Dvynukų maitinimas

06. Oct, 01:51

Labas mamytės, labai norėčiau, kad tos kurios auginat dvynukus ar pažystat žmones, kurie augina dvynukus, pasidalintų patirtimi kaip maitinat dvynukus:) nes aš maitinu po vieną atskirai krūtimi ir prarandu gerą valandą ir pati pavargstu, o ypač naktį valandą prasėdi,kol pažindai, abiejų kartu maitint krūtimi negaliu, nes berniukas nelabai moka pagaut spenelio, jam vis reikia įkišt ir prilaikyt, todėl maitinu po vieną atskirai, blogiausia būna kai vieną maitini ir kitas nubunda, tada gaila to alkanaujančio:( LABAI LAUKSIU PATARIMŲ:)

06. Oct 2009, 16:27

uoga jai duosi is buteliuko tai is krutines nebeims.pamegink nusipirkti anspeni tai gal iseis abu pamaitint.o del uzmigimo manoji ir uzmigdavo ir neidavo be ikist spenelio tiesiog lupas suspausdavo 😀.sekmes tau auginant dvynukus.isivaizduoju kad dvigubai sunkiau bet ir dvigubas dziaugsmas

06. Oct 2009, 15:31

ką ta daktarė pasakys, belieka maitint po vieną, o pažadint tai sakė vaikiuką išrenkt ir po vandeniu pakišt, bet aš šito nepropoguoju man per žiauru atrodo, geriau pati savo laiką aukosiu ir maitinsiu kai jie norės, negu žadint mažyli pakišant po tekančiu vandeniu.

06. Oct 2009, 14:30

as daugiau variantu nezinau ☹ belieka laukt patarimu is kitu mamu.... o daktare nieko nesake tau siuo klausimu?

06. Oct 2009, 14:23

maniškis kuris jei miega tai niekaip valgyt neprižadinsi, pabus, penkias minutes pažys ir užmiega., kad nusitraukt pieną ir gi laiko reikia ☹ nevisada man užtenka nusitraukt pienuko, vaikai kažkaip sugeba ištraukt, o pientraukis nelabai☹

06. Oct 2009, 13:55

uoga, mano kaimyne turi dvynukus (jiems dabar jau po 17 metu ). ir as pati dabar laukiuosi dvieju maziuku 😀 as klausiau jos apie maitinima, tai ji sake, akd geriausia yra piena nusitraukti ir duoti vaikms gert ji is buteliuko 😀 taip tikrai susitaupys laiko, ypac nakti... ir dar , jei vienas is vaikeliu pabudo avlgyti , o kitas dar miega, turi pazadinti ir antra, kad jie valgytu kartu.....

06. Oct 2009, 13:51

Labas mamytės, labai norėčiau, kad tos kurios auginat dvynukus ar pažystat žmones, kurie augina dvynukus, pasidalintų patirtimi kaip maitinat dvynukus😀 nes aš maitinu po vieną atskirai krūtimi ir prarandu gerą valandą ir pati pavargstu, o ypač naktį valandą prasėdi,kol pažindai, abiejų kartu maitint krūtimi negaliu, nes berniukas nelabai moka pagaut spenelio, jam vis reikia įkišt ir prilaikyt, todėl maitinu po vieną atskirai, blogiausia būna kai vieną maitini ir kitas nubunda, tada gaila to alkanaujančio☹ LABAI LAUKSIU PATARIMŲ😀

1 2