2011 vasario mėn. mamos

05. Sep, 01:16

Sweikos,gal yra jau busimu mamyciu kurios turi gimdyti vasari?:)Butu labai smagu pabendrauti:)

16. Feb 2011, 20:09

nu matai uk kitaip gal daktarai ziuri i viska...po2tabletes sake kas 4valandas kai jau lb skaudes 😀mumscia nestukiu kursuose taip aiskino...Tai as bandysiu...As gripa su paracetamoliu issigydziau 😃

16. Feb 2011, 15:58

Pas mus kaip tik dauguma tokios nuomonės, kad negalima paracetamolio, bet čia žiūriu, kiek žmonių, tiek nuomonių 😀

16. Feb 2011, 15:04

o kiek jo galima gerti? 😀 nemanau kad viena tablete pades..

16. Feb 2011, 14:53

nu paruosiamieji saremiai manau gali jau buti tau Jurate,taip kad nepergyvenk 😀😀nu del paracetamolio tai bent uk tai visos gali imti...per visa nestuma tik jis leistinas naudpoti,ir gimdymui jis rekomenduojamas kas nenori jokiu stipriu nuskausminamuju 😀Tai mano daktare iskart pasake,kai pajausi saremius gerk paracetamoli 😀

16. Feb 2011, 14:39

Smeige, o laiku pagimdei pagal terminą? Nes tuos paruošiamuosius sarėmius aš jau jutau porą kartų, nors tik 36sav. mum dar

16. Feb 2011, 14:34

Braskytiaaa paruosiamuosius saremius jutau kazkur dvi paras, o trecia jau tuos tikruosius. Nuskausminamuosius leido 2 kartus, is pradziu i raumeni, o antra karta i vena. Epiduro labai bijojau, tai paprasiau, kad kitu suleistu 😀 RK tokiu kaip duju nera. O pats gimdymas ejosi labai gerai, tik paciam gale kai jau vaikelis turejo lyst niekaip negalejo galvute isistatyti, jis man per didelis buvo, tai ekstra tvarka cp padare. Bet viskas gerai praejo, man labai pasiseke, nes man pasitaike labai gera mediku komanda 😀

16. Feb 2011, 13:46

neatsimenu kaip jos vadinasi bet nujemancios skausma 😀

16. Feb 2011, 13:33

Merginos, o apie kokias dujas čia kalbat? 😀

16. Feb 2011, 13:17

Smeige - o kaip tau paciai visas gimdimas? 😀 kokius nuskauminamus emei?😀

16. Feb 2011, 13:08

o galima paricetamoli naudoti nepakens leliukui o jei dar planuoji maitinti ta pacia para...? nesu nieko apie paracitamoli girdejusi gal gali dugiau info duoti?: )
as tai meginsiu irgi tik dujes 😀

16. Feb 2011, 13:05

Man kamstis pradejo eiti pamazu, is pradziu toks kaip tepimas, o jau gimdymo namuose normaliai kruvinom isskyrom istekejo 😀 Dar pries gimdyma, kai tik tepimas prasidejo, gydytoja sake, kad visas kamstis gali iseiti per 24 val. arba ir per dvi savaites pamazu.

16. Feb 2011, 12:30

braskytia as folio rusti baigiau gerti iki 20savaites,bet dabar geriu gelezi,nes kraujas ;lb prastas.Nuskausminamuju kolkas neplanuoju tik dujas ir paracetamoli 😀Otu kaip?😀

16. Feb 2011, 12:19

Sveikos mamytes man kamstis tik isejo pries gimdyma jau buvo saremiai

16. Feb 2011, 11:10

ai beto kokius nuskausminamus imsi? 😀

16. Feb 2011, 11:05

nu blemba tikuosi tikrai abi jau savaitgali supuosim savo leliukus !!! 😉))))))))))))))
o tu dar iki snd geri ta FOLID aciid? 😀

