Ar bandėte liekninančias tabletes?

21. Oct, 11:48

Gali yra mamyciu bandiusiu kokias nors liekninancias tabletes.Pasidalinkit ar padejo?kiek numetet svorio?kas per tabletes?....

22. Oct 2009, 12:02

kerry> tai tada gel ne taip ir reik mest svorio kad taip manai 😉
ausrlyte> nuo pilvo numest nesunku, reik daryti tinkamus ir tinkamai pratimus 😉
nekvarsinsiu asjum galvos sus savo sportu, bukit sveiko 😉

22. Oct 2009, 12:02

LAURA butent as paprasiausiai negalejau apsikesti jai perku kelnes tai per kojas kabo kaip ant pakabos tai kaip jaustis

22. Oct 2009, 11:59

AUSRELYTE suprantu tave nes po dukros gimdymo ir liko tas pilvas nieks nepadeda jau 6 meteliai

22. Oct 2009, 11:59

ej tai kaip del tu KT man atsakys kaikas 😀?

22. Oct 2009, 11:58

gerai tau dovilee kai tu gali sportuot o man gali ir galva kirst as nesportuosiu negaliu prisiverst... jei tureciau valios daug tai zinoma sportuociau ir as 😉

22. Oct 2009, 11:58

as dar geriau TOTAL ar kaip ten ju yra vaistinese ir geros yra

22. Oct 2009, 11:58

Na nezinau jokiu drimbu as nenumeciau 100kg kad ziauriai matytusi ir su mano inkstais ir t t viskas gerai beto sportas nevisada padeda as esu daug sportavusi tad mano problemine vieta buvo pilvas kury kaip zine sunku numesti , tikrai netikiu kad tavo pilvukas buvo kaip mano nes mano dvyniai taip isvare ji kad kaikam sunku suprasti

22. Oct 2009, 11:56

cia kiekviena savaip nesigincyju vienos uz kitos pries visas gyvenimas yra kensmingas

22. Oct 2009, 11:56

nu jo, vienu kremu daugiau ar maziau 😀

22. Oct 2009, 11:55

tokios ir islaidos 😉

22. Oct 2009, 11:54

ar taip ar kitaip i kapus eisim anksciau ar veliau ir nezinai nuo ko tau tai bus.Bet krauja tikrinaus LIDA jam nepakenke

22. Oct 2009, 11:54

Mano atveju svoris negryzo o as geriau pirmas dvi savaites kasdien o paskuij kas antra nes per pora savaiciu apetitas sumazejo , nors valgiau pusryciams sumustiny, pietus normaliai kaip priklauso o vakarienes galejo ir nebuti tik labai daug geriau ir pastoviai kramtoma kramciau

22. Oct 2009, 11:53

o matai kiek papildomu islaidu.. o nereiks jokiu islaidu jei netingesi ir pasportuosi 😉

22. Oct 2009, 11:53

neatsiranda jokiu drimbu jai dar naudoji masazini geli

22. Oct 2009, 11:53

tai ne kraujas svrbiausia 😀 yra ir inkstai kepenys.. 😀 kraujui logiskai mastant ir neturetu labai pakenkt..

22. Oct 2009, 11:51

ar taip ar kitaip i kapus eisim anksciau ar veliau ir nezinai nuo ko tau tai bus.Bet krauja tikrinaus LIDA jam nepakenke

22. Oct 2009, 11:51

monde> per nestuma priaugau 10kg, po nestumo juos kuo greiciau norejau numest-daug sportavau, numeciau 15. jie negryzta. ir negana to, kad as sveikai juos numeciau be jokiu tableciu ar dietu(tiesiog nepersivalgydavau) , tai dar ir mano kunas ne drimbalas koks o tvirtas, taip kad as sporte tik nauda iziuriu. kas is to kad su tabletem numesi, o vaiksciosi ir bijosi ruba atviresni uzsidet nes drimba busi...( cia ne tau adresuota 😀 )

22. Oct 2009, 11:47

daktarai sako kad ir mesa valgyt labai nesveika 😃 oj cia is ju kiek visko ggalima isgirst tai tik sedet kampe susirietus ir visko bijot, nes viskas kenkia 😃 nors aisku as tikrai sutinku kad tokie dalykai kenkia, bet vistiek ta sveikata kazkada isgaruos 😀 man gi "tik" 10kg reikia numest, ne koki 100 gal gi nespes tiek pakenkt kad ant patalo atsigulciau 😃

o kaip del kontaceptiku nezinot? as kazkur girdejau kad net vitaminai stiprus ju poveiki gali slopint...tai cia gal irgi du nelabai suderinami dalykai?

