Kaip auginant vaiką namuose užsidirbti kokį litą? Idėjos...

18. Aug, 10:48

"Sėdint" namuose su vaikučiu metus ir daugiau norisi kažką prasmingo nuveikti, o kartais iš savo veiklos užsidirbti vieną kitą pinigėlį. Ar bandėte, mamos, kada nors iš to, ką mėgstate veikti ar dirbti, uždirbti kartu ir kokį litą?

18. Aug 2009, 13:32

siaip geras uzsiemimas platinti kosmetika tai pat kazkiek lieka

18. Aug 2009, 13:01

As si tuo uzsiimineju: gaminu saldainiu medzius(labai dovanai grazu ne tik vaikams yra kas ir i vestuves nese). I kisene mazai bet vis ne is kisenes. Gal kam reikia 😃

18. Aug 2009, 12:12

kai buvau dekretinėse su pirmuoju vaikučiu, tai papildomai mokiau mokinius, dabar šiek tiek pakeičiau profesiją, tai net nežinau kaip papildomai uždarbiaut...

18. Aug 2009, 11:29

As angliste, pagelbet vaikams mokytis galiu, bet kur savo leliuka reiks det? aukle uz tuos uzdirtus litus samdyt ? 😃 Cia tik Seimui logiska.

18. Aug 2009, 11:27

gal ka su rankdarbiais ir galima, bet smulkme. Mezgancios gal rastu klienciu, karoliukus vert.... bet kur realizuot?

18. Aug 2009, 11:00

kai sedi namie ir augini maza kleckiuka gal ir neblogai butu uzsidirbti.bet su mano profesija tai kazin ar kas iseitu.esu medike.

18. Aug 2009, 10:59

Sveiki, naudinga tema. Dar tik kelios savaites dekretiniu atostogu, kolkas ilsiuosi, bet veliau griebsiuos ideju igyvendinimo ir pasidalinsiu su mamytem, gal kokia jungtine kompanija ikursim

18. Aug 2009, 10:48

"Sėdint" namuose su vaikučiu metus ir daugiau norisi kažką prasmingo nuveikti, o kartais iš savo veiklos užsidirbti vieną kitą pinigėlį. Ar bandėte, mamos, kada nors iš to, ką mėgstate veikti ar dirbti, uždirbti kartu ir kokį litą?

1 2 3 4