Depresija po gimdymo

10. Nov, 05:38

Atrodo viskas puiku, turim mazuosius angelelius, auginam, stengiames.. Taciau argi ne viena nekentejo nuo depresijos.. Stai man labai sunku, tik stai bijai kam ka ir sakyti, nes visi tik smerkt pasiruose, neva apie vaika negalvoji, prisigalvoji ir pan. Gal kam taip irgi buvo ar yra?

10. Nov 2009, 22:37

labas inesyyte. suimk save i rankas. aisku, lengva pasakyti, bet man ir taip buvo.... manau daugeliui. juk tiek reikia istverti. 9 men, gimdymas, ir toliau daugiausia kliuna tai mamai.... zinai ka sau kartodavau: siga, negali pasiduot stresui, esi maziukui reikalinga, siga, negali sau leist tokios prabangos sirgti, esu reikalinga sitam bejegiam zmoguciui..... kas juo kitu geriau pasirupins negu tu inesyyte.... privalai laikytis is visu jegu. matysi, praeis menesis, du, akys atsvis..... man gydytoja israse homeopatini vaistuka, nekenkia pienukui ir maziukui. vadinasi NERVOHEEL. jie skirti gydyti nervini sutrikima ir pervargima. gali pameginti nusipirkt. aisku protingai jurga sako, gali su daktarike pasikoncultuoti. sakyk neslepdama. man taip ir taip. padekit! laikykis. neamzimai juk tokia busena bus. turi iskest ir suimt save i rankas.... tik mazike miega ir tu prigulk. poilsis daro stebuklus

10. Nov 2009, 20:44

as ir sakau,kad vyras geriausias vaistas..tad megink kaip nors jy pazaboti ,kad tavo problemele suprastu,nes vienai tai yveikti bus tikrai sunku...bet jaigu vyras priesinsis tai kaip nors pati vyk blogas mintis kuo toliau..megink galvoti kuo daugiau apie mazyle,kad ji tiek daug dziaugsmo suteiks gyvenime....megink susipazinti su naujais zmonemis...kiek tik ymanoma iseik i viesuma...nueik i kavine kavytes atsigert,gamtoj kuo daugiau laiko praleisk....laikykis inesyte,nes tikrai zinai,kad kenki savo leliukaui budama pikta ir mergyte jausis nelaiminga...

10. Nov 2009, 20:30

uzjauciu tave inesyytee.as kai tik gryzau is ligonines tai vergdavau neisto neisio,o veliau kai vyras pradejo padet ir leisti man isimiegoti viskas susitvarke.Kiek laiko tavo leliui?

10. Nov 2009, 19:42

Na tai ir baisiausia, kad kai jau labai blogai pravirksti jis dar saukt pradeda, kad prisigalvoju, vaikas nerupi ir pan.. Dieve kaip sunku tokiom akimirkom. Seip jis geras rupestingas, taciau tokiu dalyku nesupranta... Draugiu neturiu, nes atsikrausciau i svetima miesta, vyro gimtine. Visalaik viena taip ir yra...

10. Nov 2009, 18:29

inesiuk dar siulau tau kreiptis y savo gydytoja...ji tikrai patars galbut net isssrasytu medikamentu...be to negydoma debresija gali issaukgti ir baigtis dsar bliogiau....be to gal zinai kas galetu su tavo vyru pasisneketi ir jam paaaiskinti...arba siulyciau dar surasti jam gera straipsny apie pogimdyvine depresija.....be to kaip gydytojai teigia,kad geriausias vaistas ir yra pats vyras tai yra jo palaikymas,supratimas....

10. Nov 2009, 18:23

oi inesiuk labai blogai ,kad vyras taves nesupranta...cia tai lb blogai...gal megink visgi su juo pasikalbeti...o jai ne tai gal turi nuostabia drauge kuri tave isssklausys.....

10. Nov 2009, 18:11

Na,kad noretusi tik verkti butu gerai dar 😀 Bijau buti viena su vaiku, pati turiu problemu del baimiu... Nebematau is vis jokio dziaugsmo gyventi tik sulaiko mintis apie vaika. Sunku paaiskinti ta busena... Vyras tik saukia,kad piena gadinu prisigalvoju ir pan.. Jau bijau kam ir sakyti, issekau tiek,kad sukasi galva, pati vos laikausi, atrodo kad isprotesiu...

10. Nov 2009, 17:48

inesiuk,,kas gali smerkti uz toky dalyka...cia normalus ir daznai moterims atsitinkantis dalykas...as po nestumo norejau verkt ir verk....gerai,kad vyras daug padejo ..na stiprybes tau laikykis pamatysi su laiku viskas praeis😀

10. Nov 2009, 17:38

Atrodo viskas puiku, turim mazuosius angelelius, auginam, stengiames.. Taciau argi ne viena nekentejo nuo depresijos.. Stai man labai sunku, tik stai bijai kam ka ir sakyti, nes visi tik smerkt pasiruose, neva apie vaika negalvoji, prisigalvoji ir pan. Gal kam taip irgi buvo ar yra?

1 2