2010 m. spalio mėn gimdžiusios mamytės

06. Oct, 04:36

na laukiu visu po truputi subirsianciu mamyciu sitoj temelej :* mano Gustyte gime spalio 1 d. issirinko butent ta diena kad visiems parodytu jog bus visur pirma 2010 10 01 vieni vienetukai :D

ausryte12 ausryte12 30. Nov 2012, 09:04

Su gimtadieniu Ugne! 🌷 🌷 🌷

ausryte12 ausryte12 30. Nov 2012, 09:03

labas rytas! o taip, Odeta, darbo yra, tie lapai daug laiko uzima, geriausiai viena diena issikepti lapus, o kita diena tepti. Gal sventems man vel reikes isiskepti, nerealiai skaniai gaunasi 😀 Vaje, kokia didele tavo Ugne jau!

29. Nov 2012, 22:18

ryt mano Ugnelei 10 m. tai ta proga nusprendziau, kad reikia mamos ranku darbo 😀

29. Nov 2012, 21:52

o mes danzai su Sashka tortus kepame 😀 Vietoj plastelino mazius su tesla zaidzia 😃

29. Nov 2012, 21:37

tai pasveikau,reikia vel pradeti😀 Odeta kokia proga kepi torta? ar siaip seimyna palepinti nori😀

29. Nov 2012, 21:32

as kepu napaleona, sakes, kiek darbo prie jo 😃 visa vakara paaukojau

29. Nov 2012, 21:10

dolciukas kai meti rukyti visa laika norisi valgyti 😀

29. Nov 2012, 20:42

tai va, maniskiai ir tik tecio klauso. uztenka vieno zodzio ir ramu namie😀 nzn tiesa ar ne,bet nerukau pora savaiciu ir valgau kaip karve☹ o svoris tik auga ir auga☹

29. Nov 2012, 20:34

nu aniskis irgi manes neklauso,tik tetuka 😀

29. Nov 2012, 20:18

tai jau jo,siandien ir ryt namie savo tvarka darys. tik nervina kai i darzeli atsikelt negali,o kai laisva 7.30 abu kaip kiskiai soka is lovu😀 Olenka ne paslaptis 😀 Aprangos parduotuveje 😀 negaliu,ar sakai jiems,ar aiskini ar uzreki. pasiziuri abu i mane ir toliau savo daro.visai nebeklauso

29. Nov 2012, 20:05

nu va svente padarai vaikams 😀 dolciukas o jei nepaslaptys kom tu dirbi?

29. Nov 2012, 19:49

sveikos. Odeta dziugios zinios del darzelio. linkim sekmes tik nesirgti😉 Giedra as ir sirgau bronchitu ir geriau antibiotikus ir vis dar kosciu,o jau menuo praejo. nieko negeriu dabar tik arbatu daug,nes vaistu jau man uztenka. Sekmes per operacija, kad viskas gerai pavyktu 😉 man kai laisva tai ir vaiku nevedu i darzeli,tai toookie jau laimingi laksto po namus😀 aiksu as ne tokia laiminga kai jie namie 😃

29. Nov 2012, 18:40

nu va Odeta tada saunu,kad nesirgo.

29. Nov 2012, 18:30

zinokit mano vaikai (thu thu thu ) nera sirge maniskiai gerkliniai, bet mano drauge taip net laringito isvengia.

29. Nov 2012, 17:50

Odeta prasvetei mus 😀 tikriausiai buvai susidurusi ☹

ausryte12 ausryte12 29. Nov 2012, 16:56

Aciu Odeta uz praktinius patarimus 🌷 Prasidejo viskas nuo slogos, pirmas pozymis ligos sloga. Gydytoja sako, kad jei sloga vadinasi visuras papuole. Is karto pirmaja nakti pakilo temperatura iki 38l. Po to prasidejo kosulys, kuris kelias dienas buvo grynai gerklinis, dabar jau yra ir ant plauciu karkaliuku. Kosulys grynai is giliai toks. Tai tik vakar galima sakyti baigesi temepratura. Tai vakre kaitinom su druska padukus, ilasinau i vonia 1 lasiuka pusu eterinio aliejaus, pakvepavo besikaitindamas padukus. Priminei man bulves, reikes isvirti si vakara. Esame ankstesniais kartais jas deje, tai kai uzmiega tik tada uzrisdavau ant kakliuko. Turim mes tepaliuka pavadinimu Eucabal. bet kazkaip dabar juo netrinu, nes anais kartais nemaciau jo poveikio. Padukus su juo dar trindavau. Garstyciu lapeliu neturiu, bet skaiciau kad jie padeda nuo tokio kosulio. Tai dabar nusipirkom Imunomoss toki imunitetui. dar zuvu taukus geria (kaip bebutu keista skystus). Aciu dar karteli!

