Ar seneliai daboja jums vaikucius?

03. Nov, 12:14

wat norejau pasidometi ar jusu teweliai waikeliu (seneliai) lengwai sutinka ziureti waikucius..mano dukryte mano teweliai yra ziureja tik 3 kartus ir tai tik per swentes..taip atrodo noretus kad sakytu atweskit gustuke paziesim galesit kur nueit ar ka..bet nea...nesakau ja myli...bet taip truksta tos mazytes laiswes taip norisi pabuti dwiem..o mano wyro mama negaletu padaboti nes yra is po insulto.. :(

25. Nov 2009, 22:21

Na musu seneliai tai labai geri todel nera problemu del vaiku priziurejimo tik tiek kad jie toliau gyvena tai dar turim ir patys nuvesti😀

09. Nov 2009, 22:25

Tai va buvau suplanavus pirma nuvažiuot į tą vietą kur susipažinom ten pasivaikščiot, tada kavinėj pasėdėt, pasišokt, dovanom apsikeisti ir galiausiai viešbutukas 😛 bet dar neprarandu vilties tikiuos šį mėn atsigriebsim 😀

09. Nov 2009, 15:26

tau gerai..as wis pagalwoju mano uoswe negali zieti bet noretu o kurie gali nenuori ☹ nebent jau tektu prasyti ☹

09. Nov 2009, 14:01

monita, joms atrakcija, kad gali pabuti su anuku😀

09. Nov 2009, 12:48

adatele matos kad geros mociutes 😀 rupestingos 😛

09. Nov 2009, 12:32

savo pipira galiu palikti tiek savo tevams, tiek uosviams. jie mielai pabuna ir padaboja. kai vaziavom i vestuves, tai abi mociutes anuka priziurejo, ir dar namus sutvarke ir rubus isskalbe😀

08. Nov 2009, 23:42

robke-oj uzjauciu tokia grazia proga manau tikrai norejos praleisti dwiese isimintinai...bet gawos kaip gawos ☹ ot kokiu zmoniu yra...

08. Nov 2009, 21:11

O maniškis prie mano nelabai papratęs, retokai mato . . .

08. Nov 2009, 21:10

Mes net metinių atšvęst negalėjom spalio 24, nes jau susitarę buvom, kad pažiūrės anyta, o liko kelios dienos paskamb. - jos vyras serga, nors visur važinėjo jis . . apsipykę buvo ir viskas susiš. . ką planavau . . .tai va ☹

08. Nov 2009, 21:07

Retai būna, kad prireikia 😀

06. Nov 2009, 15:19

monde pasiseki tau dziugu 😀

06. Nov 2009, 12:26

liudvine 😀 as it tokia jai ir jau paziedavau kartais tai iskart rasau kaip kas ar rami ar susitwarko..kaip pasiilgau as to dalyko kaip pabuvimo dveise kur nors atsipalaiduojant negalvojant apie maziuke.. ☹

06. Nov 2009, 11:48

padaboja trumpam jau labai exstra kaip reik

06. Nov 2009, 11:47

padaboja trumpam jau labai exstra kaip reik

06. Nov 2009, 08:57

dekui monita jau taip laukiu atrodo va pasibusim be sunaus atsipalaiduosim o gaunasi taip kad jai palieku uosviams(kas bus ir si karta -paliksim jiems)skambinu kas pusvalandi ir klausineju ka daro ka valge ir pan...o jai palieku savo tevam tai cia ramia sazine galiu taip sakant "tusintis"paskambint pora kartu ir viskas nezinau gal savo tevais labiau pasitikiu nei uosviais....

06. Nov 2009, 00:26

liudvine 😀 o kaip faina pawydukas ima 😀 linksmai pasibaliawokit 😉

05. Nov 2009, 22:21

musu seneliai taip pat su malonumu pasiema vaika leidzia ir mum iseit ir dviese su vyru pasibut va ne si savaitgali einam i baliu tai uosvei anuka savaitgaliui pasiims...😉

05. Nov 2009, 13:44

jo saunuole tawo mociute 😀 sweikatos dydelios jai palinkeciau 😀 nu mano uoswene tai pati ir paeina ir apsitarnauja beweik sawe..indus net kartais isplauna..buwo ziauru kai atweze po 2 saw nematymo pamatem ja girta gulincia ciut lezuwi apwerciancia..namai salti.. ☹ nu kazn..

