Auksas ar sidarbas?

20. Aug, 07:46

Kokius papuosalus mieliau nesiojate - auksinius ar sidarbrinius?

20. Aug 2009, 12:51

Elfe, del aukso, kad nera graziu durbiniu, galiu pasigincyti, as wiska darausi pas juwelyra, nes taip labiau apsimoka, ir darausi tikrai ne prastesnius nei sidabriniai papuosaliukai, gali pasidaryti lygiai toky pat dirbiny auksiny, koks yra sidabrinis, cia tik gero juwelyro reikia,o as toky turiu 😉
beje, mamytes, as tai wisa laika buwau tik uz paprasta westuwiny zieda, tokius ir pasidarem, bet gi cia kiekwienai indiwidualiai 😉 😀

20. Aug 2009, 12:32

As taipogi labiau sidabra megstu, vestuvini zieda irgi pirkau puse balto, puse rudo aukso. Nors siaip daug papuosalu nenesioju, tik auskariukus, vestuvini zieda ir vientisa stora sidarbrine apyranke😀 Bet auksas irgi visai patinka, bet tik retkarciais😀

20. Aug 2009, 12:04

ne tikrai nepakeicia spalvos

20. Aug 2009, 11:44

man patinka ir auksas ir sidabras :p

20. Aug 2009, 11:44

MAN TAIP pat patinka sidabras,,kaip negraziai atrodo ussideda ant kaklo 3-4 grandineles ,ar seip jis man jokio grozio nesudaro,

20. Aug 2009, 11:28

turiu begale sidabriniu niekuciu, taciau kaip ir kitos mamos, visa tai nesiojau iki vestuviu, dabar persimeciau ant aukso 😀 vestuvini zieda rinkausi puse balto aukso puse geltono.

20. Aug 2009, 11:19

kol nebuvau istekejusi nesiojau daug papuosalu is sidabro.o kai istekejau auksa nesioju.auskariukai ir vestuvinis ziedas.tik tiek.o kai einu i koki baliu,svente deduosi daug papuosalu ir sidabro ir balto aukso ir aukso.zinoma pagal nuotaika cia viskas.

20. Aug 2009, 11:09

sveikos, as kol kas nesioju tik sidabra, nes auksas kazkaip ne prisirdies ir tokiu juvelyriniu dirbiniu nera graziu kaip sidabro. O siaip sidabras ir pigesnis tai as uz sidabra.😀 Gal su metais pasikeis tas poziuris ir pradesiu nesioti auksinius papuosalus...

20. Aug 2009, 11:00

man lygiai taip pat natiuska buvo 😀 iki vestuviu dar panesiodavau retkarciais ir sidabra, o po vestuviu - tik auksas 😀 nors sidabriniu papuosalu turiu nemazai ir labai graziu.. ai bet netrukgdo jie, tegu stovi, gal kada prireiks kur pasipuost😀

20. Aug 2009, 09:58

SUPERMAMA ir as auksuota 😃 man patinka labiau uz sidabra, sawo wisus sidabriukus sudejau i dezute, bus dukrytei, kai uzaugs )

20. Aug 2009, 09:57

As kol negawau suzadetuwiu ziedelio ir kol neistekejau, nesiojau tik sidabra, o dabar kazkaip jau westuwinis ziedas man netinka prie sidabriniu ziedu ar sidabrines apyrankes, tad persimeciau ant aukso 😉 ir grazu, ir inwesticija gera, nes gi auksas kainas laiko 😉 😀 tad jei neturit kur det pinigeliu, galit juos inwestuoti i auksa 😃

20. Aug 2009, 09:44

cia as turbut viena auksa nesioju 😀

20. Aug 2009, 09:41

tik sidabras 😀 net vestuvini zieda rinkausi kad butu dvispalvis su baltu ir geltonu auksu nes baltas atrodo kaip sidabras 😀

20. Aug 2009, 08:16

o metalai viena nuo kito kartu nesiojami spalvos nepakeicia?

20. Aug 2009, 08:12

daugiause sidabra nesioju.As ant vieno pirsto nesioju tris ziedus du auksiniai ir vienas sidabrinis.sako kad taip reik nesiot auksa su sidabru nes sveikata stiprina

20. Aug 2009, 08:09

man artimiau ir graziau sidabriniai papuosalai

20. Aug 2009, 07:46

Kokius papuosalus mieliau nesiojate - auksinius ar sidarbrinius?

1 2