Kada atsigavote po gimdymo?

05. Mar, 10:54

Mums jau 10 savaiciu,bet as dar visa skausmuose.Per gimdyma mane kirpo,tai dar iki siol skauda :( nors siules jau ir sugyjusios...Vyras jau ir apie broliuka svajoja :) o as net pagalvoti kolkas negaliu apie tai :(

05. Mar 2010, 11:40

Yra visokių žvakučių nuo hemarojaus.Gyd,reikia klaust...

05. Mar 2010, 11:37

as daznai nuo to kankinuos, anksciau to nebudavo, bet po gimdymo daznai uzein...

05. Mar 2010, 11:36

juokas per asaras 😃 😥 gal kas zinot,kaip liaudiskai isgydyti hemaroju?Tai pas mane irgi gimdymo pasekme☹

05. Mar 2010, 11:35

maniskiam teko vaizdu pamatyt po gimdymo, tai irgi kuri laika nenorejo nk😃

05. Mar 2010, 11:35

Aklo tik nepadaryk😀

05. Mar 2010, 11:34

Na,jei suks,tai kažin ar padės išdurta akis😀

05. Mar 2010, 11:34

bet tda gali i desine pradet sukt 😃

05. Mar 2010, 11:33

niu kaip sako,jai nenori kad vyras suktu i kaire,tai reikia kaire aki isdurt 😃 gal pades ? 😃

05. Mar 2010, 11:32

po gimdymo kita diena kai atsikeliau is lovos(vyro pagalba) tai maniau ojojo, taip aplink greit viskas sukosi,o balta buvau kaip popieriaus lapas, gyvenime tokia nesu buvus.tualete irgi vos ne uz pazastu vyras laike, bijojau atsisest😀 manau daugumai taip buvo..😀 man taip pat buvo plysimu ir siut teko baisiai daug, pirma savaite tai vos nusedet galedavau, bent 10 min pasededavau normalioj pozoj paskui tai tik gulet galedavau nes visa apacia ten mausdavo,su tualetu taip pat tik pasiramstdama atlikdavau reikalus, pirmom dienom budavo baisu greiciau pasikelt ar apsiverst, tokia kaip robotukas sukinedavaus😀 o seip viskas susinormalizavo po kokio menesio mazdaug. manau kiekvienai skirtingai, viskas nuo organizmo priklauso

05. Mar 2010, 11:31

Tai taip ir turi būt kiwiuke,viskam savas laikas😀O maus,jei vyras sako,kad palauks ir nekelia isterijų,tai ir nemanau,kad suks i kairę...

05. Mar 2010, 11:30

ir as nesuprantu,kodel as taip igai atsigauti negaliu?Gal kad visgi man jau ne 18 😀 save tik tuo ir raminu 😀

05. Mar 2010, 11:30

mano vyrui teko laukti gal kokius 4 menesius neskubejom as net truputeli bijojau po gymdymo labai dziaugiuosi kad vyras suprato...

05. Mar 2010, 11:29

Bet paskui gali būti dar blogiau,ir dar labiau skaudės...Man tai po gimdymo buvo baisiau nei pirmas kartas...

05. Mar 2010, 11:28

Tai man vyras ir sako,sitiek pralaukia,pakentesiu ir dar...bet as vistiek bijau,nes kiek gi vyras gali iskenteti ypac bunant salia...jai butu kur toli,tai gal...o db kiekviena diena matomes,miegam,juk gyvenam kartu...as vistiek bijau...nes gal per gerai pazystu vyrus...

05. Mar 2010, 11:27

Na,turi,manau,palaukti.Gi nevalgyt,gali pakentėt.Jeigu jam skaudėtų,kažin ar norėtų kokių santykių.Viskas susitvarkys,pamatysi.Aš taip pat neskubėjau vyro pamalonint😀Teko daug ilgiau palaukt nei dvi savaitės😀

05. Mar 2010, 11:26

nagalvok maus taip,jeigu myli tikrai nenueis....man reikejo kazkur dvieju menesiu kad viskas griztu taip kai buvo....nepergyvenk..

05. Mar 2010, 11:21

☹ man jau daugiau nei du menesiai.. ☹ ir kartais kyla tokia baime,kad vyras klystkeliais nueis...,juk jie visgi vyrai...

05. Mar 2010, 11:20

kadangi man darė cezarį,tai man reikėjo poros savaičių.O vienai draugei,kuri gimdė pati,reikėjo poros mėnesių...

05. Mar 2010, 10:54

Mums jau 10 savaiciu,bet as dar visa skausmuose.Per gimdyma mane kirpo,tai dar iki siol skauda ☹ nors siules jau ir sugyjusios...Vyras jau ir apie broliuka svajoja 😀 o as net pagalvoti kolkas negaliu apie tai ☹

1 2