Graži krūtinė

13. Sep, 11:15

Labas mamytės, įdomu kaip jūs rūpinatės savo krūtine, kad ji išliktų graži:) turėjau gražią didelę krūtinę, bet per nėštumą ji tapo dar didesnė, nukaro, išsausėjo, net niežti. Kaip jūs prižiūrit per nėštumą ir ar ji pakito po gimdymo?

14. Sep 2009, 19:37

o jai ne maitini padetu tie pratimai? 😀 o kokius tu darai tuos pratimus? 😀 butu labai idomu suzinot ir isbandyt 😀

14. Sep 2009, 18:01

nesciai tai gal geriau nereik.. tikrai nereikia.. o maitinanciai tai kodel gi ne 😀

14. Sep 2009, 11:56

aš ir gi pamaniau apie pratimus krūtinei, ar galima nėščiai ar maitinančiai daryt pratimus krūtinei??? 😀 mano krūtinė padidėjo trim dydžiais, gal dėl to, kad dvynukus nešioju, gamta taip tvarko😀 kad tik pienuko užtektų, nes jei krūtinė tik šeip dėl smagumo taip išsiputė, tai kam ta auka su tais arbūzais vaikščiot?😀

14. Sep 2009, 10:07

as tai kai vaikas miega darau pratimus kad butu stangresne krutine .. vyras sako padeda, ir pati matau kad grazeja, jokie kremai manau cia padet negali, reik sportuot 😀

13. Sep 2009, 22:22

O tai po kiek laiko po maitinimo jums susitrauke krutys? Nu as dar vis viliuosi, kad susitrauks...ech☹ nesinori tokius tesmenis turet☹

13. Sep 2009, 21:58

as ivaires liemeneles dejausi ir tas speceles ir ne,bet vistiek nutyso, mano nuomone del to,kad ji buvo padidejus pora dydziu,o po maitinimo atsistate kokio buvo

13. Sep 2009, 21:28

Mano krutine visada buvo didele, as taip svajodavau apie maza, A dydzio krutine. Negrazu man didelis biustas☹ ir del savo kompleksuodavau. O kai pastojau dar labiau padidejao, kai maitinau irgi arbuzai buvo. Baigus maitint krutine taip ir liko didele, o dar ir nukarus☹ As per nestuma tepdavau kasdien stangrinamuoju kremu, nesiodavau geras liemeneles tiek per nestuma, tiek maitindama ir nieko nepadejo☹

13. Sep 2009, 19:44

na mamo krutine nemaza, ir po gimdymo pasidaretoke koke ir buvo anksciau, pasakysiu viena dalyka krutine nutysta nuo specialiu liemeneliu kurias devit kaip maitinat vaika, su paprastom gal ir nepatogu maitint bet nuo ju bent krutine nenutysta, as pati nenesiojau tos specialios liemaneles maitinancios ir dar krutine grazi ir nenutysus, o mano drauge nesiojo speciale liemenele ir jos krutine dar labai negrazi ir nutysus.

13. Sep 2009, 19:11

jo jo, bet tas dziaugsmas buvo neilgam

13. Sep 2009, 18:35

galiu pasakyt tiek,kad reik priziureti krutine ir tepti kokiu kremu ar aliejuku,masazuot oda,nes strijos yra neisgydomos jos lieka visam gyvenimui ir neidega,lieka baltos ☹ tai geriaum,kad ju neatsirastu niekur tu striju 😀 o mano krutine b dydzio buvo pries niestuma ir po maitinimo yra,bet labai pakitus,ne tokia grazi kaip anksciau,nukarus 😥 ta oda atrodo kaip istampyta,baisu net man ziuret 😃

13. Sep 2009, 14:09

mano vyrui "uzbonai" ir gi patinka😀 bet man jie kaip maišai, per nėštumą pasiekiau F dydį, net strijos bando lysti ir liemenukų nerandu, nes apimtis maža, o krūtinė didžiulė. Tikiuosi po nėštumo viskas gryš į savo vėžias, bet kažkaip gal reik ją prižiūrėt, gal kokius kremukus naudojat ar ką? nenorėčiau likti su maišais😀

13. Sep 2009, 13:47

na as krutines dydziu nesiskundziu,,vyras saso papai kaip uzbonai,,

13. Sep 2009, 12:55

neturiu dideles krutines, nelabai galiu ka patart. pies nestuma mano krutine buvo labai maza, net per maza. nestumo metu i neaugo, net buvo keista, nes girdejau kad turi didet. taip apsidziaugiau, kad bus didesne😀. padidejusia krutine pastebejau, kai jau maitinau pienuku. man taip patiko, net maikute su iskyrpte graziai atrode, negalejau atsiziuret😀. bet pienukas pasibaige ir krutine vel neber☹

13. Sep 2009, 11:15

Labas mamytės, įdomu kaip jūs rūpinatės savo krūtine, kad ji išliktų graži😀 turėjau gražią didelę krūtinę, bet per nėštumą ji tapo dar didesnė, nukaro, išsausėjo, net niežti. Kaip jūs prižiūrit per nėštumą ir ar ji pakito po gimdymo?

1 2