Saulėta popietė prie jūros

Saulėta popietė prie jūros

06. Jun 2011, 00:00

Štai ir mūsų vasaros sezonas atidarytas:)

 

Pirmiausiai susipažino Gustė su aplinka :)

Pasigožėjome kraštovaizdžiu, na ir ką - pradedame mėgautis saulyte:)

Į jūrą lįsti Gustė dar pabijojo, bet pramogų ir ant kranto pakako:)

07. Jun 2011, 13:16

Gražu, smagu, norim ir mes vėl prie jūros 😀 🌷 🌷 🌷

06. Jun 2011, 22:13

rima,ji deginosi😀

06. Jun 2011, 09:53

Smagu, smėliukas, saulė ir dailutė mergytė 😍

06. Jun 2011, 09:52

panele tikra grazuole😀

blogietee blogietee 06. Jun 2011, 09:36

Kodėl Gustytė ten vartėsi kojas iškėlusi? 😀

06. Jun 2011, 01:55

nuostabi foto sesija 😀 nuostabi mergyte 😀

06. Jun 2011, 00:13

fainulka😀