Aistringi vyrų hobiai kenkia šeimai?

07. Oct, 01:20

Sveikos mamytės, esamos ir būsimos:) Naujokėlė aš dar visai pas jus, bet tiek visokių minčių galvoj sukas, taip norisi pliurpti...tai va ir kilo klausimukas:) Ar jūsų vyrai turi hobius (pvz. žvejyba, medžioklė, baikerizmas ir t.t), kurie vienaip ar kitaip veikia jūsų santykius?Gal pastebejot, kad vyras per mažai praleidžia laiko su šeima, o gal jūs mielai leidžiate laiką kartu? Ar po vaikelio gimimo kažkas pasikeitė?:)Mano vyras užkietėjęs žvejys, savaitgalius retai praleidžiame kartu, pripratau prie to, man jo hobis patinka, atrodo taip ir turi būti, bet pati kiurksojimo valtyje žiemą vasarą nuo aušros iki sutemų nepropoguoju... Aišku gimus vaikeliui vyras žada žvejoti mažiau, gerai, kad jo žodžiai neliktų tik žodžiais...Bent jau praždioje, kol tėtuko pagalba bus labai reikalinga.Ar susidūrėt kuri su panašia situacija?:):):)

29. Jun 2010, 17:30

aha, as tai visai noreciau, kad zvejotu ar krepsini ziuretu, nes as pati labai megau ziureti "(kol su vyru nesusipazinau 😀), o dabar namie hobiai visi 😀

28. Jun 2010, 11:46

O mano vyro hobis, tiesiog meilė gyvenimo -SPORTAS, ir viskas, kas su juo susiję.Jezau, paklausčiau kokia to ar ano krepšininko batų išmiera-tai ir tą pasakytų😀>ir prie kompotai tik viename psl. įlindęs, online ir viskas.O dabar kaip futbolas, tai išvis būna "iškeliavęs"😀.Nu bet tas gerai, kad nors namie siluetas sėdi😀Bet va, žvejų žmonelėms tai užjaučiu😀

27. Jun 2010, 22:28

ne, nu berasciu beraste esu 😃 alkoholizmas.

27. Jun 2010, 21:53

sveikos, na galvoju ir taip ir taip, ir vyro klausiu apie jo hobius, nei zvejoja, nei krepsini ziuri, megsta motociklus ir kompiuterinius zaidimus, bet motociklu vazinejam kartu, o jei sedim prie kompo, irgi kiekvienas prie savo, bet kad kazkur, kazka atskirai veiktume-nera. na, bet gyvenimas ilgas 😀

27. Jun 2010, 21:35

as manau,netrukdo tol,kol tai netampa paranoja.tol kol abu partneriai randa laiko vienas kitam.jei vienai pusei ima trukti demesio,tada ne kas.kalbu is patirties.kaip tik db byra mano pusbrolio seima.ir del to kalti jo hobiai,vienas is ju jauni draugai ir akhoholizmas,salia to zvejyba ir medziokle.

27. Jun 2010, 21:33

as manau,netrukdo tol,kol tai netampa paranoja.tol kol abu partneriai randa laiko vienas kitam.jei vienai pusei ima trukti demesio,tada ne kas.kalbu is patirties.kaip tik db byra mano pusbrolio seima.ir del to kalti jo hobiai,vienas is ju jauni draugai ir akhoholizmas,salia to zvejyba ir medziokle.

27. Jun 2010, 21:23

maniskis tai be zvejybos gyvent negali 😀 bet mes del to niekad nesipykom 😀

27. Jun 2010, 19:43

nu maniskis labai kazkokiu aistringu hobiu neturi siaip megsta drozti,megsta kazka taisyti jei sugenda😀per kucias visada kepa kuciukus skanius o per kaledas pyragus su melynem su cinamonu su varske😀megsta pats viska daryti😀

27. Jun 2010, 19:10

Maniškis tai be mašinos giventi negaletu, jei ne po ją tai ant jos (t.y. mašinos). Givenam bute, bet isivaizduoju kas butu jei giventume name??!!!..Miegamasis + garažas.....Kartais susilaikau nestaugus, nes kai pamisliju, mašina irgi reikalinga ,tai žėk pavėžina, tai i miesta nuvažiuojam (gyvenam šiauriniam lietuvos taške, tai mum miestas - Biržai) ,na bet jau užknisa kai be jokio sulužimo žėk jau vyras po ja, net pavidu daros...😀

10. Nov 2009, 12:55

Maniškis vaar smulkių žuvyčių prisigaudė ir šiandien vėl į lydekavimą išlėkė 😀 ne konservų bent jau mes nebandėm 😀

