
Štai ir mūsų vasaros sezonas atidarytas:)
Pirmiausiai susipažino Gustė su aplinka :)


Pasigožėjome kraštovaizdžiu, na ir ką - pradedame mėgautis saulyte:)












Į jūrą lįsti Gustė dar pabijojo, bet pramogų ir ant kranto pakako:)

Štai ir mūsų vasaros sezonas atidarytas:)
Pirmiausiai susipažino Gustė su aplinka :)


Pasigožėjome kraštovaizdžiu, na ir ką - pradedame mėgautis saulyte:)












Į jūrą lįsti Gustė dar pabijojo, bet pramogų ir ant kranto pakako:)
Gražu, smagu, norim ir mes vėl prie jūros 😀 🌷 🌷 🌷
rima,ji deginosi😀
Smagu, smėliukas, saulė ir dailutė mergytė 😍
panele tikra grazuole😀
Kodėl Gustytė ten vartėsi kojas iškėlusi? 😀
nuostabi foto sesija 😀 nuostabi mergyte 😀
fainulka😀