Autizmas

12. Oct, 12:31

Auginu vaiką su raidos sutrikimu - autizmu. Norėčiau pabendrauti su mamytėmis, kurios augina vaikus su panašiomis negalėmis.

03. May 2013, 10:41

MANO VAIKAS tik klykdavo diena nakti..tecio neprieme..mociute nuo metu..bet ilgiau nemaciusi(menesi)pamirsdavo..vel bijodavo

03. May 2013, 10:39

Intelekto testu jie nedaro kol vaikas nesneka...o raidos patikrinimui ir nustatymui raidos centruose daro ir anksciau..o autizmo diagnozes neraso pagal istatymus iki triju metu.ir jei mato kad vaikui nera labai blogai(nera sunkus autizmas)sios diagnozes stengiasi ir nerasyti ....man kai kurie medikai atvirai pasake..o kaip reaguoja izmones(teti,mociute draugus)ar reguoja i daiktus..ar nera jokios reakcijos

03. May 2013, 10:23

O DAR KOKIU KEISTENYBIU TURI? kokio amziaus?zinau atveja kai sveikas vaikas pradejo sneketi sesiu metu....tiesiog turi ateiti tam laikas.....dar kai gulejau neirologiniam buvo mamu pasakojo kad ju vaikai nezaide bet jokiu raidos sutrikimu neturejo...

03. May 2013, 10:08

Mano vyresne mergyte dar to nedaro 😀 o del antros pakolkas viskas gerai..nors motorika veluoja biski, bet reaguoja i aplinka sypsosi kai pasnekini..

03. May 2013, 09:59

O mazule24 kas jusu vaikui?

02. May 2013, 22:20

"GIDUT" dar norejau paklausti..o jums kur patvirtino raidos sutrikima? kaune ar vilniuje? o esensorinius tyrymus kaune daro? ar jusu vaikutis pats bando kazka daryti? autis batukus ir t.t...o kada pradejo sedeti, vaikscioti? (tiesiog idomu)

02. May 2013, 18:54

o atizmo balu dabar raso 29-autizmo nera 😀 ...o nuo 30 jau atizmas..niekaip to nesuprantu..ta vienas balas nieko juk nereiskia..tiesiog nerase nes nebuvo triju metuku..cia kaip su nestumu arba yra nescia arba nenescia...negali buti BISKI NESCIA 😃 ..Taip ir su autizmu arba jis yra arba ne...

02. May 2013, 18:50

O raidos sutrikimas patvirtintas nuo gimimo..tik ispradziu rase motorines raidos sutrikimas...o 2,5metuku jau perkvalifikavo i misru raidos sutrikima ...mums viskas velavo sedejimas vaiksciojimas...ir dabar dar sunkiai isvaiksto..o rotiskai prilygina metu vaikui ☹ ...bet didelem pastangom einame i prieki....jau nebera taip kad tik verktu ir linguotu 😀

02. May 2013, 11:06

Mno mergyte istiesu negalia turejo gauti nuo metuku kai gulejom neurologiniam tik niekas to napasake 😀 na jau trys metukai nesnekam vis diengsta ismokti zodziai..jei ne mano pastangos isvis nieko nedarytu tik sibuotu nuo kojos ant kojos..net nukrites daiktas ja priveda prie" isterikos".pradeda tampytis buna visa isitempus,uzsiverkia taip kad atsiranda krajosruvos.is lupu ir lupu kampuciu bega kraujas...kiekvienas naujas daiktas mano mergyte isbalansuoja(kai nuperku naujus batukus prasokineju val laiko nes via tamposi ir tt) nesupranta kai reikia stoveti prie gatves kol masinos pravaziuoja..kai susinervina isitempia isryskeja dermatitas be to po tu didesniu susinervinimu ji nepaeina visiskai nera kordinacijos...lauke eina galva pakreipusi isitempusi..kojytes kreivaliojasi i visas puses...ir po verkimu mums keiciasi dienos eiga...neiliaidzia kad ja kas nors liestunet as nevisada galiu tai darytijei nelaiku prilieciu ji kanda man arba kanda i ta priliesta vietanesupranta kai issitepa...kiekvienas toks nereiksmingas dalykas kuris paprastam vaikui nieko nereiskia mano mergyte isbalansuoja..ir griztam i radini tasta...musu dienos eiga turi buti tokia pati..net kai valgom as turiu sesti ta pacia vieta ir tt..LABAI DZIAUGIUOSI KAD YRA TOKIU AKTYVIU MAMYCIU KURIOS NEBIJO SNEKETI! Nes kai ieskojau informacijos kas darosi su vaiku sunku buvo kazka rasti..dabar gelbeja pazystama psichologe is klaipedos (cia nes jos specelizacija)bet daug suteike informacijos,kaip reikia elgtis su tokiu vaiku ir kas svarbu...labai "gidut" dziaugiuosi kad jus taip pazengete i prieki! !!!!!!!!! ... mums dar daug daug reikia ismokti.labai sunku prie mano lelytes prieiti nes neleidzia net parodytikartais erzina net kai snekuir net rodyti neleidzia...o raidos sutrikima nustate cia kaune raidos klinikoje "LOPSELIS"..nuostabus specealistai ten dirba.

