Ar landžiojate po vyrų telefonus?

22. Aug, 04:10

as landzioju, ir daug suzinau ko man nereikia. kaip su draugem bendrauja ir taip toliau

16. Nov 2009, 20:56

As taip pat paziuriu bet nieko nerandu ir niekada neradau 😀 kad jis visada buna namie,su manim,tai nemanau kad galetu nueit i kaira 😃 nezinau kodel bet tokia mada jau pas mus yra tikrinti vienas kito tel... nors mano telefone jis randa tik draugiu ir mamos zinutes,o as jo tik draugu sms 😃

09. Nov 2009, 22:54

Pažiūriu, bet nk intriguojančio niekada neradau, jis mano taip pat pž-iūri ką močiutė parašė paskaito ar draugė 😃, bet pasitikim vienas kitu. jokių nereikalingų nr nė pas vieną nėra 😀

04. Nov 2009, 15:08

lendu kartais bet nieko nerandu tik savo sms'us😃

26. Oct 2009, 11:30

po paskutinio mano landziojimo i vyro tel, praejo gal kokie 2 menesiai. db jo tel tyli kaip diena taip ir vakare. jau niekas neberaso. pries tai labai pykomes, nesikalbejom. turejo proga iseit, kaip pasiuliau skirtis, bet to nepadare. tikiuosi viskas susitvarkys. ir jums taip pat!

22. Oct 2009, 19:34

Aaaaciu wabaliukomamyte, uzpakalius tik istarkuot musu vyrams, kad visam gyvenimui atsimintu😀Ko del ju nepadarysi, kaip jie bebutu mus nuvyle, o jei sugebes kada pasakyt "sudie" tiek jis butu taves ir vertas, zinokim savo verte, galva auksciau, papukus pasitaisom, nuotaikas pasikeliam ir pirmyyyn😃

22. Oct 2009, 14:20

irutukas net labai suprantu tavi..as tai niekaip nesugebu pamirst kasdien taip dreba ir skauda sirdis..taip i bijau kad neateitu tokia diena kad pasakytu "vat radau kita,sudie"....laikykis irutuk!😘

15. Oct 2009, 16:09

as kartais ilendu,bet nieko blogo nelendu 😀 o kai patikrinu ramiau pasidaro 😀

14. Oct 2009, 22:09

as ir dabar negaliu pamist, beto jau santykiai nebe tie, ir abejoju kad pasitaisys

10. Oct 2009, 15:01

☹ Taigi va, as net net neabejoju, linacka...Priesui didziausiam nelinkeciau tokiu isbandymu, tuo metu nezinai proto ar sirdies klausyt..Dabar dziaugiuosi, kad esam kartu, bet tikrai visa gyvenima nepamirsiu☹Aj, kaip nors, vistiek jauciu ir zinau, kad tai mano gyvenimo vyras, tik truputi kryptelejes i kaire...😀O dar sako-moterys-silpnoji lytis-nesaaaamone! Dar ir kokios esam stiprios, jei tokius dalykus sugebam atleisti ir gyvenime neprikisti!Vat😀

09. Oct 2009, 19:44

bet kodel mes turim tuos vyrus suprasti ir viska jiems atleisti,tu ne viena irutuk tokia minkstasirde esi,visos mes tokios,zinau tik viena jei mes taip darytume ir vyrai uzmatytu,oi kaip ilgai reiketu teisintis,kiekvienam zingsni butu prikisama

07. Oct 2009, 19:25

Buvo laikai, kai tik vyrui ilindus i dusha ciupdavau telefona, neturejau itarimu, tiesiog, siaip😀 Nieko intriguojancio nerasdavau.O va viena diena ilindau i jo Skype, (vyras nemane, kad esu tokia "hakere"), radau labai nemalonius susirasinejimus, net nebuciau pagalvojus, juk santykiai buvo puikus. Zeme slydo is po koju...Visaip galejo baigtis, bet kaip natiuska raso-mylim tikriausiai labai juos...atleidau...Nuo to laiko nelendu nei i telefonus, nei i skype, nei i el.pastus, nes kai labai ieskai tai ir randi, geriau nereikia, juk kai nezinai tai ir neskauda. Tai va nuo vyru priklauso, vieni kazka uz nugaros daro, bet puikiai sugeba nuslept, jokiais tel patikrinimais nesugausi, kiti, tokie negudrus kaip maniskis, galvodami, kad aklai jais pasitikim, daro bjaurystes panosej ir net neitaria, kad kazka suzinosim, vienu ar kitu atveju-bjauru☹Antro karto matyt neatleisciau, bet kadangi zinau, kad esu minkstadushe atlaidune, ir nelendu i tuos telefonus-akys nemato-sirdis neskauda. pasitiket mylimu zmogum po tokiu "sugavimu"ir to neprikisti labai sunku, bet jei jau nusprendziau atleist-daugiau to neprimenu, kitaip nieko nebus😀Linkiu mergaites, kad jei ir ieskosit ko nors mylimu vyru telefonuose, nieko tokio, kas skaudintu sirdi ten nerastumet, o jei neduok dieve rasit-protingai, klausantis netik sirdies, viska apgalvot, aptart su vyru ir nusprest teisingiausiai😀

03. Oct 2009, 16:30

kodel mums moterims nesinori eiti i kaire? as asmeniskai negaleciau isduot vyro, net neisivaizduoju kaip taip galima

28. Sep 2009, 16:06

lurdi

28. Sep 2009, 15:55

sandriux, as lygiai tokia pat pawydi, nors nera ko....mylim tikriausiai labai juos....

