2015 rugpjūtinuku belaukiant :)

20. Apr, 09:55

Sveikos manau atsiras mamyciu besilaukianciu rugpjutinuku :) Malon butu susipazinti ir pabendrauti :)

07. Aug 2015, 14:41

sveika Vilmantas,didziausi sveikinimai 😀 Na tu jau anrta,Indrius ir jau lialiuka turi 😀 Nu as viena likau 😀 As fb esu nuotaka blondine 😀

03. Aug 2015, 13:03

sveika vilmantas,susirask mane per fb jurate juratukas,nes cia nebesilabkom.Mes su indrius bendraujam per ten,ten cia daugiau norinciu nera 😀

03. Aug 2015, 11:51

www.idejasventei.lt viskas Jums ir jūsų šventei

27. Jul 2015, 11:40

einu ieskot 😀

27. Jul 2015, 11:34

Aha turiu, indre vaitkeviciute. Ten tokia rusva nuotrauka, ant smelio su baltu svarkeliu sedziu.😃

27. Jul 2015, 11:16

maniske naktimis ir miega,dar niekat nejutau jos judesiuku naktimis,gerai 😀 mazyliai rezima turi 😀 Butinai pranesiu 😀 Sita,o tu fb turi,gal susikeiciam?patogiau ten bendrauti 😀

27. Jul 2015, 11:00

Labas rytas.😀 mes apie Areta galvojam, bet iki galo nenusprendem dar.😀 as isvis nakti nebesikeliu, tik anksti ryte. Irtoks jausmas kad mano bernuzelis visa nakti ismiega, nejauciu visai. 😃 parasyk kaip sekes, reik kaupt informacija, abi nk nezinom.😃

27. Jul 2015, 10:46

labas rytas 😀 sian as pas gine vaziuoju,tai tiiuosi ir viska aiskiai pasakys.Mergytei tevelio varda duosim,Mantė 😀 O pati isrinkai jau? Sianakt tik pora kart keliausi i tulika,tai palaima tokia 😀

26. Jul 2015, 21:07

As ir vakar juros sventej prisibuvau tai vos kojos i uzpakali nesulindo.☺😃 nu va, iki termino 2 sav..tikiuos antradieni gydytojas nuspres kanors del to cp ir paaiskins viska. O ju pala ar varda jau isrinkot savo lialiai?😀

25. Jul 2015, 19:54

sian mieste buvom pasivaiksciot,tai pavargau labai,dabar guliu,maze zagsti,mama valgyt nori 😀

25. Jul 2015, 10:54

Kaip savijauta?

25. Jul 2015, 10:53

As ir bijau pirkt kad mazas nebutu, po gimdymo gimdymo vistiek dar busim kaip sestam menesi nestumo.😃

24. Jul 2015, 09:46

zinau kad bus sunku ir,bet lialiuka matysiu nors,matysiu ar jai viskas gerai,o dabar net nezinau patogu jai ten taip sedet,vietos turbut mazai jai,gal del to ir kietas pilvas toks,skauda taip.Jo turiu korsetini dirza,tik bijau kad mazas nebutu,pirkau L dydzio

24. Jul 2015, 09:09

Sveikute😀 bet zinok po cp nebus irgi lengva, gal net sunkiau neidb. 😃 o tupirkai koki dirza po gimdymo?

24. Jul 2015, 09:04

laba ryt 😀 Bet jau kai pagalvojus viskas suruosta,mes pasiruosiusios,tai jau galim 😀 Paskutinis menuo toks jau snkus,kad su mielu noru ir sian gimdyciau 😀

23. Jul 2015, 19:21

Mano daktaras vis tikisi kad apsivers, tai apie cp dar nekalba. Nu bet kur jau tokiam apsiversti nemazam..antradieni eisiu, tikiuosi nuspres. As ir dabar nezinau kaip elgtis, juk jau bet kada gali prasidet.

