Bronchinė astma

16. Apr, 01:10

noreciau su mamytem apie ta liga pakalbeti placiau..

17. Apr 2012, 14:53

Laiminga viskas bus gerai, isaugsit sia bedele. As tikiuos kad maniskis irgi kuo greiciau isaugs ir nebekankins tos daznos ligos.....Mums ir siule sanatorija, bet dar kolkas nevaziavome, nes maniskis labai ilgai pratinasi prie proceduru, kol pipkes priprato duoti, siaubas, per prievarta reikedavo, vienas laiko, kitas duoda inhaliatoriu, bet per ilga priprato ir dabar jau pats puikiai sukvepuoja, dar turim ta inhaliatoriu kai labai kosa, mums labai padeda tai ir sunkiai priprato, bet dabar ir jau vienas pats ir isijungia ir pasilaiko😀 Tai pagalvojau sanatorijoje ten gi ir visokiu proceduru bus tai ji man pastoviai reiks rekdyti, laikyti, o kol pripras reiks ir namo vaziuot. Jis toks su charakteriu pas mus, judrus labai, sunku vienoj vietoj nusedeti, tai gal sakau dar rudenio palauksim, kai biski didesnis, protingesnis bus, gal labiau pavyks susitarti😀

17. Apr 2012, 14:46

Sveikos. Mes ir turim sia liga, pirma karta ligonineje atsidurem 9 men, vos spejom pasveikti ir 11 men vel i ligonine teko gultis, tada ir prasidejo tyrimai ir nustate mums vidutinio sunkumo bronchine astma. Naudojam flixotida, vakarais monkasta, esant kosuliui ventolina. Vaikas taip pat labai daznai serga, kosa, sloga pavasari beveik pastovi. Vasara neserga visai, todel ir vaistuku nevartojam. Dusimo priepuolei buvo du kartus, o kai pradejom naudoti pipkes tai daugiau nesikartojo dusimai, tik daznos ligos su kosuliu ir sloga.Dabar mums 1,9 m, tuoj eis i darzeli, tai labai bijau kad neprasidetu dar didesnis ligu maratonas☹

17. Apr 2012, 13:51

Birute mums nustatė vidutinio sunkumo BA, vasarą mes visai nenaudojame vaistukų jokių. Dabar kai jis didesnis, tai liga nėra tokia baisi, kosuliukas pradeda kamuoti tik po fizinio krūvio. Jis labai judrus, kai abu su mažąja sese įsidūksta, truputį pakosti, bet liepiu truputį pailsėti ir viskas praeina, nereikia naudoti vaistukų. Yra kaip yra, stengiamės nenaudoti jokių alergizuojančių produktų ir augame toliau. Labai tikiuosi, kad kada nors išaugs mano turtelis šią ligą.

17. Apr 2012, 09:35

Tedis tai jūs ligos forma išvis sunki,taip ši liga paveldima,mano sesrs vaikai serga,jau mokyklinio amžiaus abu,bet pagerėjimas jau yra ir gal greit visai nereiks vaistukų

17. Apr 2012, 08:28

Sveikutės. Užmačiau temą ir nusprendžiau pasidalinti savo patyrimais. Mano mažiukui ir nustatyta ši liga. Jam jau 2,5 m. Pirmas dusulio priepuolis buvo 5,5mėn, bet gydė mus ligoninėje nuo laringito su hormoniniais vaitais, kuriuos galima duoti griežtai tik nuo dviejų metų. Sirgome labai sunkiai ir ilgai, tai buvo pavasarį, visą vasarą pravežiojau pas savo gydytoją, bet nuo jos gydymo nebuvo jokio pagerėjimo. Rudenį, kai mažiukui suėjo metukai, gavau siuntimą į Panevėžį pas pulmonologą ir čia jau nustatė, kad jam alerginė bronchinė astma. Nuo to laiko naudojame ventoliną pagal poreikį, fliksotidą kiekvieną dieną du kartus ir eoniko tabletes vakarais. Jau pusantrų metų gyvename su vaistais. Šiais metais buvome kovo mėnesį sanatorijoje, tai dar išrašė mums loratino tabletes nuo alergijos, nes jis alergiškas žiedadulkėms. Šiuo metu jaučiasi gerai. Tikiuosi, kad šį pavasarį nesusirgsime labai. 😀 Laiminga suprantu kuo puikiausiai tave, kad esi pasimetusi, nes man pačiai buvo šokas išgirdus diagnozę. Aš auginu dar tris vaikus ir nei vienas nesirgo tokia liga ir giminėje niekas nesirgo ir kai gydytoja pasakė, kad tai paveldima, pasimečiau..., bet po tyrimų pasakė, kad gali išaugti mažiukas šią ligą, tai truputį apsiraminau, nes nieko juk negali pakeisti, dabar liko tik laukti. Svarbiausia juk mūsų meilė vaikui, nes nieko nieko nėra brangesnio už jį. Kaip Birutė rašė, labai gerai prie jūros nuvažiuoti, namie galima nusipirkti himalajų druskos lempą. Sėkmės jums🌷