22. Oct 2009, 11:47

lida svorio nesugrazina islaiko ta pati zinoma reiks prisiziuret save neslamt kas 5 minutes😃 as nevartojau nes pastojau klausiau gyditojos ar vaisiuis gali atsiliept nake kad ne nu pagimdziau sveikuti berniuka .Reik vel nusipirkt LIDOS nes 10 kg reik numest jauciuos kaip kluono durys 😃 Ova tai prikauso zinoma individuoliai vienai tinka kitai ne pirsti ir nepersu tu tableciu bet kaip faina sulieknet nusipirkt megstama drabuzi 😀 ar batukus su aulu ilgu kuriu per svori negalejai nusipirkt nes per kojas neuzsisega

22. Oct 2009, 11:40

as aisku atsiprasau jei kam mano nuomone nepatiks, nepulkit 😃

22. Oct 2009, 11:39

tai po tokiu vartojimu nueina pasitikrint ka sugadino tos tabletes? reik mastyt, kur cia matyta kad per menesei apie 10 kg "istirpsta"- tai nenormalu . daktaru nuomones paklausk, man rodos atsoks visas noras. viena kart gyvenam,aisku, bet vieni ilgiau kiti trumpiau. Cia jau jusu reikalas apsisprest aisku 😀

22. Oct 2009, 11:36

manau jei baigusi gertii esi vel be saiko tai faktas kad gryz nera turbut tokio vaisto ar dietos po kurios vel galetumem valgyt viska ir lieknet toliau 😀

22. Oct 2009, 11:35

gyvenu tik viena karta todel ta vieninteli noriu patikt kitiemso ypac sau 😀 kaii suprantu dauguma vartojusiu dziaugiasi ir sako bandysia vel 😉

22. Oct 2009, 11:29

As irgi geriau lida tikrai padejo tai va kai pagimdysiu vel gersiu 😀

22. Oct 2009, 11:28

as ziauriai pries visokias tabletes ir pan. juk taip vidaus organams kenkia! nu nepykit, bet kur jusu protas sveikata aukot vardan grozio? juk yra ir kitokiu budu, tiesa sunkesniu nei tabletes gert bet bent jau sveiki.. nu man nesuprantami tokie desperatiski veiksmai

22. Oct 2009, 11:25

tai papasakokit apie jas daugiau kaip kiek kada reikia vartot? as esu girdejus tik tiek kad tokios yra 😀 o kads nuo ju gali sveikatai pasidaryt? manau jei su saiku vartojant nenumirsiu 😃?

22. Oct 2009, 11:04

o kokios tos rusiskos vaistines? 80 lt cia menesiui ar kaip? bandyciau ir as... nes nebegaliu i save ziuret ☹ o tik 10 kg reiktuu numest 😃

22. Oct 2009, 10:09

jetau tai man tada reiks isbandyti tas Lida, gal nukrisciau biskiuka😀 o kiek jos kainuoja?

22. Oct 2009, 10:01

bet girdejau, kad LIDA labai kenkia kepenims, inkstams, mano drauge mete su ja, atrode kaip zombis, bet aisq, rezultatas akiwaizdus buwo 👍
dar yra LIKAN geros, as pati sias ketinu isbandyti 😀

22. Oct 2009, 09:54

geriau APPETIT STOP NE VERNIO NE STOP 😃 geriau lida per 3 men numeciau 25 kg 😛 zinoma dar ir taikiaus dieta patikekit kraujui nepakenke 😀

1 ... 13 14 15 16 17