Antsvoris

14. Jan, 02:17

sveikos mamytes norejau paprasyt jusu paagalbos esu jauna mamyte taceu po gimdymo labai stiprei priaugau svorio net neisivaizduoju kaip jo atsikratyti.isbandzeu dauk ka yvaires dietas vaistus atrodo niekas nepadeda o yra tik dar labeu,gal kas koki patarima galit duoti:(

10. Feb 2014, 01:24

Gal kas bandėte numesti svorio, skaitant šią knygą ir vadovaujantis jos pratimais ir mitybomis? girdėjau, jog atsiliepimai visai neblogi ir yra efektyvi, bet bijau surizikuoti. Gal, kuri bandė iš jūsų?
http://www.noriunumesti.lt/?aff_id=1

30. Aug 2010, 14:45

As kai pasisakaitau apie visokius masazo kursus,dietas ir kaloriju skaiciavimus,tai net negaliu patiketi,kad taip sunkiai einasi mesti svori...Nors...,gal geriau taip,nei mano gyvenimo budas,kuris kg "tirpdo" be jokiu papildomu pastangu...Tai naktinis darbas ir vaikutis dienos metu.Drastiskas budas ir is pradziu buvo gan sunku..,bet prisitaikiau prie tokio ritmo ir bent kol vaikuciui nesueis trys metukai,taip ir bus.Nebegalvoju apie jokias dietas ir bet kokiu paros metu galiu valgyti,krimsti ka tik noriu 😀.Per nestuma buvau priaugusi virs 30kg.Po gero pusmecio,isejau i naktini darba..,kg tirpo vienas po kito,staigiai...Siuo metu sveriu 60kg,ugis 1.78cm ir jauciu,kad jau laikas kazko griebti,kad nekristu dar labiau...

24. Aug 2010, 21:24

turiu pasiulyma, turincioms pinigeliu, esu pati tai isibandziusi (gaila, kad grasiu pakankamai neturiu ☹ ) LABAI VEIKSMINGA: lipokavitacija+vakuuminias masazas+ limfodrenazas su riebalus deganciu geliu. O po visko dar ir vibro masazas. As netikejau - bet stebuklu buna. Zinoma reikia paziuret dar ir maista jeigu nori pamatyti didesniu rezultatu. Nors ir be dietos apimtys gerokai sumazes. PATIKEKIT 😀

09. Jul 2010, 15:06

mano masažuojama moteris su visais patarimais nuojuosmens suplonėjo 7 cm.
manau galima sulėknėti kai labai nori.

03. Jul 2010, 16:47

pamirsau pamineti,kad beveik atsisakiau visokiu pusgaminiu, visokiu desreliu,parduotuviniu gaminiu,tai labai turejo itakos mano svorio mazejimui

03. Jul 2010, 16:44

as irgi buvau apleidusi save, nuo 19m emiau storet,nes valgiau belika,belikiek beli kada.po gimdymo dar 10kg priaugau, tai net nepajutau kaip iki95kg dasivariau ,namo ugis 176 ,tai nebegalejau i save ziuret ,pilvas visur rulkes...baisu...ir susiemiau pradejau sporto kluba lankyt ,pamacius pirmuosius rezultatus uzsikabinau tikraja to zodzio prasme,nusipirkau begimo takeli,kad galeciau namuose sportuot,nereiktu leist pinigu kelionei i kluba, paciam klubui,dziaugiausi rezultatais,per metus laiko atsikraciau 18kg bet ir tai nesportuoju kas diena ar reguliariai, gal i savaite karta du beuzlipu, kai jau intensyviai noriu pasportuot tai varau kasantra diena po valanda laiko,ir belieka dar kokia 5kg i turesiu paauglystes figura 😀
istikro darbas nuosirdus radbas vertas rezultatu,labai dziugina pasiektas tikslas, nors pas mane valios buvo didelis O ,uzsibreziau,kad butinai man to reik,kai pamatai rezultatus istikro sportas palieka malonumas...
nederinau ir nederinu maisto, valgau ir cepelinus ir kugeli, ir visa kita,tik neprisikisu iki soties,kad jau iki gerkles virsaus buna,kaip anksciau darydavau,ir tikrai ne vienas gramas nebegryzta,svarbu nepersivalgyt,valgyt galima bet kada ,net ir po 18val
aisku kiekvienam organizmui galbut skirtingai, cia kiekvienas zmogus turetu pajsut kas jam geriausia yra ,kas jam tinka
todel noreciau visom moterim palinket rasti savyje ta ugnele,uzsibrezima,kad galima pasiekti tai ko norima,tereikia DYDELIO noro.

