Dovanos Kalėdoms

07. Nov, 11:50

sveikutes, na ka jau velines praejo, jau kaip ir po trupuciuka pradedi mastyti,kad jau Kaledos kaip ir neuzkalnu tai jau kaip ir dovanas pradedi galvoti ka pirksim ir pns tad pasidalinkime idejomis ka dovanosime savo brangiausiems ir pns:)

04. Dec 2010, 07:31

Sveikos😀 siandien vaziuosiu vyrui pirkt dovanos😀 tai nupirksiu megztini kurio jis nori😀 jau daug dovanu turiu net supakavus siandien dapirksiu kitas😀 o kaip jums sekasi su dovanom???😀

03. Dec 2010, 10:49

sveikos mamules, as savo vyrui dovanosiu pinigine kaledoms, nes jau jo senoji visai sunesiota 😀 suneliui manieza

30. Nov 2010, 15:43

kad dazniausiai galvos skausmas,kai atrdo visko turi ir nieko nereikia. reiks gerai pasukti galvele del dovanu

30. Nov 2010, 15:26

nu mes dar nesugalvojam ka dovanot☹

29. Nov 2010, 15:49

na jo dovanu galvojimas pats idomumas kaip nustebinti savo mylimus zmones😀

26. Nov 2010, 18:59

na as dovanas sumasciau jau kam ka dovanosiu liko tik tevams,geriausiai draugei ir vyro vaikams. su vyru susitarem kad nieko nedovanosim vienas kitam bet vistiek nusipirksiu siltas tapkes, mazajai padovanosim lavinimo suniuka, aisku dovana nesupras, bet ji pravers ateiciai. vyro mamai padovanosim priedeli,su vyro broliu ir zmona susitarem kad dovanas pirksim tik vaikams, tai ju sunelis gaus puodyne is fisher price, savo sesei dovanosim vibro kedute, nes kitais metais sulauks leliuko, dovana pravers 😀

26. Nov 2010, 18:40

O mes sudėliojome savo gigantišką dovanų sąrašą ir viskas beveik mano rankų reikalaus 😀 tikiuosi spėti, nors gal, kai ko bandysiu ir iš auksarankių ieškoti 😀

26. Nov 2010, 16:07

reiks paziureti bazese😀nes ir noriu padaryti dovaneliu su dekupazu😀

26. Nov 2010, 09:32

grazus ir silti prisiminimai islieka ilgam...fotosesija- puiki dovana. www.ritafoto.lt ir facebook'e tokiu paciu pavadinimu!

25. Nov 2010, 21:13

grazus butelis tikrai puiki dovana,o priemoniu maciau pirkti bazeje lyg 12 sandelyje

25. Nov 2010, 21:13

grazus butelis tikrai puiki dovana,o priemoniu maciau pirkti bazeje lyg 12 sandelyje

24. Nov 2010, 20:46

na tikrai egluciux tavo darbelis labai puiki dovanele net as noreciau tokia gauti as bandysiu pirkitis dekupazui priemones ,bet nzn kur kaune ju isigyti

22. Nov 2010, 11:39

sugalvojau iš kur blizgučių gaut,panaudojau nagų laką 😉 liuks,na štai ir mano pirmoji dovanėlė,aišku ne profesionalus darbas,pats pirmas bandymas,bet kaip pirmas tai man visai mielas 😀

17. Nov 2010, 20:26

na dariau dariau bet nusprendžiau kad kažko trūksta. Sakau reiktų gal blizgučių auksinės spalvos,tik nežinau ar tokių yra kur pirkt. Seniau tai žianu tikrai būdavo tokios tutelės su zelė joje blizgučiai kanceliarijos prekiu pardėse,o dabar įdomu būtu galima kur rast? gal kas žino?

