Graži krūtinė

13. Sep, 11:15

Labas mamytės, įdomu kaip jūs rūpinatės savo krūtine, kad ji išliktų graži:) turėjau gražią didelę krūtinę, bet per nėštumą ji tapo dar didesnė, nukaro, išsausėjo, net niežti. Kaip jūs prižiūrit per nėštumą ir ar ji pakito po gimdymo?

12. Jan 2015, 21:29

Pirkciau papildus krutinei is tailando. Laukiu pasiulymu.

11. Dec 2013, 23:16

na mano krutine irgi labai ne grazi jau 10menesiu kaip maitinu jei bus pienuko dar puse metu noreciau pamaitinti tai net baisu kokia ji bus, nes dabar ta o dieve striju pilna D Dydis na kai pamaitinu C , BET PO poros h vel D , O Turejau tokia grazia krutine.na bet ka padarysi..

27. Nov 2013, 17:26 raja

Labas Raja. Maciau komentaruose del Tailandietisku papildu.Noreciau isbandyti.Nesu cia pastovi nare ir nemoku naudotis siuo puslapiu.Gal galetum man parasyt violetarose9@gmail.com Buciau labai dekinga,suku galva kur ju gauti.

06. Nov 2013, 00:59 raja

Kaip galeciau uzsisakyti papildus?

02. May 2013, 21:21

Sveikos panos, jei ka domina papildai krutinei dailinti, zolinis preparatas Rasykit i AZ dar turiu kelias bnkutes 😉

15. Apr 2013, 15:53

Naujiena! VietaSkelbimams.lt

14. Apr 2013, 20:38

laba. o mazu kas bandet tabletes Dakolen?

14. Apr 2013, 15:14

del grazios krutines palaikymo ypac po gimdymo gi dabar yra visokiu zoliniu papildu, Dakolen man brangus, nes ten 40 kapsuliu, o kaina 66lt pigiausia tai as uzsiprasiau is pazystamu, kad man atsiustu is tailando papildus krutinei 100 kapsuliu 50LT Jei kas nori isbandyt rasykit i AZ

22. Dec 2010, 21:54

Turincios nestandartinio dydzio krutines ar pavyzdziui didele krutine su maza apimtimi,patariu pasidairyti po si puslapi, nes galima rasti graziu, ne ''bbobisku'' liemeneliu
http://public.fotki.com/Ugnellle/

19. Jan 2010, 17:06

O man bemaitinant nuo kokio penkto menesio pradejo mazeti krutine ir siai dienai liko tik A dydis ☹ Nu aisku kai pasiziuriu i giminaites krutine, kuri irgi siuo metu maitina, tai tokia mazyte palaima apima, kad pas mane ne tokios tesmenys. Kai dar su liemenuku pakelia tai atrodo normaliai, bet kai be jo, tai nepavydetinai. Bet kita vetus, kas is to, kad mano nenukarusios, uztat jokia iskirpte jau nebeatrodo graziai....

08. Jan 2010, 19:38

Reikia labai gerai ismasazuoti kruti, nutraukti piena, duoti kudikiui kuo dazniau.Kai man buvo uzdegimas, masaziste man taip gerai ismasazavo, kad is karto temperatura nukrito ir pagerejo. Pats taip niekada neissimasazuosi.

04. Jan 2010, 23:24

Labukas, gal zinot kaip gydyti kruties uzdegima?gal kas turetu pientrauki parduoti?

16. Sep 2009, 08:55

nu i pradine padeti tai ir as abejoju ar atstatys, bet geriau maziau nei nieko 😀

15. Sep 2009, 23:06

as irgi sakydavau,kad noreciau didesnes krutines (cia pries nestuma).Turejau "spygeles"kaip liaudyje sakoma 😃 o jau 3 nestumo men pradejo dideti. Dbr kai pagalvoju-geriau gyvenciau su spygom nei su tuo,ka dbr turiu. Strijos-kaip randai gilios.Atrodo kaip koks lokys butu su letenom sudraskes. Lb nemalonu.
Krutine nutysta maitinimo metu ne del liemeneliu,o del to,kad gaminantis pienui pleciasi latakai. Kiek jie issiplecia,tiek nebesugrys.Nebent raumenukus turejot 😉 sportas kazkiek atstatys,bet kad i pradine padeti,kokia turejot-abejoju.... :/

15. Sep 2009, 13:44

austyte> kad tik padetu 😉

15. Sep 2009, 13:20

tikiuos bus rezultatai sekmingi 😀

15. Sep 2009, 13:19

😀 labai tau aciu dovilee uz pratimus 😀

15. Sep 2009, 13:14

Pratimas krūtinės raumenims:

1.

