Berniukų vardai

24. Mar, 09:47

Mamytes gal galit padet reikia ,reto grazaus Berniuko vardo siulykit.

30. May 2013, 13:00

labas man buvo dilema del vardo ir nes vyras norejo Ričardas,o as ne,man negrazus..O as rinkaus is Igno ir Gintaro,likom prie Igno,mum trys savaites jau😉

30. May 2013, 11:38

maniškis yr robert ,kadangi tetis musu užsienietis

30. May 2013, 11:31

ka manote apie varda Markas? ar daug tokiu vaikuciu pazystate? 😀 kazkaip nemanau kad jis yra labai populerus, bet mums su vyru jis savotiskai grazus ir retas 😀

20. May 2013, 20:13

O mes galvojam duoti savo leliukui Augusto vardą 😉 Ir vardas gražus ir jo reikšmė gera 😉

09. May 2013, 18:08

mes galvojam apie Mantas, Paulius, Justas 😀

12. Apr 2013, 11:22

mes turbut liksim prie Gytis 😀

10. Apr 2013, 21:46

Na man jeigu sunus bus Emilis, jeigu mergyte Medeina.

10. Apr 2013, 13:54

man pvz vardas Robertas grazesnis uz Toma😀

10. Apr 2013, 11:46

o man Tomas net labai patinka juk siais laikais nebededa tokio tai nebus kas antras vaikas😀 o ir siaip jis toks paprastutis

10. Apr 2013, 11:17

Mirksiuk tai ,gal pasakysi kokius 😀

09. Apr 2013, 13:14

Man ir Tomas nelabai gražus vardas, tiksliau visai negražus. Aš jau nusprendusi kokius vardus duosiu 😀

09. Apr 2013, 13:12

Gytis ,tai mano brolis o Tomas nelabai man noreciau reto vardo.

08. Apr 2013, 22:23

o manojo sunaus tarptautinis vardas Adam.visose salyse rasi Adam.lietuvoj uzkliuvo kad ant paso parasyta be galunes AS.

08. Apr 2013, 19:45

maniskis Martynas 😀

08. Apr 2013, 14:45

o man Tomas yra pats graziausias vardas berniukui.kadangi,turiu 2 mergytes,tai viena is ju pavadinom Toma 😉

08. Apr 2013, 14:11

Mano vyro vardas Gytis,jam pravardes nieks nesugebejo pagal varda prikabinti. Kadangi gyvenam Uk tai ji darbe vadina: Dzytis, Gytas (lenkai taip vadina). Lengviausia mano vyrui kai skambina issikviesti taxi tai pasako tiesiog Dzy.

08. Apr 2013, 14:03

visiems vardams gali suaglvoti pravardes ir iskraipyti tieisiog taip yra 😀 tikt rumpesniu nebesutrumpinsi😀

08. Apr 2013, 13:58

Man grazus vardas Gytis, Gintas,Gustas. O del vardo,bent as gyvenu Uk laukiames mergaites,pradzioj galvojau,kad reikia duoti koki tarptautini varda,bet po to pagalvojau,kad jei butu berniukas neduociau vardo tarptautinio vardo. Man svarbu,kad ir gryzus i Lietuva vaiko vardas butu ne tarp populiariu. As asmeniskai rinkciausi koki nepopuliaru,bet neiprasta varda.

08. Apr 2013, 13:39

man ir patinka niu ir siaip dabar labai retai deda toki tai nebus paskui kas antras vaikas su tokiu vardu...o ir siaip pravardes nesugalvosi tokiam vardukui ir graziai skamba Tomutis😀

08. Apr 2013, 13:18

janulyten- tomas,geras vardas,taptautinis,nebus niekada jokio vargo.

08. Apr 2013, 12:44

o ka manot apie Tomas?

08. Apr 2013, 12:41

o Gabijus?man grazus

07. Apr 2013, 09:52

gabrirlius,gvidas, geiminas, grazvydas, giedrius

07. Apr 2013, 08:21

Gabriele mes turim jau mergyte kadangi esam visi is G tai ir antra vaikeli noretume pavadinti ta pacia raide 😀 butume 4 G 😃 linkstu link Gycio bet kazko kito norisi Gustas kas antras berniukas lakstantis kieme pas mus 😀

07. Apr 2013, 00:15

Gustas,Gvidas,Gytis 😀

06. Apr 2013, 23:27

dovydas,erestinas,gvidas, eimantas,ermidas, geiminas, ernandas, nojus, soelestinas

06. Apr 2013, 23:24

mamytes o mes norim berniuko is G bet niekaip neisirenkam tuso internete jau isus zinomm 😀 tuos gintaras gediminas ir pan irgi gal kas koki idomesni girdejot?😀

06. Apr 2013, 21:04

Na mamytes padekit sugalvot varduka

28. Mar 2013, 00:02

Vygandas grazesnis 😛

27. Mar 2013, 23:44

Man tai labai maisosi vardai Vygantas ir Vygintas,nes drauges bernas buvo ir grupiokas tai abu vadindavau Vygiu,nes nu tikrai neskirdavau ir vis dar neskiriu as ju 😃

1 2