Pas mus santykiai kaip ir normalus. Kartais buna, kad
depresija kabinasi,nes atrodo viena visus namu kampus
laikau,namie netvarka,vaikas verkia,as nei nusimaudyt per
darbus negaliu tai pradedu verkt,tada vyras suvokia,kad man
padet reiktu.savaitgaliais dazniausiai susitariam su
vyru,kad man leidzia issimiegot,nusimaudyt,pailset.
08. Jun 2013, 20:39
O kaip jums mamytes santykiai su vyrais? Pamenu dauguma
saket,kad ne kokie.
08. Jun 2013, 19:38
mes tai krikstysim rugpjuti lietuvoj 😀 na matai man 21
metai ir as cia airijoje nesu legaliai dirbusi,tai noriu
padirbti,kad gauciau motinystes pasalpa ir siaip
dziaugiuos,kad manoji paaugo norim su vyru pakeliaut kur
nors,gavyvent del saves 😀
08. Jun 2013, 05:53
Sveikos, gretutea,kad as net nezinau kada ir kur
krikstysim,nes pas mus mieste yra lietuvis kunigas,tai
skristi i lietuva neapsimoka,bet seneliai noretusi,kad
dalyvautu
08. Jun 2013, 01:22
tai sveikinu ir as tave linexia 😀 o ugne tai
jaupsveikinau per facebooka 😀 na as jei pastociau irgi
negaleciau aborto darytis ypac kai salia matyciau begiojanti
klecka ir zinociau,kad pilvelyje lygiai toks pats gyvena,
negaleciau nutraukti leliukui gyvybes sirdis neleistu, tai
saunuole,kad nesidarei aborto 😀 gi uzaugimsim mes tuos
vaikus,kad ir 5,juk mes mamos 😀o dar kai pagalvoji kai yra
zmoniu kuriem neina susilaukti leliuku ir jie moka
milziniskus pinigus,kad tik tureti savo vaika😀 o linexia
jus turbot dar nezinot kas bus? o kaip jauti mamos nuojauta
neapgauna,berniukas ar mergaite? na mes nesergam siaip tiks
slogyte pora kartu turejo,nieko rimciau,turim 5 dantis ir
mazai plauku 😃 o del antro tai tikrai dar neplanuoju,ketinu
spirale isideti ir bus rami galva 5 metams,o poto dar viena
kinderi darysim 😃 gal ikeliam nuotraukas savo kinderiu ?
butu smagu pamatyti, o linexia tu jau savaja krikstijai?
ugne o tu kada planuoji krikstyti savo mergyte?
07. Jun 2013, 17:01
Svarbiausia,kad vyras apsidziauge ir,kad pati noretum
vaikelio 😀
07. Jun 2013, 16:06
Kol kas rami. Būna dienų kai pusė dienos negaliu
atsitraukti nuo jos,nes nori bendrauti, bet šiaip viskas
gerai. Gimėm pakankamai mažiukės 2,890g. Antradienį jau bus
mėnuo tai gal jau sversim 3kg. O jūs linexia saugojotės ar
ne? Kaip vyras reagavo bei šeima kai pasakei,kad laukiesi?
😀
07. Jun 2013, 15:21
Sveikinu linexia 😀 Planuotas mažiukas? Aš pasigirsiu 😀 Su
vyru gegužės 14d po Cezario pjūvio sulaukėme dukrelės
Aurėjos 😍
05. Jun 2013, 23:10
na bet cia ir tylu ☹ kaip jum sekasi mamytes? gal jau yra
planuojanciu antrus leliukus?
As sakau tau jaunoji mamyte man taip buvo ir viskas gerai
SU antru mazyliu,o vemi tikriausiai del nestumo o ne del to
kad vaikelis zuvo.ir man nedare jokiu tyrimu kodel zuvo
vienas vaikelis,nepergyvenk ir viskas bus gerai,daznai
antras nestmas buna sunkesnis uz pirma
labas mamytes ,buvau pas gyditojus pirmadieni ir man
patvirtino kad laukiausi dvinuku bet jo net nematyt jis
turbut net nebuvo pradejas vystitis man labai nepatiko
daktaruamu abejingumas nei tyrimus dare kokius kodel ar ka
vos ne taip kad normalu as nekraujuoju neteplioja nesuprantu
kada kaip jis iseis ir niekas nesivargino man paaiskinti .
