2015 rugpjūtinuku belaukiant :)

20. Apr, 09:55

Sveikos manau atsiras mamyciu besilaukianciu rugpjutinuku :) Malon butu susipazinti ir pabendrauti :)

17. Jul 2015, 23:04

Neapsiverte, dabar istrizas isvis. Baigia sonkaulius numinkyt.😃 nu ka padarysi, kaip bus taip. Tegu tik auga ir storeja. 😀

17. Jul 2015, 20:39

paaugom visu kg 😀 dabar jau 2.7,atitinkam 35sav ir 5d.,sake jau issivyste pilnai 😀 Lauksiu kol pati pasisuks,jei ne tai cp,.o kaip paciai,apsiverte?

17. Jul 2015, 16:57

Nu manau ir teisingai, as ir buciau atsisakius. O siaip viskas gerai? Kiek sveriat?

17. Jul 2015, 15:16

na va sian echo dare,tai neapsiverus mergyte,siuncia i ligonine apvertimui,bet atsisakau,jau jei lempta tai cp darysiu,bijau tu apvertimu

16. Jul 2015, 13:01

oi kaip jums faina 😀 ,man tai rugpjucio 15,jau greit 😀 kaip gimdymas praejo,kur gimdet?Kaip dabar sekasi?

16. Jul 2015, 10:24

mjurate, as jau nuo liepos 4 supuoju savo princese 😀 o kada jusu terminai? 😀

15. Jul 2015, 22:45

tai dar duok laiko,apsivers 😀 ir as taip laukiu greiciau echo,idomu kiek paaugom,ar vystosi normaliai,man taip neramu vis.Na man daktare sake pabandyk,jei skaudes tada teks pamirst sexa kuriam laikui,tai teks taip ir padaryti :/

15. Jul 2015, 21:43

As tai jau nuo 14 sav apie sexa pamirsus, uzdraude. 😃 mano daktaras vyras, tai sake savo branguji kitaip pradziugint.😃 jau sunku man, labai dubens kaulai skauda, sake nestumo pabaigoj normalu nes kaulai plecias. Siaubas..vos paeinu. Vakar dare echo, mazius istrizas, nesisuka ir 2500g sveria.

15. Jul 2015, 20:25

sveika,sian sunkiai ☹ Ryte su vyru padimylejom tai visa diena negera,pilva duria,skauda,negalima reiskias man myletis ☹ O ir nakti taip remuo grauze,muilu vis atsiraugeju,fee 😀 Kaip tu? 😀

15. Jul 2015, 16:11

Sveikutes, kaip jauciates?

14. Jul 2015, 20:46

sveika karolincikas,na liepinuke tai jau terminas greit,kaip jauties?Is kur busi?

14. Jul 2015, 15:46

Labas mamytes. Nors mes liepinukes, bet idomu, kaip jum sekasi laukti? Kaip jauciates? 😀 🌷

14. Jul 2015, 11:34

Daret baby shower? Turit ideju?

13. Jul 2015, 20:54

Jega lygtais atkalbejau nuo jo dedes apsistojimo pas mus, ramiau daba 😀 is anksto dar ir chlorkes stiprios nusipirkau del viso pikto, jei uzsuks tai po to dezinfekuot viska. Gal ir negraziai mano toks pasakymas skamba, uztat man daba zymiai ramiau 😀

13. Jul 2015, 07:50

Mjurate nu jei personalui neduosi, susitaupys pinigu ant mokamos palatos. 😃 o ir busi jau ne viena o su lialia. 😉 pas mus tai ir taip po viena guli, tik mokamoj palatoj privalumu daugiau.