10. Nov 2009, 08:26

Maniskis be zvejybos gyvent negali, ne hobis jau cia, o gyvenimo budas...labai del to nepergyvenu, nes matau koks jis buna jei zvejot nepavyksta istrukti ir kaip akys spindi po zvejybos, nors ir pavargsta...😀Gerbiu jo pomegi, nors kartais psichiukas man toks moteriskas koks ir islenda, bet greit praeina, nes zinau, kad tai nieko nepakeis😀 Dziaugiuos, kad is zvejybos niekada negrizta "patvoriais", kad zuvi isdoroja pats, o kiek visokiu gaminimo budu pas ji....-ir vytina, ir ruko, dabar va konservus nusprendem pabandyt daryti, tiesa, gal kuri esate gaminusios zuvies konservus?😀

09. Nov 2009, 22:34

Irutukas teisybė žinok į žuvį kartais nė pažiūrėt nesinori, o maniškis dar kiša panosėn va šitoj mažiau kaulų valgyk, na kodėl tu nevalgai 😃 sakau įkyrėjo tai įsižeidžia 😀
perliukai būna ir pas mus taip, kad su draugais prisižuvauja ir jau neblogam stovy grįžta, bet retai 😀 arba pats paprašo, kad nuvežčiau paleisčiau tai pusdienį paupiu valkiojas - lydekauja 😃 po to atvažiuoju pasiimt tai kiek prisiklausau tų va tokia kibo, tokia pabėgo . . .😃

09. Nov 2009, 13:52

musu tecio krepsinis ir ta pati zvejyba . bet zvejyba baigiasi - girta sparejau namo

06. Nov 2009, 18:42

as dziaugiuos kad maniskis tik keleta kartu per metus isvaro zvejot, bet ir tai per piktumus😀 skaniai pasijuokiau is jusu komentaru apie saldiklyje prikistas zuvis y kurias nebesinori ziuret😀

02. Nov 2009, 10:52

Oj nesakyk robke, per ta zuvi kameroj tai nei kokiu darzovyciu saldytu nei ledu, kur ten-adatos neikisi!!!😀Zodziu-krizinis badas negresia tokius vyrus turint, bet kad jau i ta zuvi ziuret nesinori😃

31. Oct 2009, 23:15

na, o žuvies jau du stalčiai šaldiklį pridėti😃

31. Oct 2009, 23:13

Mano vyro hobiai taip pat žvejyba per savaitę būna ir penkis syk varo, kelia anksti paryčiais, o po to nepailsi. Antra mašina prie jos ir valandų valandas gali kuistis 😃 ir beabejo krepšinis, ne vien žiūri, bet ir pažaist savaitgaliais į saliukę nulekia😀. Na grasu būna tikrai jau kartais, bet susitaikiau su tuo..

21. Oct 2009, 12:02

Musu tetuka hobis irgi zwejyba 😀 oj negaliu tik i kaimuka atwaram tuoj uz meskeres 😃 bent jau wasara taip budawo 😀

14. Oct 2009, 14:15

tikrai super

14. Oct 2009, 11:25

superinis😃

14. Oct 2009, 10:34

kulinaras, ka bepridursi 😃

13. Oct 2009, 14:53

ai gyretes visos ir as nebeiskenciau😀ir mano vyras man buvo savo kulinarinius sugetejimus parodes viena karta,pasilde man vakarykscia bulviu kose ant daug aliejaus,tai buvo viau...nuo to karto ir nebeprileidziu prie puodu😀😀😀

13. Oct 2009, 13:55

Visa laime mano vyrui, kad labai megstu gaminti , nes pats tai visai "prie tinginio" virtuvej...☹ Moka, bet tingi, tokia zmona gaves😃

12. Oct 2009, 19:50

musu nelabai noriai stovi prie puodu, dar priprato kad padarau jam valgyt

11. Oct 2009, 14:32

na musu tetis aplamai kulinaras.. 😀 jis viska moka, o as prasta kulinare,tai man nuskilo 😃

10. Oct 2009, 17:56

nao mano vyras krepsinio megejas, tai kiekviena antadienio vakara eina pazaisti, aisku prie kompo megsta pasedet, bet kazkaip kol kas jo hobiai musu santykiams netrukdo, viskam uztenka laiko ir dukrytei, ir man 😉 daug laiko praleidziam tryse

10. Oct 2009, 17:18

Oj kaip faina...😃As asmeniskai nepazistu vyro, kuris sugebetu pyraga iskepti, o dar trupinini...Malacius jusu,jolituke, tetis😀

10. Oct 2009, 16:28

musu tetis taip pat zvejoja, tik netiek daug dabar.. taciau jam patinka.. taip pat jis megsta gaminti, ypac skaniai daro trupinini pyraga, sakiau kitakart kai darys idesiu i mamyciu kluba recepta😉

10. Oct 2009, 16:04

😃Supratau zodziu-kiek tie hobiai kartais beuzknistu-vistiek musu vyrai-Auksai, kitaip su jais nebutumem😉

10. Oct 2009, 15:01

aj, ir be zuvies man Auksas 😃

1 2