savijauta ziauri vemiu ir vemiu ir nezinau koel ar del
nestumo ar del to kad tas mazyilis kur negyvas nesivalo ir
toel jauciuos negerai ,man su pirmu nestumu taip tikrai
nebuvo pirma karta supykino 3 men nestumo tada susivemiau
kelis kartus ir pasibaige o cia jau 10 sav ir 3 dienos o
vemiu istisai tik pavalgius . ir niekam nerupi . Man neramu
kad daktare nedare jokiu tyrimu del ko taip atsitiko su
antruoju tik eho paziurejo patvirtino parase atsakyma ir pro
duris ... Girdejau kad jei netenki pirmo tai antro taip ir
neisnesioji ,sianien internete paskaitinejau tai baisu
,nejau isties kitas mazylis irgi zus ? ar buvo kam taip kad
vienas zuvo o kita isnesiojo sveika mazyli ? please
atsakykit be isprotesiu tikejuasi is daktaru sulaukti
tinkamu atsakmu tyrimu ir grysti rami o gryzau dar labiau
isigandusi.
laba, nea as dar tikrai neplanuoju antro, na po kokiu 3-4
metu 😀 didziausi sveikinimai adamukui 😀 o riesuteli kada tau
gimdyti ?
08. Apr 2013, 14:08
Mamytes gal jau kuri planuojat ir antraji (-a) neruorama?
😀
08. Apr 2013, 12:39
Aciu riesuteli😀)
07. Apr 2013, 21:39
Nuosirdziausi sveikinimai Rimantei ir Adamukui pirmojo
gimtadienio proga 😀
07. Apr 2013, 16:13
sveikos, na zinok pas mane isgi panasiai 😀 lb daug
zyzia,jei ka atemi ar pasakai,kad ten negalima eiti, to
negalima imti, tai pradeda zysti kaip nuskriausta 😀 lyg
skriaustu ja 😀
07. Apr 2013, 16:13
sveikos, na zinok pas mane isgi panasiai 😀 lb daug
zyzia,jei ka atemi ar pasakai,kad ten negalima eiti, to
negalima imti, tai pradeda zysti kaip nuskriausta 😀 lyg
skriaustu ja 😀
04. Apr 2013, 08:27
Sveikutes,man taip buvo jaunojimamyte bet as truputi
patepiau pora iklotu,irgi atsitiko taip8nestumo
sav,nesijaudink viskas bus gerai😀
03. Apr 2013, 20:05
labas mamytes kreipiusi i visas gal kam ir yra taip
pasitaike ,as laukiuosi 9 sav siandien buvau pas gine ir ji
mane apziurejo ehoskopu ir itare kad pas mane buvo dvinukai
bet vienas vaisius negyvas nor kitas vystosi puikei ir
gyditoja buvo patenkinta tuo gyvu vaisiumi jis labai judejo
sirdute plake ,bet ji vedziojo ilgai man per pilva is
pradziu sake lyg kraujosruva klause ar nekraujuoju o man net
netepliojo neskaitant kartais suskaustanti pilva ,veliau ji
pasikviete kita gyditoja ir pasake kad lyg ten kitas
nestumas ,saek nekenkia vaisisui bet man baisu kaip galejo
zut tas antras vaisius del kokiu priezasciu bijau kad su
siuo mamzyliu viskas butu gerai ,pas daktarus talonas
ankciausiai pirmadieni iskrat uzsiregistravau ir leskiu
,bet man taip neramu .
28. Mar 2013, 14:30
Sveikos, ziuriu vis augat ir augat 😀 kaip planuojat
svesti savo pirmaji gimtadieni? Sventet menesiadienius? 😀 O
mes jau i 31 savaite ikopem, jau sunkoka vaikscioti, bet
tikiuosi,kad 38 savaite pagimdysiu.
