Gyvenimas ne santuokoje

30. Jan, 09:56

Ka Jus manote apie ,tai?Kai vyras yra vyresnis?O moteris jaunesne ir jau yra vaiku...Gyvenam jau 2metai,yra du vaikai,man 20m,jam 28:)Vaikai pametinukai:)Vestuves bus ,kai man bus 21metukai:)

16. Mar 2010, 09:43

Laimonda, as irgi uz vedybine sutarti jeigu vyras gerai uzdirba.Nes yra buve pas mus tarp draugu atveju, kai ir moteriske apgavo savo vyra ir puse jo uzdirbto turto issinese, ir kad vyras apgavo savo moteri ir isejo nuoga basa, kaip sakoma.Mes jau beveik 9 metus kartu, pradzioj buvom per jauni tuoktis, nes nepilnameciai buvom, poto laiko nebuvo, poto dar kas nors dar...As seniau labai pergyvenau kad manes nenori imti i zmonas...Bet kazkaip mano antra puse tokios nuomones kad jam seima tai kai vaikas atsiranda.As is dalies su juo sutinku bet kaip moteris vis tiek norejau tos baltos sukneles, gi nuo mazens mes svajojam, tik gyvenimas privercia galvoti kitaip😀

16. Mar 2010, 09:34

Cia ne mano zodziai😀 -
Nesusituokusių, bet kartu gyvenančių porų procentas įvairiose šalyse nuolat auga. Tokia tarpusavio santykių forma jau tapo norma, savotišku gyvenimo būdo stiliumi. Aplinkiniai pamažu tai ėmė priimti kaip adekvatų reiškinį. Galbūt šią „madą“ išprovokavo progresas ir išaugusios karjeros moterų ambicijos? Gal vis greitėjantis gyvenimo tempas? Turbūt kiekviena pora turi savų priežasčių, dėl kurių nesusisaistė santuokos įžadais, todėl čia paminėsime tik keletą dažniausiai pasitaikančių.

Nėra kada

Kai abu partneriai stengiasi siekti karjeros ir didžiąją laiko dalį skiria darbui bei tobulinimuisi, jie tiesiog fiziškai neatranda laiko įforminti savo santykius oficialiai.

Daugelis jaunų ambicingų žmonių iš pradžių nori „atsistoti ant kojų“, siekti karjeros, o tik po to susimąsto apie šeimą. Jiems atrodo, kad negalima kurti šeimos, kol negali normaliai jos aprūpinti, todėl nusprendžia tiesiog pagyventi kartu, santykių neįforminant.

Sudėtingos procedūros

Deja, labai daug jaunų porų iš anksto apsvarsto net ir tokius niuansus, kaip galimos skyrybų procedūros (turto dalybos, vaikų priežiūros klausimai, procedūrų išlaidos ir terminai).

Pernelyg didelė atsakomybė

Daugelis puikiai suvokia, kad santuoka – didelė atsakomybė, bet ne visi yra pasirengę rimtiems įsipareigojimams, ne visi tvirtai jaučia, kad sugebės jų laikytis.

Būsto klausimas

Deja, kai kurias poras nuo santuokos atbaido nuosavo gyvenamojo būsto neturėjimas. Jiems atrodo, kad nuomotame ar tėvų būste kurti naują šeimą mažų mažiausiai - nerimta.

Nepasitikėjimas partneriu

Kai kurie vis abejoja, ar pasirinko iš tiesų tinkamą partnerį. Jie galvoja: „žmogus jis/ji neblogas, o kas jei sutiksiu dar geresnį ir tobulesnį?“ Tokie žmonės paprastai pasiryžta (jei apskritai ryžtasi) santuokai brandžiame amžiuje, nes vis ieško tobulybės.

16. Mar 2010, 09:24

As nieko pries uz abu variantus. Santuokoj gal jautiesi kazkaip tvirciau truputi. Bet kita versija, jei ka galim lengvai issiskirt 😃 juokauju zinoma, nors tai tiesa... As pvz pati nenoriu kol kas vestuviu su tais popieriais, nors ir yra vaikytis. Aisku susituoksim, visa gyvenima tai negyvensim susimete 😀

16. Mar 2010, 09:22

Ale visokiu nuomoniu yra. Rasau KRISTULIA'i. Jei yra toks vienas atvejis, tai nereiskia, kad visi tokie... Tavo draugei gal nepasiseke, bet jai taip gerai, cia jos reikalas. Nepriversi vyro daryt to, ko jis nenori.

13. Mar 2010, 21:54

nu labai sakyciau protingai pasakyta.. 😉 (y)

13. Mar 2010, 01:16

volunge laaabai grazus zodziai ! 🌷

12. Mar 2010, 20:59

Būtent - svarbiausia juk ne popierius, o tarpusavio santykiai 😀

12. Mar 2010, 20:39

Aš už šeimą: sukurtą iš meilės, pasitikėjimo, draugystės, pagarbos. Už tai, kad iš visų šių dalykų gimtų vaikai, būtų laukiami ir mylimi. Ar visa tai įmanoma be santuokos? Manau, kad taip. Ar santuoka įmanoma be viso to? Taip pat manau, kad taip. Taigi, man atrodo, kad santuoka tai dar ne visada laiminga šeima, o laiminga šeima nebūtinai tik esant santuokai.