16. Feb 2011, 11:03

braskytiaaa jau uzeina uzeina 😀)vakar kelis kartus uzejo,naktim buna 😀 o as manau man vakar isejo tas kamstis bet neesu tikra 😃 vitaminus manau gerk kur prenancycare,breastfeeding,nzn man sake juose viskas ieina :~)

16. Feb 2011, 10:58

o gal dar kas zinot kokius vitaminus gerti po gimdimo,sustiprinti organizma?😀

16. Feb 2011, 10:51

na man tai pries pora dienu pradejo tokios ryskios geltonos iskyros eiti bet nedaznai ,ir nesuprantu ar cia jau kamstis tas ar ne 😀 tai laukiu ziuresiu kaip baigis... o tau gerdusiux neuzeina dar netikri saremei?

16. Feb 2011, 10:45

aciu uz patarimus 😀As vakar dar drauges klausiau gimdziusios,tai jai sake isejo kaip isskyros ir be jokios spalvos,truputi geltonos,tai tikriausiai kiekvienai kitaip 😀Na as gyvenu uk,tai man sake kad neskambinti i gimdanciuju skyriu iki kol saremiai nebus kas 5minutes.

16. Feb 2011, 10:23

seip kad sirdelei ramiau butu gali pasiskabint i ligonine..pasiklaust ka daryt jei pasirode gleiviu kamstis ir ner skausmu 😀 ...bet sakau bent man sake tai ka rasiau pries tai 😀 beja cia kaune taip man sake,o skambinausi i kauno medicinos universiteto klinikas 😀

16. Feb 2011, 10:21

nu aiskutis, laukiam tada 😃D

16. Feb 2011, 10:19

kai man jis isbego tas gleiviu kamstis pasiskabinau i priimamaji,ligonines ten sake sedet ir laukt kol prasides skausmai tik tada vaziuot...o kol ju ner tol ner ko ten vaziuot 😀 dar paklausiau kada skausmai turi prasidet(mat as ju nejauciau) tai sake dvieju savaiciu laikotarpi...vadinas gali po keliu minuciu imt skaudet arba gali ir po savaites...kadangi buvau durna ir su pirmu nestumu mane vyras vistiek nuveze i ligonine...kadangi man cp turejo daryt tai jau ir nebepaleido 😃 po dvieju dienu man padare cp 😀 o iki tol nepajutau jokiu skausmu 😀

16. Feb 2011, 10:16

tikrai ne 😀

16. Feb 2011, 10:13

netgi sveju savaiciu ???? o man yra sake kad per 24 h arba kita diena turi prasideti gimdimas

16. Feb 2011, 10:12

nea vaziuot nereikia...nebent prasidejo skausmai ir t.t 😀 gleiviu kamstis tik pasako kad dvieju savaiciu laikotarpy jau gimdysi 😀 gal siandien gal rytoj o gal po savaiteles 😀

16. Feb 2011, 10:10

o as esu girdejusi kas jis rudas,su biskuciu kraujo 😀
o tai kai isseina tas gleiviu kamstis reike vazuoti y ligonine ar ne?gal kas zinot?

15. Feb 2011, 23:39

sveikos biski ne i savo tema uzsukau....bet noreciau parasyti gerdusiux i jo klausima atsakyma 😀 gleiviu kamstis tai (bent man) buvo daug kraujo......su kresuliais......ir toks tamsus jis buvo :/ bet esu girdejus kad visoms skirtingai buna...kitoms tik teplioja rrausvai ar rudai ir viskas....na man papuole tai kad daug isbego jo....paketo net prireike...

15. Feb 2011, 23:29

mielosios,kaip atskirti ta gleiviniu kamsti...gal kuri zinote?kaip jis atrodo ir panasiai?

15. Feb 2011, 22:35

sweikinimai Mirytei 😀) Braskytiaaa mano terminas vienas irgi 19 😀

15. Feb 2011, 21:13

na va, padare cezari ir turi dukryte Miryte 😀

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 21