Kaip sutramdyti hiperaktyvų vaiką?

16. Nov, 01:02

sveikos mamytes turiu sunu kuris yra labai hiperaktyvus pries pusmeti jis man buvo geras ramus vaikas .nu o dabar nezinau kaip man su juo kalbet kaip man rei su juo elgtis nenusedi net masinoje .net miegot negali nueit ramei.ka man daryt .

17. Nov 2009, 22:45

mum irgi gydytoja sake,kad vaikas hyperaktyvus( jam buvo 6men,bet hyperaktyvuma nustato tik nuo 4 metuku),tai cia teisinga vadint judriu vaiku.lankomes pqas geriausia vaiku neurologe klaipedoje-maskolenkaite.viska isklausius,apziurejus ir valanda pastebejus musu angeliuka,paskyre RELANIUM tabletes.as ju nepirkau ir iskart pasakiau,kad nenoriu ju duot.tai sake kantrybes ir tikekites kad iki 3 metu nusiramins.. as pritariu renate ir manau,kad nereikia slopint vaistais tokiu vaiku judrumo ir t.t. tokie jie yra ir reik susitaikyt,gi visokiu buna.cia manau tas pats kad koki letesni vaika dopingu gydyt kad butu judresnis... 😃 as jau pripratau ir susitaikiau.ir visai gerai man dabar jau 😀 nors kitos drauges kurios turi tokio amziaus vaikus tai stebisi ir sako,jetau kaip tau sunku..

17. Nov 2009, 12:12

na va mes pas neurologe lankomes i metus pora kartu mums jokio hiperaktivumo nenustatinejo o pasake visai kita gydytoja apziurejus profilaktiskai pries sanatorija ir liepe gerti raminamuosius(aisku tuo pasiulimu ir nepasinaudojom 😀)

17. Nov 2009, 12:05

dar atsiminiau,kad viena pazistama mamyte nuvede savo judru,sunkiai valdoma vaikuti pas neurologe(man atrodo,kad tik neurologas nustato hiperaktyvuma) ir jam nustate hiperaktyvuma,tai,kiek zinau,jis lanke specialius uzsiemimus.

17. Nov 2009, 11:40

teisingai eglike toki vaika jei nukreipsi teisinga linkme is jo galima labai daug sulaukti 😀

17. Nov 2009, 11:13

manau,tokie vaikuciai yra labai zingeidus,juos reikia vis kuo nors sudominti.Ko gera,jie sunkiai koncentruoja demesi,gal tiktu labiausiai judrus zaidimai.Aisku,apie ramybe namuose nera ko ir kalbet.Mano giminej buvo labai judrus,demesi i save ,visokiais budais, norintis atkreipt vaikutis.Jis irgi sunkiai nusededavo vienoje vietoje,ka pradejes,nebaigdavo ir griebdavosi ko kito.Ir zinot,kas ji valde?Muzika!Muzikos jis galedavo klausytis ramiai.7metuku ji isleido i muzikos mokykla ir nors pradzioje jam sunkiai sekesi,bet veliau ji tai uzkabino ir jis dabar skina laurus tarptautiniuose festivaliuose 😀 Esu daug mamu girdejus,kad dejavo del itin judraus vaiko ir sakydavo,kad toks vaikutis galedavo greit uzmigt tik pries tai issidukes dvi valandas.

17. Nov 2009, 08:51

beje buvo siais metais dukra stovykloj beveik 2sav ir namuose buvo taip ramu, bet ir man ir vyrui buvo trukumas. Trukumas to triuksmo ir jos tauskejimo 😀 mums jau per ramu mes pripratom ir kitaip pas mus nebegali buti 😀

17. Nov 2009, 08:21

As taip pat auginu JUDRIUS vaikus. Ne hiperaktivius nemaisykit, nes hiperaktivumas pasireiskia siek tiek kitaip ir tai tikrai baisi liga. Na bet dauguma judruma ivardija hiperaktivumu. Nu vienu zodziu ne apie tai kalba 😀
LINACKA: Mums taip pat viena gydytoja liepe vyresnele (tada dar nebuvo jai 5metu) girdit raminamaisiais, bet aciu Dievui ptaikem pas labai saunia psichologe ir ji isaiskino kad:
taip su tokiais vaikais labai sunku;
labai reikia daug kantrybes;
bet pagalvokit dauguma zymiu zmoniu( prisimenu tik Napaleona sorry 😀 bet vardino tikrai nemazai 😀) buvo tie tariami hiperaktivus. Tik del to jie tiek daug pasieke, ir jei jus uzgosit vaiko taip nora pazinti ir issireiksti jus tiesiog auginsite mesos gabala.
Vaikas turi but judrus, vieni maziau kiti daugiau, tiesiog reikia pasitelkti kantrybe, vaika uzimti judriais zaidimais kad jis issikrautu. Na ir galiausiai viskas yra isaugama.
Vyresnele kaip ir aprimo, mokykla, baseinas issikrauna tikrai. Dabar laukia toks pat likimas su mazeliu 😀 Patikekit budavo ir man emocinis issekimas ir i metus 1.5metu tekdavo viena men gerti raminamuosius kad atsistatyt(galima paprasyt kad kokie seneliai paglobotu vaikuti savaite pailset tik su vyru 😀, bet pas mane tokios galimybes nebuvo tekdavo hemopatiniais gyditis ☹ )
kkristuteeea tegaliu patarti taip, daug vaiksciokite su vaiku gamtoje, ivairus zaidimai(gaudynes, sniege begiojimas su rogutem, baseinas ir viskas kas judru) ir aisku dideles KANTRYBES. o vaika uzgosti vaistais yra lengviausias budas, o ir vaikui juk ne i nauda. As jau savo gyvenimo nebeisivaizduoju kitokio- ramaus. Kai tenka nueiti pas drauge, pas ja vaikai sedi vietoj, mazai zaidzia ir is dalies as jai pavydziu. Bet as visada save raminu- mano vaikai uzaugs prezidentais 😃 ir mane tas ramina, bent jau dalinai 😀

16. Nov 2009, 22:42

kkristuteeea jauciu kalba ne apie toki judruma kaip kad jus visos sakot,yra tikrai tokiu hiperaktiviu vaiku,mano vienos pazistamos buvo toks vaikelis,tai ji zinok net pas gyd lankydavosi ir man atrodo netgi vaistus kazkokius gere,nes pas ji tas judrumas tai tikrai zaibiskas budavo,tiesiog nieko nespedavo pamatyti.rytoj as jos paklausiu ir tiksliai parasysiu,bet kad praejo tikrai zinau

16. Nov 2009, 10:51

mano sunelis labai judrusm jo visur pilna ir ramiai gali pasedeti tik iki 5min. bet nieko, pripratau. visur su juo kartu, daug lakstome, siuntame po namus. su tokiu reikia labai daug uzsiimti, nera kada sedeti😀

16. Nov 2009, 09:42

manau sustresnis geriau, negu vepliukas😀....... ziopliukas ir negerai.... o kaip ta aukso viduri rasti, tai sunku pasakyti😉

16. Nov 2009, 01:02

sveikos mamytes turiu sunu kuris yra labai hiperaktyvus pries pusmeti jis man buvo geras ramus vaikas .nu o dabar nezinau kaip man su juo kalbet kaip man rei su juo elgtis nenusedi net masinoje .net miegot negali nueit ramei.ka man daryt .

1 2