Apie vežimėlius

17. Jan, 08:52

Sveikos mamytes. Padekite isirinkti gera vezimeli. gal galite konkreciai parasyti pavadinimus (kaina iki 1000 ar siek tiek daugiau). Tai tikrai sudetinga, kuomet neturi patirties ir nenori moketi labai brangiai....:( Kaip manote ar verta pirkti 3 daliu vezimeli ziema gimusiam vaikeliui? o gal pakaktu dvieju daliu, kuris yra pigesnis...

30. Sep 2010, 22:09

trai gal netaip dedavai 😀 jei apacia atspaudi nestringa idedi ir uzsifiksuoja, jo del transportavimo tai ziauriai nepatogus daug vietos uzima... tad tekdavo ji isardyti ratus nuimti, uz tai teko parduoti

30. Sep 2010, 21:54

O man Tako Jumper nelabai. Uzsikerta tie mechanizmai, kur lopsys ar sportine dalis fiksuojasi, daug reikalu kol ji isardau. Vazinetis patogus, bet nepraktiskas transportuoti.

30. Sep 2010, 21:46

o kazkuri mamyte rase apiw milli Wai tai praeidama pro parduotuves vitrina neuleidziu akiu jis man toks grazus 😀

30. Sep 2010, 21:44

turejua tako jumperx praktiskai be trukumu tik siaubyngai sunkus 😀 o va teko vaika stumdyti menesi laiko su quinny buzz , kaina kad ir didele bet vezimukas super... nusiskundimu nera 😀 geriau padeveta ir kokybiska nei pigu ir nauja,niekam tikusi 😀
o apie zipukus nieko negaliu pasakyt nebandziau, bet kiek girdejau super kokybe 😀

30. Sep 2010, 20:09

Man geresnio uz zippuka siai dienai nera. kainos ir kokybes santykis nerealus 😀

30. Sep 2010, 19:33

mes naudojame TAKO jumper x ir tikrai beveik be trukumu,tik kad db kai dukrete sedeti pradejo,su sportine dalimi i masina nebeidedame,tad bandome parduoti.bet siai,teko ir tutis stumdyti,tai nzn,tako man prie sirdies,nes zymiai manevringesnis,lengvesnis😀

30. Sep 2010, 14:53

Mes pirkom BABY STYLE vezimuka odinis baltas 😀 taip nuostabiai atrodo, tik kad brangus...

30. Sep 2010, 14:51

Na zipuko lopsys didelis, vaikas ziema tikrai su kombinezonu tilps. Maciau analogiska vezimuka zipukui - milli WAY tik uz geresne kaina ir yra keli geresni sprendimai uz zipuka 😀

30. Jul 2010, 15:09

Sveikutes😀..Gal kuriom reik pampers sauskelniu 2 dydzio nuo 3-6kg?Turiu 2 pakuotes nepradetas po 74vnt.

Pasiimant patiems Jonavoje-pakuotes kaina 35lt
Atvezu i kauna,i namus tiesiai-40lt
Taip pat turiu Avent sterelizatoriu mikrobanginem ir pientrauki Avent rankini.Abu atiduociau uz 110-105lt

Kreiptis:justyte1989@inbox.lt
arba telf:+37060475523

12. Jul 2010, 14:07

Aš net nežinau ar lopšys didelis labai gerai, o vaikutis jame paskui labai erdvės turi reikštis 😀 šiaip Zippukas kiek apžiūrinėjau nebuvo griozdiškas, nors skaičiau atsiliepimus, kad apatinė taše krenta, ar tiesa ingazala?

03. Jul 2010, 18:04

Mes pirkom JANE firmos vezimeli, gal kas turi toki?

29. Mar 2010, 12:51

Bet va jau naudodama Zippuka pradedu pastebeti tai kad jis aukstesnis siek tiek uz yprastinius vezimlius ir tas man labai patinka. Kai vezimelis zemas tai labai reikia lankstytis prie jo, o cia kiek aukstesnis ir labai patogiai ir kas svarbu ne per aukstas. Dar vienas dalykas kuri pastebejau, kad ties vaikucio galvyte lopsys plateja dar labiau, nors ir apskritai lopsys pats labai didelis.