24. Sep 2009, 12:52

nzn nera atrodo ko jo pavydet bet nesuvaldau to jausmo teiesiog gal per daug ji myliu...seip man nieko negaila galiu viska atiduoti bet sawo mylimo zmogaus lb pavydziu, bijau netekti... kartais nekenciu taip jaustis noreciau pakeisti tai bet jau kiek bandau neina ir viskas kaip liga kokia...

24. Sep 2009, 12:50

as ir patikrinu vyro tel. kazkaip gal kartais paranoja mane aplanko prisigalvoju konors ir jo lb pavydziu dar nebuvo nieko tokio kad rasciau,bet vis patikrinu o maza ka.... bet ir jis mano patikrina 😀 ai mes abu vienodi abu bijom vienas kita prarast ir pavydim bunam visada kartu kur tik ymanoma kazkaip ir gerai tada jauciames abu saugus....labai noreciau kad jis manes niekada neisduotu nes as jo taip pat negaleciau isduoti, tik kai ziuri aplink ir galvoji kas aplink darosi tai pradedi bijoti o jei ir tau taip bus... butu lb skaudu jei isduotu turbut sirdis plystu ir nebeatleisciau tektu issiskirti kad ir kaip sunku bebutu negaleciau gyventi zzinodama kad jis buna su kitom jas liecia buciuoja... per laki pas mane vaizduote, visa vaizda nuolat matyciau akyse, nebegaleciau prie jo prisiliesti... fuij net nupurto... kaip mociute sako nuo karo nuo maro ir nuo tu velnio isdavysciu.... noretusi kad jei jau susituokei nebutu jokiu isdavysciu ar paslapciu...

17. Sep 2009, 13:29

😃 bet tu lurdi tai gerulia😀))kaip as noreciau tokia buti patikek..arbe kai dzin bobom nuo vieno ant kito sokineja ir nemato cia nieko baisaus...matai esu visiskai kitaip isaukleta ir pacios charakteris tox silpnas,esu beproto nuolaidi ir gerasirde(nekenciu savo charakterio 😀 )..pati begalo myliu ta vyra..esu visiskai jam atsidavusi gal net per daug,bet va ta meile...kai pagauna ir nebepaleidzia..vat taip ir per asaras ismokau vienoj lovoj miegot..aciu tikrai labai kad esat mano pusei ir suprantat..tikiuos tikrai kad zmogus pasitaisys ir nebekartos klaidu nes dar vienas jo tox zingsnis ir mano sirdis tikrai nebeatlaikytu tektu atsisveikinti visam..yra ir tikrai blogiau vat kaip girdejau per tv kad "seimoi gimsta jau vienuoliktas vaikas,mama yra isrengiama vaiku akivaizdoj ir naudojama prievarta,baisu..." siurpu,slykstu..neturiu zodziu..esam silpnioji lytis o vyrai tuom i naudojas..aisku nesakau kad va kitom buna ir blogiau tai turiu dziaugtis kad man dar taip nera,ne!tikrai neturim taikstytis su tuo,kiekvienai savos bedos pacios skaudziausios..problemai iskulus visada pasisodinu jy salia issiaiskinam,issikalbam ir sprendziam ka toliau daryti dabar jau jam pasakiau ''jai iskils dar kas y pavirsiu,nors menkiausias neaiskumas,nebebus kalbama tiesiog nieko nesakiusi iseisiu" mamytes bukit stiprios kaip lurdi 😉 saunuole!

15. Sep 2009, 01:07

wabaliuko mamyte ir su tuo parazitu tu dar gyveni,kaip su juo gali vienoj lovoj miegot,,?????????neisikalk i galva kad turi del vaiko gyventi su jo tevu,,,metai bega o tu sensti,prabegs tavo grazios dienos ,as nesuprantu tokiu moteru,as gal esu bjauraus charakterio,bet to netoleruoju,maniskis buvo uzsimanes draugiu turet,paciupau paciu laiku,parazita vos neuzmusiau su basuciu kulnu,tai dvi savaites i darba nejo,dabar su pagaliu neisvysi is namu,,man reiktu bijot vyra prarasti nes trys vaikai,,o jei pas tave vienas,seniai butu jis uz duru,,ir as sakau tikrai nemeluoju manes bijo net draugiu vyrai,,ps esu skorpijonas,,

13. Sep 2009, 17:25

deimantuk cia jau savaime aisku jai pasitikejima sugriove tai jau viskas atgal nebegrys..suprantu tavi ir begalo uzjautu,laikykis 😉 zinau kaip sunku buna..