28. Mar 2013, 13:39
tai fainiai tai mamytei tik gaila,kad ji cia nebeuzsuka,
na as savo mazyle pripratinau neimti puoduku karstu,na pas
mus yra toks zemas staliukas lb zemas vaikui iki bambytes
kazkur,tai as kai pasidarau kava arba arbata geriu ant to
staliuko, tai ji anksciau kai ateidavo noredavo paimti
puoduka,as jai leidau paliesti puoduka,net pirsta leidau
ikisti I arbata, na zinoma ten buvo neverdanti,buvo tiesiog
karstoka,kad vaikutis nenusidegintu pirstuku, na temperature
tokia,kad galiu gerti laisvai, tai ji kai paliete suprato
,kad ten kartsa ir daugiau net nebando paimti,nors tas
puodukas stove ant staliuko ir ji gali ji lengvai
pasiekti,bet kai as jos paklausiu nori sito ji purto
galva,kad ne, tai ziauriai palengvina kasdienybe,tik niekaip
neina pripratinti jos,kad nedarinetu spinteles virtuvei kur
laikau valiklius visokius,tik atidaro gauna per pirstus,tai
zino,kad negalima,bet vistiek nori atidaryti
27. Mar 2013, 00:46
Sveikutes,as nemaciau kaip jis reke nes buvau darbe
tada,nu sake beprotiskai reke☹as kita diena ji vedziau I
perisimus tai verkiau kartu SU juom,bet db jau namie risames
gyja jau rankyte musu SU lyg kiek iena diena vis
grazesne😀
26. Mar 2013, 14:26
sveikos mamytes, uzjauciu adamuka, vargsiukas ☹ o mamytes
as vis galvoju taiga kazkuri mamyte is musu iskart po
gimdymo pastojo ir nedare isvalymo kazin kaip jai sekasi?
jau turejo pagal mane gimti antras leliukas 😀
20. Mar 2013, 23:31
Sveikutes mamytes ,kaip sekasi jums?mums tai blogai
atsitiko nelaime☹Mano mazylis vakar uzsipyle karsta
kava,nudegem rankyte lb smarkiai,odite nusilupo,skausmas
neapsakomas,mamytes saugokite vaikucius kad taip
nearsitiktu,Mes irgi lb sagojom ,o vat tokia nelaime mus
istiko☹
Slapukai, įskaitant trečiųjų šalių slapukus, naudojami siekiant pagerinti ir pritaikyti šios svetainės turinį vartotojų poreikiams. Toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate naudoti slapukus.
SutinkuSužinokite daugiau
Pas mus santykiai kaip ir normalus. Kartais buna, kad depresija kabinasi,nes atrodo viena visus namu kampus laikau,namie netvarka,vaikas verkia,as nei nusimaudyt per darbus negaliu tai pradedu verkt,tada vyras suvokia,kad man padet reiktu.savaitgaliais dazniausiai susitariam su vyru,kad man leidzia issimiegot,nusimaudyt,pailset.
O kaip jums mamytes santykiai su vyrais? Pamenu dauguma saket,kad ne kokie.
mes tai krikstysim rugpjuti lietuvoj 😀 na matai man 21 metai ir as cia airijoje nesu legaliai dirbusi,tai noriu padirbti,kad gauciau motinystes pasalpa ir siaip dziaugiuos,kad manoji paaugo norim su vyru pakeliaut kur nors,gavyvent del saves 😀
Sveikos, gretutea,kad as net nezinau kada ir kur krikstysim,nes pas mus mieste yra lietuvis kunigas,tai skristi i lietuva neapsimoka,bet seneliai noretusi,kad dalyvautu
tai sveikinu ir as tave linexia 😀 o ugne tai jaupsveikinau per facebooka 😀 na as jei pastociau irgi negaleciau aborto darytis ypac kai salia matyciau begiojanti klecka ir zinociau,kad pilvelyje lygiai toks pats gyvena, negaleciau nutraukti leliukui gyvybes sirdis neleistu, tai saunuole,kad nesidarei aborto 😀 gi uzaugimsim mes tuos vaikus,kad ir 5,juk mes mamos 😀o dar kai pagalvoji kai yra zmoniu kuriem neina susilaukti leliuku ir jie moka milziniskus pinigus,kad tik tureti savo vaika😀 o linexia jus turbot dar nezinot kas bus? o kaip jauti mamos nuojauta neapgauna,berniukas ar mergaite? na mes nesergam siaip tiks slogyte pora kartu turejo,nieko rimciau,turim 5 dantis ir mazai plauku 😃 o del antro tai tikrai dar neplanuoju,ketinu spirale isideti ir bus rami galva 5 metams,o poto dar viena kinderi darysim 😃 gal ikeliam nuotraukas savo kinderiu ? butu smagu pamatyti, o linexia tu jau savaja krikstijai? ugne o tu kada planuoji krikstyti savo mergyte?
