo namuose, bet su prieslaikiniu gimdymu (35sav) jie net nepriima ir iškart siunčia į klinikas, bet tikrai likau patenkinta gimdymu klinikose, nes akušerė papuolė labai gera 😀 Gal čia yra mamyčių iš Eigulių? būtų smagu kartu išeit į lauką su vaikučiais 😀 na aišku tik ne per tokius karščius 😀

03. Aug 2014, 16:41

Pati esu is kauno, jauna 21 metu mamyte, greit 22 bus😀malonu butu rast kaunieciu draugiu mamyciu😀)

03. Aug 2014, 16:39

As gimdziau klinikose nors norejau mazyli bet jau isejo kitaip ir likau maloniai nustebinta ir labai patenkinta, gimdziau birzeli😀

03. Aug 2014, 16:38

As jau irgi turiu, per tokius karscius kaip sunku....stiprybes besilaukianciom😀)

03. Aug 2014, 09:51

Deivuke, kaip smagu, kad jau turit, si vasara Jum nera tokia sunki kaip man ir eglei 😃

03. Aug 2014, 09:50

Eglė Ieva, kaip bebutu keista as irgi dziaugiuosi kada lyja... 😃 sakiau del manes gali nors ir visa vasara lyti 😃

01. Aug 2014, 20:46

Sveikos 😀 as ir kaunietė, gal ir mane priglausit 😀 as jau turiu savo neikainojama turta. Dukra Saule 4 metu ir sunu Tautvyda, pusantru metuku. Kol kas trecio vaiko neplanuojame 😀

01. Aug 2014, 20:12

Bent vieną dieną leido atsikvėpt. Nebedaug Jums liko, tuoj palengvės 😀 o šiaip ir aš sakiau, kad turbūt visi normalūs žmonės džiaugiasi geru oru vasarą, bet tik ne aš, aš džiaugiuos kai lyja 😃

01. Aug 2014, 19:18

Tai tik siandien taip, o taip tai visa kita ateinanti savaite bus vel +30 ☹( sakiau del manes tai gali, kad ir visa vasara lyti, as visai nepykciau 😃

01. Aug 2014, 17:04

Šiandien jau kiek geriau su oru, sakiau, kad jau galiu gyvent 😃 buvom su dukryte ir lauke pasivaikščiot.

1 2 3 4 5