01. May 2013, 22:17

Smagu ,kad prisijunget y musu gretas kuo toliau ziuriu tuo daugiau norinciu pabendraut su sia problema .Mamyt ,o kas jum nustate ta raidos sutrikima ? Ar jusu mergaite kalba? O ko jusu manymu jai truksta ? Mano vaikui jau 5 metai ,jis nesako nei vieno zodzio tai didziausia problema siai dienai ,palyginus kas buvo pries tris metus . Pamirsau pradziai pasakyt , kad mums jau nustatytas raidos sutrikimas .Mes jau nuo 2 su puse metuku supratom , kad kaskas ne taip tai ir prasidejo musu keliones ,logopedai psihologai ir tt.Nesuprato paliepimu niekas jam neydomu isskyrus kompiuteris jis jau nuo triju metu be jokios pagalbos valde kompa .Dabar jau dauk ka supranta senai pazysta visus skaiciu visas raides.Dabar pazysta spalvas figuras . Vienu zodziu vis y prieky .Taip tarp kitko as taip pat is Kauno

01. May 2013, 19:40

Jei yra mamyciu kaune kurios augina vaikucius su raidos sutrikimu(autizmu) butu tikrai malonu pabendrauti...mums tuoj bus trys metukai ir laukiu kaip bus toliau tvirtins autizmo diagnoze ar ne 😀 O musu istorija tokia : gime sveika dukryte ir laukta ir planuota 😀 kaip ir visi teveliai labai dziaugmes, bet..kuo labiau ji augo buvo vis neramesne..taip kaip verke mano vaikas, dar nei vieno taip verkiancio niekur negirdejau 😀 uzsiklykdama springdama atpildama...uzsiverkimas buvo labai baisus...neprieme net tecio..kad neuzsiverktu iki dusimo, sokinedavau nuo ryto net i tualeta negaledavau nueiti😀esame net greitaja kviete...gydytoja ramino tiesiog neramus vaikas..metuku atrode lyg tie neramumai tvarkesi...bet vis dingdavo ismokti dalykai..galu galiausiai verkimai vis stiprejo aiskejo elgesio keistumai..seimos gydytojai vis sakydavau bet ji vis ramino...nieko cia baisaus neramus vaikas..sakydavau kad kramto spjauna springsta net nuo koses, jos atsakymas-zaidzia...kai dukrytei suejo du metukai jau ir laukiausi antros mergytes nusprendziau persirasyti i kita poliklinika..ir ka jus manot? kai tik gavo musu kortele isgirdome is gydytojos :tvarkykites negalia ..dabar jau ramiau nes turime nuostabia gydytoja..ir viskas aiskeja..laukiame diagnozes...

01. May 2013, 19:19

http://www.viltis.lt/wp-content/uploads/2011/01/Maketas-2005-03-14.pdf

Cia labai daug informacijos autizmo tema!

