Žaidžiame ir mokomės su LEGO® DUPLO®

Žaidžiame ir mokomės su LEGO® DUPLO®

03. Apr 2021, 20:54 picama picama

Visada smagu gauti dovanų! Ypač, jei dovanos gražios, kokybiškos - jos labai mėgstamos visų mūsų vaikų (ir ne tik)! Labai ačiū Mamyčių klubui ir rėmėjams už LEGO® DUPLO® rinkinį!

Mūsų dvimetė puikiai žino, kas yra LEGO DUPLO, nes broliai dažnai konstruoja būtent su Lego! Ji, žinoma, neatsilieka, stebi ir viską kartoja.

Gavome dovanų LEGO® DUPLO® Horse Stable and Pony Care, kurį sudaro net 65 detalės! Tikrai didelis rinkinys. Ir dar su žirgais!! Iš jų galima sukonstruoti du variantus - arklides ir didelius vartus su priestatais arkliams. Visai netikėtai dieną, prieš gaunant šią dovaną, buvome žirgyne, tad dukrytė jau pažino žirgus ir, kai pamatė juos rinkinyje, buvo sužavėta. Ilgai niekam neleido jų imti!

Pirmiausia labiausiai susidomėjo arkliais. Tik vėliau ėmėsi konstruoti savo statinius, nes suprasti instrukciją dar buvo sudėtinga.

Šluota tinka ir gyvūnų šukavimui.

Tačiau beveik 5 metų broliui instrukcija pasirodė įkandama ir jis ryžosi padėti. 

Netrukus susidomėjo ir devynmetis, tad arklidės buvo pagamintos greitai.

LEGO® DUPLO® turime ir daugiau, nes tai žaislas, kurį tikrai verta turėti! Jis ne tik lavina vaikų smulkiąją motoriką, bet ir kūrybiškumą (iš kaladėlių galima sukonstruoti bet ką - robotus, mašinas, laivus, vyresnieji broliai jau ne kartą yra nustebinę išradingumu). Detalės taip pat padeda mokytis spalvų, formų.

Tikrai verta turėti LEGO® DUPLO® vaikų žaidimams!

O kūrybiškumui tikrai nėra ribų su Lego! Štai vakar sūnus sudėliojo net velykinius margučius!

Linkiu kūrybiškumo ir džiaugsmo, žaidžiant su LEGO® DUPLO®!