17. Nov 2010, 19:08

lauksim😀o as tada ziuresiu kauen kur butu galima nusipirkti dekupazui skirtas priemones😀

15. Nov 2010, 16:28

egluciux, cia tas vadinamas dekupažas praktiškai 😃

15. Nov 2010, 13:51

na aš dar neesu darius,bet maždaug kaip daros tai įsivaizduoju. Na aš bent galvoju taip daryt - butelį nudažysiu kaip tai gražiai gal balta su žalia spalvytėm,tokiais ruožais kad atrodytų kaip žolytė,ir turiu servetėlių nusipirkus su drugeliais,tai tuos drugelius iškirpsiu ir priklijuosiu,o tada užlakuoji ir viskas. Toks tai ir dekupažas 😀 man tai ištikro tik pavadinimas mandras,o darbas tai paprastas 😃 aišku reikia kruopštumo,pirmas darbelis visada ne koks gaunas,kol išlavini rankas ir vaizduotę 😃 bandysiu daryt ,kai padarysiu ikelsiu parodyt 😀

11. Nov 2010, 19:18

hmm man labai grazu tas dekupazas ypac butelis kok 😀bet gaila as nemoku nzn kokiu te priemoniu reikia ir kur ju pirkti☹ gal egluciuk papasakok😀

10. Nov 2010, 21:04

as irgi galvosiu,kuo daugiau ranku darbo ka dovanoti,gal ka numegst ar seip ka

10. Nov 2010, 20:53

panašu kad šios kalėdos neatseis labai brangiai 😀

10. Nov 2010, 20:52

na aš šiemet irgi pradėjau galvoti anksčiau apie dovanėles,sėdžiu namie tai sakau rankų darbo šiek tiek pridėsiu ir bus neblogos dovanos 😀 galvoju brolienei saldainių medelį padaryt,draugei išdekupažuot butelį su jos ir draugo nuotraukom bus kaip vazele,pusseserei taip pat išdekupažuosiu su nuotraukytem ti trilitrį stiklainį su vakuotais agurkais 😃 kažkada prisikalbėjo kad norėtų tokį gaut dovanų 😃 o aš nieko nepamirštu 😀 na su vyru tai jau kelinti metai susitariam ir nusiperkam bendrą dovaną,galvojam gal masažus pasidovanot,kažkada buvom tai nerealiai patiko ,o ir pailsėt norisi nuo darbų ir mažiukės 😀 mamai ir anytai dar tiksliai nesugalvojau,bet greičiausiai kad bus irgi kažkas tik su anūkės nuotraukom 😀 ir dar daug nesugalvojus...dar du broliai,du sūnėnai ir brolienė,ir močiutė.na močiutei gal irgi ta saldainių medelį,dar nežinau 😀

10. Nov 2010, 19:55

na vyrams visokie rinkiniai, ranksluosciai😀seip ziurint ka megsta ir pns kokius pomegius turi ir t.t

08. Nov 2010, 17:38

jo vyrams dovanas surast sunku,vat ir galvoju ka cia tokio padovanot😀

07. Nov 2010, 23:34

picturehappy.lt

07. Nov 2010, 20:33

Va tokia ir stengiuosi jį stebinti 😀 gera pirkti dovanas, nors nėra lengva 😀

07. Nov 2010, 20:17

na tikrai arbata visiems tinka dar jei surandi idomesnia, neragauta tai isvis fainiai😀

07. Nov 2010, 19:56

Vyrams, ypač tėčiui ir seneliui tikrai sudėtinga, nes visko turi, kokių kelionių ar pramogų nepripirksi 😀 reikės giliai mąstyti 😀 tai seneliui dažnai kliūva vitaminai ar arbatos, bet jis būna labai patenkintas, nes labai praktiška dovana ir jo vartojama 😀

07. Nov 2010, 19:22

na taio man ir geriau is anksto galvoti o ne paskutinemis dienomis lakstyti kaip pamisus po pardes:0siais metais nusprendziau is anksto susipirkti ir laukti Kaledu😀man tai sunkiausiai vyrams pirkti☹jie kaip visada isrankus ir pns

07. Nov 2010, 19:13

Oi kokios jūs šaunuolės...😀 aš jau spirgu Kalėdų laukimu, bet apie dovanėles dar nepradėjau galvoti, nors jau laikas 😀 artimiesiems tikrai dovanosiu savo rankų darbo dovanėles, dukružei pirksim arklį ir stumduką, jei nenupirksim anksčiau 😀 manau pats laikas sėsti ir daryti sąrašą, nes ne kartą teko paskutines dvi savaites lakstyti išsižiojus ir tada tas dovanų pirkimas truputį pareiga pavirsta...

07. Nov 2010, 18:54


vaje kokias dovanels mergytes jus jau sugalvojot as ir dar nzn ka kam dovanosiu semiuosi isvisu ideju kazko norisi paprasto bet kartu ir tokio faino😀

1 2 3