16. Apr 2012, 14:43

nesinervuok tikrai išaugs,o sanatorija jeigu gulėjot ligoninėj tikrai jums priklausyt turi,ten yra visokie tie druskų kambariai labai gerai.Nu ir tikėkimės,kad pagerės jam po šito kurso👍

16. Apr 2012, 14:14

pas mus jis taip pat ne is letuju 😀 tai nzn kaip man ten sektusis toj sanatorijoj 😀 ligoninei jau negalejau susistavrkyti 😃 joo mes ir laukiam vasaros 😀 kaimas taip pat gerai 😀 nezinau man taip sunku dabar kai suzinojau apie jo ta liga tai pati tokia pasimetus esu nebezinau nei kaip gydyti nei ka daryti ☹

16. Apr 2012, 14:10

sanatorija? geras nesu girdejus apie tai.. na mes taip pat pagal poreiki nes mums cia nustatinejo ta liga labai ilgai kol galiausiai nenuvaziavom i vilniu pas kitus medikus.. tai vilniui nustate kad yra ta liga, dabar menesi turim ta pypke naudoti kur buvo pakeista vietoj tableciu tada ziures kaip jam ar gereja kas ar ne.. nes tas tabletes kai nutraukem vel prasidejo tas jo negrazus kvepavimas, atrodo kai pilna gerkle skrepliu tokiu butu ☹

16. Apr 2012, 14:01

kai sveiki ne,tik tas tabletes kas dieną,o pagal poreikį kai sergam tai kvepuojam iki 5x per parą.Išaugsit ir jei turit galimybę tai prašykitės į sanatoriją,nes mano tai jis labai judrus aš viena su juo nelabai kur galiu išeit😃tai nutarėm,kad geriau važiuosim prie jūros vasarą ir aišku kaimai, ežeras, ryto rasoj braidžiot.

16. Apr 2012, 13:55

mano mazyliui 1m3men.. na asir tikiuos kad isaugsim ir pasveiksim.. o jus ventolina kiekviena diena reikia kvepuoti?

16. Apr 2012, 13:50

o kokio amžiaus jūs esat

16. Apr 2012, 13:50

mes iš Alytaus,didelių dusulio priepuolių ačiū Dievuliui nepasitaikė,tik kai peršala tai tada naktim vos ne budėt reikia.Aš manau,kad išaugsim,ir dar vasara artėja,tai jau nebus tų ligų sezono tokio.

16. Apr 2012, 13:43

tai jus didesni esat nei mes.. mes taip pat naudojam ta pypke.. naudojom ir as tabletes bet nu tarukem nes beria nuo ju vaika.. tai vietoj tableciu dar viena pypke israse ☹ o sergam taip pat labai daznai , nespejom pasveikt o ziurek jau vel viskas is naujo.. is kur jus esate? vaikiukas daznai dusta?

16. Apr 2012, 13:35

mums ją pripažino kai mums buvo nepilnai 2m.Labai tikimės,kad išaugsim.Mums daba 2,3mėn.Naudojam pypkę ventolino,ir monkasta geriam kas vakarą.Ir labai dažnai sergam😥

16. Apr 2012, 13:22

sveikute, kiek jusu suneliui laiko? nes mums taip pat nesenai pasake kad turim sia liga ☹

16. Apr 2012, 13:20

mano sūneliui pripažinta šita liga😥

16. Apr 2012, 13:10

noreciau su mamytem apie ta liga pakalbeti placiau..

1 2