Kada atsigavote po gimdymo?

05. Mar, 10:54

Mums jau 10 savaiciu,bet as dar visa skausmuose.Per gimdyma mane kirpo,tai dar iki siol skauda :( nors siules jau ir sugyjusios...Vyras jau ir apie broliuka svajoja :) o as net pagalvoti kolkas negaliu apie tai :(

10. Sep 2012, 17:45

Darė cp ir jau praėjo beveik savaitė, šiaip jaučiuosi tikrai gerai, tik dar šiek tiek sunkoka judėti. Po apendicito tikrai buvo suniau praėjus savaitei.

gintarerei gintarerei 22. Aug 2012, 15:47

Na as atigavau jau po poras savaiciu, kai galejau normaliai keltis is lovos ir rupintis maziuku, o visiskai atsigavau jau po 4 savaiciu, kai net nejauciau kas buvo cia prie menesi 😀

25. Jul 2012, 13:49

Apie moters higieną po gimdymo - http://mumsmoterims.lt/po-gimdymo-ypatinga-moters-higiena/. O jūs po gimdymo ar naudojot ką nors, gijimui skatinti ar antibakterinius prausiklius kokius?

11. Jul 2012, 18:05

po pirmo cezario atsigavau kazkur po men paeit buvo sunkoka ir skaudejo pjuvio vieta po antro truputi greiciau ir maziau skaudejo kazkaip

11. Jul 2012, 17:44

gimdymo metu plyso.tada susiuvo.prasidejo nenormalus kraujavimas.tada ultragarsu pamate kad pasiliko viduje dalis placentos,taigi vel prakirpo,vale,plove,vel siuvo.tada lasines su kraujo dapilinejimu,tai 3dienas nesikeliau is lovos.bet po to jau greit atsigavau,greit sugijo,o ir nustojau kraujuoti mazdaug po savaites nuo gimdymo,

27. Jun 2012, 19:27

atsigavau kazkur tik po triju menesiu,buvo sunkus gimdymas labai daug plisimu gan stiprus nukraujavimas,zodziu vyrui tieko visa didele laime rupintis vaikuciu,manimi ir namais

liuks liuks 12. Jun 2012, 17:55

Su pirmagime atsigavau po dvieju savaiciu,nors gimdymas buvo lengvas,bet netekau daug kraujo,tai reikejo sustipreti siek tiek,o po antrojo gimdymo iskart atsigavau ir kita diena jau keliavome namo,nes jauciaus puikiai😀

12. Jun 2012, 11:57

Man nė atsigauti nereikėjo, nes viskas ėjosi kaip per sviestą. Tik kraujavimas, visą mėnesį, nervus tąsė. O šiaip, nei ką skaudėjo, nieko. Vos mažiui užgimus jau puoliau jo apžiūrinėti, net gydytoja susinervino šaukdama "palaukit placentą reik pašalint". 😃

23. Feb 2012, 16:38

na o as po gimdymo irgi labai dideli palengvejima pajauciau, iskarto nusiprausiau po dusu, pavalgiau, po kurio laiko jau ir i tualeta uzsinorejau.. jauciausi lyg naujai gimus kaip mano mazyle 😀 pagimdziau 15:31 ir kita ryta jau israse, o namuose irgi viskas tvarkoj, tik TEN didelis tempimas, sparciai gyja, dar tik 8d kaip gimdziau o jau nebekraujuoju tik siek tiek tepa. Dievas turbut atlygino kad su 1cm atsidariusiu kakleliu ir saremiais kas 5min namuose isbuvau pusantros paros tai zinot nei miego nei valgio, todel labai dziaugiuosi kad puikiai jauciuosi po gimdymo 😀

laurora laurora 24. Jun 2010, 17:08

gal keista pasirodys jums, bet po gimdymo jauciausi taip lyg per skausmingas menesines. kadangi nei plysimu, nei kirpimu neturejau, tai ir sedeti iskart galejau. dabar po gimdymo 9 dienos praejo, tai jau beveik nieko nejauciu. tik kraujuoju dar

22. May 2010, 19:55

keista girdeti, kad kai kurios jau po keliu dienu nieko nebejaute. As visa menesi issizergusi vaiksiojau, siules be galo skaudejo. O apie lovos reikalus apskritai nebuvo net minties 10 savaiciu.. Po gimdymo dvi dienas normaliai kvepuoti negalejau, atrode, kad krutinej tustuma. Pirma savaite be galo skaudejo visa kuna, kiekviena raumenuka. Gimdymas man buvo pats didziausias darbas, koki tik galiu isivaizduoti.

