labas man buvo dilema del vardo ir nes vyras norejo
Ričardas,o as ne,man negrazus..O as rinkaus is Igno ir
Gintaro,likom prie Igno,mum trys savaites jau😉
30. May 2013, 11:38
maniškis yr robert ,kadangi tetis musu užsienietis
30. May 2013, 11:31
ka manote apie varda Markas? ar daug tokiu vaikuciu
pazystate? 😀 kazkaip nemanau kad jis yra labai populerus,
bet mums su vyru jis savotiskai grazus ir retas 😀
20. May 2013, 20:13
O mes galvojam duoti savo leliukui Augusto vardą 😉 Ir
vardas gražus ir jo reikšmė gera 😉
09. May 2013, 18:08
mes galvojam apie Mantas, Paulius, Justas 😀
12. Apr 2013, 11:22
mes turbut liksim prie Gytis 😀
10. Apr 2013, 21:46
Na man jeigu sunus bus Emilis, jeigu mergyte Medeina.
10. Apr 2013, 13:54
man pvz vardas Robertas grazesnis uz Toma😀
10. Apr 2013, 11:46
o man Tomas net labai patinka juk siais laikais nebededa
tokio tai nebus kas antras vaikas😀 o ir siaip jis toks
paprastutis
10. Apr 2013, 11:17
Mirksiuk tai ,gal pasakysi kokius 😀
09. Apr 2013, 13:14
Man ir Tomas nelabai gražus vardas, tiksliau visai
negražus. Aš jau nusprendusi kokius vardus duosiu 😀
09. Apr 2013, 13:12
Gytis ,tai mano brolis o Tomas nelabai man noreciau reto
vardo.
08. Apr 2013, 22:23
o manojo sunaus tarptautinis vardas Adam.visose salyse
rasi Adam.lietuvoj uzkliuvo kad ant paso parasyta be galunes
AS.
08. Apr 2013, 19:45
maniskis Martynas 😀
08. Apr 2013, 14:45
o man Tomas yra pats graziausias vardas
berniukui.kadangi,turiu 2 mergytes,tai viena is ju pavadinom
Toma 😉
08. Apr 2013, 14:11
Mano vyro vardas Gytis,jam pravardes nieks nesugebejo
pagal varda prikabinti. Kadangi gyvenam Uk tai ji darbe
vadina: Dzytis, Gytas (lenkai taip vadina). Lengviausia mano
vyrui kai skambina issikviesti taxi tai pasako tiesiog
Dzy.
08. Apr 2013, 14:03
visiems vardams gali suaglvoti pravardes ir iskraipyti
tieisiog taip yra 😀 tikt rumpesniu nebesutrumpinsi😀
08. Apr 2013, 13:58
Man grazus vardas Gytis, Gintas,Gustas. O del vardo,bent
as gyvenu Uk laukiames mergaites,pradzioj galvojau,kad
reikia duoti koki tarptautini varda,bet po to pagalvojau,kad
jei butu berniukas neduociau vardo tarptautinio vardo. Man
svarbu,kad ir gryzus i Lietuva vaiko vardas butu ne tarp
populiariu. As asmeniskai rinkciausi koki nepopuliaru,bet
neiprasta varda.
08. Apr 2013, 13:39
man ir patinka niu ir siaip dabar labai retai deda toki
tai nebus paskui kas antras vaikas su tokiu vardu...o ir
siaip pravardes nesugalvosi tokiam vardukui ir graziai
skamba Tomutis😀
08. Apr 2013, 13:18
janulyten- tomas,geras vardas,taptautinis,nebus niekada
jokio vargo.
08. Apr 2013, 12:44
o ka manot apie Tomas?
08. Apr 2013, 12:41
o Gabijus?man grazus
07. Apr 2013, 09:52
gabrirlius,gvidas, geiminas, grazvydas, giedrius
07. Apr 2013, 08:21
Gabriele mes turim jau mergyte kadangi esam visi is G tai
ir antra vaikeli noretume pavadinti ta pacia raide 😀 butume
4 G 😃 linkstu link Gycio bet kazko kito norisi Gustas kas
antras berniukas lakstantis kieme pas mus 😀
mamytes o mes norim berniuko is G bet niekaip neisirenkam
tuso internete jau isus zinomm 😀 tuos gintaras gediminas ir
pan irgi gal kas koki idomesni girdejot?😀
06. Apr 2013, 21:04
Na mamytes padekit sugalvot varduka
28. Mar 2013, 00:02
Vygandas grazesnis 😛
27. Mar 2013, 23:44
Man tai labai maisosi vardai Vygantas ir Vygintas,nes
drauges bernas buvo ir grupiokas tai abu vadindavau
Vygiu,nes nu tikrai neskirdavau ir vis dar neskiriu as ju
😃
Slapukai, įskaitant trečiųjų šalių slapukus, naudojami siekiant pagerinti ir pritaikyti šios svetainės turinį vartotojų poreikiams. Toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate naudoti slapukus.