29. Nov 2012, 16:40

o pries tai ar buvo sloga? dazniasuaii bronchitas prasideda, kai is nosiarykles virusas nukeliauja i bronchus. Todel labai svarbu yra gerai valyti nosi. Bet juk viska zinot ir taip 😀

29. Nov 2012, 16:35

Sveikos, Visų pirma Giedrei už operaciją 🌷. O kodėl reikai antrosios? Nepavyko pirmoji, ar tiesiog dėl atsargumo? Ausryte- bronchito profilaktikai yra labai daug dalyku... Visu pirma reikia ziureti, koks kosulys, ir ar nera nueje karkaliukai i plauciukus, tepk rezorbano tepaliuku, inchaliuok, kaitink padukus (bet tik tuo metu, kai nekarsciuoja). Dar laba igeras dalykas yra virtos bulves su lupenom- isverdi, sugrudi, deedi i marli ir uzdedi ant krutines, po to ant nugaros. Garstyciu lapeliai taip pat. Bet turi nekarsiciuoti vaikas tuo metu. Ir siulau pasistiprinti imuntieta floradix, GNLD vita square, ar kokiais kitokiais naturaliais papildais. Sveikateles visiems ligoniukams 🌷

29. Nov 2012, 11:34

oj nu kaip baisiai toj lygos puola ☹ Mano mazius irgi serga ☹ Bet mums rauduona gerklyte ☹

ausryte12 ausryte12 29. Nov 2012, 11:09

Nu tikrai, naujoves ir pas jus, idomu kaip Jokubui seksis darzelyje, jau taip greitai ir ant ziemos prades lankyti. Na labai tikiuosi, kad viskas jam seksis puikiai! Kokios ligos nekibs prie vaiko ir manau, kad jam ten patiks. Ir teveliams tuo paciu dideli pasikeitimai laukia. Sekmes jums dideles! 😀 nu Giedra, laikykis!

ausryte12 ausryte12 29. Nov 2012, 11:05

labas visoms, oho Odeta, antibiotikai negydo brochito ? nu geras! Tai gerai, kad as ju ir neduosiu jam, nes pasikonsultavusi su gydytoja si ryta, kadangi maza temepratura 37.1, tai sake neduoti. tai tikrai tuomet, reikia ir man labiau pasigilinti i tas bronchito ir plauciu uzdegimo specifikas. Beje, praeita karta skyre antibiotikus del ilgai nekrentancios temepraturos (laikesi ji 5 paras, nors ir si karta praktiskai tas pats).

29. Nov 2012, 10:11

sveikos gyvos. na va as pati 3 sav antibiotikus geriau neva bronchita gydyt ir jau praejo menuo o as vis dar kosciu 😀
as jau po operacijos, antradieni gavau atsakymus ka rado isoperave, na ir ka , reikes dar vienos operacijos. ryt vaziuoju pas chirurga.

28. Nov 2012, 21:23

Nu va Odeta sveikinu 😀 o mes eisime tik nuo kitu metu i darzeli 😃

28. Nov 2012, 21:18

Olenka- faina kedute.

28. Nov 2012, 21:15

sveikos, pas mus ir permainos, siandienpaskambino is labai gero ir norimo darzelio, kuris salia mano darbo, tai nuo pirmadienio jOkubas jau darzelinukas bus 😀 Ausryt- Tiek lietuviški, tiek angliški šaltiniai aiškina, kad bronchito antibiotikais šiukštu negalima gydyti, nes bronchitas yra virusinė liga, o antibiotikai virusų neima, tad šiuo atveju tik nusilpnins organizmą ir liga gali tik stiprėti. (Beje, viename šaltinyje netgi radau mintį, kad nuo bronchito pasveikstama ir savaime, visai jo negydant (!). Šiaip bronchitas gydomas malšinant jo simptomus: mušant temperatūrą, drėkinant kosulį ir pan. Tam tinka įvairiausios liaudiškos priemonės.)

ausryte12 ausryte12 28. Nov 2012, 16:54

Labas, mes uz pilna menesi mokame 150 lt, o dabar kai serga tai bus maziau. Tai va pargrizo siandiena Dominykas is kaimo, nes ten ji priziurejo mano mama, tai jau 6 para kaip temepratura neistraukia. kosi labai is giliai. Apziurejo gydytoja, sake bronchitas, istyre krauja, CRB norejo paziureti. Tai viskas lyg ir neblogai, nera baisaus uzdegimo, ar kazko dar. Bet israse antibiotikus, jei nekris temepratura tai jau juos duosim. O tik pries dvi savaites gere vaikas antibiotikus, isigydem bronchita ir vel... ☹ olenka, kazkuo i musu panasi sita jusu kedute, nors musu kedutes firma kita. gera dovana. dolciuk, matai vaikai jau sveiki, o tu pati pradedi sirgti, apsikeitete vaidmenimis. 😀

28. Nov 2012, 00:14

sveikos,as tik cia su tavim kalbu😃beto mano mazius sndna gavo savo gimtadienio proga dovana http://vaikutis.lt/automobilines-kedutes-9--36-kg/automobiline-saugos-kedute-braiton-9-36--36402 va tokia kedute

27. Nov 2012, 12:38

dolciukas sveika.o mano Sashka serga ☹ gerklyte rauduona ☹ koseja ☹ vaziosime pas daktarus 😀 Vras su azium biliuteni siedi 😃

26. Nov 2012, 10:15

sveikos 😀 tai kad nieko naujo nieko gero pas mane. vaikai keliauja i darzeli,mama i darbeli. savaitgaliais dazniausiai vaikai pas senelius buna,nes as dirbu. tfpu tfpu maziai sveiki,truputi tik pasloguoja.o as vis sirguliuoju,treciadieni eisiu pas daktarus tikrintis. Ausryte o kiek jus mokat uz darzeli?

24. Nov 2012, 22:46

sveikos.mes kol kas maziui kedutes ieskojom 😀 uzsakeme nauja LD Nes jau sita per maza ( tai jau antra ) 😃 mazius mano irgi sirgulioja ☹ gerklyte ☹ bet manau tai nuo salto vandens ☹ o taip mums viskas gerai 😀 tusinames 😃

1 2 3 4 5 6 7 ... 716