05. Nov 2009, 11:40

tai jau cia virs visko☹ ir dar tokia jauna.Mano uosviene taip pat negaliu sakyti juk sena, jai 52m , o lipti lauk is lovos net nenori.Matyt patinka, kad jai patarnauja.O vat mano mociutei ne pries pilna menesi istiko insultas ir ka, ji pati pasake nors neaiskiai, bet pasake as nenoriu guleti, as ir negulesiu lovoj, man geriau yra koki darza raveti, ar kojines megzti.Jai 82m., bet ji ir pavare neseniai, sau ne per pilna menesi jau pajudina ranka, kurios nejudino po insulto,atsiseda be niekieno pagalbos, o dbr senokai bebuvau turbut jau ir koja judina.Vat kur zmogaus valia ir uzsispyrimas, as ja zaviuosi vien tuo jos stiprumu ir nepasidavimu. Tokiai mociutei net vaiko baisu nebutu palikti bent valandai.O cia tai neaisku, ar atsikels kada, ar ne.Nesuprasi kas to zmogaus galvoje darosi.

04. Nov 2009, 20:52

patikkek buna ir taip kad vaistu negere..dar jauna gan jin yra 41metu..bet proto nera ☹ ziauru..

04. Nov 2009, 20:27

o siaubas monita, tai ji prisidirbs jei dar vaistus vartoja ir stikliuka megsta, tai ilgai netemps taip☹

04. Nov 2009, 18:52

as tai bijociau irgi pailkt jai nes ji buwo megeja isgert..ir kiek zinau akd ir dbr is po insulto isgere..tai zinai.. ☹

04. Nov 2009, 17:04

Monita jums dar gerai, o pas mus is vis nevaiksto ir net nenori pati bandyti, nes is prigimties yra tingine, o apie kalbejima is vis nekalbu nieko, nes savo viena zodi isikukavo, tai visomis zodziu prasmemis vartoja ji.Ir aplamai jei ir pasveiktu ka zin ar palikciau savo vaika su ja, nes man iprotis jau but su dukryte ir man tuscia yra jei ji ne su manimi

04. Nov 2009, 14:45

o musu seneliai daboja .va net sekmadieniais pasijima pas saves. tai su vyru dziaugiames "laisvu plotu "

04. Nov 2009, 13:05

tai taip braskute mano tariama uosvene irgi mazdaug tiek pat laiko is po insulto bet ji jau paeina kalba sunkiai bet kalba..tik kad rankos nejudina kaires.. man tai nors draugas laiswes duoda pas drauges ar kur nulekt cia be pro blemu o su tewais tai sunkiau nu jie dirbantys gal wistiek kai mamai tik 7-mad laiswas gal norisi sau laika praleisti o ne waika ziuret ☹ nors ir gywenam wiena nuo kitos gan arti koki 10min kelio pesciomis..

04. Nov 2009, 12:51

Niekas nedabojo ir nedaboja, mano uosviene po labai sunkaus insulto, nei kalba, nei vaiksto, o jau metai su puse, ar ne daugiau ir jokiu pokyciu.Tai nera kam daboti, bet as tikiu juk ji lengvai butu sutikus truputi priziureti mazyle, tik uosvis truputi pasiaucia su mazyle, bet neilgai.O mano tevu mazyle bijo, nes retai kada nuvaziuojam ir jie patys retai kada atvaziuoja.O siaip tai viena pati veziojuosi, o ka padarysi?kazkaip pripratau.O vyras nuolat darbuojasi.Kazkaip jau kitaip ir neisivaizduoju savo gyvenimo

04. Nov 2009, 09:52

jo daboja bet ir pesasi kas dabar turi gauti pasidziaugti vaikiuku mums su teveliu labai jau juokas ima

03. Nov 2009, 19:06

O as pati tampausi visur , nes seneliu jau nera , o jai butu tai tikrai zinau kad paziuretu

03. Nov 2009, 17:13

mano mama irgi pabuna su anukeliu, kai man reikia isbekti i parduotuve ar kokiu reikalu

03. Nov 2009, 13:24

mes seneliams retai kada paliekam sunu, nebent kai norime ku vieni nuvaziuot ir pabut r tai tik kelis kartus palikom. o taip ir nera kaip palikt nes seneliai kitam mieste gyvena, o mano seneliai kaime, bet nelabai nori but su jais

1 2