Gimdos kaklelio pakitimai

31. Jan, 10:25

KAM YRA GIMDOS KAKLELYJE PAKITIMU?

19. Dec 2011, 20:59

Man ir idomu kur ju galima isigyti..?

Krisliukas Krisliukas 19. Dec 2011, 16:50

o kur dar galima kaži tų tamponų įsigyt? aš tai pirmiausia būčiau už tuos tamponus, išbandyčiau ,o paskui visokie prideginimai ir pan.

19. Dec 2011, 16:28

jeigu yra žaizdelė, tai reikia sekti labai kruopščiai ar nėra rimtesnių pakitimų gimdos kaklelyje - pasidaryti PAP tyrimą, dėl ŽPV tyrimą, pasidomėti skiepais nuo ŽPV ir t.t. www.gimdoskakleliovezys.lt - nemazai informacijos aktulioms moterims

16. Dec 2011, 09:29

zinok,tikrai nezinau,reiktu daktares klausti,ar internete pasiskaityneti

15. Dec 2011, 20:09

O jei zaizdeles lasteles pakitusios kazin dar padeda?

15. Dec 2011, 19:57

o kita drauge nuejo pas savo gine,tai sake nesamone,nepripazysta tokiu daliku,tai va nepabandes nesuzinosi.o jei tikrai nepades,tai nemanau kad nuo ju blogiau bus

15. Dec 2011, 19:55

sveikos.as taipat nuejau pas gydytoja detis spirale,bet sake reik pirma issigydyt zaisdele.tai va,siais laikai jau mazai kas operuoja ar pridegina.man pasiule tokius tamponus FOHOW,tai yra rytu medicina,neseniai atsirade vaistai.kaip daktare sake jie isgydo zaizdele95proc.ir siaip visus uzdegymus,viska idealiai isvalo.jas galima naudot netgi profilaktiskai.dezutej sakyciau yra 6 tamponai,naudoji 3 dienas,dvi ne.jei profilaktiskai,ne del zaizdeles tai uztenka vieno tampono.tai zodziu gydymas tesiasi men ,uztenka tos dezutes,kaina jos,bent is daktares pirkau tai105lt.tai po nauju pradesiu,duok Dieve kad padetu.o drauge db jau naudoja tai sake labai nemalonus jausmas,grauzia,maudzia....nu bet tikimes geriausio

12. Dec 2011, 16:24

o niekam nesiūlė gydytojos skiepų nuo gimdos kakleio vėžio? užsienyje dažnai taiko, už tai gal ir mirtingumas nuo gimdos kaklelio vėžio kelis kartus mažesnis negu Lietuvoje...

29. Jan 2011, 11:50

O aš patarčiau visoms nebūti apniktoms abejonių ir po gimdymo būtinai pasitikrinti gimdos kaklelį. Man po gimdymo patarė draugė, kuriai tikrai dabar labai dėkoju. Buvau pas gydytoją ginekologąArtūrą Kirijenko. Apžiūrėjo, rado gerybinių pakitimų, kurie aišku vėliau į piktybinius gali išsivystyti.. Jis praktiškai vienintelis Lietuvoje gydo gerybinius pakitimus visiškai neskausmingu ir neoperaciniu būdu. Kam jausti abejones, jei galite pasiriktinti! Beje, kam įdomu gydytojas dirba Kaune. Pati dabar visom draugėm ir pažįstamom rekomenduoju, mergaitės sakė, kad dabar dirba gydytojas Šiaurės klinikoje (Šiaurės pr. 8c). Būkim sveikos 😀

17. Aug 2010, 15:42

Maniškė po gimdymo neišnyko, bet pažiūrėjus gyd. sakė, kad atrodo gerai, kad per daug nepakitusi. Laukiu to atsakymo, jis daugiau pasako, nei pažiūrėjimas.

17. Aug 2010, 11:15

o mane apniko abejones reiks eit pasitikrinti nes kazko neramu ar pastariosiomis dienomis skausma nemalonu jauciu

17. Aug 2010, 11:03

nu matai,o man nestumo metu dingo 😉 aciu Dievui,nes kaip verkiau,kai suzinojau,nors sake,kad kas 5 moteris ja turi,taciau dabar manau,kad daugiau jas turi

17. Aug 2010, 10:48

pastojau po pusantru metu 😉

17. Aug 2010, 10:47

sveikos,pas mane tai keistas dalykas buvo: 19 metu rado zaizdele ir sake,akd ji didesne nei iprastai,taciau nieko daryti negalejo,nes sake,kad gali buti ,jog kai kada nors gimdysiu ir uzdegins,taciau kai laukiausi,pradzioj lyg mate,o po to ji keistai dingo ir dabar jau 9 men po gimdymo ri nieko nebeliko,tikiuosi ir nebeatsiras...sekmes visoms mamytems,o kad jos visos dingtu ir nebeatsirastu....

