Saugos priemonės ir virtuvėje, ir miegamajame

Saugos priemonės ir virtuvėje, ir miegamajame

28. Feb 2010, 09:00 blogietee blogietee

 

Rūpinimasis vaiku – ne tik malonumas, bet ir atsakingas darbas. Dažnai su vyru pagalvojame apie vaikų saugumą mūsų namuose. Nuo ko ir kaip reikia saugoti ir reikės ne tik mūsų mažąjį sūnų, bet ir didžiąją dukrą.

 

Vieną sykį bėgiodama dukra po kambarius paslydo ir visa laimė – laimingai, be mėlynių ir didelių nubrozdinimų. O kiek dar visokių nutikimų būna žaidžiant. Galima užsigauti net žaidžiant su žaislais.

 

Namuose pilna baldų su aštriais kampais ir net su daug stiklo. Baiminamės, kaip reiks apsaugoti greit pradėsiantį šliaužioti ar ropoti sūnelį, kad nesusižeistų.

 

Pradėjusi domėtis apsaugos priemonėmis, sužinojau, kad net visą sąrašą galima sudaryti.

 

Miegamajame: mobili auklė, pritvirtinamas lovos šonas, elektros lizdų apsaugos, naktinė lemputė, durų blokatorius, kampukų apsaugos, stalčių blokatoriai.

 

Koridoriuose naudojami apsauginiai varteliai.

 

Virtuvėje: ši vieta pavojingiausia mūsų mažiesiems: šaldytuvo durelių blokatorius, viryklės jungiklių apsauga, orkaitės blokatorius, maitinimo kėdutė, pasodinus į šią kėdutę būtina prisegti saugos diržus.

 

Automobilyje: apsaugos nuo saulės, veidrodėlis kūdikiui stebėti, ženklas „Kūdikis automobilyje“, saugos diržai ir apsauginė apykaklė.

 

Apsaugosime savo vaikučius, jei paaiškinsime jiems apie saugų elgesį namuose ir gatvėje. Vaikai turi žinoti, kaip elgtis su daiktais ir žaisti taip, kad nesusižeistų.

 

Mama Rima

 

01. Mar 2010, 11:22

Mes tiesiog nededame žemai daiktų, kurie yra pavojingi, kas negalima - nepasiekiama, o ko neina pašalinti - užstatome kėdę, kad neprieitų.

rainiukas rainiukas 28. Feb 2010, 16:45

mes nenaudojom apsaugų, nes vaikas sugeba ir į sieną užsigauti, kas diena griūna, krenta. Spinteles leidau kraustyt kad susipazintų, nes susipažino ir nebelenda, aišku darbelio buvo vėl viską sudėti, bet vaikas turi susipažint su supančiu pasauliu, visur spynų neprikabinsi. Dar priklauso koks vaikas: ar linkęs viską mėtyt ir daužyt, ar tvarkingai dėlioti.

28. Feb 2010, 16:22

Naudinga info 😀 Ačiū labai, dabar dar labiau apsišviečiau 😃 😉 🌷

28. Feb 2010, 15:57

Naudinga informacija😀 Mes daug ko iš išvardintų daiktų nenaudojam. Visur vaikas gali prieiti, iškyrus svetainę, nes ten daug stiklo.

28. Feb 2010, 11:38

AČIŪ...

28. Feb 2010, 10:38

na daugelio tikrai nenaudojame 😉 o kad vaikas ant lygios sugeba apvirsti ratu besisukdama,tai juk pagalvem neapraisiosi 😃 svarbiausia nuolatine prieziura ir mokymas 😉

28. Feb 2010, 10:00

Aciu uz info:]