13. Jul 2015, 07:47

Nu man ir netrugdo kai elgiasi kaip normalus zmones. Jei tu del ligu bijai, tai nezinosi ir ne gejai ligu kruvas turi ir kokiam prekybos centre gali kanors pasigaut. 😃 kad nescia juk nesedesi uzsirakinus namie. Jei man tokia situacija butu, manau jei vyrui tas zmogus artimas pakenteciau. Ir siaip kuo daugiau saugaisi ir bijai tuo ir kimba visokie velniai kaip tycia.. daryk taip kad tau ramiau ant sirdies butu. 😀

12. Jul 2015, 20:18

As taip pat nieko pries gejus neturiu ir niekada neturejau. Bet esu nescia tiek man tiek jiem butu geriau atskirai but, nenoriu kad jie butu arti manes, kad valgytu is tu paciu leksciu. Pastojau ir pradejau tokiu dalyku vengt. Labai greit atsirusiavo visi. Stipriai sumazinau rata su kuom bendraut

12. Jul 2015, 20:09

Labas romaske,na as tai tau patart negaliu,nes gejai man netrukdo,turiu pazistamu,draugu geju,kartu tusindavomes,vienoj lovoj tekdavo miegot,nieko slykstaus juose nematau.Na bet kuekvieno zmogaus asmeninis poziuris i juos yra

12. Jul 2015, 20:07

as tai ir neplanuoju duoti,tai yra ju darbas,o va dar dilema yra del palatos,imti bendra ar mokama atskira,net nezinau,noriu ir viena but ir su kazkuo kitu 😀

12. Jul 2015, 14:09

Labuka busimos mamytes 😀 turiu klausimeli kuris neduoda ramybes...pas vyra atvaziuoja dede (kuris yra gejus) beveik savaitei. Ar man geriau per ta laika kur kitur pagyvent? Puodeli savo paslepsiu kad nenaudotu. Apskritai mane tas erzina, bacilu nesiotojai jie man atrodo. Baisu tas blede svarus nera jei vyrai patinka atsiprasant landzioja ten kur nesueina! Patarkit ka daryt. Kaip atkalbet vyra kad nepriimtu dedes kol esu nescia. Tragiskai nenoriu, bent jau kol nescia jokiu budu ne. Slykstu

12. Jul 2015, 14:01

100.:/ pedos pagrinde vakare sutinsta. Jo nakti ir as vargstu, ypac kai apsiverst reikia.. o pinigu tai neplanuoju duot, pati toj ligoninej dirbu, vistiek savodarba tures padaryt.o tu kaip?

12. Jul 2015, 12:38

o tai kiek sveri?as tai nesuprantu kaip tas tinimas atrodo ☹ Man tai jau nakt imis kaip sunku,pilva tempia,skauda,jau ir vaikas skaudziai spardosi,bet pakentesiu,nedaug liki 😀 Ar planuoji pinigeliu duot ligoninej?

12. Jul 2015, 12:17

Saunuole jei apsiverte, o mano princas savo pozicijos nekeicia.😃 toliau sekmingai pusle spardo. As tai tinti pradejau, bet turbut nieko keisto kai tiek sveri..pirstukai kaip bulkutes.😃

11. Jul 2015, 19:52

as tai sunkiai,taip pilva tempia,turbut sparciai auga,tai miegot,vartytis sunku.Turbut apsivertus jau,nes vienoj pusej pastoviai taip duodasi skaudziai,su iskilimais 😀

11. Jul 2015, 12:56

Sveika prisijungus. 😀 kaip merginos reikalai? Kaip gyvenat?

10. Jul 2015, 10:53

sveika Jurgitelia prisijungus 😀 Kaip jautiesi,pirmas nestumas?Is kur busi,ko laukies?

09. Jul 2015, 22:45

sveikos mamytes, kad ir velokai bet noreciau prisijungti i jusu gretas. 😀 siuo metu man 33 savaites. mano mazylis turetu gimti rugpjucio 25 diena 😀

08. Jul 2015, 14:50

as vilniui,tai sakau visur skirtingai 😀 Sake dar kad dabar net klizmu nebedaro,jei nori pati pasidaryk 😀

08. Jul 2015, 13:51

cia Kaune krikscioniskuose gimdymo namuose nereikia savo naktinuku nes duoda, nebent pati nori su savo buti 😀

08. Jul 2015, 10:55

maniskes tai visos su savo naktinukais i gimdykla gulesi,del to ir sako dvejus turet.Na visur skirtingai 😀

1 2 3 4 5 ... 8