16. Aug 2010, 23:20

Aš irgi žaizdelę turiu, jau keli metai ji yra, kasmet daro tyrimą. Po gimdymo irgi darė, atėjo ats kad su pakitimais. Gyd sakė kad pakitimai gali būti ir dėl to, kad dar maitinau. Kai baigiau maitint tyrimą paėmė vėl, dabar laukiu atsakymo. Daug kas turi tas žaizdelės. Negimdžiusiom nieko nesiūloma su jom daryt, nes po gimdymo atsinaujina. Reiks dabar pakalbėt plačiau apie tai. Bet kol laukiu ats. taip kirba širdelėj...

16. Aug 2010, 23:08

po dukros antros rado nedidele zaisdele dar pagimdziau dar du vaikus bet nieko nebesake ar yra ta zaisdele ar nes taip ir nebenuejau pasitikrinti o jau 4metai yra praeje kaip sake kad yra o dabar mazajam yra 5men eina sestas galvoju eit pasitikrint profilaktiskai bet neprisiverciu niekaip ir yra baime man eit nes bijau ka ne taip suzinot

16. Aug 2010, 22:52

o man per gimdyma kaklelis plyso...buvau 2sav pernesiojus ir vandenis jau zalsvus nuleido tai reikejo skubint gimdyt o man po trumos nugara rakino tai vakuuma pajunge ir suplese ☹ sake po antro gimgymo kazkkaip tai trumpins... ☹

19. Apr 2010, 21:16

man irgi biopsija klaipedos salvijoj dare gyd.Intiene...ir vietine nejautra dare... nusikaukiau taip kaip per gimdyma nekaukiau,net purto prisiminus☹ rimtai, po visko vos paejau,skambinau kad mane parsiveztu ir dar pas gydytoja kabinete pries veidrodi nubegusi tusa valiausi...

31. Mar 2010, 12:16

sveikos mamytes,man 30sav nestumo ir rado pakitimu gimdos kaklelyje,esu uzsienyje ir 15d gavau laiska apsilankyti ligoninej,turbut kol nescia nieko jie man negali daryt,kad ir kas negerai yra.tai toks nerimas ima

01. Feb 2010, 19:19

Fu..

01. Feb 2010, 19:13

nzn, uzmarino, pilnai ne nes biski jutau, bet tikrai nemirtinai skauda.. 😀 o istraukia mesos gabaliuka 😃 biopsija yra kai is tos pazeistos kaklelio dalies yra atgnybiama mesyte istyrimui.. 😀

01. Feb 2010, 19:09

mazyti gabaliuka toki😃

01. Feb 2010, 19:08

kaip uzmarino,tikiu kad nieko tokio.O mes su sese kaip nuvaziavom tai jai net liepe i wc pries tai nueiti.isivaizduok gyva mesa gnybia

01. Feb 2010, 19:06

O ka ten istrauke?

01. Feb 2010, 19:03

klaipedoje marina, salvijoi.. nieko nejutau, nu tik lengva sugnybima, ir bereikalo paziurejau ka ten istrauke 😃 nes tada silpna pasidare nes ir kraujo nemazai.. bet tikrai kad nera skausminga proceura..

01. Feb 2010, 18:55

kur cia taip marina,bent kauno klinikose tikrai ne

01. Feb 2010, 18:36

nu panos pliotku prisiklauset ir snekat.. 😀 biopsija isvis neskausminga procedura, pajauti tik lengva gnybtelejima ir viskas, yra vietinis uzmarinimas.. nera ko bijoti.. as bijojau ne proceduru o tyrimu rezultatu nes nuo negydomu gimdos kaklelio pakitimu ateina vezys..
man buvo zaizdele, ir zmogaus papilomos virusas.. nuo to viruso zaizdele supiktybejo ir plito, todel turejau pasigimdyti vaikiuka ir darytis operacija..
man nustate stadija iki vezio, jei buciau atejus puse metu veliau buciau atejus su pirmos stadijos veziu, o man tada tebuvo 20metu.. padare operacija lazeriu tada daro pilna narkoze ir irgi nieko baisaus.. dabar man viskas gerai, reikia nuolatos tikrintis bet kolkas jokie veziai nebegresia..
eikit tikrinkites nes cia labai rimti reikalai, nejuokas..

01. Feb 2010, 17:41

nea diana,man nedare,aciu dievui tokiu bedu neturiu,gal duos dievas kad ir nebeturesiu,bet mano sesei dare.as nenoriu tiketi kad migdo,nes ten sekundziu reikalas,jei bus reikalinga operacija tai aisku migdys😀

01. Feb 2010, 14:36

as po gimdymo kaip buvau pasitikrinti tai dare tyrima del veziniu lasteliu,buvo pakitimu ir liepe po puses metu pasitikrinti vel ir viskas,nemanau kad kas cia rimto gali buti,bent tikuosi.

01. Feb 2010, 13:39

linacka na taip reikia bet sako kad migdo ar kaip ten?o tau dare jau?

1 2