13. Sep 2009, 12:09

wabaliukomamyte, kazkas ir pas mane panasaus buvo, bet ne ant tiek ziauriai. suprantu tave. ar irgi pirma karta pamaciau nemaliones sms kai laukiausi. iki siol gyvenam kartu, bet santykiai jau nebe tie is mano puses kaip anksciau. buvo atsiprases, bet po senoviai jau niekada nebus, visada isliks abejones.

13. Sep 2009, 09:14

jis man ne vyras..siuo metu vaikelio tevas,o gal ir amzinai tik toks ir liks..kazkada begalo norejau isteketi..dabar-nebelabai..myliu ta zmogu beproto,net per daug..galvojau pagaliau sutikau zmogu su kuriuo busiu laiminga,taip dziaugiaus...begalo pasitikejau juo,bet...viena ryta jau buvau su nemazu pilvuku keliaudama y darba pasiemiau tel (paprastai ten buvo laikoma mano kortele,o tuo metu jis buvo ysidejes savo slapta ir pamirses istraukt) ir pamaciau kokios ten sms ir aplomai slepiama nuo manes kita kortele..galvojau sirdis plys..su didziausiu skausmu ejau y darba,asaros nesulaikomos liejosi,bet atleidau..su laiku aplomai aiskejo kad musu draugyste buvo lydima begales melo, kad meluodavo man del visko..sake pasitaisys atleidau..atleidimu buvo ne vienas ir ne du..mobilu visada tikrinu su drebancia sirdim ir rankom,jame nieko neberadau,bet radau vel slapta nuo manes slepiama pasto dezute,nulauziau ir....daugybe moteru,o kas ten rasoma buvo tai kartais net man to nesakydavo..galvojau mirsiu..mazylis jau buvo keturiu menesiuku..o jo visas bendravimas su kitom tesesi visa mano nestuma ir po jo..kai taip man reikdavo jo silumos ir paramos jis ja atiduodavo kitom..begalo skaudu..skaudu kiekviena diena,galvoje ir skamba visi tie susirasinejimu zodziai,nezinau kaip istversiu..verkiau kiekviena diena,laikiau ne karta rankose lagamina..atleist nebeatleisiu,per daug skaudu,bet pasilikom gyvent kartu..visu pirma nenoriu sunelio skirti su teveliu (zinau ka reiskia augti be tevelio) antra del to beprotisko jausmo jam,sakiau paskutinis kartas,o dabar ir gyvenu drebancia sirdim ir laukiu kd vel kas islys nemalonaus..sirdis tylai sako nebeisduos,protas garsei saukia vistiek ateis ta diena..tada teks tyliai teveliui bunant darbe susikrauti maiselius ir keliauti net nezinau kur.. :'( bet dar daugiau isdavysciu ar melagysciu nebepakelciau,o reikia dar mazyli uzaugint..pilnai suprantu mamytes kurios tikrina tel,nes be pagrindo niekas tel nelanda

05. Sep 2009, 11:07

nelandzioju.nes neturiu pagrindo.........

03. Sep 2009, 15:22

o maniskis wisai nepawydus ☹ nors niekada tam nebuwo pagrindo 😀

31. Aug 2009, 18:13

niekada nelandziojau ir to nedaryciau...kiekvienas turim tureti savo asmenine erdve...

30. Aug 2009, 11:59

Oxyte,jauciu pavydesniu vyru kaip mano daugiau niekur net ir su ziburiu nerasi😉

27. Aug 2009, 17:13

rasuole, matyt labai pavydus tavo vyras😃

27. Aug 2009, 14:10

Na as kartais patikrinu savo vyro telefona😀nes jis mano tai kiekviena diena tikrina ir niekaip nesuprantu ko jis ten iesko

27. Aug 2009, 11:28

As tai kartais perskaitau kai ateina sms, bet prie vyro akiu, buna jis tingi paskaityt, tai ir paskaitau garsiai. Siaip nelandzioju, nieko ten pas ji idomaus nera, jis toks seslus, nemegstantis intrigu. O va man patinka intrigos😃 tik aisku, kurios neiskaudina

26. Aug 2009, 19:18

na as savo vyro telefona tikrinau pazinties pradzioj.o dabar nekyla minciu.jis jo ir nesaugo.beto jam niekas nerasineja.pasitikiu.o jei ir ilendu tai tik salia jo.beto yra rusiskas posakis "davieriai no pravieriai".

26. Aug 2009, 10:54

Niekada net minties neturėjau lįsti į vyro telefoną. Tai jo asmeninis daiktas, ir kas jam skambina ar rašo tai tik jam. Tikiu, kad vyras netikrina ir manojo.

1 2