Kaip auginant vaiką namuose užsidirbti kokį litą? Idėjos...

18. Aug, 10:48

"Sėdint" namuose su vaikučiu metus ir daugiau norisi kažką prasmingo nuveikti, o kartais iš savo veiklos užsidirbti vieną kitą pinigėlį. Ar bandėte, mamos, kada nors iš to, ką mėgstate veikti ar dirbti, uždirbti kartu ir kokį litą?

20. Oct 2015, 15:36

Norite isigyti ranku darbo neduztanciu zaisliuku,rasykite az
kaina nuo 0.50

20. Oct 2015, 11:09

Svetainės lietuvių kalba, kuriose galima kaupti pinigėlius:
http://www.reklamike.lt/?ref=1476
http://www.reitingai.eu/?r=4035
http://vyki.lt/?1707

10. Oct 2014, 22:20

Sorriukas. Saldainiu medis Gitanabytautaite@gmail.com

10. Oct 2014, 22:17

Sveikutes. Gal kam reikalingas saldainiu medis.rasykit gitaabytautaite@gmail.com

08. Sep 2014, 12:30

http://medzio-dirbiniai.fweb.lt/
mano darbai

08. Sep 2014, 12:24

sveiki as uzsimineju pirografija noreciau kad patarti kaip parduoti savo darbus ☺

01. Nov 2009, 12:55

avon ten turej buti 😀

01. Nov 2009, 12:54

as platinau von, bet paskui vis maziau ir maziau zmoniu liko.. o dabar noriu ismokt priaugint nagus, na aisku nera kad daug kas noretu et man patinka ir kazkada gali praversti...

31. Oct 2009, 19:53

Manau kas moka užsienio kalbą verst tekstus, kaip sakot užsiimt kosmetikos platinimu(man napasiteisino - nebuvo daug klienčių, nes aplink dar bent trys platino), galima rankdarbius pardavinėt, kas laiko turi žinoma

28. Oct 2009, 15:29

taip daug kas nori platint, o dar kai akcija padare kad galima gaut dovanu raudona rankine ir pinigine, dar daugiau ju tapo, as platinu 4men ir sunku rast zmoniu

28. Oct 2009, 15:27

jai domina foto filmukas su vaikuciu nuotraukomis kreipkites skipe dariux31

28. Oct 2009, 15:25

o kaip tuos taskus surinkti is oriflame kai nera kas prekiu uzsisako tik viena kita.

28. Oct 2009, 15:24

is darbo po biletenio atleis tai nezinau ka reikes daryti,tai uzsiemu kas tik imanoma,kuriu filmukus su vaikuciu nuotraukomis,kad nors koki lita uzsidirbti,nes be darbo su dviem vaikais tai siaubas kazkoks,nu bet ir musu darboviete,ant ziemos atleisti is darbo su dviem mazais vaikais.

28. Oct 2009, 15:22

as pradejau platinti oriflame kosmetika,sunkiai kol kas sekasi nes daug tu platintoju,

09. Oct 2009, 17:16

O kas del FM kvepaliuku, tai galit bandyt, neblogai su jais irgi galima uzsidirbt..As pati neseniai istojau..

09. Oct 2009, 17:15

Na jei kas domintu rasykit man el.pastu kgaraliene@gmail.com.. Papasakosiu daugiau..

09. Oct 2009, 16:17

Anion yra paketai skirti moterim.Tai visiskai naturalus dalykas ir neseniai atsirado Lietuvoj..Na kaina is tikuju ne is mazuju, bet kai turi moterys visokiu bedu tai manau vistiek atsiperka...O vaistam juk ne tiek isleidziam ...O jie gan nepigus..Beje jie labai gerai nesciom, pagimdziusiom...Ypatingai pagimdziusiom, po operaciju, padeda greiciau sugyt

09. Oct 2009, 15:39

mm..tai neiseis man jo isigyt,maniau kad cia prekiu kokiu reik uzsisakyt ir uz kazkokia tai suma..mat ne lietuvoj as...

