Anemija

04. Nov, 12:24

Labas visoms mamytėms, ieškau pagalbos, man per nėštumą ir po gimdymo nustatė anemiją (mažakraujystę). Pasigimdžiau dvynukus, o su jais tikrai reikia daug jėgų ir sveikatos, o dėl anemijos jaučiuosi nusilpusi, be energijos, mieguista, galva dažnai svaigsta ir t.t. Padoriai pavalgyti ar pailsėti neturiu laiko. Reikia su mažiukais išeiti į lauką, o man sunku nes nėra jėgų . Gydytoja liepė gerti geležį ir daug vandens, tai geriu jau mėnuo, dar ELEVIT vitaminus geriu, bet pagerėjimo visai nejaučiu. Gal ir jums kuriai taip buvo, kaip gydėtės, ką valgėt, kokius vitaminus gėrėt?

20. Dec 2009, 16:43

Man viso nestumo metu beveik anemija buvo, keik gelezies prigeriau net nezinau, bet niekas nepadejo...☹o dabar net bijau krauja tirt...'Bet toki receptuka man gine pasake: 100g morku sulciu, 100g burokeliu sulciu, 100g medaus, 100g spanguoliu(gali buti svarainiu)svarbu rugsteles kad turetu...100g brendzio. ir i diena po 3 didelius sauktus.PAbandyk, uoga, gal pades.Sekmes tvarkytis su mazyliais!

15. Dec 2009, 15:20

sveika UOGA stebuklingas vaistas yra TOTHEMA geriamos ampoles plius kad geriau gelezi ysisavintu gert folio rugsti kartu,is patirties patariu! man ir daktarai milijona vaistu siule bet nko jokiu rezultatu vat o kai tik hemoglobinas mano nukrenta pageriu tothema ir folio rugsties ir visos bedos dingsta😉 !lajkykis!
p.s. paprasyk leliuku daktares kad maziesiems kraujuka istirtu nes jai tau yra tai ir mazyliam gali but☹ mano bernuzeliui kai teko gulet ligoninei daktarai israse folio rugties ja pirkom vaistinei kur vaistus gamina, nes jie ten sutrina miltukus padaro.

07. Nov 2009, 00:01

mes ir tuos infacol vartojom...tai jie tas pats kas ir espumizanas...bet nuo espumiz.mums nepadedavo.....

05. Nov 2009, 20:52

aš ir taip pat bučiau atrašiusi😀bet mano reikalas pasiuliti ,o tavo atsisakyt 😃

05. Nov 2009, 20:06

shanele kažkaip baisu kažką vartoti nepasitarus su gydytojais.

05. Nov 2009, 20:00

mano keliasi tik tada kai isvAziuoju mokytis.o taip tai ne.

05. Nov 2009, 19:02

oho kokie dideli jau😀Paskolinčiau bet kol kas pačiai reikia 😃 Jei su pilvuku problemos neissispres galiu atsiusti tau Infacol vaistuku,mums jie padeda,kai neduodam PVZ pamirstam pasiimt su savim kai isvaziuoajam kurnors tai vaikutis iškarto pavalges raitosi☹ Ir forume esu nuo keliu mamu girdejusi kad jiems kažkas ju atveze ir labai padėjo.

05. Nov 2009, 18:45

nu shanelle gal paskolintum savo vyrą?😃 😃 mano sūnelis jau 3900, o dukryte 3600g😀

05. Nov 2009, 18:40

uoga o kiek jau sveria tavo vaikučiai?

05. Nov 2009, 18:27

bet kaip man istikruju su vyru pasiseke ,grysta is darbo puse tryju nakti,pasiema vaika ir eina i kita kambari ten maitina,pakeicia sauskelnesn,uzmigdo ir tada eina kokius indus isplauti,pasnaudzia vel pamaitina ir pakeicia sauskelnes,o apie 9 val ir as atsikeliu,o jis eina miegot,pamiega ir tada vaziuoja i darba.Pas mus taip jau nuo vaiko gimimo .

05. Nov 2009, 17:47

aš grįžusi po trijų dienų išsigandau😃

05. Nov 2009, 17:27

man dar gerai budavo tokia lovele kaip lopsys .nakti istiesdavau ranka ir supdavau. ir vezima toki is drauges parsivezem kuris supdavos ,nes musu tai taip nelinguodavo. tai su koja stumdai su kita tvarkais. man irgi budavo dzin daug kas . o ypac kai is ligonines grizau po dvieju savaiciu su mazike kai pagimdziau ,nes tik tada te paleido ir isigandau su vyro tvarka.

05. Nov 2009, 17:07

beja, man jau atrodo, kat taip turi būt, pripratau nemiegot, nevalgyt, neturėt arbatos pertraukėlės, nesitvarkyt namų...ir t.t😀

05. Nov 2009, 17:06

maniškis vienas dar bijo su jais likt, galvoja nesusitvarkys, juk du 😀 o mane palieka dažnai su jais☹

05. Nov 2009, 16:58

oi maniske masinoje nemiegodavo,o tiek usiklykdavo,kad reikedavo sprukti is masinos kuo greiciau...