Atsigulkite ant nugaros (jei yra galimybė, atsigulkite ant siauro suolo, tuomet pečiai galės laisvai judėti). Paimkite svarmenis, ištieskite rankas į viršų, alkūnes šiek tiek sulenkite - ne taip stipriai bus apkrauti sąnariai.
2.

Įkvėpkite ir nuleiskite ištiestas rankas prie šonų.
3.

Iškvėpdamos vėl kelkite svarmenis.

Pratimą atlikite 15 kartų. o seip jei hanteliu neturit tai gera ideja prsipilt 2 butelius vandens vietoj ju.. sorry jei uzknisau cia jum :>

15. Sep 2009, 13:10

oj pirmama kur parasiau nieko nera 😃 ne iki galo perskaiciau ☹

15. Sep 2009, 13:02

va cia apskritai formai palaikyt geri 😀
http://www.anonsas.lt/portal/categories/25/1/1/3/article/5925

15. Sep 2009, 12:58

va cia kazkas panasaus...
http://www.olialia.lt/naujiena-238_1_Nauja+krutine+uz+40+litu.html

15. Sep 2009, 12:57

austyte> man tai vyras parode nes jis sportuoja 😀 tai as ir su hanteliais.. paprasciausias tai tiesiog arba atsigult arba atsistot, rankas i sonus ir kilnoji aukstyn zemyn.. 😀 bet viska reikia daryt taisiklingai, nes gali but veltui tie pratimai, tai gal tu geriau paguglink ir paveiksleliuose bus parodyta..

15. Sep 2009, 12:00

ai zivile25 radau kapsuliu ir kremu kurios tipo didina krutine,bet neaisku koks efektyvumas 😀 activbiuste ir erdic pasidomek per google 😀

15. Sep 2009, 11:58

dovilee gal galetum imest puslapi kur ira pavaizduotos mankstos krutiniai 😀 nes kiek radau tai su hanteliais ir forumuose diskusijos,dar visokiu kremu pompu reklamu,kad tipo stangrina 😃 o pratimu beveik neradau normaliu ☹

15. Sep 2009, 11:39

zivile25 didelė krūtinė gražu kai ji graži, o kai per nėštumą nukara iki F dydžio, tai koks čia grožis, bijau, kad po nėštumo baisiau atrodys ☹

15. Sep 2009, 11:27

dovilee 😀 ok bandysiu ka susirast,nes visai reiktu 😀 tai jo pries vyra ir geda issirenkti nors sako liux cia viskas 😃 nors pati neakla 😃 man po gimdymo lasinuku neliko,nes pilvo beveik nebuvo,net 8men niestumo drauges nieko nepastebejo 😃 tik du minusai buvo del krutines ir klubu isplatejusu ☹ klubai tai nesusiaures,bet krutines isvaizda bent gal pageres 😃

15. Sep 2009, 10:24

o beje nuo sportavimo truputuka lasinukai krenta tai ne tik nuo krutines numest galima bet ir nuo viso kuno 😉

15. Sep 2009, 10:22

austyte> paguglink 😃 pratimai krutinei ir tau tiek ismes kad sportuot nespesi 😀 nu o kai krutine nukarus tai kas is tos liemeneles. kol su ja tai gerai, o kai vyrui pasirodyt reik 😃 sportuokit ir bus jums krutines normalios 😃

15. Sep 2009, 00:40

maniske tai 85 d,,,kaip manot didele?

14. Sep 2009, 21:06

mano krutine visad buvo didele,per nestuma dar padidejo ☹ kuo dziaugiuosi kad po gimdymo ir maitinimo liko tik c dydis,bet nukarus ☹ ir tikrai nesvarbu kokia liemenele nesioji vistiek nukarsta.. kazkur girdejau kad yra specialios liemeneles kad nenukartu bet internete neradau. tik mano problema dabar ta kad krutines odos per daug,o dar plius turejau mastita tai operavo krutine tai is vis baisu 😥

1 2