23. Jul 2015, 15:03

👍

23. Jul 2015, 15:03

sveika,ai nuo vakar pilvas kietas,skauda,tai sian vaziavau pasitikrint,sako viskas gerai,stebet judesiukus,ir pasake kad nebeapsivers lialius,tai cp laukia.O pas tau planinis cp bus?Net nezinau kaip dabar elgtis? Dziugu kad geri rezultatai

23. Jul 2015, 10:15

Labutis. Nu va streptokokai neuzaugo. 😀 bent tiek gerai. Mano tai tikrai nesivercia..ka padarysi. Kaip savijauta?

22. Jul 2015, 08:19

pirmadieni darys ateinanti.Man tai durnai buskis kad echo jau nebedarys,taip ir nesuzinosiu apsiverte mergyte ar ne ☹

22. Jul 2015, 07:42

20€ sumokejau, bet pas ja jau ne pirma karta einu, tai cia skaitos pigiau..vaziuosiu siandien atsakymo del to b grupes streptokoko pasiimt, o tuos kitus ziv, sifilio jau padare pakartotinai. O tau dare?

22. Jul 2015, 06:33

eik nebijok,viskas gerai bus 😀 Dar lukterkim ir turesim savo kinderius 😀 As tai judesiukius jauciu vis toj pacioj vietoj,tai nesivercia reiskias ☹ Ar dare jau tau tuos paskutinius tyrimus?Kiek privaciai moki?

22. Jul 2015, 06:17

Jauciu, galva islenda desiniam sone kai juda ir spiria apacioj. Vakar buvau privaciai tai sake reik sekti kaip auga nes atitinka 36sav.nu bet as juk nepastojau pirma menesiniu diena..kuo toliau tuo baisiau.

21. Jul 2015, 22:29

kaulu tai neskauda,tik po desine krutine labai naktimis skauda,net nezinau kas gali but ☹ Naktis man ir nebepatinka,kelimasis i tulika,po to isipatoginu kol vel miegot,nervina.Laikas tai sustojo,atrodo dar taip ilgai iki termino,o dar zinot apsivers ar ne.O tai tu jauti kad istrizas ar kaip?

21. Jul 2015, 11:14

Sveika. Oi blogai, taip kaulai skauda kad siaubas..iki asaru kol i tualeta nueinu. Naktinet nekalbu..kaip tu? Lialis tai istrizas, zagsi dabar. 😃

21. Jul 2015, 11:12

Sveikos mergaires 😀 Kaip jauciates?

19. Jul 2015, 19:07

Gimdymas praejo gerai, man skatino, kadangi terminas buvo liepos 16d., bet gimdos kaklelis atsiveres jau 3 cm buvo, tai su daktare nusprendem, kad einam gimdyt. 😀 o siaip i palata atejau apie 4, nuleido vandenis man ir nuo 5 prasidejo saremiai, o jau 21.55 pagimdziau, gimdymas palyginti lengvas ir greitas buvo, nors saremiai ir ziauriai skaudus buvo 😀 gimdziau Antakalnyje, pas nuostabia gydytoja Jolanta Gelazanskiene!!! O dabar laikomes neblogai, jau 2 savaites mum, vis daugiau suprantam viska, valgom vis geriau, nes 1 diena po gimdymo is vis mazyle nevalge nei kiek. 😀

18. Jul 2015, 10:49

pas man ir priekinej kiek supratau.Apskritai daug kas sneka,kad sita procedura nebeatliekama.Ir kam ja siulo,jei neapsiverte tai kam judint jega,kaip yra taip,cp nera gi baisybe 😀

18. Jul 2015, 10:18

Nea, nebuna. Man tik ziauriai klyno kaulus skauda.😃 nu galesim dalytis ispudziais po cezario paskui.😃 nesiule man versti, pas mane placenta priekinej sienoj, skaiciau kad negalima tada..

18. Jul 2015, 07:22

nu tai abi po skalpeliu gulsim : D O tai tau nesiule apversti?Sianakt vel paruosiamieji buvo,bet ir skauda ☹ tau buna?

1 2 3 4 ... 8