31. May 2010, 19:51

uzsidirbk sededamas prie interneto Investuok 12litu ir uzsidirbk neribotai Darbas namie Aš ir netikėjau, bet, pasirodo reikėjo, patikėt pabandžius. Jeigu ieskai gerai ir tikrai apmokamo darbo namuose, butinai tai perskaityk, nes naudinga.Skaitant si straipsni jus galite pakeisti savo gyvenima.Tai pakeite mano gyvenima.As aptikau tai viename is skelbimu ir nusprendziau pabandyti.Dalyvaujant ivairiuose forumose, as randu sita straipsni, kuriame sakoma, kad galima padaryti tukstancius litu per keleta savaiciu idedant tik 12lt. Skaistalai, pagalvojau, tai turetu buti eilinis budas apmauti, bet nusprendziau perskaityti ir suzinoti kas siuloma. Toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2lt i banko saskaita kiekvienam is saraso pacioje. Paskui isbraukti pirma saskaitos numeri ir irasyti savo saskaitos numeri i paskutine sesta eilute ir talpinate sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose Jokiu apgauliu… Esu studentas, todėl pinigėlių metyt nesinorėjau, tačiau pagalvojau, kad nuo 12lt tikrai nenubiednesiu. As pamasciau, kad nieko neprarandu isskyrus savo 12lt ir nusprendziau pabandyti.Ir atspekit kas. Po keliu dienu man i saskaita pradejo kauptis pinigai… As negalejau patiketi savo akimis, jog tai veikia.Per pora savaiciu susikaupe apie 1000lt , po triju savaiciu prisidejo dar apie 2000lt. dbr turiu uzdirbes 4000lt ir neskaitant smulkiu islaidu.Po pusantro men turetu buti apie 7000lt . Ir sita suma po truputi toliau dides. O prasidejo tik nuo 12lt.Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man. As jums pazadu, jeigu jus tiksliai seksite instrukcija ir neturesite vilciu gudrauti, jus pradesite gauti daug daugiau pinigu, negu tikites, per daug nesistengdami. Pasiulymas : Perskaitykite tai pora kartu. Issaugokite savo kompe, sekite instrukcija ir pinigai neprivers jusu laukti. Sutikite - tai paprasta. Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jusu indelis yra tik 12lt ir pora valandu internete… Svarbu: Tai ne apgavyste ir visiskai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir neprarandate, bet tai tikrai dirba. Atkreipkit demesi: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000lt ir daugiau bus jusu nuo 40 iki 80 dienu laikotarpije. Visa tai sekmingai veikia del dalyviu saziningumo. Yra trys paprasti zingsniai: 1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita betkuriame lietuvos banke. 2. Pirmiausia I zemiau esancia 3 banko saskaita perveskite 2lt. Po to perveskite po 2lt ir i 3 sekancias banko saskaitas. Visa tai ivykdzius, jus padarete paslauga, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jus taip pat prasote teisetos paslaugos, uz kuria mokate 1. LT83.7044.0002.2664.3666 2. LT787300010107182488 3. LT83.7044.0002.2664.3666 4. LT097300010111572495 5. LT417300010103343894 6. LT837044000226643666 Dabar isbraukite is saraso Nr.1 saskaitos numeri, perneskite visas saskaitas vienu eiles numeriu i virsu, o i atlaisvinta Nr.6 eilute irasykite savo banko saskaitos numeri. 3. Darykite bet kokius pokycius, bet islaikykite pagrindine ideja, Isplatinkite sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir naujienu juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiskais, isidemekite - kuo daugiau informacijos pasklis apie si straipni, tuo didesnes bus jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu. Sitas biznis sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu saziningumo ir rimtumo. tdl viska atlikite kruopsciai ir nepagailekite 12lt nes jums tai atsipirks su kaupu. saziningumas daro pinigus. Ir kada jus pasieksite pirma eilute, jus turesite tukstancius lt tiesiog kaip saraso kurejas! Tai kainuoja tik 12lt ir kelias valandas nesunkaus darbo internete. Uzsiimkite tuo dabar, neatidekite rytdienai. Laikas pinigai. O dabar as papasakosiu, kodel jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai islosiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim is 200 laisku ar straipsniu as gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiskia as uzdirbsiu 10lt budamas sestoje saraso pozicijoje. Dabar sitie 5 zmones isplatina dar po 200 pranesimu su jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 zmones – tai jau 500lt i saskaita Toliau sitie 25 zm. daro po 200 patalpinimu su jusu sask.Nr. 4 pozicijoje ir atsako vel 5 zm. – pajamos 2500lt. Toliau sitie 125 zm. patalpinus po 200 pranesinu ir gavus po savo 5 zm. jums duoda 12500lt pajamu (jus 3 pozicijoje) Toliau dar idomiau: sitie 625zm. daro 200 patalpinimu su jusu sask. Nr. 2 pozicijoje, atsako velgi po 5 zm. – tai 62500lt. toliau paskaiciuokite kokie pinigai cia, ir visai nesunkiai uzdirbti. Ar ne ispudingas skaicius Ir tai tik uz pirmutinius 12litu. siame biznyje svarbiausia buti saziningam. kitaip nieko nesigaus. Ar jus galite isivaizduoti kiek zmoniu kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito tad sekmes,tikrai man suveike

