Depresija po gimdymo

10. Nov, 05:38

Atrodo viskas puiku, turim mazuosius angelelius, auginam, stengiames.. Taciau argi ne viena nekentejo nuo depresijos.. Stai man labai sunku, tik stai bijai kam ka ir sakyti, nes visi tik smerkt pasiruose, neva apie vaika negalvoji, prisigalvoji ir pan. Gal kam taip irgi buvo ar yra?

16. Nov 2009, 16:23

aha vyras prieeme ir pamirso pasakyti😀o ziuriu tu jau ofline..na tai iki susitikimo skypei😀

16. Nov 2009, 10:11

Suradau tikiuosi ten pataikiau 😀 Kai tik busi online priimk 😀

15. Nov 2009, 16:51

jurga +tomas mano skype inesyte lauksiu taves😀

rainiukas rainiukas 15. Nov 2009, 14:05

kiek pamenu pagimdzius labai truko miego, todel del nuovargio pasireiskė deprasija, kuria isgydo poilsis ir ramybe. Tai labai priklauso nuo aplinkinių dėmesio, jie turetu suprasti ir buti kuo švelnesni.

15. Nov 2009, 11:33

Gnu, beda ta kad gyvenu kitame mieste vyro gimtinej, cia pazistamu beveik neturiu, ir buvimas tarp zmoniu nelabai man prienamas, nes su mazyle turiu buti namuose ☹ Ir butent kaip gnu pasake, nelabai norisi su kuo bendrauti... Nezinau kodel tokia atstumianti reakcija, bet taip yra..

14. Nov 2009, 19:42

tikrai labai gaila kad va mamytei tookia nelaime. noretusi kuo padeti, bet nevisada gaunasi taip kaip norisi...

14. Nov 2009, 19:38

sveikutes. ar galeciau issakyt savo nuomone?baisus tas dalykas depresija nes paciai tas buvo verkiau del maziausio niekniekio ne i gera tai atsiliepia nei vaikui nes maitini krutim nei paciai.tai geriausias vaistas buvo buti tarp zmoniu kad ir nenorejosi su jais bendraut bet tas buvimas su jais nuvydavo blogas mintis i sali

14. Nov 2009, 12:01

rasyk jai i elektronini inesyyte savo skipe

14. Nov 2009, 10:54

Butu malonu Jurga80 apsikeisti skype. O kaip cia parasyti neviesai?

13. Nov 2009, 23:10

siaubelis kazkoks.... vistiek vyrui manau sakykis, juk jis tavo ramstis

13. Nov 2009, 19:22

metoda norejau parasyti...

13. Nov 2009, 19:21

o tau neskyre dabar psihologinio gydymo metodika?

13. Nov 2009, 17:07

inesiuk ..lb gaila taves...nzn taip noreciau tau padeti....gal nori apsikeisti skypem ar emeilais...galetum bent kiek isssiguosti ir isssipasakot?

13. Nov 2009, 16:39

Na taip realiai pries gimdyma man jau buvo sunki depresija, bet galvojau kai pagimdysiu viskas pasikeis, bijojau gimdymo zodziu visko... Laukiau kaip isganymo tos dienos kai gims vaikas ir viskas bus gerai, taciau... Savanyte man ne tik tokios pat problemos kaip tau, matai turiu mirties baime (agorafobija) ir man tas labai trukdo gyvent ir priziuret vaika, vaikysteje turejau rimta trauma nuo kurios issivyste sita didele fobija, kuri jau septinti metai tesias, man kasdien po kelis kartus uzeina blogai, bijau buti viena, o dabar dar issekau nes miego truksta vaikuti reikia priziureti. Tecio neturiu tik mama.. Tad kai susideda viskas i viena pasidaro taip sunku... svarbiausia kad nera zmoniu su kuriais galeciau pabendrauti issikalbeti pasitiketi. O vyrui ir taip nenoriu rodytis kaip man blogai, nes dar pagalvos kad nenormali as.

12. Nov 2009, 16:50

ojei kaip noriu, kad greiciau pasveiktum...

