Antsvoris

14. Jan, 02:17

sveikos mamytes norejau paprasyt jusu paagalbos esu jauna mamyte taceu po gimdymo labai stiprei priaugau svorio net neisivaizduoju kaip jo atsikratyti.isbandzeu dauk ka yvaires dietas vaistus atrodo niekas nepadeda o yra tik dar labeu,gal kas koki patarima galit duoti:(

15. Jan 2010, 15:30

vaje tikras seubas,vienas zmogus karta man buvo kalbejas apie sia liga,tik tada nenorejau tuom patiketi,man isvis yra ydomei nuotaikos kaitaliojas kas keles minutes dauk kas erzina o dienai praejus nieko nebenoriu o ypac su kuo nors bendrauti,tai net ir vyras pastebejo☹

15. Jan 2010, 15:23

o kaip jauties. nuovargis nekamuoja? ne siaip fizinis, o toks psichologinis labiau.
butinai prasyk siuntimo, nes tie gyd. nevisada rupestingi buna, as tik kelis kartus pakeitus gyd. gavau siuntima... o jau pati apie save buvau pradejus galvot kaip apie hipohondrike ☹ vis vitaminu pagerk, pailsek ☹ o kai istyre skydliauke - iskart i ligonine pagulde. va taip.

15. Jan 2010, 15:15

na pan panasei yra galiu nieko nevalgyt o svoris auga.paklausysiu taves ir pasitikrinsiu😀

15. Jan 2010, 15:05

kasandra mars pas endokrinologa. daznai moterims po gimdymo sustreikuoja skydliauke. o tai labai rimta ir pavojinga. jei viskas ok - tada jau apie dietas ir operacija galvok. pabandyk pasigooglint hipoterioze. vienas is jos pozymiu, kad labai svoris auga tiesiog kaip sakoma nuo oro storejama....

15. Jan 2010, 14:50

smagu kai krenta kg,nesvarbu,kad ir po kelis y menesi😀

14. Jan 2010, 21:37

Man nebuvo sustatyta griežta dieta, tiesiog maitinimosi rekomendacijos, ir valgyti galiu tai, kas patinka, net ir pyragas yra vienos dienos meniu😀 Nuo rugsėjo numečiau 12 kg. Po truputį, po kelis kg per mėnesį

14. Jan 2010, 20:53

o as buceu dabar labai laiminga jai butu tik sesi kg,o man priaugo 55kg kaskoks kosmaras.erikiuks;patikek as dar netiek esu tu pinigeliu ydejus y svorio metima ant prieparatu kuriu kaina menesiui budavo virs simto.siuo metu daznai pradejau galvoti apie skrandzio seurinima.

14. Jan 2010, 20:25

Manau dietos nelb pades, nes dazniausiai po to kg sugrista 😀 nuo gimdymo man dar like 6 kg, jie mane ziauriai erzina ☹ tad pradejau daryti manksta 😀 ziuresiu ar pavyks atsikratyti nereikalingu kg ar ne 😀

14. Jan 2010, 18:39

Pirma konsultacija kainavo 250 lt. Sustatė man valgiaraštį. Po to kas pusantro - du mėnesius reikia jai pasirodyti. Pakartotinos konsultacijos jau po 80 lt. Brangoka, bet man labai reikėjo tokio tvirto spyrio į užpakalį😀

14. Jan 2010, 18:27

o kiek dietologei mokejai?

14. Jan 2010, 17:22

Man irgi ta pati problema. Per nėštumą priaugau 24 kg, 10 nukrito per pirmus du mėnesius, bet paskui - nė vienas, dar net atsistatė pora. Aš kreipiausi pas dietologę, sustatė maitinimosi režimą, nelabai griežtą, nesikankinu labai, ir svoris jau po truputį eina žemyn. Pati, be pagalbos, niekaip nesugebėjau susitvarkyti

14. Jan 2010, 17:12

nu tai cia matyt reikia klausyti,kadietologe ar gydytoja patars,jeigu su liga susije

14. Jan 2010, 15:30

divka:kai tik bandau pakeisti maista kasko nevalgyt mazeu valgyt man tuoj pat ysimeta mazakraujyste.nebezinau ka daryti,beja as nemaitinau nes vienoj kruty yra neissivyste pieno latakai

14. Jan 2010, 14:38

o pati maitini?nes kaip maitini, svoris iš karto po nėštumo labai krenta bent jau man.buvau priaugus 16 kg .iš karto dingo 10kg.o paskui stresas, nemigo naktys taip pat padarė savo.dargi žiūrėjau, ką valgau,nes bet ko nepavalgysi,kaip maitini mp.bet dar likę 3 kg ir jiev nekrenta.pilvukas truputi pūpso,nesdarė cp.prižadėjau kad eisiu sportuoti,presą atstatinėsiu😀
o šiaip manau,reikia valgyti lengvai virškinamą maistą, aišku, jis ne visada skanuss.ir daug valios...😀

14. Jan 2010, 14:17

sveikos mamytes norejau paprasyt jusu paagalbos esu jauna mamyte taceu po gimdymo labai stiprei priaugau svorio net neisivaizduoju kaip jo atsikratyti.isbandzeu dauk ka yvaires dietas vaistus atrodo niekas nepadeda o yra tik dar labeu,gal kas koki patarima galit duoti☹

1 2