Gimusieji ir gimusios 2011 pavasari :)

29. Apr, 01:16 mergele35 mergele35

Na va nusprendziau pradeti nauja temele, pasidalinti dziaugsmais ir vargais visas mamytes kuriu angeliukai gime kovo, balandzio, geguzes menesi, kas norite maloniai kvieciu pasidalinti savo patirtimi:)

25. May 2011, 23:17

Saunuoles 😀 na tikiuosi mano karalaitis sociai pawalgo ir daug priauges bus 😀 pienuko daug turiu tikiuosi neliesas, tad nesinori damaitint misinukais

25. May 2011, 19:18

mes siandien buvom pas daktare pirma karta, dabar dukrytei menesiukas tai priaugom beveik kilograma ir uzaugom 2 cm 😃

25. May 2011, 18:04

Pas mus wos gryzom is ligonines uz poros dienu atwaziawo felcere i namus po to daktare uz sawajtes paziurejo kad waikutis sweikas ir iswaziawo. Sake pirma kart daktare pati atwaziuoja o toliau taj reikia paciai pas daktaryte lekt apziuroms. Mes zadam ryt ejt nes rupi kiek priaugom ir paaugom 😀

25. May 2011, 16:48

norejau paklaust kaip jus lanko gydytojai namuose?? kiek zinau pirma menesi turetu kas savaite apsilankyt bent jau sesute o veliau kas menesi. pas mus tik viena karta buvo gydytoja kai grizom is ligonines o po to tik kaimo felcere kazkokia viena karta atceit paziuret vaikucio gyvenimo salygu 😃 daugiau nieko ir nesulaukem.

24. May 2011, 23:09

Ausrelev1 tikraj spenelius skauda ne nuo per dazno maitinimo. Maitink waikuti ramiai tiek kiek tik jis nori. Skauda nuo netaisyklingo vaikelio paemimo kruties zindant. Man ir pradzioj buwo ir itrukimu ir skausmo bet su laiku praejo ismoko tikriausia taisiklingai valgyt 😀

mergele35 mergele35 24. May 2011, 15:16

gerai

24. May 2011, 13:25

oho kiek as cia prirasiau 😃

24. May 2011, 13:25

labas visoms mamytems, tikrai labai smagu kad musu cia tiek daug 😀 mums taip pat sekmadieni suejo menesiukas. Del misinuku as duodu Nestle NAN 1, man ligoninej patare duoti nana arba similaca. tai kazkaip pradejau nuo nan ir nekeiciu nes lyg viskas ir normaliai, tik biski reciau kakoja 1-2 kartus per diena bet sake kad cia normalu, o del pilvuko tai net nzn katais pasiraivo man jinai su verksmu tai gal paskauda sakyciau, duodu pries kiekviena maitinima espumizano po 10 lasu. del atpylinejimo kartais atpila po biski bet nevisada tai net nzn del tos slogutes, bet man ji nakti sunkokai snopuoja lyg butu nosytej kazko bet paziurejus nieko nesimato tai as ir nesipuolu traukt ir valyt o diena paskui vel normaliai buna. O su pampersais kolkas ir problemu neturim kiekviena karta keisdama sudocrem patepu, ir stengiuosi vis palaikyt be pamperso. ausrelev1 gal tikrai pampersai netinka, jei nuo silumos tai palaikyk dazniau be nieko turetu praeit manau

24. May 2011, 09:44

labas rytas mamytes,
kaip smagu kad vis daugiau mamyciu vis prisijungia i si foruma 😀mano mazajai jau pora dieneliu vis nepraeina pasutimas ant uzpakaliuko,naudoju cudokrem bet jis nepadada, tada tepiau bepanten tepaliuka jis ir nepadejo nesuprantu gal cia nuo pampersu,ar nuo to karscio vis nepraeina,o pacei spenelius skauda,ar gali biuti kad daznai maitinu,tai nuo to?