Svarbiausia,kad vyras apsidziauge ir,kad pati noretum vaikelio 😀
Kol kas rami. Būna dienų kai pusė dienos negaliu atsitraukti nuo jos,nes nori bendrauti, bet šiaip viskas gerai. Gimėm pakankamai mažiukės 2,890g. Antradienį jau bus mėnuo tai gal jau sversim 3kg. O jūs linexia saugojotės ar ne? Kaip vyras reagavo bei šeima kai pasakei,kad laukiesi? 😀
Sveikinu linexia 😀 Planuotas mažiukas? Aš pasigirsiu 😀 Su vyru gegužės 14d po Cezario pjūvio sulaukėme dukrelės Aurėjos 😍
na bet cia ir tylu ☹ kaip jum sekasi mamytes? gal jau yra planuojanciu antrus leliukus?
Ne dar nemoka😀as ji stumdau dar😀
Pas mane nuotrauku mazai video daugiau turim
Naujiena! VietaSkelbimams.lt
Laba diena, turiu dideli prasyma, atidarykite sia foto paspauskite Patinka, kaip ir kiekvienas dalyvis norime ir tikimes laimeti, Aciu Jums uz palaikyma. http://www.facebook.com/photo.php?fbid=543367299034902&set=a.543360925702206.1073741832.102379696467000&type=3&theater sia nuoroda atidarius spausti like buciau labai dekinga
As sakau tau jaunoji mamyte man taip buvo ir viskas gerai SU antru mazyliu,o vemi tikriausiai del nestumo o ne del to kad vaikelis zuvo.ir man nedare jokiu tyrimu kodel zuvo vienas vaikelis,nepergyvenk ir viskas bus gerai,daznai antras nestmas buna sunkesnis uz pirma
Gretute laukiu geguzes 27d,bet tikiuosi,kad mazyle anksciau i pasauli pasibels 😀
labas mamytes ,buvau pas gyditojus pirmadieni ir man patvirtino kad laukiausi dvinuku bet jo net nematyt jis turbut net nebuvo pradejas vystitis man labai nepatiko daktaruamu abejingumas nei tyrimus dare kokius kodel ar ka vos ne taip kad normalu as nekraujuoju neteplioja nesuprantu kada kaip jis iseis ir niekas nesivargino man paaiskinti . savijauta ziauri vemiu ir vemiu ir nezinau koel ar del nestumo ar del to kad tas mazyilis kur negyvas nesivalo ir toel jauciuos negerai ,man su pirmu nestumu taip tikrai nebuvo pirma karta supykino 3 men nestumo tada susivemiau kelis kartus ir pasibaige o cia jau 10 sav ir 3 dienos o vemiu istisai tik pavalgius . ir niekam nerupi . Man neramu kad daktare nedare jokiu tyrimu del ko taip atsitiko su antruoju tik eho paziurejo patvirtino parase atsakyma ir pro duris ... Girdejau kad jei netenki pirmo tai antro taip ir neisnesioji ,sianien internete paskaitinejau tai baisu ,nejau isties kitas mazylis irgi zus ? ar buvo kam taip kad vienas zuvo o kita isnesiojo sveika mazyli ? please atsakykit be isprotesiu tikejuasi is daktaru sulaukti tinkamu atsakmu tyrimu ir grysti rami o gryzau dar labiau isigandusi.
Sveikutes,turiu mazyti prasyma visoms kam negaila skirti viena minute,mano mazyte princese dalyvauja konkurselyje ir jei kam nesunku noretume paprasyti pagalbos,jei galite uzeikite ant nuorodos ir spustelkite LIKE ant mano grazuoles foto is anksto didziulis aciu;**
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=469744969764080&set=o.179598978751164&type=1&theater¬if_t=like
laba, nea as dar tikrai neplanuoju antro, na po kokiu 3-4 metu 😀 didziausi sveikinimai adamukui 😀 o riesuteli kada tau gimdyti ?