01. May 2013, 19:07

Atsiprasau uz begale klaidu 😃 raseme tryse 😃

01. May 2013, 19:04

Laba diena mielosios mamytes..turiu dvi nuostabias dukrytes...mano didziajai patvirtintas misrus raidos sutrikimas...bet specealistai puse lupu uzsimena apie autizma...nors elgiasio keistenybiu labai daug...autistukai dazniausiai buna labai protingi ..jiems sekasi matematika yra begalo tikslus...bet turi daug elgesio keistenybiu: prisirisa , KARTOJA TUOS PACIUS JUDESIUSIU(SUKASI RATU ARBA LIGUOJA NUO KOJOS ANT KOJOS)...zaidimas buna vienodas...sunkiai priima naujoves(naujus daiktus drabuzelius..) mieliau zais su kokiais daiktais(virvele.dezute..)nei su zaislais..arba su zaislais zaidzia savotiskai..neisileidzia i zaidima! Galeciau pasakoti ir pasakoti 😀

23. Apr 2013, 19:58

Laba diena, taip pat esu studentė. Studijuoju VDU Sociologiją. Atlieku tyrimą "Tėvų auginančių vaikus sergančius autizmo sutrikimu, patirtys", taip pat reikėtų Jūsų pagalbos. Norėčiau paiimti iš Jūsų interviu, jei atsirastų norinčių parašykite e-paštu monigail104@gmail.com arba tel. nr. 862661714. Labai prašau padėti, nes niekaip negaliu surasti tėvų norinčių bendrauti. Duomenys bus anonimiški, bus naudojami tik statistiniam apibendrinimui.

15. Apr 2013, 15:55

Naujiena! VietaSkelbimams.lt

14. Apr 2013, 15:11

atsilepkit mamites kam diagnizavo autizma?

14. Apr 2013, 12:26

pas mus 3kalbos seimoje.kelis zodelius pasako,bet dar labai maisosi.viska supranta.padaro kas prasoma.

14. Apr 2013, 09:12

bet tavo vaikus sneka ar kalba veluoja.

13. Apr 2013, 23:13

sveikos.internete skaitynejau apie autizma.radau parasyta kad sergantis autizmu vaikas zaisliukus rikiuoja i tikslia,tiesia linija.mano vaikas.mano 2-ju metu vaikas irgi tai megsta daryti,pvz antytes isdelioja ant vonios krasto.tai jau gali reiksti simptoma?manau visi vaikuciai delioja

13. Apr 2013, 22:37

labas mamites papasakokim, apie autizma?

20. Mar 2013, 17:05

Labai jums dėkinga už norą pagelbėt.Manau kad tikrai tiksit. Isivaizduoju kad niekur nesinori vazinėt, tai aš galiu ir pas jumis atvykti. Gal duosiu savo numeri paskambinkit kada laisvesnė busit galėsim susitart del laiko. 860134756

20. Mar 2013, 13:31

Taip as esu is Kauno.Siaip as esu laisva kas antra diena ,bet per ta laisva diena labai sunku issikraustyt ta diena kur nors ,tai man lengviausiai butu ,kad jus gal pas mane.Nes kai padirbi visi diena ant koju tai nesinori niekur vazinet .Tik nezinau ar mes jum tiksim ,nes mes tai ne visiski autistai , bent as taip manau

20. Mar 2013, 11:35

Dar galiu pamėginti suderinti Vdu kabinetuką kokį, kad ramiai galėtume pašnekėt.

20. Mar 2013, 11:14

O dar kilo klausimas ar jūs iš Kauno?

20. Mar 2013, 11:08

Kaip smagu girdeti. Laika tai jau prie jusu meginsiu derintis, tik dėl vietos gal kiek sunkiau. Dėl manęs tai ir i svečius galetumėt atvykti, tik kad gal nelabai noresit kaip pas nepazystamą.

19. Mar 2013, 18:53

Siaip tai nezinau ko cia nepadet ,tik del susitikimo laiko suderinimo gal kiek sunkiau .Ka ir kur galvojat apie susitikima.

19. Mar 2013, 12:33

Ištikrųjų labai yra sunku, prisikalbinti žmones, kad jie papasakotų savo istorija, kaip sužinojo kad vaikas serga, kokie simptomai pasireiškė, kur pagalbos kreipėsi ir pn. Kiek teko kalbėti su vaiką autistą auginančiais tėvais tai labai nenori kalbėti šia tema. Taigi dar karteli labai prašau pagelbėti man ir tiesiog susitikti pabendrauti. 😀

17. Mar 2013, 15:43

Oi visai pamirsau prisistatyt as ta pati ega ,tik pakeiciau varda ,nes nejo senu prisiregistruot AS EGA

1 2 3 4 5 6 7