18. Mar 2010, 13:22

svoris ju tikrai skiriasi mura 17 kg sveria bet mums tai buvo nesvarbu nes nesioti nereikia, zippi man nepatiko manevringumas, mano mura tikrai geriau rieda 😀 ir zipas man kazkoks perdauk plasmasinis atrodo, bet seip fainulka, nors as nepirkciau vien delto kad ju pilna dabar o jie juk visai nauji niekas dar negali pasakyti del kokybes. o mura isbandytas jau dauk metu, ir vis dar perkamiausias, taigi isvada kokybe visada laimi, o naujoves ir mada antroi vietoi lieka 😀 cia mano nuomone

17. Mar 2010, 21:27

Na as irgi rinkciaus Zippuka ir jau pasirinkus beje 😀 ir dar vienas svarbus kriterijus tarp siu vezimeliu tai KAINA 😀

16. Mar 2010, 10:33

quinny tai man labai toks idomus, na bet dizainas tai man ne prie sirdies toks saltas atrodo 😀

16. Mar 2010, 10:27

jei rinktis tarp muros ir zippuko, as rinkciausi zippuka, del svorio, jis zymiai lenvesnis, kuri bande pakelti juos abu, man tikrai pritars 😉

15. Mar 2010, 21:41

beje kas cia per naujas Quinny vezimelis toks keistas matet kuri? 😀

15. Mar 2010, 21:39

As cia nauja, bet irgi noreciau padiskutuoti Mura ar Zippukas? man abu jie labai geri atrodo 😀

15. Mar 2010, 21:17

Patarimas mamytems, norincioms isigyti patikima vezimuka 😀 Parduotuviu tinklas Kotryna pateike perkamiausiu vezimeliu top 5 - http://www.kotryna.lt/index.php?cid=13692. Maxi-cosi mura laimi, o lietuviskasis Tutis antroje vietoje 😀

03. Mar 2010, 14:28

as pirkausi bogus laguna vezimeli ir juo labai dziaugiosi. niekada nepirkciau vezimelio su plasmasiniais ratais cia is patirties 😀 ( ne savo)

03. Mar 2010, 14:12

man labai patinka tucio Zippukas, jo kaina prieinama, ir svarbiausia jis lengvas ir manevringas, taigi mes rinksimes butent si vezimuka😀

02. Mar 2010, 20:22

Man ir patinka tutcio vezimukai, nes gali susitarti su pardavejais ko nori, ko tau reikia. Visgi gamintojai lietuviai, tai smagu, kad isiklauso i pirkeju norus ir juos visais imanomais budais bando ispildyti.

02. Mar 2010, 17:10

modelis premium, o remas comforto.kai pirkom, leido sukeisti

02. Mar 2010, 16:57

comfort ar premium?

02. Mar 2010, 16:55

mes pirkome TUTIS TRIO, kol kas tikrai esu patenkinta

02. Mar 2010, 16:51

kai mes buvom gamykloje, tai parode ta naujausiaji zippy, buvo ka tik parveztas is fotosesijos... niu man nelabai patiko 😀 kazkuo primine tucio vipper 😀

02. Mar 2010, 16:39

ingazala, teks veliau dar vieno vaikelio susilaukti ateityje ir galesi isbandyti naujaji zippuka 😃

02. Mar 2010, 16:32

Beje del Zippuko, tai kai buvau gamykloje ir pirkome Zippuka sau. Mums parode busima Zippy sportinuka (tik gaaila kol kas lankstinuke tik 😀), kuris bus dar lengvesnis, nei sis ir bus tuo sportinuku galima veziuoti vaikuti nuo pat gimimo, nes kazkaip ten desis tokia ale nesiokle ar kazkas panasaus... Tai man labai idomu, kas ten per pribumbasas bus 😀 labai laukiu, kada galesiu pamatyti, nors jau ir isigyjome Zippy

02. Mar 2010, 10:57

Taip, ne visada brangus vezimai yra patys geriausi, ir kas vieniems tinka ir patinka, nebutinai tiks ir patiks tau 😀 Smagu, juratux, kad esi patenkinta savo pirkiniu 😉

02. Mar 2010, 10:55

o mes nusipirkome is turgaus vokiska nakko ,lengvas ,3-1, manevringas,dideli 3 ratai vaziuoja super per sniega,bordiurus 👍 su apsaugelem, movas siltas sedimai daliai,patogus didelis pirkiniu krepsys,tik tase dar spec dasipirkome ir tinkleli nuo masalu 😉 ir nei 1000 lt neisejo...

1 2 3 4