Mamytes gal jau kuri planuojat ir antraji (-a) neruorama? 😀
Aciu riesuteli😀)
Nuosirdziausi sveikinimai Rimantei ir Adamukui pirmojo gimtadienio proga 😀
sveikos, na zinok pas mane isgi panasiai 😀 lb daug zyzia,jei ka atemi ar pasakai,kad ten negalima eiti, to negalima imti, tai pradeda zysti kaip nuskriausta 😀 lyg skriaustu ja 😀
sveikos, na zinok pas mane isgi panasiai 😀 lb daug zyzia,jei ka atemi ar pasakai,kad ten negalima eiti, to negalima imti, tai pradeda zysti kaip nuskriausta 😀 lyg skriaustu ja 😀
Sveikutes,man taip buvo jaunojimamyte bet as truputi patepiau pora iklotu,irgi atsitiko taip8nestumo sav,nesijaudink viskas bus gerai😀
labas mamytes kreipiusi i visas gal kam ir yra taip pasitaike ,as laukiuosi 9 sav siandien buvau pas gine ir ji mane apziurejo ehoskopu ir itare kad pas mane buvo dvinukai bet vienas vaisius negyvas nor kitas vystosi puikei ir gyditoja buvo patenkinta tuo gyvu vaisiumi jis labai judejo sirdute plake ,bet ji vedziojo ilgai man per pilva is pradziu sake lyg kraujosruva klause ar nekraujuoju o man net netepliojo neskaitant kartais suskaustanti pilva ,veliau ji pasikviete kita gyditoja ir pasake kad lyg ten kitas nestumas ,saek nekenkia vaisisui bet man baisu kaip galejo zut tas antras vaisius del kokiu priezasciu bijau kad su siuo mamzyliu viskas butu gerai ,pas daktarus talonas ankciausiai pirmadieni iskrat uzsiregistravau ir leskiu ,bet man taip neramu .
Sveikos, ziuriu vis augat ir augat 😀 kaip planuojat svesti savo pirmaji gimtadieni? Sventet menesiadienius? 😀 O mes jau i 31 savaite ikopem, jau sunkoka vaikscioti, bet tikiuosi,kad 38 savaite pagimdysiu.
tai fainiai tai mamytei tik gaila,kad ji cia nebeuzsuka, na as savo mazyle pripratinau neimti puoduku karstu,na pas mus yra toks zemas staliukas lb zemas vaikui iki bambytes kazkur,tai as kai pasidarau kava arba arbata geriu ant to staliuko, tai ji anksciau kai ateidavo noredavo paimti puoduka,as jai leidau paliesti puoduka,net pirsta leidau ikisti I arbata, na zinoma ten buvo neverdanti,buvo tiesiog karstoka,kad vaikutis nenusidegintu pirstuku, na temperature tokia,kad galiu gerti laisvai, tai ji kai paliete suprato ,kad ten kartsa ir daugiau net nebando paimti,nors tas puodukas stove ant staliuko ir ji gali ji lengvai pasiekti,bet kai as jos paklausiu nori sito ji purto galva,kad ne, tai ziauriai palengvina kasdienybe,tik niekaip neina pripratinti jos,kad nedarinetu spinteles virtuvei kur laikau valiklius visokius,tik atidaro gauna per pirstus,tai zino,kad negalima,bet vistiek nori atidaryti
Sveikutes,as nemaciau kaip jis reke nes buvau darbe tada,nu sake beprotiskai reke☹as kita diena ji vedziau I perisimus tai verkiau kartu SU juom,bet db jau namie risames gyja jau rankyte musu SU lyg kiek iena diena vis grazesne😀
sveikos mamytes, uzjauciu adamuka, vargsiukas ☹ o mamytes as vis galvoju taiga kazkuri mamyte is musu iskart po gimdymo pastojo ir nedare isvalymo kazin kaip jai sekasi? jau turejo pagal mane gimti antras leliukas 😀
Sveikutes mamytes ,kaip sekasi jums?mums tai blogai atsitiko nelaime☹Mano mazylis vakar uzsipyle karsta kava,nudegem rankyte lb smarkiai,odite nusilupo,skausmas neapsakomas,mamytes saugokite vaikucius kad taip nearsitiktu,Mes irgi lb sagojom ,o vat tokia nelaime mus istiko☹