Philips Avent testavimas gegužę: Išbandykite puodelį su kietu snapeliu

Philips Avent testavimas gegužę: Išbandykite puodelį su kietu snapeliu

11. May 2021, 15:44 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

„Philips Avent My Grippy“ puodelyje su snapeliu yra unikalus, sandarus vožtuvas – mamos tai patvirtina! Jo neslidi tekstūra ir kontūrinė forma pritaikyta mažoms rankytėms, todėl kūdikiai užtikrintai lavina savarankiško gėrimo įgūdžius.

Pažangus vožtuvas – geriant neišbėga

Nėra nieko panašaus į gerą nuotykį. Paklauskite savo mažylio. Kai jie eina, naudodami šį sandarų puodelį su dangteliu užtikrinsite, kad gerdami neprilaistys. Dėl unikalaus vožtuvo skystis bėga tik tuomet, kai pradėjęs vaikščioti kūdikis geria, tad nereikia jaudintis, kad mažylis prilaistys ar išvers puodelį. Nepasikliaukit vien tik mūsų žodžiu – 82% mamų sutinka, kad šis puodelis yra sandarus*

Itin atsparus kramtymui kietas snapelis, pritaikytas dygstantiems dantims

Su „My Grippy“ itin atspariu kramtymui snapeliu pradėjusiems vaikščioti kūdikiams lengva gerti iš puodelio su dangteliu.

Mažiau dalių – lengva surinkti ir plauti (galima plauti indaplovėje)

„Philips Avent My Grippy“ puodelis su snapeliu pagamintas vos iš kelių dalių, todėl jį itin lengva surinkti. Jis turi dangtelį, dėl kurio snapelis išlieka švarus, o visas dalis galima patogiai plauti indaplovėje.

Be BPA (0 % BPA)

Kaip ir visi mūsų pradėjusiems vaikščioti kūdikiams skirti puodeliai su dangteliais, šis puodelis su snapeliu yra be BPA / 0 % BPA.

Suderinama su „Philips Avent“ buteliukais ir puodeliais

Visi „Philips Avent“ buteliukai ir puodeliai yra suderinami, išskyrus stiklinius buteliukus ir puodelius vyresniems vaikams / puodelius „My First Big Kid Cup“. Tad galite maišyti ir derinti, kad sukurtumėte savo tobulą puodelį, tinkantį pradedančio vaikščioti kūdikio individualiems raidos poreikiams.

„Philips Avent“ puodeliai pritaikyti jūsų vaiko vystymosi etapams

Mokymasis gerti savarankiškai yra svarbus vaiko vystymosi etapas. Mes bandome ir kiek įmanydami padedame lengvai ir patogiai pereiti nuo krūties ar buteliuko prie puodelio su dangteliu. Dirbame kartu su sveikatos priežiūros specialistais, kad įsitikintume, jog kiekvienas mūsų sukurtas buteliukas ir puodelis stimuliuoja ir palaiko jų gerėjančius motorinius ir gėrimo įgūdžius. Tad ar mažylis gertų iš čiulptuko, minkšto ar kieto snapelio, šiaudelio ar 360° kraštelio, galite būti tikri, kad jis buvo sukurtas atsižvelgiant į mažylio raidą. Visi mūsų gėrimui skirti gaminiai yra geriausios kokybės ir, be abejo, be BPA / 0 % BPA.

Norint pretenduoti į šio puoduko testavimą:

Rašykite, koks vaikučio amžius ir kodėl norite išbandyti šį puodelį. Laišką rašykite redakcija@mamyciuklubas.lt Jei būsite atrinktos testavimui, įsipareigosite parašyti išsamų atsiliepimą iki gegužės 25 d. (tekstą su nuotraukomis) portaluose: mamyciuklubas.lt ir philips.lt

Radvile Radvile 24. May 2021, 12:18

Gertuvė bandėme kartu su dviem vaikais, vyresnysis (2,5 metų) nešėsi į darželį, puikiai tiko žaidžiant lauke ar einant į turą, gertuvė buvo visiškai sandari, į kuprinę niekas ne išsiliejo. O namuose naudoti davėme broliukui (8 mėnesių) nors gertuvė rekomenduojama nuo 16 mėn., bet puikiai tiki ir mums. Kadangi dygstant dantukams visos buvusios gertuvės bei buteliukų žindukui per greitai susikramto . abejais atvejais likau labai patenkinta, o kas puikiausia, gertuvė plaunama indaplovėje!