Problemos atveju reikia vesti mitybos dienoraštį

Problemos atveju reikia vesti mitybos dienoraštį

23. Nov 2010, 00:00

 

Jeigu jūsų vaikas turi problemų su oda, tuomet per pirmąjį vizitą pas gydytoją išgirsite patarimą rašyti mitybos dienoraštį.

 

Pasak dermatologės Džuljetos Ulmanės, kartais mamos pastebi, kad paraudimai ar kitos odos problemos atsiranda tam tikru sezonu ir konkrečiose situacijose. Atsižvelgiant į tai, galima atsekti šios problemos priežastis.

 

Tačiau jei oda visą laiką sausa, paraudusi ir problematinė, tada pirmiausia, ką mama turi padaryti – rašyti vaiko mitybos dienoraštį.

 

Tai būtina, kad suprastume, kurie produktai sukelia paraudimą, o kurie produktai tai sustiprina. Užsirašydamos viską, ką mažylis valgo ir stebėdamos vaiko odos reakciją, atseksite, kur yra problema.

 

Aišku, paraleliai būtina prižiūrėti mažylio odą ne tik tada, kai atsiranda sudirginimų ar paraudimų, bet visą laiką. Reikia, kad oda būtų visada sudrėkinta, o tai galima pasiekti tam tikromis priemonėmis, skirtomis kovoje su atopiniu dermatitu.

 

 DERMALEX REPAIR

1

 

Tai nesteroidinė priemonė atopiniam dermatitui - egzemai gydyti, kuri tinkama saugiai naudoti kūdikiams nuo 8 savaičių.

 

1.  Priemonę atopinei egzemai gydyti galima saugiai vartoti visiems 8 savaičių ir vyresnio amžiaus kūdikiams ir mažiems vaikams.

2.  Sukurta dermatologų.

3.  Nauja ir novatoriška gydymo koncepcija.

4.  Sudėtyje nėra kortikosteroidų, kvapiklių ir parabenų.

5.  Saugu vartoti ilgą laiko tarpą.

6.  Nepalieka dėmių.

7.  Gali būti vartojama ir kaip atskira gydymo priemonė, ir kartu su kortizono kremais.

 

Įrodyta, kad Dermalex Repair yra veiksmingas kūdikiams ir mažiems vaikams. Dermalex Repair atopiniam ir kontaktiniam dermatitui gydyti jau ir Lietuvoje. Jo kaina - apie 39 Lt.

 

LAUKSIME JŪSŲ ATSILIEPIMŲ APIE DERMALEX REPAIR TEPALIUKĄ.

 

23. Nov 2010, 13:35

reikes pamegint