Gimusieji ir gimusios 2011 pavasari :)

29. Apr, 01:16 mergele35 mergele35

Na va nusprendziau pradeti nauja temele, pasidalinti dziaugsmais ir vargais visas mamytes kuriu angeliukai gime kovo, balandzio, geguzes menesi, kas norite maloniai kvieciu pasidalinti savo patirtimi:)

15. Jul 2011, 13:39

cia dabar ir matosi kad akytes ispustos o kita tiek neatsiveria

15. Jul 2011, 13:38

po operacijos

15. Jul 2011, 13:36

kenguryte as vesciau pas akiu daktara nes kaip mano didysis nuo kudikystes kankinosi tai niekam nelinkiu jis kai gime viena akytes voka vos atmerke voko nervas blogai issivystes buvo tai regijimas nusilpo po klinikas tampiau kai 2 metuku kauno klinikose dare mikro chirurgijos operacija 4 val tai nekas o zvairavimas mazu vaiku beda paskui pripranta jie ir gali likt pasirodo israse is po operacijos akinukus nuejome kaune tada pas privatu sako vaikas da blogiau mato su akinukais jei be ju nereikejo daryt operacijos nes jis buvo per mazas tokios opercijos daromos kai veidas subrendes na ir dabar matosi kad vokelis pakrites tai turbut kad teks dar viena kosmetine opercija daryt bet regijimas geras va ikelsiu foto kur buvo pries operacija po ir dabar

15. Jul 2011, 12:53

aisku.. na toks nelabai fainas vaizdelia kai pamatau dukryte bezvairuojant.. sakau gal vezime kai ant sono gu;i ir atsimerkia per arti bet paziurejau kad nera siauras tas evzimas negali buti.. nzn.. na tikiuosi praeis.. ☹ angscau nepastebejau vat snd jau kelis kartus ☹

15. Jul 2011, 12:03

Maniskis budavo pazvairuodavo,bet db jau apstojo,mama man sake kad taip turi but,nes kartais vaizdo nespeja pagaut uz tai ir pazvairuoja.va vakar savo padariau arbatytes, tai siek tiek gere,snd daviau negere,bet veliau galikisiu kaip nors.

15. Jul 2011, 11:41

aha.. sakes pastebejau kad mano dukryte vis pazvairuoja, nesuprantu ko jinai ce taip.. is jusiskiu niekas taip nedaro? ☹

14. Jul 2011, 14:05

😀 oi kokie tie mazyliai visi su savo charekteriukais nieko isaugs ir bus viskas uzmarsty😀

14. Jul 2011, 12:24

man irgi daznai taip buna.. bet kai buna jau tikrai isalkusi paima ir arbateles pagerti arba kai karsta 😀

14. Jul 2011, 11:52

matot jis ima buteliuka,kai ten pienas yra,o kai tik ipiliu vandenukp tai ne pro kur,paragauna,supranta kad ne pienas ir tada jam jau neikisi,gudrus vaikas tas mano😀

14. Jul 2011, 11:35

mamytes nz kaip lietuvoje bet pas mus yra pirkti tokie svirkstukai su juo puikiausiai galima suduoti ir vandenuka ir arbatyte laurau 8 zinoma kad po truputi galima primaitinti be to kad jum 4 men greit tik aisku nedaug o ir parduotuvese yra dauguma kosyciu nuo 4 men bet gali ir pati virti darzoviu kosyte is pradziu su morkyte kita karta su kokia kita darzove tik reikia nepervirti na internete receptuku daug mazyliams o tikrai neklausyk daktaru o vaikas bus alkanas 😀 tik nepermaitinkpo kelis saukstukus sekmes

13. Jul 2011, 20:22

indriukaskajukas mano emrgyet taip pat pirmom savaitem neime buteliuko andenuko tai duodavau is saukstelio ir puikaii 😀

13. Jul 2011, 20:22

laurau8 ne tu viena ir nepaskutine kuri neturejo pienelio, man tas pats.. gaila aisku labai bet nieko nepadarysi ☹ kankinausi pati ir vaika kankinau iki menesio bandydama duoti savo papuka ir galvodam kad pienuko padauges ☹ o as nznau gal kitos mamytes patars ka tau jau galima duoti vaikeliui papildomai mes dar tik pusantro menesio na siek tiek daugiau 😀

13. Jul 2011, 13:59

Sakot, jau galima primatinti vaika? Mums 18d. bus keturi menesiukai. Buvau grieztai paliepta iki puses metu vaikui jokio kito maisto, isskirus misineli neduoti... Bukit tada tokios mielos, ir pora patarimu duokit, ka jau galeciau duoti savo mazylei? P.s: pati nemaitinu. Esu viena is tu retu mamu, kurios pieno turejo tik pirma savaite po gimimo vaiko.