30. May 2010, 21:39

na mamytes kurios turit svorio mylekit save tokias kokios esat na o jai rimtai tai db begalees yra darzoviu salocikiu ridikeliu agurkeliu kopusteliu liuks vienas malonumas valgyt tokias darzovytes su zuvyte su mesyte ir dar grieztai sau pasakykyt NE po sesiu nevalgysiu ir pamatys kg kris po biski bet uztikrintai bent as taip jau darau pora menesiu ir nieko krenta kg.........

28. May 2010, 10:16

as jau 1.6 kovoju su nestumo priaugtais kg ir nieko...☹

28. May 2010, 10:02

Pažystu labai liekną merginą, kuri kemša ir nesuka galvos. Atsimenu abi pietavom kavinėje, aš valgiau salotas su vištiena ir sultis, o ji bulvytes su dešrelėm, sūriu, dar desertui pyrago gabalą ir ledų kokteilį, o sveria ji 55 kg . Vat sekas tokioms panelėms. O aš jau 8 mėnuo kovoju su pogimdyviniu viršsvoriu ☹ numečiau 5 kg ir viskas, nebekrenta ☹ jei atleidžiu vadeles vėl kaip šokteli svarstyklių rodyklė ☹((

27. May 2010, 21:40

as vakarais pradejau begiot, daugiau vaikscio tai net valgyt tiek nesinori ir pora kg numeciau..

27. May 2010, 20:15

sveikutes, man ir labai aktuali si tema...... kas svarbiausia kad as nezinau kaip su tuo kovoti.....☹

27. May 2010, 20:04

na parasyk issamiau braskute kaip tu maitinies😀

27. May 2010, 19:13

na as ir truputi tik paskaiciau, nors neturiu problemu su antsvoriu bet zinau kad pries valgant butinai reik isgert stikline vandens. o as asmeniskai nebemoku valgyt tiek kad soti jausciaus, valgau tol kol persivalgau tai manau ir as turesiu tokia problema kadanors 😀

27. May 2010, 19:12

jooo, persivalgyt nereik, nes po to buna sunku

27. May 2010, 19:10

visko neskaiciau tai jei buvo ka cia parasysiu sorry: isgerkit stikline vandens pries valgi, valgkit kad jaustumetes sotus, bet nepersivalgykit ir sportuokit 😀 as tik sportuoju nes man numest nereik 😀