05. Nov 2009, 16:45

pirmi menesiai tikrai yra sunkus kol pripranti . o paskuj atrodo kad taip turi buti ir viskas. man daug vyras padedavo . y lauka isvezdavo tai ramybe budavo net gera. arba kai vaziuodavo kur pasimdavo juk masinoj jie visi miega. (:

05. Nov 2009, 16:33

linu semenys naudok...super padeda nuo mazakraujystes

05. Nov 2009, 14:45

oi ten apacioje perskaiciau,kad vyras padeda......

05. Nov 2009, 14:44

ui tai blogai, uogute ,kad vyras nesistengia padeti tau☹tikrai negi jis nesupranta,kad lb sunku tau,taigi pasisnekek su juo apie tai...nes tau zut but reikalinga pagalba...arba prasyk,kad seneliai dazniau atvaziuotu...ar turi gal kokiu draugiu geru,kad nors trumpam atsikveptumei😀bet vis galvok ,kad kuo toliau tuo bus lengviau,nes juk paskui maziukai jau tarpusavy zais...nors tiksliau ir tada bus sunkoka😉na linkiu tau didziausios kantrybes ir stibrybes...ir dziugumkad jautiesi laiminga,nes tokius du nuostabius kleckiukus turi😀😉

05. Nov 2009, 14:44

ech tie vyrai, be jų sunku, su jais dar sunkiau😃

05. Nov 2009, 14:39

mes su vienu buna juk dejuojam, o cia du mazyliai, bet po to bus lengviau, pamatysi.Paprasyk vyro graziai juk tau padetu, nes zinau ju yra sunku priprasyti☹ prijauciu tave uoga

05. Nov 2009, 14:34

oi kaip as tave uzjauciu,mano drauge turi dvynukus,puikiai viska zinau kaip jautiesi

05. Nov 2009, 13:55

kad vyrą dar reikia priverst, va indai kaupiasi, o išplaut neprisiruošia☹

05. Nov 2009, 13:20

na, bet indus manau kiekvienas vyras moka isplauti😀

05. Nov 2009, 13:19

O vyras valgyti nemoka ruosti?😀

05. Nov 2009, 12:37

o internetui laiko randu, nes tuo pat metu viena ranka laiko vieną lelių ir sūpuoja, o kita ranka spaudinėju, tai bent taip galiu atsipalaiduot pabendraudama😀

05. Nov 2009, 12:35

braskute, kad jau labai retai abu miega, mat vienas užmiega tada jau kitas dėmesio reikalauja, poilsio gaunu tik savaitgalį, kai atvažiuoja seneliai, tada abu seneliai rūpinasi anūkais ir leidžia tėveliams pailsėt, bet tada kiti rūpesčiai, valgio ruošimas, indų plovimas☹, čia belieka susitaikyt ir laukt, kol vaikučiai ūktels, kat tik man blogiau nepasidarytų, pavalgyt randu laiko tik pora kart per parą ir tai ką nors greita, blogiausia geriu kavą, kad turėčiau kažkiek energijos naktį pamaitint vaikus, esu pavargusi, kad net miegas neima. visa save atiduodu savo mažiukams😀na nėra toks blogas vaizdas kaip nupiešiau, esu laiminga ir vyras padeda, 😀tik žiauriai nebeturiu sveikatos, gyvenam name bet net į kiemą neturiu laiko išeiti☹

05. Nov 2009, 11:33

man irgi per nestuma buvo kazka geriau bet nepamenu,per menesi pasitaise,gerk morku su burokeliu sviezias sultis labai gerai,ir seip valgik.naturalus vitaminai geriausia. beto nepatartina kava gert su vaistais,organizmas mazai pasisavina su kava viskas iseina.

04. Nov 2009, 21:44

man tai per nestuma ir buvo ziauriai nusedes kraujas...tai ir elevit vitam.ir gelezy geriau kartu su kalciu,nes sake,kad taip geriau gelezy pasisavina....valgiau melyniu na ir yvairiausius produktus kur tik gelezies yra...valgyk avokada dar jis be galo turi daug geru vitminu,o zindancioms mamytem isvis super😀

04. Nov 2009, 16:43

Man tas pats buvo, irgi jegu nebuvo kokius gerus 3men, o po to, po truputi issivaziavau i ritma ir praejo.Siaip uoga, kai mazyliai miega, tai ir tu krisk ir pamiegok, kai vel uzmigs, tai pagamink valgyti, pavalgyk, valgyk vaisiu, darzoviu, gali sokolado suvalgyti, kad nuotaika pasitaisytu😀 vitaminus geriau ,,multivitaminai nescioms ir maitinancioms moterims". paprasta pakuote sone medelis sidabrinis, o apacioj parasyta new nordic . O siap savaitgaliais jei vyras gali tegu bent valandelei leidzia tau atsipusti, pamiegoti, ar siaip ka malonaus nuveikti

1 2