12. Nov 2009, 14:31

as siaip esu optimiste ir linksmo budo. bet net tai nepadejo.. po gimdymo kai grizau namo zliumbiau zliumbiau ir dar karteli zliumbiau ☹ realiai net nesuvokiau ko as cia zliumbiu, juk viskas gerai, turiu sveika leliuka, mylinti mane vyra, nuostaabius tevus ir nuostabius uosvius.. ir visi jie stengesi padeti kuo gali.. bet vos tik pagalodavau kad pries kazkiek laiko buvo viskas kitaip zliumt pradedavau.. gerai kad vyras buvo ir yra sale, jis man padejo suprasti kad visu tuo reikia dziaugtis ir negalvoti apie tai kas liudina.. inesyyte ir tau linkiu greiciau pasveikti nuo tu nelemtu minciu ir nuo tu nieko gero neduodanciu asaryciu.. 😘

12. Nov 2009, 08:54

Dekui visoms. Na kaip nors... ☹

11. Nov 2009, 22:57

linkiu tau kuo greiciau pasveikti 😀

11. Nov 2009, 22:31

zinau ,kad laktacija slopina nervų sistemos hormoninį atsaką į stresą,seniau moterys kurios sirgdavo sunkia depresija neleisdavo zindyti...o db siais laikais kaip tik yrodyta,kad maitinimas padeda kovoti su depresija,nes kai maitini iissiskiria tam tikra medziaga kuri ir ramina tiek vaika tiek mama ,o sergancioms depresija mamytems issrasomi silpnesni vaistai kuriu vartojimas nekenkia kudikiui....aisku,bet tu elgis kaip atrodo tau geriausia...bet va tikrai truputuka pyktis ima ant tavo vyro,kad uzuot tau padejes...jis atima galimybe maitinti kudikiuka....stiprybes inesiuk tau ir kuo greiciau sveik😀

11. Nov 2009, 17:45

taip inesyyte, daktaras sako, daktaras zino........ dukrytei reik mamytes sveikos ir laimingos. laikykis

11. Nov 2009, 16:12

tai turbut lelius ir naktim blogai miega?

11. Nov 2009, 16:03

Nes su antidepresantais maitinti negalima pamirsau pamineti.

11. Nov 2009, 16:02

Va cia ir blogiausia naujiena, pirma lipe nutraukti naturalu maitinima tada ateiti, o dabar kazkokiu raminamuju prirase. Vyras ka nei jis supranta nei supras, pasako,kad palaiko bet gi matau,kad skeptiskai nusiteikes, as ir taip is proto dabar einu, kad savo maziuke nebemaitinsiu, bet kita vertus vaikui reikia sveikos ir laimingos mamytes, nei ateityje nezinia kokios nesigydant... :'((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

11. Nov 2009, 15:57

nemaniau kad taip rimta...... laikykis. praeis. vaistu israse?

11. Nov 2009, 15:07

neliudek, isgydys ir bus viskas tvarkoj, prasyk vyro kad palaikyti TURETU.. sekmes 😉

11. Nov 2009, 14:18

Gydytojas pripazino labai sunkia depresija su generalizuoto nerimo sutrikimais. Taigi reikalingas rimtas gydymas... ☹(((((

11. Nov 2009, 12:22

dar mazyte visai,as esu isitikinusi kad viskas tau tik nuo to kad neissimiegi.Parasyk veliau kaip tau sekesi pas daktara 😉

11. Nov 2009, 10:17

ziurek dar kai turesi laiko pasiskaityk cia http://www.katalogastevams.lt/ten ieik JAU MAMA ir rasi butent apie pogimdyvine deprs...gal kas pades koks patarimas ....pamatysi atsiras laiko kai kudikiuks ygaus ritma...tada ciupk vezimuka ir y zmones.....tai patikek lb padeda.😀na asmeniskai man tai tas padejo labai😀😀

11. Nov 2009, 10:09

ir saunuole, kad eini. sekmes

11. Nov 2009, 08:39

Problema ta, kad niekur iseit i zmones kaip ir negaliu, vyras nuo ryto iki vakaro dirba, o kai grizta bandau numiegot ta valandele, bet is streso ir pervargimo jau nebegaliu uzmikt, o be to kadangi maitinu ir dukryte daznai valgo negaliu iseiti daugiau nei pusei ar valandai.. Taip ir senku. Siendien eisnu pas gydytoja psichoterapeuta paziuresiu ka jis man pasakys.. O mano vaikuciui shanlle tik trys savaites. ☹

1 2