Philips avent buteliuko ir žinduko apžvalga

Philips avent buteliuko ir žinduko apžvalga

08. Aug 2023, 08:50 Vaivilė Vaivilė

Prieš keturis mėnesius susilaukėme trečio vaikelio ir žinoma buvau nusiteikusi jį žindyti, bet mamai irgi reikia laiko ir bent kelių valandų "pabėgimo" su pienuku... Tada nusprendėme pabandyti pienuką nusitraukti, kad galėtų ir tėvelis pamaitinti mažyli. Iškart nusprendėme išbandyti avent buteliuką, nes ir su pirmaisiais vaikučiais jis pats pirmasis mums tiko ir nereikėjo bandyti kitų variantų ir nepatyrėme bereikalingų išlaidų. Taigi ir šį kartą jis iškart mums tiko, vaikelis noriai ėmė buteliuką.

Buteliukas patogus laikyti, žindukas minkštas, bet pavertus nebėga, nevarva. Tikrai rekomenduojam ir kitiems išbandyti. Po šio buteliuko nepasijautė joks pablogėjimas žindymui, tad puikiai ir deriname žindymą ir nutraukto pienuko gėrimą iš šio philips avent buteliuko. Dabar naudojame 3m+ žinduką, tai pienelis nebėga nei per lėtai nei per stipriai. Tiek kiek mažylis įdeda pastangų tiek pienuko ir atsigeria iš buteliuko. Taip pat naudojame ir philips avent ultra air čiulptukus.

Realiai kitų net nebandėme, nes šitie mums iškarto tiko ir patiko. Galėtume, net būti čiulptikų ambasadoriai, nes su šituo mažyliu turime, net 5, nes mūsų mažylis puikiai sugeba juos pasislėpti tai turime po ranka turėti ir atsarginį 😊 pats čiulptukas labai patogus, mažylis puikiausiai ir pats jį pasiima ir įsideda į burnytę. Labai gerai, kad yra skylutės, tad prasidėjus seilėtekiui nešunta po čiulptuku ir nepaberia smakriuko 😊 daug mamų sako, kad žindant negalima duoti čiulptuko, nes sugadins viską ir nesiseks žindyti. Tad galiu paneikti šį mitą, nes naudojame ir šiuos čiulptukus ir kartais nutrauktą pienelį geria iš avent buteliuko ir niekas mums nesusigadino. Puikiai suderinami su žindymu, patogūs ir forma ir mažoms rankytėms jį pasiimti.

Rekomenduojame pabandyti ir kitiems. 😊