24. May 2011, 09:38

jurate,grazi mergyte tavo 😀 mergele nors ir paveluotai,bet sveikinu su menesiuku 😀 o mes jau taipat laukiam nesulaukiam penktadienio taippat bus menesiukas 😀

23. May 2011, 13:30

Ačiū 😀

mergele35 mergele35 23. May 2011, 10:39

grazi panele

23. May 2011, 09:31

Va kokia panelė 😀

23. May 2011, 09:30

Labas rytas 😉 Sveikinu naujai prisijungusias mamytes ir Mergelės mergytę su mėnesiuku 😉 O mums jau šiandien 2 mėnesiukai 😀

mergele35 mergele35 22. May 2011, 20:06

labas sveika prisijungus

22. May 2011, 16:57

Labas mamytes, ir mes prisijungiam prie jusu 😉 Sunelis Lukas gime geguzes 5 d. 😉 Beje del pilvuko mes jau irgi turejom situ bedu, nors maitinu savo pieneliu, todel dabar beveik pries kiekviena maitinima duodu maziukui SAB SIMPLEX lasiuku ir bedos kaip ir pasibaige... Siulau ir jums pabandyti 😉

mergele35 mergele35 22. May 2011, 16:04

vaicekauskiene sveika mano atpila retai labai bet kai atpila ir viskas pro nosyte isbega tai ir yra kaip kad sakei kaip slogyte bet as zinau kad cia nuo atpylimo taip

22. May 2011, 13:20

labas mamytes,norejau paklausti,kaip pas jus reikalai,su atpylinejimaias?ar labai jusu leliukai atpylineja?nes mano tai "siaubyngai"atpila.....Dabar atsirado lygtai slogyte,internete radau rasyta,kad gali buti nuo atpylinejimu,nes kada vaikas atpila,to sekreto papuola i nosyte,ir atrodo kad jis sloguoja,ar esat susiduri su tokiu dalyku kuri is jusu?nes persalti tikrai negalejom,gal tikrai nuo atpylinejimu taip yra????

mergele35 mergele35 22. May 2011, 09:49

mums sendien 1 men ir kazko pilvukas labai kankinti pradejo☹

mergele35 mergele35 21. May 2011, 20:21

jo lactose free parasyta

20. May 2011, 22:33

mergele ta kur be karves baltymo duodi tai cia aptamil1 ar ne? nes maniske truputi paberia ir praeina,bet tas pilvelis,tai sakes,net nzn kokiu bandyt keist jei nuo misinuku taip...

mergele35 mergele35 20. May 2011, 17:22

astoshke tai jums gerai

20. May 2011, 16:22

O dėl mišinuko, tai pradžioj, kai man truputį trūkdavo pienelio, reikėjo ją vakarais primaitint, tai rinkomės Aptamil1 mišinuką, bet nuo jo irgi pūtė pilvelį ir pabėrė. Dabar kai mišinuko jau nebereikia, tai tokių problemų nebeturim 😀

20. May 2011, 16:20

Sveikos 😀 Aš irgi noriu prisijungti prie visų 😀 Mano dukrytė gimė kovo 2 dieną, pavadinome ją Guste. Dabar jau esam dviejų mėnesiukų ir 18 dienų 😀 Kol kas maitinu pati, tik kartais tenka nusitraukti pienelį ir duoti iš buteliuko, nes ji krūtinės neima.. Kalbėjot apie miegą - mūsų mažylė užmiega apie 11-12 val ir kelias 5 val kaip laikrodukas 😀)) O nuo 5 val tai kažkur kas tris valandas valgo 😀 Šiaip yra gan rami, pavyzdžiui ir dabar miega 😀 Tfu tfu tfu, kad neprisikalbėčiau 😃

mergele35 mergele35 20. May 2011, 14:57

as pabijojau duot kad ji alergiska gali buti kaip ir vyresnele, nes daviau aptamil konfort ir isbere veiduka tai duodu kur be karves baltymo ziuresiu kaip veidukas jei susitvarkys reiskia ir ji alergiska☹

20. May 2011, 13:24

aptamil 1

mergele35 mergele35 20. May 2011, 13:14

o koki duodi

20. May 2011, 12:56

mano taipat,darbuojuos viena ranka 😀 as tuo paciu maitinu,tik ta pilvuka skauda,gal sakau nuo misinuku,bandziau hipp paduot,tai poto isvis 2 paras nemiegojo,raitesi,tai gryzau vel prie to paties.

mergele35 mergele35 20. May 2011, 12:32

vikuseaa labas mano ir diena nuo ranku nenulipa, va dabar ir rasau viena ranka kitoj panele zirzia as maitinu aptamil misinuku be laktozes bet jis kudas tai ji neprivalgo bandziau kita misinuka su laktoze tai isbere teko grizti prie pirmo

20. May 2011, 11:21

Mano mergyte vardu Andreja,treciadieni mums jau menesiukas 😀

1 ... 11 12 13 14 15 16 17