09. Oct 2009, 14:20

mamukas reikia tapti konsultante, 3 katalogus padaryti po 100 tasku, cia kiekviena preke turi tasku skaiciu, surenki per pirma kataloga gauni pinigine, surenki per dar du gauni rankinuka, taip tai labai grazus ir minkstas jis toks.

08. Oct 2009, 16:47

Si kosmetika labai nesenai lietuvoje atsirado, rusu kosmetika..ji yra gydomoji, gamina farmacine kompanija..Kosmetiniai produktai geriausių europos gamintojų (DEBORAH Group - Itališka kosmetika, LEK ir KRKA - Slovėnijos kosmetika, Swiss Caps - šveicariška kosmetika).Dar turiu katalogeli zepter firmos kosmetikos, bet net nezinau, manau sitos zepter f. prekiu kainos yra gan dideles ir ne kiekvieno kliento kisenei.. Pabandysiu su Infinum, ir procentas didesnis sa i kisene eina ir prekiu kainos mazos..

08. Oct 2009, 12:33

o ka butent reik uzsisakyt,kad gaut ta rankine su pinigine?

08. Oct 2009, 09:39

o kokia cia kosmetika, negirdejus apie ja.

07. Oct 2009, 14:03

O as pradesiu platint Infinum kosmetika, kiek zinau ir kainos geros ir kokybe gera...Bent kazkiek pinigeliu i kisene kol mazyli auginu 😀

06. Oct 2009, 10:45

gal jei kam patinka oriflame kosmetika, aisku ir as ja platinu, galima uzsidirbti pinigeliu, nes nuo prekes lieka 30 proc, kuriuos pasiimu as, arba galima uz juos uzsisakyti prekiu, bei gauti dovanu. dar vyksta akcija kai galima gaut dovanu raudona rankine ir pinigine...

02. Oct 2009, 17:20

si kosmetika man isvis nepatiko,kainos dideles,{bet cia tik mano nuomone}

29. Sep 2009, 22:55

As esu baigusi drabuziu siuvimo technologija, tai prisiduriu viena kita lita siudama klientams. Jei kam reiktu naujo drabuzelio, ar pataisyti kazka, kreipkites, mielai pagelbesiu. Galit parasyti ir i el-pasta dbataitiene@gmail.com

29. Sep 2009, 17:06

Turint didelį norą, manau galima tikrai surasti būdą kaip užsidirbti papildomų pinigelių ir tiesa pasakius nemanau jog neina užsidirbti platinant kosmetiką. Pati auginu mažylę ir platinu Mary Kay kosmetiką, su šia kosmetika dirbu pusę metų ir jau uždirbu panašei, kaip iki nėštumo, net tikiuosi, jog pasibaigus motinystes atostogoms nebereikės grįžti į senajį darbą. Reikia tik turėti tikslą, užsispyrimą, nora, žinomą įdėti darbo ir mažiau ieškoti pasiteisinimų, kad čia nesamonė nieko neišeis ir panašei. Norinčios papildomai užsidirbti ir tapti Mary Kay konsultante galite parašyti laiškeli ivetajokubauskaite@yahoo.com arba skambinti 864030046. Moterys būkite ryštingesnės ir viską pasieksite šiame gyvenime 😀 kad ir kokia veikla užsiimtumėte.

24. Sep 2009, 11:27

As dekupazu laiswu laiku uzsiimineju, kol vaikelis leidzia, bet... nezinau ar is to labai galima uzsidirbti.
bet gal wertetu pameginti tupperware produkcija paplatinti? wis keli litukai i kisene 😀

22. Sep 2009, 17:50

Man siulo platinti Fm group kvepaliukus,bet nez ar verta.Gal patarsit?😀

22. Sep 2009, 13:00

as , kai lietingos dienos , darausi papuosimus is karoliuku,net dekupazuoti bandysiu,bet ne pardavimui... paprasciausiai is neturejimo kas veikt 😉 na ir artimiesiems padovanosiu...

1 2 3 4