Vaistų mums dar nereikėjo, nes valgome SIMILAC mišinukus!

Vaistų mums dar nereikėjo, nes valgome SIMILAC mišinukus!

06. Sep 2010, 00:00 rainiukas rainiukas

Sūneliui suėjo 2 metai ir galiu pasigirti, kad per šį laiką jis nesirgo, net slogytės neturėjo. Negaliu įrodyti, kad tai dėka mišinukų, bet tikrai žinau, kad jie vaikui labai naudingi, nes jų dėka vaikas gauna visas reikalingas medžiagas bei sustiprina imunitetą.

 

 

Jei vaikas gertų tik karvės pieną ir valgytų tik perdirbtą maistą, tai nemanau, kad jam to pakaktų, todėl mišinuką žadame gerti iki 3 m.

 

 

Džiaugiuosi, kad sūnelis turi gerą atmintį, įveikia įvairiausias užduotis, jau pažįsta nemažai raidžių, skaičių, moka susikaupti, labai gerai miega naktimis, o dieną net 4 val.

 

 

Reikia nepamiršti, kad ir smegenų veiklai yra būtini vitaminai, kurių dėka vaikai geriau mokysis. Mišinuką visada naudojame tik šviežią, niekada nešildome mikrobangų krosnelėje. Ryte ir vakare vaikas išgeria po 200 ml ir niekada nepalieka, nes mišinukas SIMILAC labai skanus.

 

 

 

rainiukas rainiukas 06. Sep 2010, 23:42

mums puikiai atstojo, nes pakako ir artumo, ir meilės, džiaugiuosi, kad mišinukas mums pagelbėjo, juk ne visos mamos turi pienuko. Jei vaikas sveikas reikia tik džiaugtis, ir tai įrodimas, kad mišinukas atstojo ko trūko.

06. Sep 2010, 20:11

vistiek mamos pieno ir artumo, kuri kudikis jaucia zindomas joks misinys neatstoja..