SutinkuSužinokite daugiau
labas man buvo dilema del vardo ir nes vyras norejo Ričardas,o as ne,man negrazus..O as rinkaus is Igno ir Gintaro,likom prie Igno,mum trys savaites jau😉
maniškis yr robert ,kadangi tetis musu užsienietis
ka manote apie varda Markas? ar daug tokiu vaikuciu pazystate? 😀 kazkaip nemanau kad jis yra labai populerus, bet mums su vyru jis savotiskai grazus ir retas 😀
O mes galvojam duoti savo leliukui Augusto vardą 😉 Ir vardas gražus ir jo reikšmė gera 😉
mes galvojam apie Mantas, Paulius, Justas 😀
mes turbut liksim prie Gytis 😀
Na man jeigu sunus bus Emilis, jeigu mergyte Medeina.
man pvz vardas Robertas grazesnis uz Toma😀
o man Tomas net labai patinka juk siais laikais nebededa tokio tai nebus kas antras vaikas😀 o ir siaip jis toks paprastutis
Mirksiuk tai ,gal pasakysi kokius 😀
Man ir Tomas nelabai gražus vardas, tiksliau visai negražus. Aš jau nusprendusi kokius vardus duosiu 😀
Gytis ,tai mano brolis o Tomas nelabai man noreciau reto vardo.
o manojo sunaus tarptautinis vardas Adam.visose salyse rasi Adam.lietuvoj uzkliuvo kad ant paso parasyta be galunes AS.
maniskis Martynas 😀
o man Tomas yra pats graziausias vardas berniukui.kadangi,turiu 2 mergytes,tai viena is ju pavadinom Toma 😉
Mano vyro vardas Gytis,jam pravardes nieks nesugebejo pagal varda prikabinti. Kadangi gyvenam Uk tai ji darbe vadina: Dzytis, Gytas (lenkai taip vadina). Lengviausia mano vyrui kai skambina issikviesti taxi tai pasako tiesiog Dzy.
visiems vardams gali suaglvoti pravardes ir iskraipyti tieisiog taip yra 😀 tikt rumpesniu nebesutrumpinsi😀
Man grazus vardas Gytis, Gintas,Gustas. O del vardo,bent as gyvenu Uk laukiames mergaites,pradzioj galvojau,kad reikia duoti koki tarptautini varda,bet po to pagalvojau,kad jei butu berniukas neduociau vardo tarptautinio vardo. Man svarbu,kad ir gryzus i Lietuva vaiko vardas butu ne tarp populiariu. As asmeniskai rinkciausi koki nepopuliaru,bet neiprasta varda.
man ir patinka niu ir siaip dabar labai retai deda toki tai nebus paskui kas antras vaikas su tokiu vardu...o ir siaip pravardes nesugalvosi tokiam vardukui ir graziai skamba Tomutis😀
janulyten- tomas,geras vardas,taptautinis,nebus niekada jokio vargo.
o ka manot apie Tomas?
o Gabijus?man grazus
gabrirlius,gvidas, geiminas, grazvydas, giedrius
Gabriele mes turim jau mergyte kadangi esam visi is G tai ir antra vaikeli noretume pavadinti ta pacia raide 😀 butume 4 G 😃 linkstu link Gycio bet kazko kito norisi Gustas kas antras berniukas lakstantis kieme pas mus 😀
Gustas,Gvidas,Gytis 😀
dovydas,erestinas,gvidas, eimantas,ermidas, geiminas, ernandas, nojus, soelestinas
mamytes o mes norim berniuko is G bet niekaip neisirenkam tuso internete jau isus zinomm 😀 tuos gintaras gediminas ir pan irgi gal kas koki idomesni girdejot?😀
Na mamytes padekit sugalvot varduka
Vygandas grazesnis 😛
Man tai labai maisosi vardai Vygantas ir Vygintas,nes drauges bernas buvo ir grupiokas tai abu vadindavau Vygiu,nes nu tikrai neskirdavau ir vis dar neskiriu as ju 😃