Apie kontraceptikus

23. Aug, 08:47

:)

15. May 2013, 09:59

skaiste sveikute na kad meciau juos nes man per juos krutyne padydejo ir labai pikindavo negera budavo tai meciau galvoju gal spirale geriau bustu

26. Apr 2013, 14:14

agonyte - kokius kontraceptikus naudoji? manau neturėtu taip būti, bet kontraceptikai kaip ir visi kiti vaistai turi savo galimus šalutinius poveikius

15. Mar 2013, 08:59

sveikos mamytes norejau pakalusti jai vartoji kontraceptines tabletes ar turi tepti tamsiai?

04. Jul 2012, 22:52

as kazkada naudojau pleistrus,bet man nieztedavo ta vieta kurioje buna priklijuotas.krastai atsiklyjuodavo.kazkaip nelikau jais patenkinta.zinoma apsaugojo,bet tai ne geriausia priemone

04. Jul 2012, 21:58

as naudoju jau daug metu man tinka ir patinka nieko kito nesu bandziusi net

04. Jul 2012, 21:57

ir daugiau niekuom nesisaugodavot? tik pleistru?

04. Jul 2012, 20:02

ka manot apie kontraceptini pleistra?

04. Jul 2012, 16:49

As ziedo nenaudojau,nes man atrodo nepatikimas.daug kur skaiciau kad jis juntamas milejimosi metu.ir bijociau kad gali iskrist.neee... man ji netinka

04. Jul 2012, 14:45

Daivute as naudojau zieda beveik 3metus, buvau patenkinta 100% jau rasiau cia ne karta. Kolkas geresnes kontracepcijos neatradau uz ji 😉 Siuo metu nenaudoju, nes planuojam vaikeli, ir nutariau leisti organizmui keleta menesiuku pailseti 😉

16. Sep 2011, 22:33

iki nestumo naudojau kt zieda,pastojau ta pati menesi kai nutarem susilaukti vaikelio,viskas buvo super su tuo ziedu,siuo metu nieko nenaudoju,nes vyras uzsienyje dirba,bet va kai griz tai kazka galvosim,nes as vis dar maitinu 😀

07. Sep 2011, 22:48

na man svoris neauga nuo jos man kaip tik sogerka patare jei gerai jausiuosi ir toliau ja naudotis,nesideti tos brangesnes

27. Aug 2011, 17:04

girdejau kad nuo spirales auga svoris? o gal cia tik nuo tos nemokamos varines?
gal patarsit?

27. Aug 2011, 16:58

as KT vartojau mazdaug 10m.ir tik nutraukus vartojima ta pati men pastojau.turiu sveika suneli.kad vaikai buna invalidai, tai ne vien nuo KT priklauso.turbut reik ziuret genetika.

28. Jan 2011, 15:49

😃

27. Jan 2011, 19:04

😀

27. Jan 2011, 19:02

Lauksim naujienu seimynele03😀

26. Jan 2011, 14:02

aisku, reix pakalbeti su sawo gine😀

26. Jan 2011, 13:57

Ne nejauciu nei sexo metu nei menstruaciju metu...Na gal kad pms sunkesnis bet siaip viskas tvarkoj,nesu per tuos metus susirgusi nakty,arba diena arba vakare...Dazniausias sutapimas,tik nuvykstu pas mama ir prasideda sventes,mama juokias gerai sako ,kad man viskas praeityje.O siaip jokiu siulo nieko nejauciu....Ginikas po pusmecio kai buvau nuejusi,sake kad jis yra bet trumputis,kad ji man prigijo ir be sansu ,kad ispjausim...Viena mamyte nugasdinus buvo del jos,kai pasakaiu ginikui tai pasijuoke,sake maziau tiketi tokiais vejais,jis be proto geras zmogus,gailiuosi,kad kai buvau nescia buvau pas tokia nemalone moteriske kurios deka vos nepraradau dukters,gerai kad turiu suniska nuojauta...Ir laiku nuvykau i Taurage😀)