27. May 2010, 19:08

Nesakau juk eda belekiek, as nzn kaip jums paaiskinti tai, kaip as darau juk man nukrito svoris, man sunku isaiskinti, manau daug kam turetu padeti

27. May 2010, 19:04

tai tu braskute manai jei zmogus storas tai jis jau EDA belekiek????????klysti ir labai,as niekad nebuvau stora,o dabar kad negaliu atsikratyt per nestuma priaugtu kg labai isgyvenu,nes net i rubus neilendu,ko as tik neisbandziau...ir tikrai nekisu i burna belekiek,daznai ir beleko

27. May 2010, 19:01

as nzn paziuriu ka ir valgau, siaip ziauriai nemegstu sokoladu, nezinau nepraryju kazko ir viskas.Man riebus tortai, tai feee, saldziu ledu nemegstu, kad net sirdis apsalsta, gal kai tokiu dalyku nevalgau ir svoris tiek neauga, nzn zinokit.Siaip jauciu saika su maistu, nes galima greit skrandi istampyti.Zmogus ant vieno karto turi suvalgyti 300g, bet ir valgyti tris kartus dienoj, o ne kaip krandyjesmaisto telpa 500g ir tiek valgau.

27. May 2010, 18:49

laimingas zmogus esi braskuteeh,kad visoms taip lengvai istirptu tie priaugti nereikalingi kg....

27. May 2010, 18:47

Man kazko nelabai reikejo stengtis, kad svoris kristu savaime nukrito, sveriau pries gimdyma 57kg, o per nestuma priaugau 19kg kazkur, tai dbr jau tebesveriu 57kg, kaip ir anksciau.Nezinau ka ir patarti, kaip numesti svori, man savaime gavosi, be jokiu badavimu, be jokiu dar priemoniu.

27. May 2010, 18:33

rgaile,as per antra nestuma priaugau 25kg,5nukrito po gimdymo,o paskui sugryzo dar +7kg☹,laikiaus ir grikiu dietos,ir badavua,na zodziu dariau daug ka,ir nieko,stovi vietoj svoris....

27. May 2010, 18:26

Mergaites SOS! gal ka patarti galit be grikiu dietos? as jau ja isbandziusi esu. pries gimdyma buvau storuliuke, bet per visa gimdyma priaugau 21kg, pavyko atsikratyti tik 6kg ☹ ir viskas.. darau makstele, valgau tik darzoves ir vaisius ir kaip uzkeretai laikosi tas milziniskas skaicius...110kg...

02. May 2010, 18:45

as taip pat nuo rytojaus pradesiu grikintis, dar tetulyte prikalbinau prisidet😀

30. Apr 2010, 21:55

tai smagu, as pradesiu grikintis nuo pirmadienio nes ryt varom pas tevus tai ten vaisiu neisvengsim 😀

30. Apr 2010, 21:39

ir kaip sekasi deimante?

30. Apr 2010, 21:28

oj ne cia parasiau.sorrryyyy.ne i ta foruma

30. Apr 2010, 21:27

siaip galima viska pastu susitvarkyti,jei uzsipildai popierius.as taip dariau.nereikejo eit i nav eiliu stovet..

30. Apr 2010, 20:39

man tokia pat beda kamavo bet kadangi laukiuosi antro dabar jau nebesuku galvos.o seip man daktare sake kad sutrike hormonai po gimdymo uztai ir lieka svoris arba jis dar dideja

30. Apr 2010, 18:16

na man irgi po gimdymo tikrai daug svorio priaugo, paciai jau nebesmagu, seip pastebejau kad daznokai ir galva man svaigsta, tokiais tarpais kad uzeina, be to mano akys pries gimdyma buvo melynos, o po gimdymo tokios keistos paliko, kaip netikros, tokios idomios kaip stiklines,netikros. o ir baltymai tokie pagelte vidinej akies pusej. kaip ir kasandrai nuotaika kaitaliojas, pamatai kokia reklama tuoj apsiasaroju, nei is sio nei is to supykstu ir t.t....

1 2