13. Jul 2011, 13:51

kenguryte as bandziauir duot vandeniuko kai buvo tie baisus karsciai tai jis spjove buteliuka,neeme visai,tai jis kai nori gert pradeda zirzet paduodu papa truputi pageria ir vel tvarkoj buna,matyt jam gerai ir taip😀 mano tai keliasi viena karta,pries 3 val,tada ryte apie 6 atsikelia,o mum menuo ir 3 savaites.

13. Jul 2011, 12:29

taip tauip.. reikia po truputi viskuo pratinti 😀 o tie daktarai tai kartais tikrai nusisneka.. atrodo akd neiko visai negalima.. ech.. 😀

13. Jul 2011, 12:19

na as daktarais netikiu nes jie kai pasako tai ne juokas neima reikia vaikui visko po truputi tik su saiku mano didysis kai augo jam buvo gal 10 men kai mama jam dave puse cepelino as buvau labai nustebusi kai man pasake bet viskas gerai 😀na maziukui ir duodu po truputi tyrelias nors mum 3 men po kelis saukstukus i diena truputi banano ir jam patinka 😀

13. Jul 2011, 11:01

ai ka liepia tai dar ne viskas 😀 va mano vyro giminaites dukra sake ismegodavo po 16 valandu ir nieko sveika uzaugo 😃

12. Jul 2011, 22:26

aciu kenguryte 😀

12. Jul 2011, 21:56

mmm. Maniske irgi nuo 8 iki 5ryto ismiega. Uzvalgo, pasikeiciam sauskelnes ir iki 8 puciam toliau i aki. Tik va, ji jau naujagime beveik per nakt ismiegodavo, tai midwifes liepe man ja zadint kas 3-4 val pavalgyt.

12. Jul 2011, 20:36

sveikiname ivetatadas 😉

12. Jul 2011, 20:22

mum sendiena jau 3 menesiu kai mes keliames tik viena karteli nuo 5 -6 val ryto uzmiegam nuo 9-10,mes jau mokinames laikyti buteliuka

12. Jul 2011, 18:51

indriukas kajukas o man daktare jau nuo pirmu savaiciu liepe duoti vandenuko nes karsta buvo daznai valgyt neimdavo aba kaip tik jai atrodydavo kad nori valgyti labai daznai noredavo, todel lipe vandenuku retkarciais pagirdyti 😀

12. Jul 2011, 18:49

maniskei pusantro men ir mes ismiegam visa nakti 😀 retkarciais buna kad karta tenka atsikelti 😀

12. Jul 2011, 17:54

sv,na manoji tai umiega puse desimt ir kelias kaip kada 3 ar 5 val valgyt,mu 2 men ir 2 sav 😉

mergele35 mergele35 12. Jul 2011, 17:24

jau nuo 2 men taip o jei tik 3 men bus 22

mergele35 mergele35 12. Jul 2011, 17:23

laurau89 mano mazoji parpia visa nakti

12. Jul 2011, 17:10

Norejau paklaust, ar kurios dziaugsmelis jau ismiega per nakti nepabusdamas, arba pabusdamas tik koki karta?

12. Jul 2011, 16:52

sveikos,as savajam tai neduodu jokis arbatytes,na as pati ji maitinu tai kai buvau paskaitoj apie maitinima tai sake kad nereik jokio vandenuko duot nes jis atsigeria mamos pieniuko.

12. Jul 2011, 13:34

dekui 😉

12. Jul 2011, 12:49

sveikos na sveikinu kenkurute kad truputi jau linksmesnes esate

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 17