26. Jan 2011, 10:52

o spirales tos nejauti nieko😀

26. Jan 2011, 10:19

As kadangi greit pastoju,paveldeta musu seimoje tai,o dar uzuomarsa.Man tik spirale tiko..Bus kita men metai kai ja turiu,kol kas viskas tik i nauda😀

liuks liuks 25. Jan 2011, 22:23

Kiekviena kontracepsija turi vienoki ar kitoki poveiki organizmui,kuris islieka ilgiau,kad ir nutraukus vartot.Mano organizmas nepritaikytas tabletems,nes pasireiske ypac sunkus salutinis poveikis.Kiekviena turi rinktis pagal save ir savo organizma,nes kitoms ir spirale organizmas atmeta pats.As pasirinkau pagal save ir savo poreikius.

25. Jan 2011, 19:53

zinojau apie injekcijas, bet seniau ju LT man atrodo nedarydavo

25. Jan 2011, 19:53

Tai ilgalaikė kontraceptinė priemonė, todėl ją dažniausiai renkasi vyresnio amžiaus moterys. Ji nerekomenduojama jaunoms merginos ir dėl šalutinio poveikio - stiprenės koncentracijos preparato kartais sukelemo kaulų retėjimo.

Leidžiamų preparatų sudėtyje yra to paties hormono kaip ir progestogeno tabletėse. Preparatas leidžiamas į rankos arba užpakalio raumenį. Yra dviejų tipų leidžiamos kontracepcijos preparatai, skiriasi jų koncentracija, todėl ir jų suleidimo dažnumas. Mažesnės koncentracijos injekcijos išlieka efektyvios 4 savaites, stipresnės koncentracijos - 12 savaičių.

Pranašumai: injekcijų reikia tik kas vieną ar tris mėnesius, netrukdo mylėtis.

Nepatogumai: Tik kartą pasidarius injekciją, poveikis (taip pat ir pašaliniai efektai) truks tris mėnesius. Kai liausitės vartojusi šį preparatą, gali prireikti metų, kad visiškai normalizuotųsi menstruacijų ciklas ir vėl galėtumėte pastoti. Gali pasikeisti menstruacijų ciklo trukmė. Nustojus vartoti normalaus ciklo ir vaisingumo atsistatymui gali prireikti net visų metų. Naudojant didesnės koncentracijos preparatą gali prasidėti kaulų retėjimas.

Patikimumas: Labai efektyvu - daugiau nei 99%.

25. Jan 2011, 19:35

Na apie injekcija nezinojau,reiks pasitarti su vyru,spirale dar du metus pas mane bus😀Taip kad laiko dar yra...

25. Jan 2011, 17:12

reiks pas daktare lekti,receptuko oi kad sesele ten vietoi suleistu😀

24. Jan 2011, 18:35

sitas wariantas su injekcija ir man lb patiko😀

liuks liuks 24. Jan 2011, 17:36

As,kad ir ne Lietuvoj,bet pirma ejau pas gydytoja,o tada jai leidus ejau pas sesele,jog suleistu.

liuks liuks 24. Jan 2011, 17:35

As ne lietuvoje,bet kiek domejaus lietuvoj privalo suleist sesele.Receptas yra reikalingas,tai manau gydytoja ji israso,o pirkt galima vaistineje.

liuks liuks 24. Jan 2011, 17:33

Susileidau dar tik 2injekcijas kolkas nepastojau,o ir su kiekviena injekcija tikimybe pastoti mazeja,jei planuojat antra leliuka reiktu nutraukt pries 6menesius.pirma kart injekcija turi buti suleidziama po menesiniu per 5dienas ir savaite reik saugotis papildomai.paskui injekcija galima leistis 5dienas pries nustatyta data arba po 5dienas.gali dingti menesines,bet tai normalu nutraukus vartojima viskas grizta i savo vietas,tai as papuoliau i ta tarpa,bet po 4injekciju gali grizt menesines ko nenoreciau.

24. Jan 2011, 17:31

O tai kiek supratau 6saw po gimdymo galima leistis ir zindant😀 kur ju gaut?kurioi pol. pati leidies?

1 2 3 4 ... 10