22. May 2010, 17:51

sveikinimai mamytea, gimus mazyliui😀 , o kas del atsigavimo, tai nepasakyciau juk buvo sunku po gimdymo, bet ir nelengva, bet pamazele viskas gerai, susitvarke😀

22. May 2010, 13:50

man ir kai gimdziau kirpo bet skausma jauciau tik savaite ir tai nepavadinc to skausmu😀 o del vyro tai be sekso isbuvo gal puse metu ir nenumire😃

22. May 2010, 13:00

As gimdziau pries 5dienas, plyso, bet skausmu jau nebejauciu 😀 👍

22. May 2010, 12:44

rytoj bus 4 sav. kai gimdziau antradieni bus menuo kai gime. plyso man gan nemazai per viduri. dar truputeli skaudena bet taip jauciuosi gerai.

21. May 2010, 20:14

man buwo plyse kaskiek prie gimdos kaklelio,tai atsigawau kaskur po sawaites,o dabar jau nuo gimdymo praejo 3sawaites,tai jauciuosi gerai,lyg ne gimdzius 😀

18. May 2010, 21:41

sveikutes,man dare cezari,ligoninei gulejau 6d.is ligonines iseidama ejau susirietusi,nes siaubingai skaudejo pjuvi.Po men jau atsigavusi buvau.

17. May 2010, 14:28

kaip gerai😀as tik po dvieju sav su maze isejom namucio...ilgai teko mums pasibuti...

16. May 2010, 16:34

man ir kirpo ir plyso,bet iskart po gimdymo pasijutau puikiai.kai visos ta diena gimdziusios vaiksciojo vos judedamos,as begau i pirma auksta pirkt zurnalo.4 para po gimdymo ploviau grindis 😃

16. May 2010, 15:49

kaip grazu klausyt kai visom taip gerai buvo,as tik po keturiu dienu nrml galejau pasikelt is lovos☹ gimdziau pati,bet man buvo lelia inksta uzspaudus tai jau teko delto taip sirguliuot ir kankintis..aisku viskas jau praeiti😉

14. May 2010, 19:58

As trecia diena po gimdymo jau jauciaus it naujai gimus..visos jegos sugryzo.

11. Mar 2010, 00:08

As tik parvezta i palata, sokau is lovos eit i wc, kazkaip pagimdzius atejo jegu antpludis 😀

07. Mar 2010, 18:37

na o man visai nereikejo atsigauti, nes jau pagimdzius po 30min. lipoau is lovos ir ejau i toleta pati viena ir labai puikiai. na gal del to kad nei kirpo nei plysau :0 laimingai baigesi man 😀 o skausmo visai jokio nebuvo ir sedet galejau tik kad kraujavau lygiai 4 savaites 😀

07. Mar 2010, 15:42

as desimta para po cezario bet jau vaikstau kaip tankas 😃 na papersti, pilvukas dar nemazas bet siaip jokiu vargu nebera tik i kelens dar kaikurias neitelpu 😀

05. Mar 2010, 21:44

man jokiu konplikaciju nebuvo, jau kita ryta normaliai sedejau ir neskaudejo.Tik va yra ta pati bedele su hemarojumi☹

05. Mar 2010, 13:57

naudojau ir as,bet nieko....man net gydytojas buvo israses su antibiotikais zvakutes,tai kai baigiau maitinti,naudojau jas,irgi nieko...dar tepuosi tokiu tepalu,universitetineje vaistineje pirkau,irgi nieko... ☹

05. Mar 2010, 13:46

o man padejo HEMOROL zvakutes. tik aisku ne viena pakuote reikejo naudot, tinka maitinancioms

05. Mar 2010, 11:44

nepadeda man tos zvakutes,jau bandziua labai daug...Gydytoja sake,kad teks peruoti,jai dar karta kada gimdyt ruosiuosi.. ☹ bet as nenoriu,noreciau kaip nors liaudiskai issigydyti..

blogietee blogietee 05. Mar 2010, 11:41

visa laimė, mums su tuo susidurti neteko, viskas buvo super idealu, jau po mėnesio, kaip gydytoja leido, vyras atsigavo nuo dėmesio trūkumo 😀

05. Mar 2010, 11:40

maus, vaistineje zvakuciu isigyk, buna net is zolyciu padarytu 😀 yra tepaliuku, tableciu

1 2