12. Mar 2010, 20:37

prisiminiau vieną pvz - turiu pažįstamą merginą, jai apie 25m, turi jau tris mazus leliukus, ir su ""vyru"" nesituokia, nes tas jai aiškina, kad taip geriau - ji kaip vieniša mama gauna didesnes išmokas, ir turi kažkokių lengvatų... Tuo tarpu jos "pareigingasis" vyras savo uždirbtus varganus pinigėlius investuoja į jaunas naivias mergaites, kai jam pasakai ką nors apie išdavystę -pasiteisina - mes nesusituokę 😃 niekam tokio gyvenimo nelinkėčiau 😀

12. Mar 2010, 20:31

as tai tik uz santuoka ir nekitaip, man kazkaip neprijimtina susimetus gyventi

10. Mar 2010, 14:42

as taipogi nesu pries gyvenima ne santuokoje👍

09. Mar 2010, 20:23

Aš už santuoką. Pati dar laukiu savo dienos, o ji po truputi artėja, ir tuokiames ne todėl kad aplinkiniai nekalbėtų ar iš reikalo, o tuo labiau ne del tos - ienes, nes tokia as nebusiu 😃 tuoksimės todėl, kad abu to norim, norim vaikuti turėt tikroi ŠEIMOJ, nevien pagal požiūri, bet ir pagal dokumentus 😀

06. Mar 2010, 18:46

jo, ir mus labai paweiko wyro tewai, nes wis ''lojo'' kad kiek gal;im taip gywenti, na ir pamaitinom pussimty burnu 😃 t.y. baliu padarem 😉

06. Mar 2010, 13:36

ta santuoka reikalinga tik tau paciai ,jei tave tas tenkina tai -valio 😉 labai daznai pasiduodame aplinkiniu nuomonei,ka kas pasakys....

06. Mar 2010, 13:14

kol nera vaiku galima ir gyvent ir seip susidejus...😀

06. Mar 2010, 13:13

as uz santuoka 😀 jei yra jau vaikai turi but ir oficeliai viskas,vien del mamos-moters,vaiku apsaugos ,kol meile seile grazu miela,bet deje laikui begant gali ir gyvenimas kitaip pasisukti is to zuikucio ar meskiuko virsta baisus vilkas turiu omenyje vyra,ir moteris lieka viena su vaikais gatveje su tasikem keliom jei ir jas dar turi...as net uz vedybine sutarty 😀

06. Mar 2010, 12:49

As manau, neswarbu kaip gywenam, santuokoj ar ne, swarbu esam laimingi kartu, ar ne? mes su wyru ne santuokoj pragywenom 4 metus, kaip susituoke beweik 2 metai, na niekas nepasikeite, tik as kazkaip twirciau seimoj jauciuosi 😀 tik tiek.... o jei yra meile ir pagarba, tai manau jokio skirtumo, su irasu pase ar be jo 😉

05. Mar 2010, 23:42

Mes ir su vyru nesusituoke gyvenam. Viskas pas mus bendra, esam laimingi. Nors tas popieriukas kai kur atsiliepia, kaip ir saket jauciasi kazkas tokio is kitu. Bet mum nelabai isein kitaip. As kartais pasvajoju apie vestuves, nenoriu tik susirasyt kaip zadejom, o kitam nera pinigu. Bet ne tai esme. O zieda jau gavau grazu toki per pirmaji savo gimtadieni, kai buvom kartu. Ziedas su viena akimi kaip suzadetuviu, tai mes ji ir laikom suzadetuviu ziedu 😀 Kada nors susituoksim, spesim... Bet labai tai mum netrukdo. Nezinau ar tai tikrai gerai. Kartais pagalvoju, ar neuzgaulios vaikycio mokykloj, kai eis... Ar dar kas... Atsiranda kazkokiu mastymy, baimiu nedideliu. Bet svarbiausia, kad dabar mes visi jauciames gerai.

03. Feb 2010, 23:36

Mergelike-Maniskis sako palaukim, kol uzsidirbsiu ,tada pakelsim normalias vestuves,vaikai bus dideli,ir juk man svente visam gyvenimui,tai ir laukiu,kai kokia kvailiuke😀Ketino pirstis ,kai man bus 21😀)

mamyt mamyt 02. Feb 2010, 20:31

pritariusimutei kad kiekviena moteris nori isteketi,bet manau kad tas "irasas" kad tu jau "-iene" nieko nekeicia.jei meile yra ,tai ji ir pries ir po vestuviu yra

02. Feb 2010, 20:14

na siaip daugelis mum sake kad pamatysi susituoks gyvenimas aukstyn kojom apsivers ☹ ne velnio 😃 dar geriau 😀 mano vyras toks pat mielas ir geras kaip ir pries santuoka gal net ir geresnis 😀

02. Feb 2010, 11:00

dziaugiuosi uz tave simute,duog Dieve kad ne viena nepatirtu skyrybu jausmo ypac kai yra vaikuciu!

02. Feb 2010, 10:58

taip kalba tik nusivylusios! 😀 as esu laimingiausia gyvendama santuokoje! tai yra harmonija! 😀

01. Feb 2010, 22:07

jei karta ta svajone buna sudauzyta antra kart baisu kad vel nesuduztu,todel ne santuoka seimai reikaliga,o meile ir stiprus rysys

01. Feb 2010, 20:52

Laukt pati didziausia ,kancia:'(

01. Feb 2010, 20:34

ateis laikas ir pasipirs 😀

01. Feb 2010, 20:33

Na mano ir svajone,bet as tikrai jam nesipirsiu☹

01. Feb 2010, 19:54

nesmerkiu zmoniu, gyvenanciu ne santuokoje. kiekvienas yra savo gyvenimo kalvis 😀 tik man keista, kad butent nesituokusios moterys sako, kad santuoka nieko nekeicia... sitoj vietoj as dristu stipriai, stipriai abejoti nuosirdumu 😀 kiekvienos moters svajone isteketi ir laimingai gyventi... 😀

01. Feb 2010, 19:49

Kodel skypas tyli mergelike?

01. Feb 2010, 19:27

Aciu uznuomones...Mergelike laukiu ir as jos...😀Vyras bus gryzes,ir su ziedu😀

1 2