Ar landžiojate po vyrų telefonus?

22. Aug, 04:10

as landzioju, ir daug suzinau ko man nereikia. kaip su draugem bendrauja ir taip toliau

26. Aug 2009, 09:54

jei karta i men ir ilendu tai randu tik draugu sms arba savo 😀

25. Aug 2009, 14:42

Sweikutes na mes kartu vienas kita patikrinam bet daugiau juokais nei is reikalo...pasitikejimas yra santykiu pagrindas,beto esam sutare jei jau pas kuri atsirastu kitas zmogus tikrai to vienas nuo kito neslepsim😉

25. Aug 2009, 11:27

as visada lendu i vyro telefona,nematau cia nieko blogo,jai jis neturi ko slept tai ir nepyks kad lendi, manau geriau tegu pries vedybas issilaksto ir susirasineja su mergom o ne po vedybu. man paciai irgi yra vyras buves neistikimas bet pries vedybas, as jam atsilyginau tuo paciu isvaziavau su draugais pasvest jam nieko nesakius,o zinokit suprato kad tikrai buna skaudu ir nemalonu, daba jau metai kaip susituokia ir tikrai yra viskas gerai nera jokiu paneliu zinuciu, ir tikrai labai gerai sutariam.manau jiems reik parodyt ju vieta😉

24. Aug 2009, 18:04

pasitikrinam abudu 😀 bet nepaslapcia o kartu, nors ir neturim ko vienas nuo kito slepti 😃

24. Aug 2009, 11:59

Pamaciau daug paneliu numeriu,ir daug susirasinejimo slapta.

23. Aug 2009, 13:42

taip as visada perziuriu jo telefona,,profilaktiskai,,atsarga gedos nedaro,,o toki bruda kaip tavo tai seniai buciau per duris isvarius deimantukai,,

23. Aug 2009, 11:41

jo,profilaktiskai ilendu..jis pats manes sito ismoke landziodamas nuo pat pradziu po manaji.. 😃

23. Aug 2009, 11:29

Įlendu kartais pažiurėt,pratrint kas nereikalinga[jam dalyvaujant],pažiurėt kas skambina.Jis po mano telefoną irgi palandžioja.Mes neturim ko slėpt vienas nuo kito,tiesiog tai darom iš įdomumo ne dėl kontrolės.

rainiukas rainiukas 23. Aug 2009, 10:34

As nemegstu po kitu daiktus lendzioti, nes jau nuo mazens taip tevai ismoke, kad kito daiktu negalima liesti. As ir pati nenoreciau, kad butu tikranami mano daiktai, nes noriu tureti paslapciu, kuriu nieks nezino.

23. Aug 2009, 09:29

Mes su vyru net telefonais apsikeiciam pas jo yra mano tel nr.likes, o pas mane jo.Mes taip kartais darom ir niekas nepypsi.

23. Aug 2009, 09:18

Deimante, maniskis taipogi sms nepripazysta, ir pyksta kai as jam rasau, sako geriau skambink-pigiau..bet kartais taip norisi parasyti, kad pasiilgau, kad myliu, ir parasau 😀 o patikrint, tai kartais ilendu ''netyciom'' 😃 bet taippat jam matant 😉 ir tfu tfu tfu nieko nerandu, nors pasitikiu, bet kas ten zino, kai aklai pasitiki, tai ir tasitinkai tokie dalykai kaip meiluzes, todel aklai niekada nepasitikiu, nei wienu zmogumi, net sawo wyru 😀
Deimantuk, as netoleruociau tokiowyro elgesio ☹ parodyk jam jo wieta, taip negalima.....

23. Aug 2009, 08:25

vat butent,pas maniski velai vakare irgi pipsi, o rasyneja mergos

22. Aug 2009, 22:49

kartais palandzioju, bet pasitikiu juo 😀

22. Aug 2009, 22:29

As pusantru metu,kai pradejom gyvent kartu nelindau,poto kazkaip viena vakara jis uzmigo,o telefonas supipsejo,ir pamaciau tai ko niekada nenorejau pamatyti☹

22. Aug 2009, 22:26

visada lendu kai miega 😀

22. Aug 2009, 19:47

na buna visko. as vistiek manau kad jei viena karta pasuks, tai eis ir daugiau... neatleisciau nei karto isdavystes.. labai tikiuosi kad ilga laika man to nenutiks, buciau tikriausiai naivi jei manyciau kad to niekada nenutiks..

22. Aug 2009, 19:46

niekada nelendu i jo telefona ir jis po mano nesiknisa,kazkaip pasitikim viens kitu😀o jei kiltu man koks nors itarimas tai tikriausei patikrinciau 😀

22. Aug 2009, 18:23

deimantukas uzjauciu tave.... isivaizduoju koks s....nas jausmas, tik aciu die man niekada nepasitvirtino.... jo meiluzes visada bus krepsinis, formule ir fule 😃
o siaip kartais ilendu......pazaist 😃

22. Aug 2009, 18:01

maniskis niekada netrina, kiek kartu sakiau, kad man nepatinka, kad jis turi draugiu apie kurias nieko nezinau. o susirasynejimai nelabai man malonus. gal pamirsta trint, jau nekarta pykomes. poto vel lendu, vel randu sms. isvis manau, kad istikimu nera, nors karta vistik nueis i kaire. 2 metus nelindau i jo tel, pasitikejau, poto viena grazia diena pagalvojau, paziuresiu kas ten gero, o ten pasirodo nieko gero

22. Aug 2009, 17:21

kad ner reikalo vistiek viska iskart issitrina taj ner ten ko pamatyt😀

22. Aug 2009, 17:16

As neziuriu, nes pasitikiu vyru😀 jis man labai geras taip pat ir mazylei.Myli mus abi😀 ir kazkaip nera kile minciu paziureti telefona. Nebent ziureciau, tik jam salia esant.

22. Aug 2009, 16:35

as irgi kartais paziuriu, kas ten gero 😀 bet irgi nepaslapcia, o jam salia esant

22. Aug 2009, 16:34

na buvo pas mus visko su vyru, anksciau draugystes pradzioj... daug mergu visokiausiu, bet va pasirinko mane, nutare su manim sieti ateiti tad kodel tureciau nepasitiketi. mes visada kartu..

22. Aug 2009, 16:22

o as nepasitikiu, nzn kiek dar taip pragyvensiu be pasitikejimo

22. Aug 2009, 16:17

as nelandzioju ir tiesa sakant niekad nelandziojau 😀 na neskaitant to kai buvome neseniai susipazine 😀 o siaippasitikiu savuoju 😀

22. Aug 2009, 16:10

as landzioju, ir daug suzinau ko man nereikia. kaip su draugem bendrauja ir taip toliau

1 2